back to top

Двустаен апартамент в жилищна сграда в строеж

Обява №
9673993
Обява от
Цена
84 000 EUR1 333.33 EUR/кв.м
Местоположение

Хоризонт, град Бургас, област Бургас, (Виж Хоризонт на картата)
Вид на имота
Двустаен апартамент
Квадратура
63 кв.м
Вид строителство
Тухла
Година на строителство
2026 г. (годината може да е ориентировъчна)
Степен на завършеност
В строеж
Номер на етажа
3 етаж
Етаж
Последен етаж
Особености
Асансьор Необзаведен Портиер/Охрана Саниран
Актуализирана преди повече от месец. Валидна още 16 дни.
Допълнителна информация

Предлагаме ви за продажба двустаен апартамент в жилищна сграда в предстощ строеж в кв. ”Хоризонт”, в близост до търговски център ПЛАЗА и ДЕКАТЛОН. Жилището е на 9-ти етаж и се състои от антре, дневна с кухня и трапезария, спалня, баня с тоалетна, склад и тераса.

В известния вече и с новото си име- квартал ХОРИЗОНТ, ще бъде изграден и мащабния проект на Община Бургас за студентски кампус с прилежащите към него бази и съоръжения, който ще стане притегателен център за хиляди наши и международни студенти.
Жилищната сграда ще се състои от 251 апартамента, разпределени в 4 девететажни секции. Всяка от тях ще разполага с отделен вход и два високоскоростни анасьора.
Обширната територия от 11 000 кв.м. позволява секциите да бъдат разположени така, че да формират оптимални отстояния както между тях, така и спрямо вече строящите се в съседство проекти. За допълнителен комфорт на живущите, в незастроената част от терена са предвидени различни зони за отдих и развлечения: красиво озеленяване, алеи със скамейки, велостоянки, открит фитнес, спортна площадка, детска площадка, зона с беседки. БЕЗ ТАКСА ПОДДРЪЖКА!

Начало на строителството - януари 2025.

Паркирането на територията на сградата е обезпечено с близо 300 места за паркиране, отново предлагайки различни по функционалност и бюджет опции:

Свободни за продажба ще намерите:

- открити паркоместа / пред бариера, със скоби/ на цени от 8 900 евро

- открити паркоместа / след бариера/ на цени от 9 900 евро

- подземни паркоместа на цени от 12 000 евро

- гаражи на цени от 22 000 евро

Напиши първи коментар Покажи коментарите към обявата
Контакт с подателя
Контакт с подателя на обявата
Eurohitproperty
Изпрати съобщение
Влезте в сайта или се регистрирайте за да може да напишете лично съобщение. Вход в сайта / Регистрация
snimka
Красимира Узунова
snimka
Йордан Узунов
брокер
http://www.eurohitproperty.com
Адрес на подателя
област Бургас, Бургас, ул. Гурко 7а, ет. 3, офис 6
Виж на картата на офиса Виж офиса на картата /
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече