2 обяви
Продава апартамент
Имоти - Продажби » Апартаменти
Орлова чука, Благоевград, област Благоевград
Цена: 59 900 € (117 154.22 лв.)
935.94 €/кв.м (1830.53 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
64 кв.м
Тухла
2025 г.
2 етаж
Непоследен
Апартамента е с площ 64.00м2 включваща общите части. Състои се от всекидневна, спалня, баня с тоалетна и балкон. Към апартамента има мазе включено в цената. Степента на завършеност ще бъде следната: п..
Апартамент с Гараж
Имоти - Продажби » Апартаменти
Орлова чука, Благоевград, област Благоевград
Цена: 85 000 € (166 245.55 лв.)
833.33 €/кв.м (1629.86 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
102 кв.м
Тухла
2025 г.
3 етаж
Непоследен
Апартамент - 64м2
Гараж с височина 3,00м - 27м2
Мазе -11м2
Общо 102м2
Цена само на Гаража - 33 000 евро
|
Да Не
|