192 обяви - страница 3 от 7
Нов тристаен апартамент 106.03 кв.м. Славейков!
Имоти - Продажби » Апартаменти
Славейков, Бургас, област Бургас
Цена: 212 061 € (414 755.27 лв.)
2000.58 €/кв.м (3912.80 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
106 кв.м
Тухла
2028 г.
6 етаж
В строеж
Нов тристаен апартамент в сърцето на ж.к. Славейков!
БЕЗ КОМИСИОННА!
Предлагаме на Вашето внимание модерно жилище в новострояща се емблематична сграда, разположена в една от най-комуникативните зо..
Продажба гр. Несебър 43m²
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони
Несебър, област Бургас
Цена: 82 000 € (160 378.06 лв.)
1906.98 €/кв.м (3729.72 лв./кв.м)
Магазин
43 кв.м
Първи етаж
Тухла
Готов (завършен)
Търговско помещение с лице на възлова улица в Несебър, кв. Черно море!
Помещението е с площ от 43 кв.м. на партерно ниво и, се състои от голяма зала /шоурум/, санитарно помещение, склад и просторн..
Продажба едностаен апартамент в гр. Бургас - Мадика!
Имоти - Продажби » Апартаменти
Мадика, Бургас, област Бургас
Цена: 75 570 € (147 802.07 лв.)
1642.83 €/кв.м (3213.10 лв./кв.м)
Ателие/Студио
46 кв.м
Тухла
2026 г.
3 етаж
В строеж
Представяме ви уникална възможност за инвестиция или за вашия нов уютен апартамент! 🏡✨
Продаваме едностаен апартамент с площ 45.80 кв.м. в нов модерен комплекс от няколко сгради в квартал Мадика, г..
Продажба 2-стаен гр. Созопол 61m²
Имоти - Продажби » Апартаменти
Созопол, област Бургас
Цена: 98 000 € (191 671.34 лв.)
1606.56 €/кв.м (3142.15 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
61 кв.м
Тухла
2026 г.
3 етаж
В строеж
🌟 Открийте своя нов рай в Созопол! 🏖️
Представяме Ви изключителна възможност да станете собственик на мечтания си дом на морето! 🌊 Нов, модерен 2-стаен апартамент, готов да посрещне Вас и Вашето се..
Парцел за продажба в кв. Черно море
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти
Черно море (мина), Бургас, област Бургас
Цена: 65 000 € (127 128.95 лв.)
54.99 €/кв.м (107.55 лв./кв.м)
Продажба
1182 кв.м
В регулация (УПИ)
Продава се парцел УПИ в кв. Черно море.
Ниско застрояване до 10 м2, площ 1182 кв.м., заедно със сграда 65 кв.м., сградата е разрушена, но присъства в кадастъра и документите.
Има партиди за ток и ..
Двустаен апартамент в затворен комплекс близо до Ахелой
Имоти - Продажби » Апартаменти
Ахелой, област Бургас
Цена: 113 175 € (221 351.06 лв.)
1640.22 €/кв.м (3208 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
69 кв.м
Тухла
2021 г.
1 етаж
Море, уют и собствен двор в Ахелой! 🌊
БЕЗ КОМИСИОННА!
Предлагаме ви стилен, двустаен апартамент в луксозен комплекс от затворен тип. Имотът е разположен на първи жилищен етаж и разполага със тераса..
Двустаен апартамент, ново строителство, комплекс Изгрев, град Бургас!
Имоти - Продажби » Апартаменти
Изгрев, Бургас, област Бургас
Цена: 153 030 € (299 300.66 лв.)
1912.88 €/кв.м (3741.26 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
80 кв.м
Тухла
2026 г.
10 етаж
В строеж
🏢 NEW PROPERTY представя: Модерна архитектура и стил в ж.к. Изгрев! 🌳
БЕЗ КОМИСИОННА!
Търсите дом, който съчетава градски лукс и природа? Представяме ви най-новия проект в сърцето на квартала, непо..
Продажба 2-стаен гр. Бургас - Сарафово 73m²
Имоти - Продажби » Апартаменти
Сарафово, Бургас, област Бургас
Цена: 145 999 € (285 549.22 лв.)
1999.99 €/кв.м (3911.63 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
73 кв.м
Тухла
2008 г.
2 етаж
✨ Представяме Ви перфектния нов дом в сърцето на Сарафово, гр. Бургас! ✨
Мечтаете за уютен и стилен апартамент близо до морето? 🏖️ Този прекрасен 2-стаен апартамент е точно това, което търсите! Раз..
Тристаен, тухлен апартамент в луксозна, новострояща се сграда! Бургас!
Имоти - Продажби » Апартаменти
Изгрев, Бургас, област Бургас
Цена: 149 630 € (292 650.84 лв.)
1425.05 €/кв.м (2787.15 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
105 кв.м
Тухла
2026 г.
5 етаж
В строеж
БЕЗ КОМИСИОННА!!!
Представяме ви изключителна възможност за инвестиция или за вашия бъдещ уютен дом! 🏡 Тристаен, тухлен, апартамент в строеж, разположен в динамичния квартал ”Изгрев”, ви очаква!
..
Двустаен, тухлен апартамент в нова сграда! Мадика! Бургас!
Имоти - Продажби » Апартаменти
Мадика, Бургас, област Бургас
Цена: 78 970 € (154 451.90 лв.)
1144.49 €/кв.м (2238.43 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
69 кв.м
Тухла
2025 г.
2 етаж
В строеж
Представяме ви двустаен апартамент 🏠 в нова тухлена сграда, разположена в предпочитания квартал Мадика.
Този уютен апартамент с площ от 68.67 кв.м. ще ви предложи:
🛌 1 просторна спалня, където д..
Апартамент с две спални в затворен комплекс близо до Ахелой
Имоти - Продажби » Апартаменти
Ахелой, област Бургас
Цена: 168 776 € (330 097.16 лв.)
1029.12 €/кв.м (2012.80 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
164 кв.м
Тухла
2021 г.
3 етаж
Непоследен
🌊 МОРСКИ ИМОТ БЕЗ КОМИСИОННА!
Продава се тристаен апартамент с две спални в луксозен затворен комплекс на крачки от плажа.
✅ Разпределение: Дневна с кухня, 2 спални, баня, WC, тераса.
✅ Състояни..
Тристаен, тухлен апартамент в луксозна, новострояща се сграда! Бургас! Изгрев!
Имоти - Продажби » Апартаменти
Изгрев, Бургас, област Бургас
Цена: 119 816 € (234 339.73 лв.)
1497.70 €/кв.м (2929.25 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
80 кв.м
Тухла
2025 г.
6 етаж
В строеж
Тристаен, тухлен апартамент с площ 80.13 кв.м. и се състои от дневна с трапезария и кухня, две спални, баня с тоалетна, коридор и балкон.
Луксозна, новострояща се сграда!
Апартаментите ще се изд..
Продажба 2-стаен гр. Бургас - Мадика 69.29 m2
Имоти - Продажби » Апартаменти
Мадика, Бургас, област Бургас
Цена: 99 782 € (195 156.63 лв.)
166.30 €/кв.м (325.26 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
600 кв.м
Тухла
2026 г.
2 етаж
В строеж
Модерна 7 етажна сграда в квартал ”Мадика ”, гр. Бургас!
Прекрасни разпределения на едностайни, двустайни и тристайни апартаменти.
БЕЗ КОМИСИОННА!
Сградата ще се намира в комплекс Мадика, ..
Продажба 3-стаен гр. Поморие 92m²
Имоти - Продажби » Апартаменти
Поморие, област Бургас
Цена: 149 640 € (292 670.40 лв.)
1626.52 €/кв.м (3181.20 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
92 кв.м
Тухла
2026 г.
3 етаж
🔑 НОВ ДОМ В ПОМОРИЕ!
БЕЗ КОМИСИОННА!
Продаваме светъл 3-стаен апартамент до Балнеосанаториума. Районът е топ - лечебна кал, езеро и спокойствие.
Акценти на имота:
✅ 2 самостоятелни спални + пр..
Просторно студио ”до ключ”в Поморие!
Имоти - Продажби » Апартаменти
Поморие, област Бургас
Цена: 91 950 € (179 838.57 лв.)
1507.38 €/кв.м (2948.17 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
61 кв.м
Тухла
2026 г.
5 етаж
Предлагаме на Вашето внимание просторно студио в гр. Поморие. Отлично решение както за инвестиция, така и за целогодишно пребиваване или отдаване под наем. От терасата се открива чудесна гледка към ез..
Продажба 3-стаен гр. Созопол 107m²
Имоти - Продажби » Апартаменти
Созопол, област Бургас
Цена: 171 000 € (334 446.93 лв.)
1598.13 €/кв.м (3125.67 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
107 кв.м
Тухла
2026 г.
2 етаж
В строеж
🏡✨ Мечтаете за нов дом край морето? ✨🏡
Представяме Ви уникалната възможност да станете собственик на чисто нов, модерен 3-стаен апартамент в прекрасния гр. Созопол! 🌊☀️
Този светъл и просторен а..
Продажба 3-стаен гр. Созопол!
Имоти - Продажби » Апартаменти
Созопол, област Бургас
Цена: 190 995 € (373 553.75 лв.)
2098.85 €/кв.м (4105 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
91 кв.м
Тухла
2025 г.
1 етаж
В строеж
Представяме Ви тристаен, тухлен апартамент в новострояща се тухлена сграда, разположена в живописния гр. Созопол! 🏖️
Апартамента е с площ 90.99 кв.м. и се състои от всекидневна с трапезария и кухне..
Имоти - Продажби » Апартаменти
Изгрев, Бургас, област Бургас
Цена: 122 053 € (238 714.92 лв.)
1564.78 €/кв.м (3060.45 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
78 кв.м
Тухла
2025 г.
12 етаж
В строеж
Тристаен, тухлен апартамент с площ 78.39 кв.м. и се състои от дневна с трапезария и кухня, две спални, баня с тоалетна, коридор и балкон.
Луксозна, новострояща се сграда!
Апартаментите ще се изд..
Продажба Боксониера гр. Созопол 61m²
Имоти - Продажби » Апартаменти
Созопол, област Бургас
Цена: 89 016 € (174 100.16 лв.)
1459.28 €/кв.м (2854.10 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
61 кв.м
Тухла
2012 г.
1 етаж
Обзаведен едностаен апартамент на първа линия в Созопол.
Апартаментът се намира на партерен етаж, състои се от дневна с трапезария, кът за спане, кухненски бокс, баня с тоалетна, веранда с прекрас..
Имоти - Продажби » Апартаменти
Изгрев, Бургас, област Бургас
Цена: 159 740 € (312 424.28 лв.)
1479.07 €/кв.м (2892.82 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
108 кв.м
Тухла
2026 г.
4 етаж
В строеж
БЕЗ КОМИСИОННА!!!
..
Двустаен, тухлен апартамент в луксозна, новострояща се сграда! Бургас!
Имоти - Продажби » Апартаменти
Изгрев, Бургас, област Бургас
Цена: 88 822 € (173 720.73 лв.)
1216.74 €/кв.м (2379.74 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
73 кв.м
Тухла
2026 г.
3 етаж
В строеж
БЕЗ КОМИСИОННА!!!
Представяме ви изключителна възможност за инвестиция или за вашия бъдещ уютен дом! 🏡 Нов, модерен апартамент в строеж, разположен в динамичния квартал ”Изгрев”, ви очаква!
Този..
Имоти - Продажби » Апартаменти
Изгрев, Бургас, област Бургас
Цена: 88 822 € (173 720.73 лв.)
1531.41 €/кв.м (2995.20 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
58 кв.м
Тухла
2026 г.
1 етаж
В строеж
БЕЗ КОМИСИОННА!!!
Този..
Имоти - Продажби » Апартаменти
Изгрев, Бургас, област Бургас
Цена: 121 322 € (237 285.20 лв.)
1516.53 €/кв.м (2966.07 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
80 кв.м
Тухла
2025 г.
7 етаж
В строеж
Луксозна, новострояща се сграда!
Апартаментите ще се изд..
Имоти - Продажби » Апартаменти
Изгрев, Бургас, област Бургас
Цена: 118 839 € (232 428.88 лв.)
1523.58 €/кв.м (2979.86 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
78 кв.м
Тухла
2025 г.
6 етаж
В строеж
Луксозна, новострояща се сграда!
Апартаментите ще се изд..
Двустаен, обзаведен апартамент в Созопол!
Имоти - Продажби » Апартаменти
Созопол, област Бургас
Цена: 98 000 € (191 671.34 лв.)
1781.82 €/кв.м (3484.93 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
55 кв.м
Тухла
2020 г.
1 етаж
🏠 Едноспален апартамент с директен достъп до градина - Идеална инвестиция!
Предлагаме за продажба уютно обзаведен двустаен апартамент, разположен на партерен етаж. Имотът е изключително достъпен бла..
Тристаен апартамент с панорамна гледка море Сарафово!
Имоти - Продажби » Апартаменти
Сарафово, Бургас, област Бургас
Цена: 188 000 € (367 696.04 лв.)
1457.36 €/кв.м (2850.36 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
129 кв.м
Тухла
2025 г.
5 етаж
Тристаен апартамент с МОРСКА ПАНОРАМА - кв. Сарафово, Бургас!
БЕЗ КОМИСИОННА!
Продава се нов апартамент с Акт 16 в непосредствена близост до централния плаж и яхтеното пристанище. Сградата е с вис..
Двуетажна къща, до ключ, на метри от морето! Поморие!
Имоти - Продажби » Къщи, Вили
Поморие, област Бургас
Цена: 229 000 € (447 885.07 лв.)
Двуетажна къща
112 кв.м РЗП
Луксозна двуетажна къща с 2 спални в красив комплекс!
БЕЗ КОМИСИОННА!
Представяме Ви елегантен дом, съчетаващ модерен дизайн, комфорт и спокойствие в престижен затворен комплекс с басейн, озеленен..
Имоти - Продажби » Апартаменти
Изгрев, Бургас, област Бургас
Цена: 118 839 € (232 428.88 лв.)
1523.58 €/кв.м (2979.86 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
78 кв.м
Тухла
2025 г.
9 етаж
В строеж
Луксозна, новострояща се сграда!
Апартаментите ще се изд..
Продажба 2-стаен гр. Бургас - Мадика 65.40 m²
Имоти - Продажби » Апартаменти
Мадика, Бургас, област Бургас
Цена: 81 750 € (159 889.10 лв.)
8175 €/кв.м (15 988.90 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
10 кв.м
Тухла
2025 г.
5 етаж
В строеж
„Мадисън Парк Мадика“ е проект с модерна архитектура и луксозни общи части - настилка от естествен гранит, декоративни мазилки и модерни асансьори. Просторни стаи с френски прозорци, шумоизолация и ен..
Тристаен, тухлен апартамент в новострояща се сграда Зорница, Бургас!
Имоти - Продажби » Апартаменти
Зорница, Бургас, област Бургас
Цена: 241 593 € (472 514.84 лв.)
1802.93 €/кв.м (3526.23 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
134 кв.м
Тухла
2026 г.
3 етаж
В строеж
🌟 Мечтаете за нов дом в Бургас? 🌟
Представяме Ви изключителна възможност за закупуване на нов апартамент в един от най-желаните райони на града - Зорница! 🏖️ Идеалното място за Вас и Вашето семейст..