104 обяви - страница 2 от 4
Двустаен с отделна кухня - Готов за нанасяне
Имоти - Продажби » Апартаменти Атия, област Бургас
Цена: 65 500 € (128 106.87 лв.)
992.42 €/кв.м (1941 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
66 кв.м
Тухла
1989 г.
3 етаж
Непоследен
Предлагаме Ви за продажба обзаведен двустаен апартамент с отделна кухня, в тих и спокоен район, далеч от шума на града, на 600 метра от плажа. Апартаментът се намира в с. А̀тия, община Созопол, област..
Двустаен Апартамент Приморско Грийн Парадайз
Имоти - Продажби » Апартаменти Приморско, област Бургас
Цена: 78 000 € (152 554.74 лв.)
1322.03 €/кв.м (2585.67 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
59 кв.м
Тухла
2020 г.
1 етаж
Първи жилищен
Агенция Явлена продава двустаен апартамент 59,13 кв.м. на първи етаж в сграда с Акт 16 от комплекс Грийн Парадайз в град Приморско. Към апартамента има прилежащ двор 30 кв.м. Жилището е необзаведено, ..
Купува Двустаен апартамент в ж.к. Славейков
Имоти - Продажби » Купува имоти Бургас, област Бургас
Търся за покупка за мои клиенти двустаен апартамент в ж.к. Славейков, гр. Бургас.
В тухлена сграда.
Обзаведен.
С площ около 60 кв.м.
С предпочитания - около хотел Мираж, в близост до парка. Бл..
Просторен двустаен апартамент в The Green Paradise град Приморско
Имоти - Продажби » Апартаменти Приморско, област Бургас
Цена: 85 000 € (166 245.55 лв.)
1103.90 €/кв.м (2159.03 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
77 кв.м
Тухла
2022 г.
3 етаж
Непоследен
Явлена продава нов апартамент за продажба в комплекс The Green Paradise - град Приморско: Апартамент А11, Green Paradise II, намира се на 3 етаж, с обща площ 77 кв.м. Това е просторен двустаен апартам..
Нов тристаен в Нова сграда Супер център Бургас
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Бургас, област Бургас
Цена: 320 000 € (625 865.60 лв.)
3232.32 €/кв.м (6321.87 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
99 кв.м
Тухла
2026 г.
5 етаж
Непоследен
Агенция Явлена продава Просторен тристаен апартамент в НОВА бутикова сграда в топ центъра на Бургас! Готов, завършен имот пред АКТ 16. Предлагаме за продажба просторен и светъл тристаен апартамент в б..
Двустаен апартамент в жилищна сграда, без такса поддръжка, с гледка море!
Имоти - Продажби » Апартаменти
Южен плаж, Китен, област Бургас
Цена: 105 000 € (205 362.15 лв.)
1050 €/кв.м (2053.62 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
100 кв.м
Тухла
2011 г.
4 етаж
Последен етаж
Агенция ”Явлена” предлага се за продажба просторен двустаен апартамент, обединен от две студиа още на етап строителство, с обща площ 100 кв.м. Намира се в гр. Китен, ул. „Лазур“, на четвърти жилищен (..
Парцел за жилищно строителство
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти
Рудник, Бургас, област Бургас
Цена: 130 000 € (254 257.90 лв.)
48.36 €/кв.м (94.60 лв./кв.м)
Продажба
2688 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
Агенция ” Явлена ” предлага за продажба Урегулиран поземлен имот с площ от 2868 кв.м., с лице към главната улица от 67 м. Имотът е с трайно предназначение - ниско застрояване до 10 м. В парцела има во..
Работещ Автосервиз - Автобояджийна работилница Оборудвана
Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти Южна промишлена зона, Бургас, област Бургас
Цена: 182 000 € (355 961.06 лв.)
647.69 €/кв.м (1266.77 лв./кв.м)
Сервиз
281 кв.м
Агенция ” Явлена ” продава разработена автобояджийна работилница - сервиз. Намира се в Южна промишлена зона. До сервиза може да се стигне от ул. Чаталджа и бул. Тодор Александров. Земята е 281 кв.м, а..
Парцел в гр. Камено
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Камено, област Бургас
Цена: 85 000 € (166 245.55 лв.)
68.22 €/кв.м (133.42 лв./кв.м)
Продажба
1246 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
Агенция ”Явлена”, предлага за продажба, голям урбанизиран парцел в гр. Камено на тихо и спокойно място. Парцела е с равни правоъгълни форми, подходящ за жилищно строителство или друг вид дейност. Град..
Поземлен имот в Равадиново местност Халваджи дол
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора Равадиново, област Бургас
Цена на имота: 59 000 € (115 393.97 лв.)
57.06 €/кв.м (111.60 лв./кв.м)
Земеделска земя
1034 кв.м
пета категория
Явлена продава поземлен имот, разположен в Равадиново, местност „Халваджи дол“, в Община Созопол, Област Бургас. Площ: 1 034 кв.м. С голямо лице към пътя и точно до него. Вид територия: Земеделска. Ка..
Търговски обект в идеален център до Богориди
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Център, Бургас, област Бургас
Цена: 300 000 € (586 749 лв.)
4285.71 €/кв.м (8382.13 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго
70 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
Агенция Явлена продава търговски обект, находящ се в супер центъра на Бургас, на метри от ул. Богориди и с лице към нея, в близост до морската градина. Търговският обект включва: самостоятелен обект с..
Студио в Грийн Парадайз Приморско
Имоти - Продажби » Апартаменти Приморско, област Бургас
Цена: 48 000 € (93 879.84 лв.)
1655.17 €/кв.м (3237.24 лв./кв.м)
Ателие/Студио
29 кв.м
Тухла
2020 г.
Непоследен
Агенция Явлена предлага за продажба студио с площ 29 кв.м., разположено на 4-ти етаж (непоследен) в престижния комплекс Green Paradise, гр. Приморско. 🏡 Площ: 29 кв.м. Състои се от антре, баня с тоале..
Магазин за продажба
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Меден Рудник, Бургас, област Бургас
Цена: 62 000 € (121 261.46 лв.)
885.71 €/кв.м (1732.30 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго
70 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
Агенция за недвижими имоти ”Явлена ” продава помещение в Меден Рудник, зона А. Намира се на партерен етаж и е с площ 70 кв.м. Помещението е разделено на търговска част, складово помещение и санитарен ..
Двустаен апартамент Ново строителство А1
Имоти - Продажби » Апартаменти Възраждане, Бургас, област Бургас
Цена: 145 830 € (285 218.70 лв.)
2176.57 €/кв.м (4257 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
67 кв.м
Тухла
2026 г.
2 етаж
Първи жилищен
В строеж
Агенция Явлена предлага за продажба двустаен апартамент без комисионна, разположен в непосредствена близост до пазар Краснодар - една от най-предпочитаните и удобни локации в града. Жилището се намира..
Нов двустаен Зона Б
Имоти - Продажби » Апартаменти Меден Рудник, Бургас, област Бургас
Цена: 87 282 € (170 708.75 лв.)
918.76 €/кв.м (1796.93 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
95 кв.м
Тухла
2026 г.
5 етаж
Последен етаж
В строеж
Агенция Явлена продава модерно ново строителство. Без комисионна от купувача. Двустаен апартамент в нова сграда пред Акт 16. Локация - зона Б, Меден рудник. Последен апартамент за продажба в тази сгра..
Търговско помещение на партер, с лице 10 м
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Изгрев, Бургас, област Бургас
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.)
960 €/кв.м (1877.60 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Спорт, Друго
125 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
Агенция ”Явлена” предлага на вашето внимание партерно помещение в жилищна сграда в кв. „Изгрев“, гр. Бургас.
Имотът е подходящ както за бизнес дейности, така и за инвестиция.
Помещението се намира..
Голямо помещение на партер с два входа
Цена: 195 000 € (381 386.85 лв.)
1015.63 €/кв.м (1986.40 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Спорт, Друго
192 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
Агенция ”Явлена” предлага за продажба партерно помещение със статут ”офис” в кв. Изгрев. Имотът е разположен в жилищна сграда, бл. 157, разположен зад Зала Арена. Свободно паркиране до блока. Помещени..
Търговско помещение
Цена: 61 000 € (119 305.63 лв.)
897.06 €/кв.м (1754.50 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго
68 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
Агенция за недвижими имоти ”Явлена ” продава помещение в Меден Рудник, зона А. Намира се на партерен етаж и е с площ 68 кв.м. Помещението разполага с търговска част и санитарен възел. Подходящо е за м..
Кафе Зона А
Имоти - Продажби » Заведения Меден Рудник, Бургас, област Бургас
Цена: 90 000 € (176 024.70 лв.)
720 €/кв.м (1408.20 лв./кв.м)
125 кв.м
В жилищна сграда
Тухла
Готов (завършен)
Агенция ”Явлена” продава заведение със статут на кафе. Помещението се намира в Меден Рудник, зона А и е разположено до оживен булевард. Площта на кафето е 71 квадратни метра затворена част и 54 кв.м. ..
Green Paradise Двустаен Нов Обзаведен Грийн Парадайз Приморско
Имоти - Продажби » Апартаменти Приморско, област Бургас
Цена: 105 000 € (205 362.15 лв.)
1981.13 €/кв.м (3874.76 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
53 кв.м
Тухла
2022 г.
2 етаж
Непоследен
Добре дошли в Green Paradise! Агенция Явлена продава нов качествено обзаведен двустаен апартамент в целогодишния комплекс Грийн Парадайз Приморско. Жилището е разположено в най-новата част на комплекс..
Тристаен апартамент в Central Residence II Б2/704
Цена: 124 000 € (242 522.92 лв.)
1305.26 €/кв.м (2552.87 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
95 кв.м
Тухла
2026 г.
8 етаж
Последен етаж
В строеж
Агенция Явлена продава тристаен апартамент в нова сграда в строеж в ж.к. Меден рудник с отлична локация - на ул. Въстаническа, в близост до магазин Анет 4, магазин Jysk, новия градски терминал, училищ..
Масивна двуетажна къща в гр. Айтос
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Айтос, област Бургас
Цена: 180 000 € (352 049.40 лв.)
Двуетажна къща
210 кв.м РЗП
260 кв.м двор
НОВА ПО НИСКА ЦЕНА!!! Агенция ”Явлена” предлага за продажба ексклузивно масивна двуетажна къща в гр. Айтос в квартал” Маджур махала”. Къщата е с частични подобрения и с много функционално разпределени..
Офис на партер
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони
Изгрев, Бургас, област Бургас
Цена: 75 000 € (146 687.25 лв.)
1119.40 €/кв.м (2189.36 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Спорт, Друго
67 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
Агенция ”Явлена” предлага за продажба партерно помещение със самостоятелен вход, в кв. Изгрев, бл. 157, намиращ се зад Арена Бургас. Имотът е със статут на офис и е подходящ за различни видове дейност..
Магазин в Поморие Център Стар град
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Поморие, област Бургас
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.)
1216.22 €/кв.м (2378.70 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота
37 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
Агенция Явлена продава магазин - търговски обект в центъра на Поморие, Стар град, на метри от плажа и на оживена улица. Помещението е разположено на партера в тухлена сграда с Акт 16, със самостоятелн..
Партерно помещение с Акт 16
Цена: 37 000 € (72 365.70 лв.)
1000 €/кв.м (1955.83 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго
37 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
Агенция “Явлена” продава партерно помещение със статут за търговска дейност. Продава се на тапа - по БДС. Намира в Меден Рудник, зона ”Д”. В най-хубавата висока част на комплекса. Разположение - парте..
Разкошен тристаен апартамент с огромна тераса и гледка към природата
Имоти - Продажби » Апартаменти Приморско, област Бургас
Цена: 130 000 € (254 257.90 лв.)
677.08 €/кв.м (1324.26 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
192 кв.м
Тухла
2022 г.
1 етаж
Първи жилищен
Агенция Явлена продава просторен и светъл тристаен апартамент 112 в Грийн Парадайз /102.16 кв.м./ с две спални, отделна гардеробна, просторна дневна, баня с тоалетна и невероятна тераса /89 кв.м./, ко..
Стилно Студио в Грийн Парадайз Приморско - Ново Обзаведено
Имоти - Продажби » Апартаменти Приморско, област Бургас
Цена: 59 000 € (115 393.97 лв.)
1966.67 €/кв.м (3846.47 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
30 кв.м
Тухла
2020 г.
2 етаж
Непоследен
Агенция Явлена продава ново обзаведено студио, тип едностаен апартамент в Грийн Парадайз Приморско. С Акт 16. Комплексът работи целогодишно и разполага с целогодишна поддръжка. На ваше разположение са..
Луксозен Апартамент Приморско Супер Първа линия Плаж и Море
Имоти - Продажби » Апартаменти център, Приморско, област Бургас
Цена: 270 000 € (528 074.10 лв.)
2842.11 €/кв.м (5558.67 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
95 кв.м
Тухла
2024 г.
3 етаж
Непоследен
Явлена продава луксозен апартамент в комплекс на брега на морето. Само за ценители! Жилището е разположено на третия етаж в Грийн Парадайз Делукс и е с фронтална гледка море. Апартаментът разполага с ..
Нов обзаведен двустаен апартамент Грийн Парадайз Приморско
Имоти - Продажби » Апартаменти Приморско, област Бургас
Цена: 103 000 € (201 450.50 лв.)
2145.83 €/кв.м (4196.90 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
48 кв.м
Тухла
2022 г.
1 етаж
Първи жилищен
Агенция Явлена продава луксозно обзаведен двустаен апартамент в целогодишния комплекс Грийн Парадайз Приморско. Жилището е разположено в най-новата част на комплекса. Намира се на първи жилищен етаж в..
Нова Къща на Три етажа с Акт 16
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Ветрен, Бургас, област Бургас
Цена: 378 000 € (739 303.74 лв.)
Триетажна къща
379 кв.м РЗП
434 кв.м двор
Агенция Явлена Продава НОВА модерна триетажна къща в кв. Ветрен, Бургас. Представяме Ви стилна и функционална къща на три етажа, ново строителство, с Акт 16 от 25.08.2025, разположена в спокоен и пред..