back to top
1 обяви

Двустаен апартамент завършен до ключ

Имоти - Продажби » Апартаменти   map icon Център, София, област София
Цена: 191 545 € (374 629.46 лв.) 2588.45 €/кв.м (5062.56 лв./кв.м) Двустаен апартамент 74 кв.м Тухла 2027 г. 6 етаж Непоследен В строеж Без комисиона за купувача. Включено в цената завършване до ключ по индивидуален дизайнерски проект. Бутиков проект с ограничен брой жилища, разположен в район в близост до метро, силно търсене..
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
Филтриране по Категория
"Сайт в alo.bg" на ЛИНЕРА ( linera )

Направи си сам "Сайт в alo.bg"
Да
Не
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече