18 обяви
179 000 € (350 093.57 лв.)
2486.11 €/кв.м (4862.40 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
72 кв.м
ЕПК/ПК
1980 г.
13 етаж
Непоследен
Агенцията продава ЕКСКЛУЗИВНО апартамент на ул. Професор Иван Шишманов в бл.148, състоящ се от Г-образен коридор с вграден гардероб, баня с тоалетна, хол с усвоена тераса, спалня, трапезария с усвоена тераса и отделен тъмен кухненски бокс. В момента целият блок се санира. За повече информация звънете на посочения телефон.
Апартамент в гр. Койнаре
Имоти - Продажби » Апартаменти Койнаре, област Плевен
Цена: 22 500 € (44 006.18 лв.)
523.26 €/кв.м (1023.40 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
43 кв.м
Тухла
1986 г.
2 етаж
Непоследен
Агенция за недвижими имоти ”СТЕРРА КОНСУЛТ”ГР. СОФИЯ продава ексклузивно едностаен апартамент в гр. Койнаре, находящ се в идеален център. Апартаментът е ремонтиран и обзаведен. Среден от три на етаж. ..
Заведение в гр. Койнаре
Имоти - Продажби » Заведения Койнаре, област Плевен
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.)
687.50 €/кв.м (1344.63 лв./кв.м)
160 кв.м
Самостоятелна сграда
Тухла
Готов (завършен)
Агенция за недвижими имоти”Стерра Консулт” продава ексклузивно заведение за хранене в гр. Койнаре обл. Плевен, находящо се почти на главната улица, на около 200 метра от центъра. Състоящо се от 3 обос..
Къща гр. Вълчедръм
Имоти - Продажби » Къщи, Вили ул.България №140, Вълчедръм, област Монтана
Цена: 8900 € (17 406.90 лв.)
Едноетажна къща
120 кв.м РЗП
700 кв.м двор
Агенция за недвижими имоти, СТЕРРА, продава ЕКСКЛУЗИВНО тухлена къща в гр. Вълчедръм на ул. България №140, състояща се от хол, две спални, баня, килер, мазе и гараж. В имота има кладенец, за повече ин..
Къща в с. Крива бара
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Крива бара, област Враца
Цена: 14 900 € (29 141.87 лв.)
Едноетажна къща
82 кв.м РЗП
1800 кв.м двор
Стерра консулт продава ЕКСКЛУЗИВНО къща в с. Крива бара общ. Козлодуй обл. Враца
Продава се къща за ремонт с. Крива бара, ул. ”Благой Иванов” 1. Състои се от три просторни спални и кухненски бокс ..
Земеделска земя гр. Костинброд
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Червиляка, Костинброд, област София
Цена: 271 950 € (531 887.97 лв.)
35 €/кв.м (68.45 лв./кв.м)
Продажба
7770 кв.м
Пред регулация
Без ток
Без вода
Агенцията продава ЕКСКЛУЗИВНО парцел в гр. Костинброд на главен път до Тексайд. За повече информация звънете на посочения телефон
Стерра Консулт набира персонал
Работа » Работа в България център, София, област София
Длъжност: Работа като Брокер-недвижими имоти
Стерра Консулт ЕООД
Фирма
Граждански договор
Дистрибуция, Пласьори, Недвижими имоти, Търговия, Продажби
Подходяща за студенти, Подходяща за пенсионери, Дистанционна работа
Агенция за недвижими имоти „Стерра Консулт“ разширява своята дейност и търси нови попълнения към екипа си.
Инвестиционен имот
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Местност Трояно, Пролеша, област София
Цена: 35 000 € (68 454.05 лв.)
15.38 €/кв.м (30.10 лв./кв.м)
Продажба
2275 кв.м
Пред регулация
Без ток
Без вода
СТЕРРА КОНСУЛТ представя на Вашето внимание ЕКСКЛУЗИВНА ОФЕРТА ЗЕМЕДЕЛСКА ЗЕМЯ, област София, община Божурище, с. Пролеша местност Трояно. Имотът се намира на ПЪРВА линия до новостроящата се магистрал..
Производстввено помещение гр. Лом
Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти Център, Лом, област Монтана
Цена: 145 000 € (283 595.35 лв.)
241.67 €/кв.м (472.66 лв./кв.м)
600 кв.м
Агенция за недвижими имоти ”СТЕРРА КОНСУЛТ”ГР. СОФИЯ продава ексклузивно голямо помещение, обособено като самостоятелен обект-етаж последен от четири етажна сграда, находяща се на ул. ”Трети Март” 5. ..
Бизнес сграда гр. Койнаре обл. Плевен
Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти
Койнаре, област Плевен
Цена: 102 258.38 € (200 000 лв.)
232.41 €/кв.м (454.55 лв./кв.м)
440 кв.м
За повече информация www.steraconsult.com Водещ брокер Цветелина Куновска
Къща в гр. Койнаре
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Койнаре, област Плевен
Цена: 27 500 € (53 785.33 лв.)
Едноетажна къща
130 кв.м РЗП
720 кв.м двор
Агенция за недвижими имоти ”Стера консулт” гр. София продава ексклузивно къща в гр. Койнаре ул. ”Йордан Ганов”49, състояща се от две спални, хол с кухня, баня с тоалетна и антре. Къщата е ремонтирана ..
Къща в гр. Койнаре
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Койнаре, област Плевен
Цена: 58 000 € (113 438.14 лв.)
Двуетажна къща
250 кв.м РЗП
900 кв.м двор
Агенция ”Стерра Консулт” гр. София продава ексклузивно двуетана къща в гр. Койнаре ул. ”9-ти септември”108, на първия етаж има заведение, със склад и сервизно помещение и още две помещения за живеене ..
Заведение и магазин в гр. Ч. бряг
Имоти - Продажби » Заведения Червен бряг, област Плевен
Цена: 185 000 € (361 828.55 лв.)
3303.57 €/кв.м (6461.22 лв./кв.м)
56 кв.м
Самостоятелна сграда
Панел
Готов (завършен)
Агенция за недвижи имоти ”Стерра Консулт”гр. София ексклузивно продава заведение - снек бар, находящо се на ул. ”23 септември” 2, състоящо се от 2 зали за клиенти, оборудвана кухня, помещение за скара..
Къща в с. Писарово обл. Плевен
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Писарово, област Плевен
Цена: 44 900 € (87 816.77 лв.)
Двуетажна къща
120 кв.м РЗП
600 кв.м двор
Агенция за недвижими имоти”Стерраконсулт”гр. София продава ексклузивно двуетажна къща, състояща се от по две стаи, антре и помещение за баня на всеки от етажите и пристроена лятна кухня, състояща се о..
Парцел гр. Лом, Садовете
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Садовете, Лом, област Монтана
Цена: 6000 € (11 734.98 лв.)
2.59 €/кв.м (5.07 лв./кв.м)
Продажба
2316 кв.м
Не е в регулация
Без ток
Без вода
Агенция за недвижими имоти СТЕРРА КОНСУЛТ продава ЕКСКЛУЗИВНО парцел в местност Садовете. За повече информация звънете на посочения телефон
боксониера в гр. козлодуй
Имоти - Продажби » Апартаменти Козлодуй, област Враца
Цена: 58 798.57 € (115 000 лв.)
1959.95 €/кв.м (3833.33 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
30 кв.м
Тухла
1980 г.
3 етаж
Непоследен
Агенция за недвижими имоти СТЕРРА КОНСУЛТ продава ЕКСКЛУЗИВНО боксониера в гр. Козлодуй в центъра, над Спиди, бл. 71, с асансьор.
Апартамента е 30кв.м и включва стая и кухненски бокс, баня долу с те..
Бизнес имот в с. Бутан
Имоти - Продажби » Други имоти
Бутан, област Враца
Цена: 25 513.46 € (49 900 лв.)
Агенция ”Стерра Консулт”гр. София продава ексклузивно бивша ферма, чийто сграден фонд е подходящ за преустрояване на производствен цех, находяща се в с. Бутан ул. ”Мир”№4, състояща се от дворно място ..
Ферма с. Бутан
Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти Бутан, област Враца
Цена: 101 747.08 € (199 000 лв.)
169.58 €/кв.м (331.67 лв./кв.м)
Ферма
600 кв.м
Агенция за недвижими имоти ”СТЕРРА КОНСУЛТ”гр. София продава поземлен имот (селскостопанска сграда), с предназначение за отглеждане на животни, с двор 3364 кв.м. Площта на сградата е 600кв.м. на двата..
|
Да Не
|