back to top
Вашият личен брокер
Изборът на брокер трябва да е по модела , по който избираме адвокат, лекар или зъболекар с препоръки и предварително проучване.
Ако повярвате в това , че когато ползвате услугите на брокер Вие не просто плащате комисиона, ще сте наистина успешни, когато решите да се възползвате от най-големия си актив имота или искате да предобиете такъв.
ЕКСПЕРТНО мнение и ОБСЛУЖВАНЕ, придружено с качество и стил на работа.
REAL BROKER Антоанета Енчева
Управител
Антоанета Енчева
Управител
За нас
Не съм в бизнеса с недвижими имоти, а в нещо много по-ценно: доверието и човешките взаимоотношения.
REAL BROKЕR е една реализирана мечта.
REAL BROKER е новото ми име.
Име което ще бъде ЗАПАЗЕНА МАРКА на дългогодишен труд, опит, професионално развитие и коректност превърнати в стандарт и качество на работа.
За мен е чест и отговорност да бъда ваш брокер !
REAL BROKER Антоанета Енчева
Съветът на Real Broker към своите клиенти
Продажбата на имот е специфична стъпка. От успеха на това начинание зависи изпълнението на много бъдещи планове, настъпването на важни събития в живота, както и реализирането на крачката към по-добър живот или по-добра инвестиция.
Покупката на имот е особено емоционален момент в живота на човек. При повечето хора това се случва само веднъж в живота. Страховете и притесненията са много, а въпросите още повече. На купувача му е нужна яснота и сигурност през целия процес на покупката.
За това, за да ПРОДАДЕТЕ или да ЗАКУПИТЕ моят съвет е : Изберете доверен брокер, партньор, който взима при сърце вашите интереси и ще вложи усилия в това да приключите сделката си успешно!!!
Офис гр.Бургас ул.” Марица ” 135, ет.1
”Комуникацията лице в лице с моите клиенти заема централно място в работата ми”
Добре дошли в Real Broker
Връзка с нас
Контакти
Област Бургас, Бургас,
”ул. ”Марица” 135, ет.1
Отлично партньорство
Благодаря за доверието
Наши предложения
20 000 € (39 116.60 лв.)преди 2 дни
Къща в с. Мокрен Едноетажна къща 70 кв.м РЗП 1006 кв.м двор | Къщи, Вили | ул.Стойко Божилчев 16 Мокрен

Къща в с. Мокренул.Стойко Божилчев 16, Мокрен

350 000 € (684 540.50 лв.)преди 2 дни
Дизайнерски луксозен апартамент Двустаен апартамент 96 кв.м Тухла 1970 г. 4 етаж Непоследен | Апартаменти | Център Бургас

Дизайнерски луксозен апартаментЦентър, Бургас

270 000 € (528 074.10 лв.)преди 2 дни
Многостаен апартамент в супер центъра на гр. Бургас Многостаен апартамент 120 кв.м Тухла 1970 г. 2 етаж Непоследен | Апартаменти | Център Бургас

Многостаен апартамент в супер центъра на гр. БургасЦентър, Бургас

147 000 € (287 507 лв.)преди 2 дни
Двустаен апартамент до Била Двустаен апартамент 55 кв.м Тухла 2008 г. 1 етаж Първи жилищен | Апартаменти | Славейков Бургас

Двустаен апартамент до БилаСлавейков, Бургас

175 000 € (342 270.25 лв.)преди 2 дни
Двустаен апартамент в луксозна сграда Двустаен апартамент 101 кв.м Тухла 2024 г. 1 етаж Първи жилищен | Апартаменти | Възраждане Бургас

Двустаен апартамент в луксозна сградаВъзраждане, Бургас

148 000 € (289 462.84 лв.)преди 2 дни
Двустаен апартамент с отделна кухня Двустаен апартамент 74 кв.м Тухла 2016 г. 3 етаж Непоследен | Апартаменти | Сарафово Бургас

Двустаен апартамент с отделна кухняСарафово, Бургас

159 000 € (310 976.97 лв.)преди 2 дни
Слънчев и просторен тристаен апартамент Тристаен апартамент 62 кв.м Тухла 1982 г. 3 етаж Непоследен | Апартаменти | Славейков Бургас

Слънчев и просторен тристаен апартаментСлавейков, Бургас

 
7 обяви

Двустаен апартамент с отделна кухня

Имоти - Продажби » Апартаменти   Сарафово, Бургас, област Бургас
Цена: 148 000 € (289 462.84 лв.) 2000 €/кв.м (3911.66 лв./кв.м) Двустаен апартамент 74 кв.м Тухла 2016 г. 3 етаж Непоследен Real Broker ПРОДАВА изключително функционален и светъл двустаен апартамент с отделна кухня с площ от 74 кв.м, разположен на ул. Брацигово в луксозна сграда с акт 16 и асансьор, само на минута пешеходн..

Двустаен апартамент до Била

Имоти - Продажби » Апартаменти   Славейков, Бургас, област Бургас
Цена: 147 000 € (287 507 лв.) 2672.73 €/кв.м (5227.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент 55 кв.м Тухла 2008 г. 1 етаж Първи жилищен Real Broker предлага за продажба двустаен апартамент с площ от 55кв.м. в сграда с акт 16 на ет.1 в изключително комуникативен район до магазин Била в Славейков. Локацията е изключително комуникативн..

Двустаен апартамент в луксозна сграда

Имоти - Продажби » Апартаменти   Възраждане, Бургас, област Бургас
Цена: 175 000 € (342 270.25 лв.) 1732.67 €/кв.м (3388.80 лв./кв.м) Двустаен апартамент 101 кв.м Тухла 2024 г. 1 етаж Първи жилищен Real Broker Продава просторен двустаен апартамент с обща площ 101 кв.м, от които 20 кв.м тераса, разположен на първи етаж в модерна и луксозна сграда с асансьор и акт 16. Жилището представлява дневн..

Многостаен апартамент в супер центъра на гр. Бургас

Имоти - Продажби » Апартаменти   Център, Бургас, област Бургас
Цена: 270 000 € (528 074.10 лв.) 2250 €/кв.м (4400.62 лв./кв.м) Многостаен апартамент 120 кв.м Тухла 1970 г. 2 етаж Непоследен Real Broker ПРОДАВА Многостаен апартамент в сърцето на град Бургас на ул. ”Пиротска”. Имотът впечатлява с простор и функционално разпределение. Апартамент готов за ремонт със просторни стаи, широки ..

Слънчев и просторен тристаен апартамент

Цена: 159 000 € (310 976.97 лв.) 2564.52 €/кв.м (5015.76 лв./кв.м) Тристаен апартамент 62 кв.м Тухла 1982 г. 3 етаж Непоследен Real Broker ПРОДАВА! Тристаен апартамент с площ от 62кв.м., разположен в к-с”Славейков” в непосредствена близост до зала Младост, изключително комуникативен район в близост до всичко необходимо за к..

Къща в с. Мокрен

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   map icon ул.Стойко Божилчев 16, Мокрен, област Сливен
Цена: 20 000 € (39 116.60 лв.) Едноетажна къща 70 кв.м РЗП 1006 кв.м двор Без комисионна от купувача! Продава се стара къща с дворно място в с. Мокрен, разположена на ул. Стойко Божилчев 16. По документ за собственност предствалява три стаи и лятна кухня, сутерен с каменн..

Дизайнерски луксозен апартамент

Цена: 350 000 € (684 540.50 лв.) 3645.83 €/кв.м (7130.63 лв./кв.м) Двустаен апартамент 96 кв.м Тухла 1970 г. 4 етаж Непоследен Rеal Broker ПРОДАВА!!! Искаш да живееш на метри от морето и секунди от градския живот. 🏙️ Двустаен дизайнерски апартамент в сърцето на Бургас Представяме ви уникален имот, разположен в топ локация ..
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
Филтриране по Категория
"Сайт в alo.bg" на Антоанета Енчева REAL BROKER ( realbroker )

Направи си сам "Сайт в alo.bg"
Да
Не
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече