2 обяви
Обект за бързо хранене набира персонал
Работа » Работа в България Тракия, Пловдив, област Пловдив
Длъжност: Работа като майстор дюнер. пицар. касиер. помощник кухня
Феста Фоодс
Фирма
Трудов договор
Хранителна промишленост
Подходяща за студенти, Подходяща за пенсионери
КАКВО ТЪРСИМ?
- Ентусиазирани, организирани и отговорни личности
- Желание за работа в екип, сръчност, находчивост, дисциплина
- Желание за усвояване на нови знания и умения
- Възможност за раб..
Многостаен от собственик
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем
Тракия, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 920.33 € (1800 лв.)
6.14 €/кв.м (12 лв./кв.м)
Многостаен апартамент под наем
150 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Многостаен 2 тераси 2 бани 3 спални на центъра в Тракия
|
Да Не
|