back to top

164 обяви - страница 2 от 6

» ПАРЦЕЛ » с. КАЛИМАНЦИ »

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Калиманци, област Варна
Цена: 37 000 € (72 365.70 лв.) 6.03 €/кв.м (11.80 лв./кв.м) Продажба 6134 кв.м Не е в регулация Агенция за недвижими имоти ” Смени Адреса ” предлага парцел 6194 кв.м. в регулация с ПУП в близост до Калимански хан. Ток и вода на границата. Панорамна гледка към Варненското езеро. Агенция ”СМЕНИ ..

»ТЪРГОВСКО ПОМЕЩЕНИЕ»ШИРОК ЦЕНТЪР»

Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Център, Варна, област Варна
Цена: 44 990 € (87 992.80 лв.) 1499.67 €/кв.м (2933.10 лв./кв.м) Магазин 30 кв.м Първи етаж Тухла Готов (завършен) Агенция СМЕНИ АДРЕСА предлага на своите клиенти ТЪРГОВСКО ПОМЕЩЕНИЕ с обща площ от 30 кв.м. разположено на партерен етаж в тухлена кооперация ( 2006г) подходящо за магазин, офис, аптека, склад или дру..

Прекрасен просторен дом в Дъбравино

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Дъбравино, област Варна
Цена: 130 000 € (254 257.90 лв.) Едноетажна къща 310 кв.м РЗП 3650 кв.м двор САМО в СМЕНИ АДРЕСА!!! Предлагаме да станете собственик на прекрасно поддържан просторен имот на тихо място сред природата в село Дъбравино, намиращо се по поречието на река Камчия на 45 км от Варна...

Парцел в м-т Сълзица

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   м. Сълзица, Варна, област Варна
Цена: 31 000 € (60 630.73 лв.) 24.45 €/кв.м (47.82 лв./кв.м) Продажба 1268 кв.м В регулация (УПИ) Агенция за недвижими имоти ”Смени Адреса” предлага парцел с площ 1268 кв.м. (17м./75м.) в регулация има ПУП с лице на път. Имотът се намира на 1,3 км. от бул.3-ти март над Възраждане 2 и 1,4 км. от К..

ПАРЦЕЛ М-СТ АКЧЕЛАР ТОП ИНВЕСТИЦИЯ

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   м. Акчелар, Варна, област Варна
Цена: 96 000 € (187 759.68 лв.) 80.88 €/кв.м (158.18 лв./кв.м) Продажба 1187 кв.м Не е в регулация Агенция за недвижими имоти ”Смени Адреса” предлага на вашето внимание недвижим имот за трайно ползване тип парцел с големина 1187кв.м. намиращ се в атрактивен бързо развиващ се район, а именно м-ст Ак..

ДВУСТАЕН С ПАРКОМЯСТО АСПАРУХОВО

Имоти - Продажби » Апартаменти   Аспарухово, Варна, област Варна
Цена: 101 000 € (197 538.83 лв.) 1188.24 €/кв.м (2324 лв./кв.м) Двустаен апартамент 85 кв.м Тухла 2022 г. 7 етаж Последен етаж В строеж Агенция за недвижими имоти СМЕНИ АДРЕСА предлага на своите клиенти на много атрактивна цена двустаен тухлен апартамент в бутикова сграда на тиха и спокойна улица в район Аспарухово с прекрасна гледка ..

Двустаен бюджетен, пред акт 16. Статут - офис

Цена: 79 900 € (156 270.82 лв.) 1192.54 €/кв.м (2332.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент 67 кв.м Тухла 2022 г. 2 етаж Непоследен В строеж Агенция за недвижими имоти СМЕНИ АДРЕСА предлага на своите клиенти на много атрактивна цена двустаен апартамент със статут на офис в новострояща се бутикова сграда на тиха и спокойна улица в район Асп..

༆ ПАРЦЕЛ В ДОЛИЩЕ ༆

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Долище, област Варна
Цена: 35 000 € (68 454.05 лв.) 32.71 €/кв.м (63.98 лв./кв.м) Продажба 1070 кв.м Не е в регулация Агенция за недвижими имоти ” Смени Адреса ” предлага за продажба ПАРЦЕЛ в ново-образуващ се район в с. Долище, УП ниско застрояване (до 10 m), площ 1048 кв.м. Ток и вода на около 200 м. от парцела. С ..

⸎ ЗАВЕДЕНИЕ НА ГЛАВЕН ПЪТ ⸎ с. СЕНОКОС ⸎

Имоти - Продажби » Заведения   Сенокос, област Добрич
Цена: 245 000 € (479 178.35 лв.) 612.50 €/кв.м (1197.95 лв./кв.м) 400 кв.м Самостоятелна сграда Тухла Готов (завършен) АГЕНЦИЯ СМЕНИ АДРЕСА ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ПРЕДСТАВИ ЕКСКЛУЗИВЕН ИМОТ С ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ПОТЕНЦИАЛ НАМИРАЩ СЕ НА ГЛАВЕН ПЪТ ДОБРИЧ- БАЛЧИК, с. СЕНОКОС ПРЕДСТАВЛЯВАЩ ЕДНОЕТАЖНА МАСИВНА ТЪРГОВСКА СГРАДА ПОСТ..

»ЕКСКЛУЗИВЕН ПАНОРАМЕН ПАРЦЕЛ ЗА НИСКО ЗАСТРОЯВАНЕ ( до 10 м)» с. ЛЯХОВО

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Ляхово, област Добрич
Цена: 75 000 € (146 687.25 лв.) 10.66 €/кв.м (20.85 лв./кв.м) Продажба 7034 кв.м В регулация (УПИ) СМЕНИ АДРЕСА ПРЕДЛАГА ЕКСКЛУЗИВНО ПАРЦЕЛ С ПЛОЩ ОТ 7034дка. намиращ се на територията на общ. Балчик, с. Ляхово. Имотът е в регулация с инвестиционна цел и притежава: * РАЗРЕШЕНИЕ за строеж начин на..

»ПАРЦЕЛ»BLACKSEARAMA»LIGHTHOUSE GOLF SPA HOTEL»БАЛЧИК»

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Балчик, област Добрич
Цена: 359 500 € (703 120.90 лв.) 27.24 €/кв.м (53.27 лв./кв.м) Продажба 13198 кв.м В регулация (УПИ) СМЕНИ АДРЕСА ПРЕДЛАГА ПАРЦЕЛ НАД BLACKSEARAMA И СЪСЕДНИЯТ НА LIGHTHOUSE GOLF & SPA HOTEL гр. Балчик с обща площ 13198дка. Урегулиран поземлен имот със страхотна панорама от кота 0, който има проек..

࣢ОБОРУДВАН ФИТНЕС࣢ДЕЙСТВАЩ БИЗНЕС࣢Ж. К. ТРОШЕВО࣢ТОП ЛОКАЦИЯ࣢

Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Трошево, Варна, област Варна
Цена: 200 000 € (391 166 лв.) 586.51 €/кв.м (1147.10 лв./кв.м) Магазин 341 кв.м Тухла Готов (завършен) Агенция за недвижими имоти ’СМЕНИ АДРЕСА’ ви предлага за продажба, търговско помещение със статут на ФИТНЕС в ж.к. Трошево, град Варна. Имотът е напълно оборудван, разполагащ с зала за тренировки, рец..

2СТАЕН ОБЗАВЕДЕН К. К. ШКОРПИЛОВЦИ

Имоти - Продажби » Апартаменти   Шкорпиловци, област Варна
Цена: 92 700 € (181 305.44 лв.) 1090.59 €/кв.м (2133 лв./кв.м) Двустаен апартамент 85 кв.м Тухла 2018 г. 3 етаж Последен етаж СМЕНИ АДРЕСА продава 2-стаен апартамент на 180м от морската ивица в КК ШКОРПИЛОВЦИ област Варна с площ 85кв.м. Имотът се намира на 3ти етаж от 5 и е напълно и модерно обзаведен, както и добре поддържа..

СТУДИА с. ШКОРПИЛОВЦИ

Имоти - Продажби » Апартаменти   Шкорпиловци, област Варна
Цена: 49 000 € (95 835.67 лв.) 1289.47 €/кв.м (2522 лв./кв.м) Едностаен апартамент 38 кв.м Тухла 2018 г. 1 етаж Първи жилищен СМЕНИ АДРЕСА предлага възможност да закупите Едно, Две или и Трите студиа намиращи се в комплекс разположен в с. Шкорпиловци. Площа на всяко студио е 38кв.м. Всяко разполага със собствена тераса и е н..

РАВЕН ПАРЦЕЛ - С. СЛЪНЧЕВО

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Слънчево, област Варна
Цена: 33 500 € (65 520.30 лв.) 57.36 €/кв.м (112.20 лв./кв.м) Продажба 584 кв.м Не е в регулация Агенция за недвижими имоти ’СМЕНИ АДРЕСА’ ви предлага за продажба, урегулиран парцел с площ 584 кв.м. в с. Слънчево на 19 км до Варна с бърз достъп до селото по автомагистрала. Перфектен имот с правил..

КЪЩА С ДВОР С. КРУМОВО

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Крумово, област Варна
Цена: 47 000 € (91 924 лв.) Едноетажна къща 55 кв.м РЗП 1350 кв.м двор Агенция СМЕНИ АДРЕСА предлага на своите клиенти малка къща, тип бунгало в с. Крумово на около 22 км. от гр. Варна. Къщата разполага с две стаи, кухненска ниша и санитарен възел. Ток и вода в имота на ..

»СЛЪНЧЕВ ПАРЦЕЛ»БОРОВЕЦ-СЕВЕР»ПЕРФЕКТЕН ДОСТЪП

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   м. Боровец, Варна, област Варна
Цена: 85 000 € (166 245.55 лв.) 72.34 €/кв.м (141.50 лв./кв.м) Продажба 1175 кв.м В регулация (УПИ) СМЕНИ АДРЕСА предлага да станете собственик на слънчев парцел в местност Боровец, на десет минути от центъра на град Варна. Парцелът е в регулация, с площ 1175 кв.м, с правилна форма, ъглов с лице 60..

ПАРЦЕЛ В ГРАД БЯЛА ОБЛ. ВАРНА! ГОТОВИ ДОКУМЕНТИ ЗА СДЕЛКА!

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Бяла, област Варна
Цена: 39 000 € (76 277.37 лв.) 67.01 €/кв.м (131.06 лв./кв.м) Продажба 582 кв.м Не е в регулация Агенция за недвижими имоти ’СМЕНИ АДРЕСА’ ви предлага за продажба, парцел с площ 582кв.м. в Морския град Бяла, обл. Варна. Имотът има лице на асфалтов път, ток, вода, канализация, изчистено и заравнен..

»3-СТАЕН»ВИНИЦА»

Имоти - Продажби » Апартаменти   Виница, Варна, област Варна
Цена: 127 900 € (250 150.66 лв.) 1332.29 €/кв.м (2605.74 лв./кв.м) Тристаен апартамент 96 кв.м Тухла 2025 г. 1 етаж Първи жилищен АГЕНЦИЯ СМЕНИ АДРЕСА предлага за продажба 3-СТАЕН тухлен апартамент на 1ви жилищен етаж в нова сграда с обща площ 96.97кв.м. Жилището има следното разпределение: Голяма дневна с кухненски бокс, две с..

»ПАНОРАМЕН ПАРЦЕЛ В СЕЛО БАНОВО»

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Баново, област Варна
Цена: 27 500 € (53 785.33 лв.) 36.76 €/кв.м (71.90 лв./кв.м) Продажба 748 кв.м В регулация (УПИ) СМЕНИ АДРЕСА предлага урегулиран поземлен имот в село Баново, обл. Баново. Парцелът е равен, с правилна форма, с площ 747 кв.м и лице на път 20 м. Комуникации в близост. Има изготвен ПУП с параметри ..

»ТРИСТАЕН»НОВА СГРАДА»АСПАРУХОВО»

Цена: 147 500 € (288 484.93 лв.) 1586.02 €/кв.м (3102 лв./кв.м) Тристаен апартамент 93 кв.м Тухла 2024 г. 1 етаж Първи жилищен В строеж СМЕНИ АДРЕСА предлага на пазара на имоти тристаен тухлен апартамент на атрактивна цена, в синия квартал Аспарухово, гр. Варна! Жилището е позиционирано на първи етаж в новострояща се тухлена сграда, ..

»ПАРЦЕЛ В РЕГУЛАЦИЯ»С. САМОТИНО»

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Самотино, област Варна
Цена: 29 000 € (56 719.07 лв.) 20.77 €/кв.м (40.63 лв./кв.м) Продажба 1396 кв.м В регулация (УПИ) СМЕНИ АДРЕСА предлага за покупка парцел в центъра на село Самотино. Парцелът е с площ 1396 кв.м., равен, правоъгълен и в РЕГУЛАЦИЯ. Подходящ за построяване на собствен дом на 5 км. от плажа и къмпинг..

»ПАРЦЕЛ С ПРОЕКТ ЗА ДВУЕТАЖНА КЪЩА В С. БАНОВО»

Цена: 19 900 € (38 921.02 лв.) 22.09 €/кв.м (43.20 лв./кв.м) Продажба 901 кв.м В регулация (УПИ) СМЕНИ АДРЕСА предлага на своите клиенти атрактивен парцел в село Баново с прекрасна гледка. Парцелът е с площ 901 кв.м, с правилна форма, в регулация и за него има изработен инвестиоционен проект за ..

Слънчев парцел в Боровец-юг

Цена: 42 000 € (82 144.86 лв.) 74.07 €/кв.м (144.88 лв./кв.м) Продажба 567 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода СМЕНИ АДРЕСА предлага на пазара на недвижими имоти парцел в местност Боровец-юг. Парцелът е с площ 567 кв.м равен, ограден и разположен на целогодишно проходим път. Ток и вода в съседство. Намира се ..

ПАРЦЕЛ ПАНОРАМА МАНАСТИРСКИ РИД

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   местност Манастирски рид, област Варна
Цена: 95 000 € (185 803.85 лв.) 79.17 €/кв.м (154.84 лв./кв.м) Продажба 1200 кв.м Не е в регулация АГЕНЦИЯ СМЕНИ АДРЕСА предлага ПАРЦЕЛ в м-ст МАНАСТИРСКИ РИД с площ 1200кв.м. с панорама море в регулация. Парцела разполага с партида за ток, вода на граница, а в близост и канализация по която се раб..

ПАРЦЕЛ ВОЕННА БОЛНИЦА

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Военна Болница, Варна, област Варна
Цена: 137 000 € (267 948.70 лв.) 195.71 €/кв.м (382.78 лв./кв.м) Продажба 700 кв.м В регулация (УПИ) АГЕНЦИЯ СМЕНИ АДРЕСА предлага ПАРЦЕЛ с площ 700кв.м., подходящ за развиване на разнообразна дейност, като - автосервиз, автомивка, гумаджийница и др. Имотът е с размери 10м. на 70метра и граничи със с..

АПАРТАМЕНТ С ДВОР, КВ. ЛЕВСКИ

Имоти - Продажби » Апартаменти   Левски, Варна, област Варна
Цена: 208 200 € (407 203.80 лв.) 2508.43 €/кв.м (4906.07 лв./кв.м) Тристаен апартамент 83 кв.м Тухла 2025 г. 1 етаж Първи жилищен В строеж Агенция Смени Адреса предлага 3-стаен апартамент с обща площ 83,27кв.м в нова луксозна сграда с асансьор, намираща се в сърцето на кв. Левски. Жилището е разположено на 1ви етаж от 6 и е разпределено ..

Двуфамилна къща в Суворово

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Суворово, област Варна
Цена: 149 000 € (291 418.67 лв.) Едноетажна къща 220 кв.м РЗП 1011 кв.м двор САМО от СМЕНИ АДРЕСА!!! Предлагаме да станете собственик на много чист и поддържан имот с голям потенциал на 35 км от Варна - в град Суворово! Имотът разполага с двор над 1 декар, в който са разпо..

Изгодно! Само от СМЕНИ АДРЕСА! Парцел с вила в Боровец-юг

Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.) 75 €/кв.м (146.70 лв./кв.м) Продажба 600 кв.м В регулация (УПИ) САМО от СМЕНИ АДРЕСА! САМО ЗА ЦЕНИТЕЛИ!!! Предлагаме ви да станете собственик на парцел с вила в местност Боровец-юг, на 15 минути от центъра на Варна. Парцелът е с площ 600 кв.м, с правоъгълна форм..

3-СТАЕН, КВ. ЛЕВСКИ

Цена: 237 000 € (463 531.70 лв.) 2494.74 €/кв.м (4879.28 лв./кв.м) Тристаен апартамент 95 кв.м Тухла 2025 г. 5 етаж Непоследен В строеж Агенция Смени Адреса предлага 3-стаен апартамент с обща площ 95.84кв.м в нова луксозна сграда с асансьор, намираща се в сърцето на кв. Левски. Жилището е разположено на 5ти етаж от 6 и е разпределено ..
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
Филтриране по Категория
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече