5 обяви
Двустаен апартамент, до Севастопол
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Варна, област Варна
Цена: 235 000 € (459 620.05 лв.)
4051.72 €/кв.м (7924.48 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
58 кв.м
Тухла
2000 г.
2 етаж
Първи жилищен
Представяме Ви ексклузивно двустаен апартамент разположен на метри от Севастопол.
Апартаментът е много функционален, има инвестиционен потенциал, включително за обособяване на две едностайни жилища ..
Уникален многостаен апартамент с ГАРАЖ, ул. Околчица
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Варна, област Варна
Цена: 535 000 € (1 046 369.05 лв.)
2431.82 €/кв.м (4756.22 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
220 кв.м
Тухла
2007 г.
3 етаж
Непоследен
Този имот е за всеки, който желае да се радва на удобствата на градската среда без да прави компромис с архитектурата и площта на имота.
На 185.46 кв.м. застроена площ /отделно и 27,4171%ид. ч. от о..
Под наем търговски обект Левски
Имоти - Наеми » Складове, промишлени и стопански имоти под наем Левски, Варна, област Варна
Месечен наем: 1900 € (3716.08 лв.)
7.54 €/кв.м (14.75 лв./кв.м)
Промишлено помещение
252 кв.м
ЕКСКЛУЗИВНО! Представяме ви промишлен обект, разположен на изключително комуникативно място в кв. Левски, в непосредствена близост до LIDL. Имотът е с обособени две просторни зали, разполагащи с два в..
Студио Лора
Туризъм, нощувки » Нощувки
Гръцки квартал, Варна, област Варна
Цена за нощувка: 40 € (78.23 лв.)
Апартамент за нощувки Варна
На море, Северно черноморие
2 места
Представяме Ви отлично студио за Вашата почивка или командировка, разположено в сърцето на Варна, на метри от хотел Черно море, Севастопол и Морската градина.
Студиото разполага с всичко необходимо ..
Тристаен апартамент
Имоти - Продажби » Апартаменти Чаталджа, Варна, област Варна
Цена: 290 000 € (567 190.70 лв.)
3295.45 €/кв.м (6445.35 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
88 кв.м
Тухла
1987 г.
1 етаж
Първи жилищен
Представяме Ви просторен апартамент с две спални, разположен на първи висок етаж на бул. ”Ген. Колев”.
Районът е изключителнно добре устроен, с широки тротоари, паркоместа в синя зона, детски площад..
|
Да Не
|