Двустаен апартамент до парк в новострояща се сграда в кв. Кольо Фичето, гр. Велико Търново
Колю Фичето, град Велико Търново, област Велико Търново, (Виж Колю Фичето на картата)
Апартаментът се намира в компактна четириетажна жилищна сграда с Акт 14, в един от предпочитаните за живеене квартали - Колю Фичето, на комуникативно и същевременно на тихо и спокойно място - в непосредствена близост до един от най-големите паркове в Старопрестолния град.
Имотът се състои от 111,32 кв.м., разпределени между просторна дневна с обособена кухненска част + малка тераска - 37,50 + 2,25 кв.м.; спалня - 14,25 кв.м.; баня с тоалетна; коридор и склад. От двете стаи се излиза на обща голяма тераса. Жилището се намира на втори етаж и има изложение изток/север.
Сградата е проектирана на три жилищни етажа, с общо 10 апартамента - двустайни, тристайни и четиристайни. Също така има пет надземни гаража, както и пет паркоместа. Има възможност за покупка на гараж / паркомясто.
Строителството се предвижда да приключи през 2024 г. Степента на завършеност на апартаментите ще бъде шпакловка и замазка.
Моля, обърнете внимание, че актуалните цени са в евро. Цените в британски паундове и щатски долари са приблизителни и актуални към деня на публикуването на съответния имот.
