54 обяви
ID: 490 Страхотна оферта. Апартамент 1+1 на топ място в Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
96 000 € (187 759.68 лв.)
1573.77 €/кв.м (3078.03 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
61 кв.м
Тухла
2019 г.
1 етаж
Партер
ID: 490 Страхотна оферта. Двустаен апартамент на топ място в Свети Влас. Апартаментът е напълно обзаведен с нови мебели и уреди. Разпределение: просторна всекидневна с кухненски бокс, спалня, коридор, тераса с изглед към басейна. Много тих и спокоен район, комплекс с частен паркинг, басейн и кафе-ресторант. Само на 5 минути пеша от морето. Акт 16
Агенция за недвижими имоти Kristal Property
ID: 894 Двустаен апартамент в луксозен комплекс на Слънчев Бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 76 000 € (148 643.08 лв.)
1727.27 €/кв.м (3378.25 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
44 кв.м
Тухла
2016 г.
3 етаж
Непоследен
ID: 894 Предлагаме за продажба компактен апартамент с една спалня в престижен комплекс в Слънчев бряг. Апартаментът е готов за живеене или отдаване под наем като инвестиционен имот. Разпределението вк..
ID: 892 Апартамент 1+1 в централната част на Слънчев бряг с Разсрочено плащане
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 105 000 € (205 362.15 лв.)
1544.12 €/кв.м (3020.03 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
68 кв.м
Тухла
2009 г.
1 етаж
Първи жилищен
ID: 892 Продава се апартамент с една спалня в централната част на Слънчев бряг. Предлага се за покупка с 18-месечно разсрочено плащане.
Състои се от хол с кухненски бокс, спалня, коридор, баня и тер..
ID: 620 Апартамент 1+1 в луксозен комплекс на Слънчев Бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 80 000 € (156 466.40 лв.)
1739.13 €/кв.м (3401.44 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
46 кв.м
Тухла
2018 г.
4 етаж
Непоследен
ID: 620 Предлагаме за продажба апартамент с една спалня в Слънчев бряг, квартал Чайка.
Този просторен апартамент е с удобно разпределение и е напълно обзаведен с нови мебели и уреди. Комплексът се н..
ID: 889 Просторен апартамент 2+1 с морска гледка в луксозен комплекс в Несебър
Имоти - Продажби » Апартаменти Несебър, област Бургас
Цена: 238 000 € (465 487.54 лв.)
1966.94 €/кв.м (3847 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
121 кв.м
Тухла
2019 г.
6 етаж
Последен етаж
ID: 889 Отлична оферта. Двустаен апартамент в премиум комплекс с морска гледка в Несебър, кв. Аурелия. Отворено целогодишно. Озеленен терен, уютни беседки и палатки, басейни, изкуствено езеро, детска ..
ID: 853 Студио в луксозен комплекс в Равда
Имоти - Продажби » Апартаменти Равда, област Бургас
Цена: 69 900 € (136 712.52 лв.)
1704.88 €/кв.м (3334.45 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
41 кв.м
Тухла
2020 г.
1 етаж
Партер
ID: 853 Представяме ви стилен и напълно обзаведен студио апартамент в Равда. Разположен в елегантен комплекс, проектиран за вашето спокойствие и комфорт. Апартаментът е с много удобно разпределение: к..
ID: 891 Апартамент 1+1 в луксозен комплекс в Слънчев Бряг, квартал Чайка
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 79 000 € (154 510.57 лв.)
1436.36 €/кв.м (2809.28 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
55 кв.м
Тухла
2016 г.
3 етаж
Непоследен
ID: 891 Предлагаме за продажба апартамент с една спалня в Слънчев бряг, квартал Чайка.
ID: 888 Просторен апартамент 2+1 в централната част на Слънчев Бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 90 000 € (176 024.70 лв.)
796.46 €/кв.м (1557.74 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
113 кв.м
Тухла
2006 г.
4 етаж
Непоследен
Продава се просторен тристаен апартамент в централната част на Слънчев бряг.
Разпределение: коридор, хол с кухня и трапезария, две спални, баня с тоалетна, тоалетна и балкон.
Продава се обзаведен ..
ID: 887 Апартамент 1+1 с морска гледка в жилищен комплекс в Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 89 900 € (175 829.12 лв.)
1498.33 €/кв.м (2930.50 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
60 кв.м
Тухла
2013 г.
2 етаж
Непоследен
ID: 887 Представяме за продажба апартамент 1+1 с морска гледка в жилищен комплекс Свети Влас.
Апартаментът се състои от коридор, хол с кухненски бокс и тераса с морска гледка, спалня и баня. Комплек..
ID: 595 Страхотна оферта. Апартамент 1+1 в луксозен комплекс в Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 94 500 € (184 825.94 лв.)
1575 €/кв.м (3080.43 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
60 кв.м
Тухла
2016 г.
3 етаж
Непоследен
ID: 595 Двустаен апартамент в луксозен комплекс в Свети Влас.
Апартаментът е обзаведен и оборудван.
Разпределение: хол с кухненски бокс, спалня, баня с душ, балкон.
Комплексът се гордее с красив..
ID: 760 Тристаен апартамент в централната част на Слънчев Бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 96 000 € (187 759.68 лв.)
1142.86 €/кв.м (2235.23 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
84 кв.м
Тухла
2008 г.
3 етаж
Непоследен
ID: 760 Представяме Ви апартамент 2+1 за продажба в жилищна сграда в Слънчев бряг, квартал Какао.
Апартаментът е обзаведен и оборудван с електроуреди, наскоро ремонтиран.
Състои се от коридор, хол..
ID: 872 Чудесен вариант. Апартамент 1+1 с нов дизайнерски ремонт в Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 95 000 € (185 803.85 лв.)
1610.17 €/кв.м (3149.22 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
59 кв.м
Тухла
2015 г.
4 етаж
Непоследен
ID: 872 Продава се светъл, двустаен апартамент в популярен комплекс само на 100 метра от морето в курортния град Свети Влас.
Разпределение: хол с кухненски бокс, спалня, коридор, баня и балкон. Напъ..
ID: 878 Студио в целогодишен жилищен комплекс на Слънчев Бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 52 000 € (101 703.16 лв.)
1333.33 €/кв.м (2607.77 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
39 кв.м
Тухла
2009 г.
1 етаж
Първи жилищен
ID: 878 Продава се отличен студио апартамент в комплекс с ниска такса поддръжка в Слънчев бряг.
Комплексът е удобно разположен на пешеходно разстояние от всички необходими удобства. Плажът е на 500 ..
ID: 884 Двустаен апартамент с морска гледка в Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 88 000 € (172 113.04 лв.)
1692.31 €/кв.м (3309.87 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
52 кв.м
Тухла
2015 г.
4 етаж
Непоследен
ID: 884 Този апартамент с една спалня и гледка към морето в Свети Влас се намира само на 300 метра от морето.
Разпределение: хол с кухня и трапезария, спалня, коридор, баня с душ и балкон.
Отлично..
ID: 882 Студио в жилищен комплекс на брега на морето в Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 46 000 € (89 968.18 лв.)
1916.67 €/кв.м (3748.67 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
24 кв.м
Тухла
2012 г.
3 етаж
Непоследен
ID: 882 Студио апартамент в популярен комплекс на брега на морето в Свети Влас. Само на 200 метра от морето. Апартаментът е обзаведен, но без кухненски бокс. Разпределение: входно антре, кът за сядане..
ID: 865 Студио в изискания комплекс на Слънчев бряг, кв. Чайка
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 69 000 € (134 952.27 лв.)
1533.33 €/кв.м (2998.94 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
45 кв.м
Тухла
2015 г.
1 етаж
Партер
ID: 865 Предлагаме за продажба просторно студио в елегантен комплекс в Слънчев бряг. Отлично местоположение - на пешеходно разстояние от плажа и всички удобства на курорта. Удобствата на място включва..
ID: 611 Страхотна оферта. Двустаен апартамент в нов комплекс в центъра на Слънчев Бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 98 500 € (192 649.26 лв.)
1641.67 €/кв.м (3210.82 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
60 кв.м
Тухла
2024 г.
5 етаж
Последен етаж
ID: 611 Предлага се за продажба нов тристаен апартамент в красив комплекс в Слънчев бряг.
Състои се от хол с кухненски бокс, спалня, коридор, баня и балкон.
Апартаментът се продава обзаведен и обо..
ID: 854 Апартамент 1+1 в нов жилищен комплекс в Слънчев Бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 95 999 € (187 757.72 лв.)
2133.31 €/кв.м (4172.40 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
45 кв.м
Тухла
2025 г.
4 етаж
Непоследен
ID: 854 Страхотна оферта. Апартамент 1+1 в нов комплекс, построен през 2025 г., на топ локация в Слънчев бряг. Напълно обзаведен с нови мебели и уреди. Разпределение: просторна кухня-хол, коридор, спа..
Търговско помещение под наем в Слънчев Бряг
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Слънчев бряг, област Бургас
Подходящ за: Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго, Място в салон за красота
40 кв.м
Партер
Търговско помещение под наем в България
Слънчев бряг
Комплекс Джой
Търговско помещение под наем в един от най-популярните курорти на България, Слънчев бряг, в комплекс Джой.
Удобно местоположение..
ID: 793 Страхотна оферта. Апартамент 1+1 с ниска Такса, в нов жилищен комплекс на Слънчев Бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 94 757 € (185 328.58 лв.)
1822.25 €/кв.м (3564 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
52 кв.м
Тухла
2025 г.
5 етаж
Непоследен
ID: 793 Страхотна оферта. Апартамент 1+1 в нов комплекс, построен през 2025 г., на топ локация в Слънчев бряг. Напълно обзаведен с нови мебели и уреди. Разпределение: просторна кухня-хол, коридор, спа..
ID: 596 Двустаен апартамент в централната част на Слънчев Бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 85 500 € (167 223.47 лв.)
1526.79 €/кв.м (2986.13 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
56 кв.м
Тухла
2017 г.
2 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба обзаведен апартамент с една спалня в престижен комплекс в Слънчев бряг.
Апартаментът е готов за живеене или отдаване под наем като инвестиционен имот.
Разпределението включв..
ID: 399 Апартамент с една спалня в популярен комплекс на първа линия на Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 94 000 € (183 848.02 лв.)
1342.86 €/кв.м (2626.40 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
70 кв.м
Тухла
2012 г.
2 етаж
Непоследен
ID: 399 Двустаен апартамент в популярен комплекс на брега на морето в Свети Влас. Само на 200 метра от морето. Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван. Разпределение: входно антре, просторна всек..
ID: 842 Двустаен апартамент в жилищен комплекс в Равда
Имоти - Продажби » Апартаменти Равда, област Бургас
Цена: 84 000 € (164 289.72 лв.)
1527.27 €/кв.м (2987.10 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
55 кв.м
Тухла
2018 г.
2 етаж
Непоследен
ID: 842 Предлагаме за продажба двустаен апартамент в жилищен комплекс в село Равда.
Състои се от входно антре, хол с кухненски бокс, спалня, складово помещение и тераса.
Апартаментът е обзаведен и..
ID: 885 Апартамент 1+1 с гледка към морето в Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.)
2068.97 €/кв.м (4046.54 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
58 кв.м
Тухла
2020 г.
4 етаж
Непоследен
ID: 885 Продава се двустаен апартамент с гледка към морето и планината в Свети Влас.
Разстоянието до морето е 250 метра. Удобствата на комплекса включват: открит сезонен басейн; паркинг;
Състои се..
ID: 879 Страхотна оферта. Просторен апартамент 1+1 с разсрочено плащане на топ място в Слънчев Бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.)
1411.76 €/кв.м (2761.17 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
85 кв.м
Тухла
2010 г.
4 етаж
Непоследен
ID: 879 Разсрочено плащане плащане до 3 години.
Просторен и светъл апартамент с една спалня в сърцето на Слънчев бряг се продава. Апартаментът се състои от входно антре, стая с кухненски бокс и кът ..
ID: 590 Апартамент в нов, елегантен комплекс в Слънчев Бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 56 000 € (109 526.48 лв.)
1806.45 €/кв.м (3533.10 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
31 кв.м
Тухла
2023 г.
4 етаж
Непоследен
ID: 590 Този просторен и светъл апартамент се намира в модерен жилищен комплекс в центъра на Слънчев бряг.
Разполага с удобно разпределение: стая, кухненски бокс, баня и балкон. Апартаментът е напъл..
ID: 680 Студио с частична гледка към морето в Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 56 000 € (109 526.48 лв.)
1333.33 €/кв.м (2607.77 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
42 кв.м
Тухла
2009 г.
1 етаж
Първи жилищен
ID: 680 Представяме ви студио апартамент с морска гледка в Свети Влас за продажба. Апартаментът е много светъл и топъл, идеален за целогодишно живеене. Затворен комплекс със собствена инфраструктура. ..
ID: 733 Студио в жилищен комплекс на топ място в Слънчев Бряг, квартал Чайка
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 55 000 € (107 570.65 лв.)
1718.75 €/кв.м (3361.58 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
32 кв.м
Тухла
2014 г.
1 етаж
Първи жилищен
ID: 733 Светъл студио апартамент в жилищен комплекс в Слънчев бряг, квартал Чайка.
Разпределение: входно антре, баня, хол, тераса.
Подходящо за целогодишно живеене, лятна почивка или отдаване под ..
ID: 606 Студио в целогодишен комплекс в село Тънково
Имоти - Продажби » Апартаменти Тънково, област Бургас
Цена: 35 500 € (69 431.97 лв.)
1267.86 €/кв.м (2479.70 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
28 кв.м
Тухла
2013 г.
2 етаж
Непоследен
ID: 606 Предлага се студио апартамент за продажба в село Тънково.
Комплексът е разположен на живописно място на 4 км от Слънчев бряг.
Комплексът предлага удобства като 6 открити басейна, тенис кор..
ID: 877 Студио в целогодишен комплекс в Равда
Имоти - Продажби » Апартаменти Равда, област Бургас
Цена: 56 000 € (109 526.48 лв.)
1302.33 €/кв.м (2547.13 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
43 кв.м
Тухла
2011 г.
1 етаж
Партер
ID: 877 Предлагаме за продажба просторно обзаведено студио, разположено на 200 метра от морето в Равда.
Комплексът се намира в тих и спокоен район, близо до плажа и на 800 метра от центъра на града...
|
Да Не
|