176 обяви
Двустаен апартамент с гледка море в Несебър
Имоти - Продажби » Апартаменти център, Несебър, област Бургас
Цена: 137 000 € (267 948.70 лв.)
1383.84 €/кв.м (2706.55 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
99 кв.м
Тухла
2008 г.
2 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба светъл и уютен двустаен апартамент, разположен в един от най-живописните райони на гр. Несебър- до южния плаж. Апартаментът се намира в добре поддържана сграда с асансьор и конт..
Тристаен апартамент в идеалния център на Несебър
Цена: 157 000 € (307 065.30 лв.)
2242.86 €/кв.м (4386.65 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
70 кв.м
Панел
1990 г.
2 етаж
Първи жилищен
Явлена предлага за продажба тристаен апартамент старо строителство в самия център на град Несебър в непосредтвена близост до училище, община, спирки на градски транспорт, магазини, детски площадки и н..
Търговско помещение в Черно Море 2 на супер локация
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони черно море 2, Несебър, област Бургас
Цена: 149 950 € (293 276.70 лв.)
1666.11 €/кв.м (3258.63 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Спорт, Друго
90 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
Предлагаме за продажба просторен търговски обект с площ от 90 кв.м. Завършен до ключ. Разположен в район с добър достъп и потенциал за развитие на различни бизнес дейности. Имотът разполага с трифазен..
Офис на Топ локация!!!
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони
Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 106 000 € (207 317.98 лв.)
1582.09 €/кв.м (3094.30 лв./кв.м)
Офис, Кабинет, Салон за красота, Спорт, Друго
67 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
Продава се офис в престижния комплекс Messembria Palace, разположен на партерен етаж с отлична видимост и лице към улица. Имотът е със светли и просторни помещения, оборудван с големи стъклени витрини..
Търговска площ в Несебър на Топ цена!!
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони
център, Несебър, област Бургас
Цена: 130 000 € (254 257.90 лв.)
565.22 €/кв.м (1105.47 лв./кв.м)
Магазин, Спорт, Друго
230 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
Ексклузивна оферта на брокера.! Предлагаме на вашето внимание най-новото ни предложение в Несебър - голяма търговска площ в центъра на Несебър. Обекта се намира на кота 0 в комплекс Виго на ул. Иван В..
Апартаменти с панорама море и планина, директно от строителя
Имоти - Продажби » Апартаменти слънчев бряг, свети влас, кошарица, Несебър, област Бургас
Цена: 164 430 € (321 597.13 лв.)
1890 €/кв.м (3696.52 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
87 кв.м
Тухла
2025 г.
4 етаж
Последен етаж
Представяме ви изключителна възможност да притежавате дом съчетаващ спокойствието на планината и безкрайната красота на морския хоризонт. Комплексът е разположен на живописно място сред чист въздух, т..
Двустайни и тристайни апартаменти с панорама море и планина, директно от Строителя!
Имоти - Продажби » Апартаменти местност бостанлъка, Несебър, Слънчев Бряг, Несебър, област Бургас
Цена: 132 000 € (258 169.56 лв.)
1783.78 €/кв.м (3488.78 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
74 кв.м
Тухла
2025 г.
3 етаж
Непоследен
Апартаменти с панорама море, директно от строителя
Цена: 175 670 € (343 580.66 лв.)
2019.20 €/кв.м (3949.20 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
87 кв.м
Тухла
2025 г.
1 етаж
Партер
Тристаен апартамент с панорама море и планина, директно от строителя
Цена: 174 840 € (341 957.32 лв.)
2009.66 €/кв.м (3930.54 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
87 кв.м
Тухла
2025 г.
1 етаж
Партер
Нов двустаен апартамент в Сън Сити 2, Слънчев Бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти ., Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 69 990 € (136 888.54 лв.)
1320.57 €/кв.м (2582.80 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
53 кв.м
Тухла
2010 г.
2 етаж
Непоследен
Продава се двустаен апартамент в к-с Сън Сити 2, разположен на 3-ти етаж, с обща площ от 53 кв.м. Жилището е след основен ремонт и се предлага в отлично състояние, готово за обзавеждане според вкуса н..
НОВА ЦЕНА! Бърза продажба! Апартамент на метри от плажа в Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти
Централен плаж Свети Влас, Свети Влас, област Бургас
Цена: 52 300 € (102 289.90 лв.)
1376.32 €/кв.м (2691.84 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
38 кв.м
Тухла
2010 г.
1 етаж
Партер
Имаме удоволствието да ви предложим за продажба светъл и уютен едностаен апартамент, разположен само на 100 метра от централния пясъчен плаж на Свети Влас. Имотът е с функционално разпределение, което..
Студио в гр. Несебър - жилищна сграда с акт 16, басейн и без такса поддръжка!
Имоти - Продажби » Апартаменти
Несебър, област Бургас
Цена: 38 000 € (74 321.54 лв.)
1583.33 €/кв.м (3096.73 лв./кв.м)
Ателие/Студио
24 кв.м
Тухла
2010 г.
1 етаж
Партер
Представяме Ви студио в гр. Несебър, в един от предпочитаните и спокойни райони - Черно море 1. Имотът е отлична възможност както за лично ползване, така и като инвестиция с висок потенциал за отдаван..
Просторно студио в Созопол с гледка море. Без такса поддръжка
Имоти - Продажби » Апартаменти център, Созопол, област Бургас
Цена: 98 000 € (191 671.34 лв.)
1484.85 €/кв.м (2904.10 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
66 кв.м
Тухла
2023 г.
1 етаж
Първи жилищен
Предлагаме ви едностаен апартамент, който се намира в централната част на Созопол. Разположен е на първи етаж, с гледка море, с площ от 66кв.м. Имотът се издава на тапа, има възможност за бъде завърше..
Двустаен апартамент в Свети Влас, без такса поддръжка
Имоти - Продажби » Апартаменти русалка, Свети Влас, област Бургас
Цена: 70 000 € (136 908.10 лв.)
1400 €/кв.м (2738.16 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
50 кв.м
Тухла
2009 г.
4 етаж
Непоследен
Явлена предлага за продажба двустаен апартамент в Свети Влас, намиращ се в квартал Русалка. Жилището е разположено на четвърти етаж, състои се хол с кухненска част, детска стая, баня с тоалетна и тера..
Чисто нов Мезонет в жилищна сграда в Кв. Черно море, Несебър
Имоти - Продажби » Апартаменти черно море 2, Несебър, област Бургас
Цена: 270 000 € (528 074.10 лв.)
1350 €/кв.м (2640.37 лв./кв.м)
Мезонет
200 кв.м
Тухла
2024 г.
3 етаж
Последен етаж
Мезонет за продажба, ново строителство, разположен на 2-ри и 3-ти етаж. Жилището е с площ 200кв.м и се продава по БДС, като има възможност да бъде довършен до ключ. Състои се от голям и светъл хол с к..
Двустаен апартамент в Несебър, жилищна сграда без такса поддръжка.
Имоти - Продажби » Апартаменти черно море 1, Несебър, област Бургас
Цена: 91 500 € (178 958.45 лв.)
1345.59 €/кв.м (2631.74 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
68 кв.м
Тухла
2025 г.
2 етаж
Непоследен
БЪРЗА ПРОДАЖБА! Ново строителство - 2-ри етаж, 68 кв.м., без такса поддръжка - Несебър. Предлагаме за продажба апартамент ново строителство, разположен на 2-ри етаж в жилищна сграда в гр. Несебър. Имо..
Двустаен апартамент в Равда до плажа. Без Такса поддръжка.
Имоти - Продажби » Апартаменти център, Равда, област Бургас
Цена: 86 160 € (168 514.30 лв.)
1625.66 €/кв.м (3179.52 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
53 кв.м
Тухла
2024 г.
2 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба уютен апартамент в модерна сграда, разположена на пешеходно разстояние от южния плаж. Апартаментът е с просторно и функционално разпределение, предлагащо удобство и комфорт. Жил..
Парцел в центъра на село Кошарица
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти център, Кошарица, област Бургас
Цена: 40 000 € (78 233.20 лв.)
66.45 €/кв.м (129.96 лв./кв.м)
Продажба
602 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот (дворно място) с площ от 602 кв.м и лице към улицата 30м, разположен в централната част на с. Кошарица, община Несебър, област Бургас. Парцелът се намир..
Тристаен апартамент в Несебър с гледка море
Имоти - Продажби » Апартаменти Несебър, област Бургас
Цена: 139 000 € (271 860.37 лв.)
1597.70 €/кв.м (3124.83 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
87 кв.м
Тухла
2016 г.
5 етаж
Последен етаж
Продава се просторен тристаен апартамент в живописния град Несебър, само на няколко крачки от плажа. Апартаментът се намира на пети етаж и предлага зашеметяващ изглед към Черно море. Апартаментът е с ..
Панорама море, Просторен двустаен апартамент в к-с Marina Fort beach
Имоти - Продажби » Апартаменти юрта под пътя, Свети Влас, област Бургас
Цена: 127 000 € (248 390.40 лв.)
1351.06 €/кв.м (2642.45 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
94 кв.м
Тухла
2012 г.
Последен етаж
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент на първа линия в Свети Влас с голяма тераса с прекрасна морска панорама, разположен в престижния комплекс Марина Форт бийч. Апартамента е напълно р..
Тристаен апартамент с гледка басейн в Слънчев Бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти ,, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 82 500 € (161 355.98 лв.)
1500 €/кв.м (2933.75 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
55 кв.м
Тухла
2016 г.
2 етаж
Непоследен
Тристаен апартамент в к-с Dawn Park, Слънчев бряг - отлична инвестиция. Предлагаме за продажба стилен и функционален тристаен апартамент в комплекс Dawn Park, разположен в предпочитан район на Слънчев..
Прекрасна къща под билото на Стара планина!!
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Везенково, област Бургас
Цена: 58 000 € (113 438.14 лв.)
Двуетажна къща
83 кв.м РЗП
1450 кв.м двор
Представяме ви едно истинско кътче на спокойствие и уют в живописното село Везенково, разположено в подножието на Стара планина - място, където природата и тишината се срещат, за да създадат идеалния ..
Продава се 3-стаен апартамент на първа линия в комплекс ”Ипанема”, Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 169 500 € (331 513.20 лв.)
1904.49 €/кв.м (3724.87 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
89 кв.м
Тухла
2018 г.
3 етаж
Непоследен
Потопете се в магията на морето с този прекрасен тристаен апартамент, разположен на самия бряг в комплекса ”Ипанема” в Свети Влас. Тук всяка сутрин започва с мелодията на вълните и изгрева над лазурна..
Южен апартамент с морска панорама на първа линия в Св. Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 119 900 € (234 504.02 лв.)
1998.33 €/кв.м (3908.40 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
60 кв.м
Тухла
2023 г.
1 етаж
Първи жилищен
Предлагаме ви уютен и функционален апартамент с фронтална гледка към морето, разположен в малък и добре поддържан комплекс в Свети Влас. Имотът е с площ от 60 кв.м., намира се на първи жилищен етаж в ..
Гледка море за двустаен в луксозна сграда!!
Имоти - Продажби » Апартаменти Равда, област Бургас
Цена: 123 000 € (240 567.10 лв.)
2157.89 €/кв.м (4220.48 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
57 кв.м
Тухла
2015 г.
3 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба прекрасно обзаведен двустаен апартамент с морска гледка, разположен на трети етаж в елегантна и добре поддържана сграда с Акт 16 в курортното селище Равда. Жилището се отличава ..
Отличен двустаен апартамент в Несебър, кв. Черно море
Имоти - Продажби » Апартаменти черно море, Несебър, област Бургас
Цена: 91 900 € (179 740.78 лв.)
1670.91 €/кв.м (3268 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
55 кв.м
Тухла
2016 г.
2 етаж
Непоследен
Продава се просторен и модерно обзаведен двустаен апартамент в Несебър, кв. Черно море с идеална локация- на 150м от плажа. Апартаментът е с площ от 55 кв.м, ситуиран на 2 ет. Състои се от с уютна дне..
Просторен апартамент в Несебър, в близост до училище и детска градина
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Несебър, област Бургас
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.)
5.75 €/кв.м (11.24 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
87 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Предлагаме ви комфортен и функционален апартамент, разположен в предпочитан район на Новия град, подходящ както за целогодишно живеене, така и за летния сезон. Имотът се намира в изключително комуника..
Просторен четиристаен мезонет с изключителна локация на метри от Южния плаж в Несебър
Имоти - Продажби » Апартаменти
Несебър, област Бургас
Цена: 243 000 € (475 266.70 лв.)
1664.38 €/кв.м (3255.25 лв./кв.м)
Мезонет
146 кв.м
Тухла
2008 г.
4 етаж
Последен етаж
Имаме удоволствието да ви представим един наистина впечатляващ четиристаен мезонет, разположен в чудесна локация на гр. Несебър, където рядко излизат имоти за продажба! Тихият и предпочитан кв. „Перла..
Двустаен апартамент в Несебър с гледка море, Южен плаж
Имоти - Продажби » Апартаменти южен плаж, Несебър, област Бургас
Цена: 137 000 € (267 948.70 лв.)
1383.84 €/кв.м (2706.55 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
99 кв.м
Тухла
2010 г.
2 етаж
Непоследен
Прекрасен имот на 100м. от пристанището!!
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, Равда, област Бургас
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.)
1358.02 €/кв.м (2656.07 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
81 кв.м
Тухла
2010 г.
3 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба прекрасен тристаен апартамент в един от най-предпочитаните морски курорти - Свети Влас. Имотът се намира само на 100 метра от плажа и яхтеното пристанище, което го прави идеален..
|
Да Не
|