3 обяви
Многостаен в Клуцохор
Имоти - Продажби » Апартаменти
Клуцохор, Сливен, област Сливен
Цена: 126 000 € (246 434.58 лв.)
1260 €/кв.м (2464.35 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
100 кв.м
Панел
1989 г.
3 етаж
Непоследен
Многостаен апартамент след основен ремонт с изложение изток-запад. 2 спални, хол, кухня с трапезария, баня/тоалетна с душ кабина, складово (перално) помещение, тераса с гледка към Карандила и Св. Геор..
Мезонет 0 лв такса поддръжка
Имоти - Продажби » Апартаменти
Център, Равда, област Бургас
Цена: 85 900 € (168 005.80 лв.)
2147.50 €/кв.м (4200.14 лв./кв.м)
Мезонет
40 кв.м
Тухла
2010 г.
4 етаж
Последен етаж
Мезонет в центъра на Равда без такса поддръжка. Акт 16. Саниран. Отделен електромер и водомер(дистанционно отчитане). 5 минути пеша до плажа, 2 минути до кметството и училището. Първи етаж - антре, дн..
Четиристаен апартамент в Клуцохор
Имоти - Продажби » Апартаменти
Клуцохор, Сливен, област Сливен
Цена: 127 000 € (248 390.40 лв.)
1270 €/кв.м (2483.90 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
100 кв.м
Панел
1990 г.
3 етаж
Непоследен
Голям поддържан, просторен и светъл апартамент в Клуцохор. Основно реновиран. Вътрешен. Изток-запад. Саниран с 8 см изолация. 5 камерна дограма Rehau. Състои се от голям Г-образен коридор. Кухня с тра..
|
Да Не
|