back to top
 
213 обяви

Къща с двор, с. Пресиян

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Пресиян, област Търговище
Цена: 28 000 € (54 763.24 лв.) Двуетажна къща 134 кв.м РЗП 1029 кв.м двор ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ КЪЩА, В ЕДНО ОТ НАЙ-ТИХИТЕ И СПОКОЙНИ СЕЛА ОКОЛО ГР. ТЪРГОВИЩЕ, С. ПРЕСИЯН. Потопете се в спокойствието и уюта на селския живот с този прекрасен имот, ..

Гарсониера, около 44кв.м, Център

Имоти - Продажби » Апартаменти   Център, Търговище, област Търговище
Цена: 65 000 € (127 128.95 лв.) 1477.27 €/кв.м (2889.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент 44 кв.м Тухла 1989 г. 1 етаж Първи жилищен ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ГАРСОНИЕРА В ЕДИН ОТ НАЙ-КОМУНИКАТИВНИТЕ И ОЖИВЕНИ РАЙОНИ НА ГР. ТЪРГОВИЩЕ, ЦЕНТЪР. Предлагаме за продажба Гарсониера около 44кв.м с отлична локация в са..

Двустаен апартамент, кв. Боровец

Имоти - Продажби » Апартаменти   Боровец, Търговище, област Търговище
Цена: 81 806.70 € (160 000 лв.) 1543.52 €/кв.м (3018.87 лв./кв.м) Двустаен апартамент 53 кв.м Тухла 1985 г. 2 етаж Непоследен ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ДВУСТАЕН ТУХЛЕН АПАРТАМЕНТ, В ЕДИН ОТ НАЙ-ТИХИТЕ И СПОКОЙНИ РАЙОНИ НА ГР. ТЪРГОВИЩЕ, КВ. БОРОВЕЦ Предлагаме за продажба уютен двустаен апартамент, разполо..

Къща, 100кв.м, кв. Въбел

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Въбел, Търговище, област Търговище
Цена: 150 000 € (293 374.50 лв.) Едноетажна къща 100 кв.м РЗП 1000 кв.м двор ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ КЪЩА В ЕДИН ОТ НАЙ-ОЖИВЕНИТЕ И КОМУНИКАТИВНИ КВАРТАЛИ НА ГР. ТЪРГОВИЩЕ, ВЪБЕЛ. Предлагаме ви чудесна възможност за спокоен и комфортен живот сред тишина ..

Двуетажна къща, с. Момино

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Момино, област Търговище
Цена: 210 000 € (410 724.30 лв.) Двуетажна къща 180 кв.м РЗП 1000 кв.м двор ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ЕЛЕГАНТНА КЪЩА С ХАРАКТЕР И ПАНОРАМА, В ЕДНО ОТ НАЙ-ТИХИТЕ И СПОКОЙНИ СЕЛА ОКОЛО ГР. ТЪРГОВИЩЕ, С. МОМИНО Представяме ви имот, който съчетава традиционния..

Тристаен апартамент, ново строителство, кв. Вароша

Имоти - Продажби » Апартаменти   Вароша, Търговище, област Търговище
Цена: 145 000 € (283 595.35 лв.) 1611.11 €/кв.м (3151.06 лв./кв.м) Тристаен апартамент 90 кв.м Тухла 2026 г. 2 етаж Непоследен В строеж ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ НОВО СТРОИТЕЛСТВО, В ЕДИН ОТ НАЙ-КОМУНИКАТИВНИТЕ И ОЖИВЕНИ РАЙОНИ НА ГР. ТЪРГОВИЩЕ, ВАРОША ТОП ЛОКАЦИЯ - кв. Вароша, в близост до Со..

Четиристаен апартамент, кв. Боровец

Цена: 122 710.05 € (240 000 лв.) 1394.43 €/кв.м (2727.27 лв./кв.м) Многостаен апартамент 88 кв.м Тухла 1985 г. 3 етаж Непоследен ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ЧЕТИРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В ЕДИН ОТ НАЙ-ТИХИТЕ И СПОКОЙНИ РАЙОНИ НА ГР. ТЪРГОВИЩЕ, КВ. БОРОВЕЦ. Предлагаме за продажба просторен четиристаен апартамент, р..

Вила в алпийски стил, мест. Кованлъка

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Вилна зона, Търговище, област Търговище
Етажност: Двуетажна къща 100 кв.м РЗП 1000 кв.м двор ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ДВУЕТАЖНА ВИЛА В АЛПИЙСКИ СТИЛ В ЕДИН ОТ НАЙ-ТИХИТЕ И СПОКОЙНИ МЕСТНОСТИ ОКОЛО ГР. ТЪРГОВИЩЕ, КОВАНЛЪКА. Търсите своето място за бягство от градския шум?..

Обзаведена двуетажна къща на калкан, с. Разбойна

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Разбойна, област Търговище
Етажност: Двуетажна къща 160 кв.м РЗП 400 кв.м двор ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ОБЗАВЕДЕНА ДВУЕТАЖНА КЪЩА НА КАЛКАН, В ЕДНО ОТ НАЙ-БЛИЗКИТЕ И КОМУНИКАТИВНИ СЕЛА ОКОЛО ГР. ТЪРГОВИЩЕ, СЕЛО РАЗБОЙНА. Предлагаме ви двуетажна къща на ка..

Едноетажна вила, мест. Драка

Цена: 34 500 € (67 476.14 лв.) Едноетажна къща 30 кв.м РЗП 1234 кв.м двор ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ЕДНОЕТАЖНА ВИЛА, В ЕДИН ОТ НАЙ-СПОКОЙНИТЕ И БЛИЗКИ МЕСТНОСТИ ОКОЛО ГР. ТЪРГОВИЩЕ, ДРАКА. Предлагаме за продажба компактна и уютна вила в предпочитаната м..

Парцел, промишлена зона

Имоти - Наеми » Парцели, Терени под наем   Промишлена зона, Търговище, област Търговище
Наем/Аренда: 600 € (1173.50 лв.) 0.30 €/кв.м (0.60 лв./кв.м) парцел 2000 кв.м Отдава се под наем парцел 2 000кв.м., Индустриална зона Парцела е подходящ за паркинг, склад за дърва, футболно игрище ( тип балон, със съблекални, бани, барче, тоалетни, офис). Има паркинг с 24 часо..

Продава се Тристаен апартамент, 80кв.м, кв. Боровец

Вид на имота: Тристаен апартамент 80 кв.м Тухла 2015 г. 1 етаж Първи жилищен ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ, В ЕДИН ОТ НАЙ-КОМУНИКАТИВНИТЕ И ТИХИ РАЙОНИ НА ГР. ТЪРГОВИЩЕ, КВ. БОРОВЕЦ. Предлагаме за продажба уютен, светъл и функционален трист..

Четиристаен апартамент, 100кв.м, кв. Запад 2

Имоти - Продажби » Апартаменти   Запад, Търговище, област Търговище
Цена: 100 000 € (195 583 лв.) 1000 €/кв.м (1955.83 лв./кв.м) Многостаен апартамент 100 кв.м ЕПК/ПК 1985 г. 9 етаж Непоследен ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ЧЕТИРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ 100кв.м, В ЕДИН ОТ НАЙ-КОМУНИКАТИВНИТЕ И ОЖИВЕНИ РАЙОНИ НА ГР. ТЪРГОВИЩЕ, кв. ЗАПАД 2. Четиристайният апартамент се намира на деве..

Двустаен тухлен апартамент, гр. Попово

Имоти - Продажби » Апартаменти   Попово, област Търговище
Цена: 65 000 € (127 128.95 лв.) 1083.33 €/кв.м (2118.82 лв./кв.м) Двустаен апартамент 60 кв.м Тухла 1989 г. 5 етаж Непоследен ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ДВУСТАЕН ТУХЛЕН АПАРТАМЕНТ, В ЕДИН ОТ НАЙ-КОМУНИКАТИВНИТЕ И ОЖИВЕНИ ГРАДОВЕ НА ОБЛАСТ ТЪРГОВИЩЕ, ГР. ПОПОВО. Продава се двустаен апартамент, разположен в..

Тристаен газифициран апартамент, кв. Ливадите, гр. Попово

Имоти - Продажби » Апартаменти   Попово, област Търговище
Цена: 85 000 € (166 245.55 лв.) 988.37 €/кв.м (1933.10 лв./кв.м) Тристаен апартамент 86 кв.м Панел 1989 г. 4 етаж Непоследен ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ТРИСТАЕН ГАЗИФИЦИРАН АПАРТАМЕНТ В ГРАД ПОПОВО. Продава се тристаен апартамент в гр. Попово, кв. Ливадите. Апартаментът е с площ от 86 кв.м и се намира на..

Парцел, 930кв.м, мест. Кованлъка

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Вилна зона, Търговище, област Търговище
Вид сделка: Продажба 930 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ПАРЦЕЛ В МЕСТНОСТ КОВАНЛЪКА. Представяме ви изключителна възможност да притежавате късче спокойствие и хармония сред природата - просторен парцел, разпол..

Двустаен апартамент, Под наем, кв. Запад 2

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Запад, Търговище, област Търговище
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.) 5 €/кв.м (9.78 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем 60 кв.м Обзаведен Първи жилищен ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ, ПОД НАЕМ В ЕДИН ОТ НАЙ-ИДЕАЛНИТЕ И ОЖИВЕНИ РАЙОНИ В ГР. ТЪРГОВИЩЕ, КВ. ЗАПАД 2. Апартаментът се намира в непосредствена близост до Н..

Двуетажна къща, Център, гр. Попово

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Попово, област Търговище
Цена: 140 000 € (273 816.20 лв.) Двуетажна къща 100 кв.м РЗП 300 кв.м двор ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ДВУЕТАЖНА КЪЩА С ГАРАЖ И ДВОР, В ЕДИН ОТ НАЙ-КОМУНИКАТИВНИТЕ И ОЖИВЕНИ ГРАДОВЕ НА ОБЛАСТ ТЪРГОВИЩЕ, ГР. ПОПОВО. Предлагаме за продажба здрава тухлена къщ..

Двуетажна къща, с. Васил Левски

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Васил Левски, област Търговище
Цена: 61 355 € (119 999.95 лв.) Двуетажна къща 150 кв.м РЗП 1700 кв.м двор ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ДВУЕТАЖНА КЪЩА, В ЕДИН ОТ НАЙ-ОЖИВЕНИТЕ И БЛИЗКИ СЕЛА ОКОЛО ГР. ТЪРГОВИЩЕ, С. ВАСИЛ ЛЕВСКИ. Къщата се намира в село Васил Левски, общ. Търговище. Имотът ..

Търговски обект

Имоти - Продажби » Заведения   Запад, Търговище, област Търговище
Цена: 65 000 € (127 128.95 лв.) 1203.70 €/кв.м (2354.24 лв./кв.м) 54 кв.м Самостоятелна сграда Тухла Готов (завършен) Продава се търговски обект 54кв.м тухла, преградено с итонг. Състои се от 3 стаи баня и тоалетна и отделно още 1 тоалетна + складово помещение. Ток, вода, канализация. Цена: 65 000 евро Агенция..

Двустаен апартамент, ново строителство, кв. Вароша

Цена: 72 000 € (140 819.76 лв.) 1200 €/кв.м (2347 лв./кв.м) Двустаен апартамент 60 кв.м Тухла 2027 г. 2 етаж Непоследен В проект ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ НОВО СТРОИТЕЛСТВО, В ЕДИН ОТ НАЙ-КОМУНИКАТИВНИТЕ И ОЖИВЕНИ РАЙОНИ НА ГР. ТЪРГОВИЩЕ, ВАРОША. Предлага се за продажба двустаен апартаме..

Тристаен апартамент, 78кв.м, кв. Боровец

Цена: 102 000 € (199 494.66 лв.) 1307.69 €/кв.м (2557.62 лв./кв.м) Тристаен апартамент 78 кв.м Панел 1980 г. 4 етаж Непоследен ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ, В ЕДИН ОТ НАЙ-КОМУНИКАТИВНИТЕ И ТИХИ РАЙОНИ НА ГР. ТЪРГОВИЩЕ, КВ. БОРОВЕЦ. Предлага се за продажба тристаен панелен апартамент, разп..

Двуетажна вила, мест. Кованлъка, 80кв. м

Цена: 85 000 € (166 245.55 лв.) Двуетажна къща 80 кв.м РЗП 1200 кв.м двор ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ДВУЕТАЖНА ВИЛА В ЕДИН ОТ НАЙ-ТИХИТЕ И СПОКОЙНИ МЕСТНОСТИ ОКОЛО ГР. ТЪРГОВИЩЕ, КОВАНЛЪКА. Предлагаме за продажба имот с характер и потенциал, разположен в..

Къща, 90кв.м, с. Макариополско

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Макариополско, област Търговище
Цена: 25 000 € (48 895.75 лв.) Двуетажна къща 90 кв.м РЗП 2700 кв.м двор ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ТУХЛЕНА КЪЩА, В ЕДИН ОТ НАЙ-ОЖИВЕНИТЕ И БЛИЗКИ СЕЛА ОКОЛО ГР. ТЪРГОВИЩЕ, С. МАКАРИОПОЛСКО. Предлагаме за продажба къща в с. Макариополско Имотът е разпо..

Тристаен апартамент, 80кв.м, Център

Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.) 1500 €/кв.м (2933.75 лв./кв.м) Тристаен апартамент 80 кв.м Тухла 2007 г. 4 етаж Последен етаж ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ 80кв.м, В ЕДИН ОТ НАЙ-ОЖИВЕНИТЕ И КОМУНИКАТИВНИ РАЙОНИ НА ГР. ТЪРГОВИЩЕ, ЦЕНТЪР. Тристайният апартамент е разположен на четвърти, пос..

Двустаен обзаведен апартамент, кв. Вароша

Цена: 106 860 € (209 000 лв.) 1484.17 €/кв.м (2902.78 лв./кв.м) Двустаен апартамент 72 кв.м Тухла 2015 г. 3 етаж Непоследен ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ, В ЕДИН ОТ НАЙ-КОМУНИКАТИВНИТЕ И ОЖИВЕНИ РАЙОНИ НА ГР. ТЪРГОВИЩЕ, КВ. ВАРОША. Просторен и светъл напълно обзаведен апартамент, 72кв.м..

Парцел в регулация, кв. Запад 3

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Запад, Търговище, област Търговище
Вид сделка: Продажба 408 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДСТАВИ ПАРЦЕЛ В РЕГУЛАЦИЯ, В ЕДИН ОТ НАЙ-КОМУНИКАТИВНИТЕ И ОЖИВЕНИ КВАРТАЛИ НА ГР. ТЪРГОВИЩЕ, ЗАПАД 3 Предлагаме за продажба парцел в регулация, разположен в кв..

Паркомясто, Под наем, Идеален център

Имоти - Наеми » Гаражи, Паркинги, Паркоместа под наем   Център, Търговище, област Търговище
Месечен наем: 60 € (117.35 лв.) Паркомясто ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ПАРКОМЯСТО ПОД НАЕМ В ЕДИН ОТ НАЙ-КОМУНИКАТИВНИТЕ И ОЖИВЕНИ РАЙОНИ НА ГР. ТЪРГОВИЩЕ, ИДЕАЛЕН ЦЕНТЪР. Предлагаме под наем открито паркомясто, разположено ..

Гараж, Под наем, Икономически техникум

Месечен наем: 60 € (117.35 лв.) Гараж (самостоятелен) ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ГАРАЖ ПОД НАЕМ В ЕДИН ОТ НАЙ-КОМУНИКАТИВНИТЕ И ОЖИВЕНИ РАЙОНИ НА ГР. ТЪРГОВИЩЕ, ЦЕНТЪР. Отдава се под наем монолитен гараж с площ 18 кв.м., разположен в ..

Двуетажна къща, 102кв.м, гр. Попово

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Попово, област Търговище
Цена: 102 000 € (199 494.66 лв.) Двуетажна къща 102 кв.м РЗП 300 кв.м двор ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ДВУЕТАЖНА КЪЩА С ГАРАЖ И ДВОР, В ЕДИН ОТ НАЙ-КОМУНИКАТИВНИТЕ И ОЖИВЕНИ ГРАДОВЕ НА ОБЛАСТ ТЪРГОВИЩЕ, ГР. ПОПОВО. Предлагаме за продажба двуетажна къща, ра..