12 обяви
129 999 € (254 255.94 лв.)
1911.75 €/кв.м (3739.06 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
68 кв.м
Тухла
2008 г.
Непоследен
🏡 Агенция за недвижими имоти Positive Service предлага двустаен апартамент в кв. Сарафово - затворен комплекс Aqua Marine, на 200 метра от плажа!
Предлагаме стилен и напълно обновен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс Aqua Marine, в кв. Сарафово.
📐 Площ: 68 кв.м
🏢 Етаж: 4-ти, предпоследен
🏗 Сграда с Акт 16 от 2008 г.
🌊 Просторна веранда с морска гледка
Разпределение:
• Просторен хол с нова поръчкова кухня
• Спалня с допълнително пространство за съхранение
• Баня с тоалетна
• Антре
• Склад / мокро помещение
• Подпокривно пространство
Апартаментът ..
Двустаен в Лазур с морска гледка
Имоти - Продажби » Апартаменти Лазур, Бургас, област Бургас
Цена: 144 999 € (283 593.40 лв.)
2416.65 €/кв.м (4726.56 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
60 кв.м
ЕПК/ПК
1975 г.
Непоследен
🌊 Двустаен апартамент с панорама море в ж.к. Лазур гр. Бургас.
Агенция за недвижими имоти Positive Service представя за продажба обзаведен двустаен апартамент с изключителна морска гледка, разполо..
Офис помещение в центъра на Бургас
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Център, Бургас, област Бургас
Цена: 57 000 € (111 482.30 лв.)
2850 €/кв.м (5574.12 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Спорт, Друго
20 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
Агенция Positive service предлага партерно помещение, подходящо за офис, кабинет, салон за красота!
✨ Козметично студио в центъра на Бургас - готов бизнес! ✨
💼 Предлагаме за продажба уютно и напъ..
Двустаен във Възраждане! Само за Директни клиенти!
Имоти - Продажби » Апартаменти Възраждане, Бургас, област Бургас
Цена: 170 000 € (332 491.10 лв.)
2698.41 €/кв.м (5277.64 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
63 кв.м
Тухла
2026 г.
Непоследен
🏡 Агенция Positive Service предлага за продажба двустаен апартамент в ж.к. Възраждане, гр. Бургас, в нова модерна сграда пред Акт 16.
☀️ Имотът е с южно изложение, изключително светъл и топъл, кое..
Просторен Двустаен във Възраждане! Само за Директни Клиенти!
Цена: 208 999 € (408 766.50 лв.)
2679.47 €/кв.м (5240.60 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
78 кв.м
Тухла
2026 г.
Непоследен
🏡 Агенция Positive Service предлага за продажба просторен двустаен апартамент в ж.к. Възраждане, гр. Бургас, разположен в нова сграда пред Акт 16.
📐 Имотът е с площ от 78 кв.м и функционално разпр..
Двустаен в Меден Рудник в Нова Сграда с Възможност за ПАРКОМЯСТО! САМО За Директни клиенти
Имоти - Продажби » Апартаменти Меден Рудник, Бургас, област Бургас
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.)
1527.78 €/кв.м (2988.07 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
72 кв.м
Тухла
2026 г.
1 етаж
Партер
🏠 Чисто нов двустаен апартамент - 72 кв.м със собствен ДВОР!!!
Агенция Positive Service представя за продажба просторен и светъл южен двустаен апартамент ☀️ в нова сграда пред Акт 16 🏗️, разположе..
Козметично студио в центъра на Бургас
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Център, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 370 € (723.66 лв.)
18.50 €/кв.м (36.18 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго, Място в салон за красота
20 кв.м
Партер
✨ Козметично студио в центъра на Бургас - готов бизнес! ✨
💼 Отдаваме под наем уютно и напълно о..
🏡Двустаен апартамент-ново строителство к.с. Равда ДО КЛЮЧ с АКТ 16!
Имоти - Продажби » Апартаменти Равда, област Бургас
Цена: 94 892 € (185 592.62 лв.)
1395.47 €/кв.м (2729.30 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
68 кв.м
Тухла
2025 г.
Непоследен
🏡Двустаен апартамент в нова сграда с АКТ 16 в к.с. Равда на 5мин от центъра и 10мин от плажа.
📐 Обща площ: 67,78 м²
• 💰 Цена: 94892 €
• 🛏️ Разпределение: просторно антре, дневна с кухненски къ..
🏡Двустаен апартамент ново строителство к.с Равда ДО КЛЮЧ!
Имоти - Продажби » Апартаменти Равда, област Бургас
Цена: 76 999 € (150 596.95 лв.)
1305.07 €/кв.м (2552.50 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
59 кв.м
Тухла
2025 г.
Непоследен
В проект
🏡Топ двустаен апартамент в нова сграда с АКТ 16!
📐 Обща площ: 59,23 м²
• 💰 Цена: 76 999 €
• 🛏️ Разпределение: входно антре, баня с тоалетна, дневна с кухненски кът, спалня, балкон
• 🌞 Изложе..
Имот Созопол
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Созопол, област Бургас
Цена: 107 000 € (209 273.80 лв.)
107 €/кв.м (209.27 лв./кв.м)
Продажба
1000 кв.м
Не е в регулация
Без ток
Без вода
Предлагаме за продажба - поземлен имот м. ”Ликовуня” в землището на гр. Созопол.
Площ 1000 кв.м., до асфалтов път на 250м. от плажа к-г ”Смокиня”.
Район близък до Грийн Лайф...
Лице - 30 м.
За..
Парцел за жилищно застрояване срещу обезщетение в Созопол
Цена: 240 000 € (469 399.20 лв.)
250 €/кв.м (488.96 лв./кв.м)
За обезщетение
960 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
Агенция Positive service има удоволствието да ви представи инвестиционен имот в Созопол, местност Мисаря!
Парцел в регулация с голям потенциал за застрояване до 80% плътност, с изграждане на 4 жил..
Двустаен в Айтос в Новострояща сграда
Имоти - Продажби » Апартаменти Айтос, област Бургас
Цена: 62 500 € (122 239.38 лв.)
946.97 €/кв.м (1852.10 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
66 кв.м
Тухла
2027 г.
Последен етаж
В строеж
Агенция Positive service ппедлага за продажба Двустаен апартамент в гр. Айтос в новострояща сграда!
Пусков срок до края на 2027 година
Имотът ще бъде предаден на тапа по БДС.
Гъвкава схема на п..
"Сайт в alo.bg" на Агенция за имоти Positive service
( positiveservice )
Направи си сам "Сайт в alo.bg"
|
Да Не
|