back to top

2+1 апартамент, кв. ББ1

2+1 апартамент, кв. ББ1
image_2
image_3
image_4
image_5
image_6
image_7
image_8
image_9
image_10
image_11
Обява №
10265549
Обява от
Цена
140 000 лв.2 187.50 лв./кв.м
Местоположение

Боян Българанов 1, град Шумен, област Шумен, (Виж Боян Българанов 1 на картата)
Вид на имота
Двустаен апартамент
Квадратура
64 кв.м
Вид строителство
ЕПК/ПК
Година на строителство
1979 г. (годината може да е ориентировъчна)
Степен на завършеност
Готов (завършен)
Номер на етажа
6 етаж
Етаж
Непоследен
Особености
Асансьор Гараж/Паркомясто Панорама планина
Актуализирана преди 4 дни. Валидна още 56 дни.
Допълнителна информация

Агенция ФАВОРИТ продава ДВУСТАЕН, ТУХЛЕН апартамент с площ от 64 кв.м. в кв. Боян Българанов 1. Жилището е разположено на 6-ти етаж, в сграда с два АСАНСЬОРА. Състои се от: коридор, голяма кухня с усвоена тераса, две спални, баня, тоалетна, перално помещение, ТЕРАСА - ОСТЪКЛЕНА както и прилежаща маза от 3 кв.м.

Подобрения: ПВЦ дограма, интериорни врати, вътрешна изолация на стени и под, инсталация за локално парно, ламинат, два КЛИМАТИКА.
Блокът е с контролиран достъп, с паркоместа в района.. Намира се в най-хубавата част на квартала, в близост до училище, заведения, магазини, спирки на градски транспорт. Жилище подходящо, както за живеене, така и за инвестиция.. За огледи и допълнителна информация позвънете на посочения телефон. Обява Т-1340
Агенцията предлага съдействие при кредитиране и пълно юридическо обслужване. Може да ни потърсите за други атрактивни оферти, консултации и изготвяне на документи за ЖЕЛАНАТА от ВАС сделка

Напиши първи коментар Покажи коментарите към обявата
Контакт с подателя
Контакт с подателя на обявата
ФАВОРИТ ХОУМ ПЛЮС
Изпрати съобщение
Влезте в сайта или се регистрирайте за да може да напишете лично съобщение. Вход в сайта / Регистрация
Адрес на подателя
област Шумен, Шумен, ул. Бачо Киро №5
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече