78 обяви
Тристаен апартамент в ж.к. Братя Миладинови
Имоти - Продажби » Апартаменти Братя Миладинови, Бургас, област Бургас
Цена: 175 000 € (342 270.25 лв.)
1944.44 €/кв.м (3803 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
90 кв.м
Панел
1983 г.
1 етаж
Референтен номер: 1035.
SAVINI предлага за продажба тристаен апартамент, намиращ се в кв. Братя Миладинови, в близост до кръстовище ”Трапезица”.
Блокът е саниран.
Имотът се намира на висо..
Самостоятелен апартамент с двор под наем в кв. Остромила
Имоти - Наеми » Къщи под наем Остромила, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 850 € (1662.46 лв.)
9.44 €/кв.м (18.47 лв./кв.м)
Едноетажна къща
90 кв.м
Обзаведена
SAVINI представя изключителен имот, разположен в един от най-предпочитаните и спокойни райони - кв. Остромила. Апартаментър се намира на тиха, частна улица, осигуряваща уединение, сигурност и комфорт...
Подземно паркомясто в ж.к. Лазур, ул. Батак
Имоти - Продажби » Гаражи, Паркоместа Лазур, Бургас, област Бургас
Цена: 18 000 € (35 204.94 лв.)
666.67 €/кв.м (1303.90 лв./кв.м)
Паркомясто
27 кв.м
Тухла
SAVINI предлага за продажба подземено паркомясто в ж.к. Лазур на ул. Батак.
Сградата е въведена в експлоатация.
Намира се до Бюрото по труда и морска градска градина.
Тристаен апартамент в ж.к. Братя Миладинови
Цена: 168 400 € (329 361.77 лв.)
2806.67 €/кв.м (5489.36 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
60 кв.м
Панел
1978 г.
1 етаж
Първи жилищен
Референтен номер: 1028.
Преустроен тристаен апартамент за продажба, намиращ се в кв. Братя Миладинови, в близост до ОУ Бр. Миладинови.
Жилището е след основен ремонт, с подменени ВИК и ел. инста..
Тристаен обзаведен в кв. Хоризонт, Бургас
Имоти - Продажби » Апартаменти Хоризонт, Бургас, област Бургас
Цена: 222 000 € (434 194.26 лв.)
2198.02 €/кв.м (4298.95 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
101 кв.м
Тухла
2023 г.
6 етаж
Референтен номер: 1045.
SAVINI предлага за продажба САМО ЗА ДИРЕКТНИ КЛИЕНТИ Тристаен апартамент / напълно обзаведен в ноия квартал на Бургас - Хоризонт. Апартаментът се състои от:
Вскидневн..
Тристаен апартамент в ж.к. Лазур
Имоти - Продажби » Апартаменти Лазур, Бургас, област Бургас
Цена: 245 000 € (479 178.35 лв.)
3062.50 €/кв.м (5989.73 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
80 кв.м
Тухла
2000 г.
4 етаж
Непоследен
Референтен номер: 813.
SAVINI предлага за продажба тристаен апартамент в ж.к. Лазур.
Кооперацията е на близко разстояние от центъра на града, морска градина, училище, детска градина, спирка на г..
Еднофамилна къща - близнак с. Лъка, общ. Поморие
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Лъка, област Бургас
Цена: 280 000 € (547 632.40 лв.)
Двуетажна къща
282 кв.м РЗП
200 кв.м двор
Референтен номер: 675.
SAVINI предлага за продажба еднофамилна къща - близнак ( на калкан ) с двор и два броя паркоместа. Сградата е ситуирана в с. Лъка, общ. Поморие в по-високата част на селото, ..
Двустаен апартамент в ж.к. Меден Рудник
Имоти - Продажби » Апартаменти Меден Рудник, Бургас, област Бургас
Цена: 133 900 € (261 885.64 лв.)
1594.05 €/кв.м (3117.70 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
84 кв.м
Тухла
2020 г.
4 етаж
Референтен номер: 811.
SAVINI продава 2-стаен апартамент, който се намира близо до автобусен терминал, голям хранителен магазин, нова сграда пред акт 16.
Светъл, удобен, апартамент с изцяло запа..
Многостаен апартамент в ж.к. Лазур
Имоти - Продажби » Апартаменти Лазур, Бургас, област Бургас
Цена: 370 000 € (723 657.10 лв.)
3333.33 €/кв.м (6519.43 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
111 кв.м
Тухла
2010 г.
2 етаж
Референтен номер: 840.
SAVINI предлага за продажба многостаен апартамент в ж.к. Лазур, на пешеходно разстояние от Морската градина и центъра на града.
В близост се намира училище, детска гради..
Двустаен апартамент в сграда в гр. Созопол
Имоти - Продажби » Апартаменти Созопол, област Бургас
Цена: 89 500 € (175 046.80 лв.)
1397.78 €/кв.м (2733.82 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
64.03 кв.м
Тухла
2025 г.
Референтен номер: 825.
SAVINI продава уютен двустаен апартамент в Созопол - кв. Мисаря
Намира се само на 500 м. от Плаж Харманите
Апартамента е партерен и е разположен в модерна 5-етажна сг..
Двустаен апартамент в ж.к. Меден Рудник
Цена: 127 500 € (249 368.33 лв.)
2056.45 €/кв.м (4022.07 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
62 кв.м
Тухла
2025 г.
2 етаж
Референтен номер: 823.
SAVINI продава двустаен апартамент в ж.к. Меден рудник, гр. Бургас - Акт 16, зона В (до Терминала)
Намира се в предпочитана и бързо развиваща се част на ж.к. Меден рудник..
Двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда в ж.к. Меден Рудник
Цена: 67 959 € (132 916.25 лв.)
1029.99 €/кв.м (2014.50 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
65.98 кв.м
Тухла
2024 г.
Референтен номер: 819.
SAVINI продава двустаен апартамент в новострояща се сграда в Меден Рудник, гр. Бургас.
Жилището е със следното разпределение: антре, баня с WC, дневна с кухня, спаля, ба..
Двустаен апартамент с морска панорама в гр. Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 132 000 € (258 169.56 лв.)
1419.35 €/кв.м (2776.02 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
93 кв.м
Тухла
2015 г.
1 етаж
Референтен номер: 1038.
SAVINI продава просторен двустаен апартамент с впечатляваща гледка към морето и града, разположен в поддържан комплекс с външен басейн.
Площ: 93 кв.м.
Етаж: 1-ви
С..
Невероятен селски имот
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Ведрово, област Бургас
Цена: 59 000 € (115 393.97 лв.)
Двуетажна къща
118 кв.м РЗП
Референтен номер: 1030.
SAVINI продава уютен селски имот в с. Ведрово
Търсите спокойствие, чист въздух и простор? Този имот е точно за вас!
Едноетажна селска къща с функционално разпределе..
Двустаен апартамент в комплекс Chantrer
Цена: 219 000 € (428 326.77 лв.)
3000 €/кв.м (5867.50 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
73 кв.м
Тухла
2024 г.
4 етаж
Референтен номер: 1037.
SAVINI продава двустаен апартамент в комплекс Chantrer, гр. Бургас
Уютен двустаен апартамент, разположен на 4-ти етаж в модерен комплекс Chantrer в гр. Бургас. Жилището ..
Студио в с. Равда
Имоти - Продажби » Апартаменти Равда, област Бургас
Цена: 49 240 € (96 305.07 лв.)
1588.39 €/кв.м (3106.62 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
31 кв.м
Тухла
2000 г.
1 етаж
Първи жилищен
Референтен номер: 1042.
SAVINI предлага за продажба студио в цетъра на с. Равда. Имотът е със следното разпределение- коридор, кухня с всекидневна, баня с тоалетна и тераса.
Сградата е с акт16, ..
Двустаен апартамент с опция за подземно паркомясто в Зона Б19
Имоти - Продажби » Апартаменти Зона Б19, София, област София
Цена: 137 000 € (267 948.70 лв.)
2362.07 €/кв.м (4619.80 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
58 кв.м
Тухла
2026 г.
6 етаж
Последен етаж
В строеж
SAVINI продава:
🏢 Двустаен апартамент, разположен в един от най-желаните райони ж.к. Зона Б-19, гр. София.
📐 Площ: 58 кв.м.
🏗 Етап: Акт 14
🏢 Състояние: на тапа
🏙 Тип строителство: нова тухла..
Двустаен апартамент в ж.к. Възраждане
Имоти - Продажби » Апартаменти Възраждане, Бургас, област Бургас
Цена: 109 000 € (213 185.47 лв.)
1557.14 €/кв.м (3045.50 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
70 кв.м
Тухла
1999 г.
5 етаж
Непоследен
SAVINI предлага ексклузивно за продажба функционален двустаен апартамент, разположен в ж.к. Възраждане в гр. Бургас.
Имотът се намира в сграда без асансьор и без Акт 16 - подходящ за клиенти със соб..
Студио в с. Равда
Имоти - Продажби » Апартаменти Равда, област Бургас
Цена: 90 680 € (177 354.66 лв.)
1486.56 €/кв.м (2907.45 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
61 кв.м
Тухла
2000 г.
2 етаж
Непоследен
Референтен номер: 1044.
SAVINI предлага за продажба двустаен апартамент в с. Равда. Имотът е със следното разпределение- коридор, кухня с всекидневна, спалня, баня с тоалетна и тераса.
Сградата ..
Двустаен апартамент в ж.к. Славейков
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Славейков, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.)
9.87 €/кв.м (19.30 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
76 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
🌟 SAVINI предлага под наем нов двустаен апартамент с паркомясто в Central Park, Славейков.
Имотът е стилен и функционален, създаден с внимание към всеки детайл.
Удобства:
🔒 24/7 видеонаблюдени..
Двустаен апартамент с паркомясто в Зона Б19 в гр. София
Цена: 147 000 € (287 507 лв.)
2534.48 €/кв.м (4957.02 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
58 кв.м
Тухла
2026 г.
3 етаж
Непоследен
В строеж
Референтен номер: 757.
SAVINI предлага за продажба двустаен апартамент в Зона Б-19 от доказан строител със следното разпределение:
- Преддверие
- Дневна
- Кухня с трапезария
- Спалня
-..
Двустаен апартамент в ж.к. Лазур - Бургас
Имоти - Продажби » Апартаменти Лазур, Бургас, област Бургас
Цена: 180 000 € (352 049.40 лв.)
2045.45 €/кв.м (4000.56 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
88 кв.м
Тухла
2005 г.
Референтен номер: 876.
SAVINI предлага за продажба Двустаен апартамент в ж.к. Лазур, гр. Бургас.
Апартаментът е със следното разпределение:
антре
хол / всекидневна с кухненски кът
..
Тристаен апартамент с Акт 14, ж.к. Меден рудник
Цена: 96 000 € (187 759.68 лв.)
1032.26 €/кв.м (2018.92 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
93 кв.м
Тухла
2025 г.
6 етаж
Референтен номер: 894.
SAVINI предлага за продажба тристаен апартамент в ж.к. ”Меден рудник”, зона ”В”.
Апартаментът се състои от: антре, просторна дневна с кухненски бокс, две спални, едната ..
Двустаен апартамент в ж.к. Меден рудник, зона В с Акт 14
Цена: 73 000 € (142 775.60 лв.)
1028.17 €/кв.м (2010.92 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
71 кв.м
Тухла
2027 г.
Непоследен
В строеж
SAVINI предлага за продажба двустаен апартамент в ж.к. ”Меден рудник”, зона ”В”.
Апартаментът се състои от: антре, дневна с кухненски бокс, спалня с дрешник, баня с тоалетна, тераса към всекидневн..
Тристаен апартамент в гр. Кюстендил
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Кюстендил, област Кюстендил
Цена: 129 900 € (254 062.32 лв.)
1709.21 €/кв.м (3342.93 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
76 кв.м
Тухла
2009 г.
3 етаж
Непоследен
Ексклузивен имот в Кюстендил - напълно обзаведен, модерен и функционален тристаен апартамент.
📍 ул. Христо Лекарски
🏗️ Тухлена кооперация - качество и стабилност
📄 Акт 16 - готови документи за ..
Многостаен апартамент в квартал Мараша
Имоти - Продажби » Апартаменти Мараша, Пловдив, област Пловдив
Цена: 277 000 € (541 764.90 лв.)
2408.70 €/кв.м (4711 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
115 кв.м
Тухла
2003 г.
4 етаж
Непоследен
Референтен номер: 1031.
SAVINI предлага за продажба уникален семеен многостаен апартамент в сърцето на кв. Мараша! Три спални! С акт 16!
Жилището е със следното разпределение:
-2 спални
-п..
Тристаен апартамент в жк. Лозенец, гр. София
Имоти - Продажби » Апартаменти Лозенец, София, област София
Цена: 277 813 € (543 355 лв.)
2374.47 €/кв.м (4644.06 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
117 кв.м
Тухла
2026 г.
2 етаж
Непоследен
Референтен номер: 737.
SAVINI предлага за продажба тристаен апартамент в луксозна жилищна сграда, находяща се в Лозенец, гр. София.
Сградата е разположена в местност Витоша, район Лозенец в град..
Тристаен апартамент в широк център
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Пловдив, област Пловдив
Цена: 239 200 € (467 834.54 лв.)
2098.25 €/кв.м (4103.80 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
114 кв.м
Тухла
1951 г.
3 етаж
Непоследен
Референтен номер: 944.
SAVINI предлага за продажба тристаен апартамент в широк център.
Апартаментът е с обща площ 114 кв.м, от които жилищна площ 79 кв.м. Състои се от: антре, баня с тоалетна, 2 ..
Двустаен апартамент в нова сграда в ж.к. Младежки хълм
Имоти - Продажби » Апартаменти Младежки хълм, Пловдив, област Пловдив
Цена: 115 000 € (224 920.45 лв.)
1642.86 €/кв.м (3213.15 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
70 кв.м
Тухла
2024 г.
7 етаж
Последен етаж
В строеж
Референтен номер: 917.
SAVINI предлага за продажба двустаен апартамент в ж.к. Младежки хълм
Апартаментът се състои от: aнтре, склад, баня с тоалетна, спалня, дневна с кухня, тераса, на която се и..
Двустаен апартамент с двор ж.к Запад
Имоти - Продажби » Апартаменти Западен, Пловдив, област Пловдив
Цена: 124 516 € (243 532.13 лв.)
1629.79 €/кв.м (3187.60 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
76.4 кв.м
Тухла
2026 г.
1 етаж
Референтен номер: 912.
SAVINI предлага за продажба двустаен апартамент с двор в ж.к. Западен.
Апартаментът се състои от: aнтре, баня с тоалетна, спалня, дневна с кухня, двор, на който се излиз..
"Сайт в alo.bg" на SAVINI INTERNATIONAL REALTY - член на НСНИ
( savini )
Направи си сам "Сайт в alo.bg"
|
Да Не
|