back to top
За нас
„Зетком Къмпани“ ЕООД е много повече от агенция за недвижими имоти. В стремежа си да осигурим качествено обслужване на нашите клиенти и партньори във всички аспекти на покупко-продажбата на недвижими имоти, ние създадохме множество паралелни услуги така, че в резултат можете да получите пълно обслужване на едно място. Фирмата осигурява на своите клиенти много повече от посредничество. Агенцията предлага пълен пакет услуги за купувачи, продавачи, наематели и наемодатели, като гарантира европейско ниво на обслужване.
Агенция за недвижими имоти с над 27 г. опит на пазара!
Говорими езици: Български, Английски и Руски език.
За повече информация:
Строителен инженер: /Силвия Наумова/

Адрес на фирмата:
гр. Ямбол
ул. „Васил Карагьозов“ 4, ет.2 офис №2
/До агенцията по заетостта и НТС/
Пощенски код: 8600
С предварителна уговорка по телефона!
Връзка с нас
Контакти
Област Ямбол, Ямбол,
ул. ”Васил Карагьозов” 4, ет. 2, офис 2 /До НТС и бюрото по труда/
http://www.zetcomcompany.eu
https://www.facebook.com/zetcomcompany
Строителен инженер Силвия Наумова. Говорими езици - Български и Руски.
С 28 години стаж в посредническата дейност с недвижими имоти.
Наши предложения
20 000 € (39 116.60 лв.)преди 30+ дни
Къща за продажба в село Палаузово Двуетажна къща 100 кв.м РЗП 3300 кв.м двор | Къщи, Вили | Палаузово

Къща за продажба в село ПалаузовоПалаузово

10 225.84 € (20 000 лв.)преди 30+ дни
Ливада 15 дка в село Лозенец Земеделска земя 15000 кв.м трета категория | Земеделска земя, градини, лозя, гора | Лозенец

Ливада 15 дка в село ЛозенецЛозенец

vip38 346.89 € (75 000 лв.)преди 4 дни
Два атрактивни парцела за продажба Земеделска земя 14160 кв.м четвърта категория | Земеделска земя, градини, лозя, гора | Равда

Два атрактивни парцела за продажбаРавда

5624.21 € (11 000 лв.)преди 30+ дни
no image

Празен двор 1.260 дка в село ТеневоТенево

63 911.49 € (125 000 лв.)преди 30+ дни
Двустаен апартамент в гр. Ямбол ж.к. Златен рог Двустаен апартамент 67 кв.м ЕПК/ПК 1980 г. 11 етаж Непоследен | Апартаменти | Златен Рог Ямбол

Двустаен апартамент в гр. Ямбол ж.к. Златен рогЗлатен Рог, Ямбол

76 693.78 € (150 000 лв.)преди 30+ дни
Етаж от къща /на тихо място в центъра/ Етаж от къща 96 кв.м РЗП 28 кв.м двор | Къщи, Вили | Център Ямбол

Етаж от къща /на тихо място в центъра/Център, Ямбол

38 346.89 € (75 000 лв.)преди 30+ дни
Продава 3-СТАЕН Тристаен апартамент 94 кв.м Тухла 1960 г. 2 етаж Непоследен | Апартаменти | Промишлена зона Запад Ямбол

Продава 3-СТАЕНПромишлена зона Запад, Ямбол

Агенция ЗЕТКОМ ЯМБОЛ - КУПУВА И ПРОДАВА ИМОТИ (Апартаменти, Къщи, Парцели, Земя,
 
172 обяви

Етаж от къща в района зад Стоматологична поликлиника

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Център, Ямбол, област Ямбол
Цена: 84 363.16 € (165 000 лв.) Етаж от къща 50 кв.м РЗП 347 кв.м двор Различната агенция за недвижими имоти - ЗЕТКОМ КЪМПАНИ ЕООД. Предлагаме Ви първи етаж - 50 кв.м. от двуетажна къща, както и допълнителна постройка от 10кв.м. ведно с 1/6 от дворното място, цялото от..

Южна гарсониера в кв ”Диана” на нисък етаж!

Имоти - Продажби » Апартаменти   Диана, Ямбол, област Ямбол
Цена: 55 000 € (107 570.65 лв.) 1222.22 €/кв.м (2390.46 лв./кв.м) Едностаен апартамент 45 кв.м Панел 1980 г. 3 етаж Непоследен С ключ сме! Различната агенция за недвижими имоти - ЗЕТКОМ КЪМПАНИ ЕООД. Предлагаме Ви южна гарсониера в кв ”Диана” на нисък етаж. Състои се от коридор, кухня с усвоена тераса, хол и тераса, сан..

Двуетажна тухлена вила в село Търнава

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Търнава, област Ямбол
Цена: 72 000 € (140 819.76 лв.) Двуетажна къща 88 кв.м РЗП 1785 кв.м двор Различната агенция за недвижими имоти - ЗЕТКОМ КЪМПАНИ ЕООД. Предлагаме Ви двуетажна тухлена вила в село Търнава. Състои се от: първи етаж - две стаи, кухня и вътрешен санитарен възел - 44 кв.м...

Два атрактивни парцела за продажба

Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора   Равда, област Бургас
Цена на имота: 38 346.89 € (75 000 лв.) 2.71 €/кв.м (5.30 лв./кв.м) Земеделска земя 14160 кв.м четвърта категория Лична оферта, цялостната документация в офиса на фирмата! С готови документи за сделка! Различната агенция за недвижими имоти - ЗЕТКОМ КЪМПАНИ ЕООД. Предлагаме Ви два атрактивни парцела в землищ..

Едноетажна тухлена къща в село Роза

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Роза, област Ямбол
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.) Едноетажна къща 80 кв.м РЗП 1800 кв.м двор Различната агенция за недвижими имоти - ЗЕТКОМ КЪМПАНИ ЕООД. Предлагаме Ви едноетна тухлена къща в село Роза. Състои се от три стаи, вътрешен санитарен възел, гараж. Започнат е ремонт на едната ..

Търговско помещение за продажба

Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Център, Ямбол, област Ямбол
Цена: 150 000 € (293 374.50 лв.) 1388.89 €/кв.м (2716.43 лв./кв.м) Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго 108 кв.м Първи етаж Тухла Готов (завършен) Различната агенция за недвижими имоти - ЗЕТКОМ КЪМПАНИ ЕООД. Предлагаме Ви за продажба търговско помещение на два етажа. Първи етаж- 54 кв.м магазин, склад и санитарен възел. Втори етаж - 54 кв...

дворно място 1.520 дка със стопанска постройка

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Зимница, област Ямбол
Цена: 12 500 € (24 447.88 лв.) 8.22 €/кв.м (16.08 лв./кв.м) Продажба 1520 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Собствен водоизточник Предлагаме Ви за продажба дворно място 1.520 дка със стопанска постройка в село Зимница. Намира се в широкия център на селото. Парцела има лице 16 метра. Подходящ е за строеж на еднофамилна къща..

Къща с двор за продажба в с. Иречеково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Иречеково, област Ямбол
Цена: 30 000 € (58 674.90 лв.) Едноетажна къща 55 кв.м РЗП 1500 кв.м двор Различната агенция за недвижими имоти - ЗЕТКОМ КЪМПАНИ ЕООД. Предлагаме Ви едноетажна къща в с. Иречеково. Състои се от коридор, две стаи, баня и тоалетна, два гаража, сая, навес около 40 кв.м. ..

Двустаен тухлен разширен апартамент в ИЦ - подходящ е и за офис или кабинет

Имоти - Продажби » Апартаменти   Център, Ямбол, област Ямбол
Цена: 93 500 € (182 870.10 лв.) 1416.67 €/кв.м (2770.76 лв./кв.м) Двустаен апартамент 66 кв.м Тухла 1975 г. 1 етаж Непоследен Различната агенция за недвижими имоти - ЗЕТКОМ КЪМПАНИ ЕООД. Предлагаме Ви двустаен тухлен разширен апартамент в ИЦ! Етаж първи, подходящ е и за офис или кабинет. Намира се до ДКЦ 1. Състои се..

Къща с двор за продажба в село Тенево

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Тенево, област Ямбол
Цена: 15 000 € (29 337.45 лв.) Едноетажна къща 60 кв.м РЗП 820 кв.м двор Различната агенция за недвижими имоти - ЗЕТКОМ КЪМПАНИ ЕООД. Предлагаме Ви едноетажна паянтова къща в село Тенево общ. Тунджа. Състои се от две стаи, коридор, мазе и вътрешен санитарен възел. Им..

Къща с дворно място в с. Тенево

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Тенево, област Ямбол
Цена: 16 360 € (31 997.38 лв.) Двуетажна къща 140 кв.м РЗП 710 кв.м двор С ключ сме! Искате да живеете извън града, търсите си тихо село и все пак да е с бърз достъп до удобствата на големия град... Ние ви предлагаме имот в село на 18 км. от град Ямбол. Село Тенево е..

2 дка обработваемо лозе в село Генерал Инзово

Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора   Генерал Инзово, област Ямбол
Цена на имота: 12 000 € (23 469.96 лв.) 6 €/кв.м (11.73 лв./кв.м) Лозе 2000 кв.м Не е посочено Предлагаме ви за продажба 2 дка обработваемо лозе в село Генерал Инзово. Лозето е мускатово на 5 години. Агенцията предлага пълната гама услуги в сферата на недвижимите имоти и разполага със соб..

Ограден двор с ток и вода в село Генерал Инзово

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Генерал Инзово, област Ямбол
Цена: 10 000 € (19 558.30 лв.) 12.50 €/кв.м (24.45 лв./кв.м) Продажба 800 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод Предлагаме ви за продажба ограден двор 800 кв.м с ток и вода в село Генерал Инзово. Агенцията предлага пълната гама услуги в сферата на недвижимите имоти и разполага със собствен адвокат. Агенци..

Самостоятелна къща в квартал ”Каргон”

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Каргон, Ямбол, област Ямбол
Цена: 39 000 € (76 277.37 лв.) Едноетажна къща 50 кв.м РЗП 80 кв.м двор Ключ в агенцията! Различната агенция за недвижими имоти - ЗЕТКОМ КЪМПАНИ ЕООД. Предлагаме Ви самостоятелна къща в квартал ”Каргон”. Състои се от две стаи, коридор и санитарен възел. РЗП 50 кв...

Празен парцел 1.5 дка за продажба в местност ”Стари лозя” Курткая

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Ямбол, област Ямбол
Цена: 7158.09 € (14 000 лв.) 4.77 €/кв.м (9.33 лв./кв.м) Продажба 1500 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода Предлагаме Ви два парцела едно до друго с обща площ 1.500 дка в местност ”Стари лозя” Курткая. Може да се закупят заедно или поотделно, посочената цена е за двете! Намира се в близост до язовир ”К..

Къща на два етажа с двор - договаряне на цената

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Ботево, област Ямбол
Цена: 24 542 € (47 999.98 лв.) Двуетажна къща 98 кв.м РЗП 670 кв.м двор Различната агенция за недвижими имоти - ЗЕТКОМ КЪМПАНИ ЕООД. Предлагаме Ви за продажба двуетажна къща с РЗП 98 кв.м., разположена в дворно място с площ от 670 кв.м., в централната част на селото. ..

Сглобяема къща на Курткая - Под язовира

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Ямбол, област Ямбол
Цена: 12 000 € (23 469.96 лв.) Едноетажна къща 21 кв.м РЗП 1300 кв.м двор Сглобяемата къща е продадена, останал е празният парцел. Парцелът е на асфалтов път, наблизо има автобусна спирка.

Двор с кладенец за продажба!

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Добрич, област Ямбол
Цена: 12 000 € (23 469.96 лв.) 3.24 €/кв.м (6.34 лв./кв.м) Продажба 3700 кв.м В регулация (УПИ) С ток Собствен водоизточник Предлагаме Ви за продажба атрактивен парцел 3.7 дка в село Добрич общ. Елхово. С кладенец и партида за ток! Подходящ за земеделски и билкови продукти. Запазени са основи от стара къща.

1 дка празен двор в с. Дражево

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Дражево, област Ямбол
Цена: 16 872.63 € (33 000 лв.) 16.87 €/кв.м (33 лв./кв.м) Продажба 1000 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода Предлагаме Ви 1 дка празен двор в с. Дражево. Близо е до главен път Ямбол - Сливен и е в покрайнините на селото.

1.245 дка двор с основи на къща в село Бояново

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Бояново, област Ямбол
Цена: 3067.75 € (6000 лв.) 2.46 €/кв.м (4.82 лв./кв.м) Продажба 1245 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Водопровод Предлагаме Ви 1.245 дка двор с основи на къща в село Бояново. Двора е ограден. Имало е наличие на партида за ток и вода.

Дворно място в Маленово за продажба!

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Маленово, област Ямбол
Цена: 2556.46 € (5000 лв.) 1.54 €/кв.м (3 лв./кв.м) Продажба 1660 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода Предлагаме Ви дворно място 1.660 дка в село Маленово общ. Стралджа. Цялостната документация е в офисът на фирмата!

двор 3 дка с основи на къща в село Ботево

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Ботево, област Ямбол
Цена: 9000 € (17 602.47 лв.) 3 €/кв.м (5.87 лв./кв.м) Продажба 3000 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод Предлагаме Ви двор 3 дка с основи на къща в село Ботево. С ток и вода (водопровод) и кладенец. В близост до гора.

Дворно място в село Роза

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Роза, област Ямбол
Цена: 18 406.51 € (36 000 лв.) 14.61 €/кв.м (28.57 лв./кв.м) Продажба 1260 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод Дворно място 1260кв в село Роза. Има скици за строеж, ток, вода, кладенец!

1.405 дка двор в село Челник

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Челник, област Ямбол
Цена: 6135.50 € (12 000 лв.) 4.37 €/кв.м (8.54 лв./кв.м) Продажба 1405 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Собствен водоизточник Предлагаме Ви празен двор 1.405 в село Челник. С вода - сонда. В близост има река.

Празен двор 1.660 дка в село Челник

Цена: 7158.09 € (14 000 лв.) 4.31 €/кв.м (8.43 лв./кв.м) Продажба 1660 кв.м В регулация (УПИ) С ток Собствен водоизточник Предлагаме ви за продажба празен двор 1.660 дка в село Челник. С ток и вода - сонда.

Ателие на Търговска 45кв. м

Цена: 23 008.13 € (45 000 лв.) 511.29 €/кв.м (1000 лв./кв.м) Офис, Кабинет, Салон за красота 45 кв.м Сутерен Тухла Готов (завършен) Търговско помещение в центъра 45кв отделно WC, склад малък. Много е подходящ за фризьорски салон и др.!

Продава се търговско помещение в идеален център на гр. Ямбол

Цена: 232 400 € (454 534.90 лв.) 1400 €/кв.м (2738.16 лв./кв.м) Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго 166 кв.м Партер Тухла Готов (завършен) Продава се търговско помещение в центъра на гр. Ямбол. Квадратура от 166м2, етап на завършване шпакловка и замазка, с акт 16. По предназначение е кафе-аперитив, с възможност за множество други дейно..

Търговско помещение за продажба

Цена: 84 000 € (164 289.72 лв.) 965.52 €/кв.м (1888.40 лв./кв.м) Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго 87 кв.м Първи етаж Тухла Готов (завършен) Предламе Ви за продажба бивш магазин 87 м2 и таван 87 м2 в гр. Ямбол в близост до училище ”Христо Смирленски”. Състои от три стаи преходни и салон. Помещението е за основен ремонт или събаряне. Към ..

Търговско помещение и склад(Гараж)

Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Стара планина, Ямбол, област Ямбол
Цена: 102 000 € (199 494.66 лв.) 1133.33 €/кв.м (2216.60 лв./кв.м) Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Спорт, Друго 90 кв.м Партер Тухла Готов (завършен)

Вила с двор в село Робово

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Робово, област Ямбол
Цена: 6135.50 € (12 000 лв.) Двуетажна къща 100 кв.м РЗП 1500 кв.м двор Предлагаме Ви двуетажна тухлена вила в село Робово общ. Тунджа. Състои от две стаи на етаж. Ключ в агенцията!
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
"Сайт в alo.bg" на Агенция за недвижими имоти - ЗЕТКОМ КЪМПАНИ ЕООД ( zetcomcompany )

Направи си сам "Сайт в alo.bg"
Да
Не
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече