back to top
4 обяви

Мезонет под наем Слънчев бряг

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   map icon К.К. СЛЪНЧЕВ БРЯГ, Несебър, област Бургас
Месечен наем: 4000 € (7823.32 лв.) 50 €/кв.м (97.80 лв./кв.м) Мезонет под наем 80 кв.м Обзаведен Последен етаж 6 - места за настаняване -Просторна и уютна спалня -Интернет и телевизия -2 тоалетни -1 баня -Оборудван кухненски кът -Подходящ за дългосрочен и сезонен престой -Близо до плажа, магазини, ре..

Отдават се под наем нови ремонтирани стаи

Имоти - Наеми » Стаи под наем, Съквартиранти   map icon Любен Каравелов 24, Несебър, област Бургас
Месечен наем: 3000 € (5867.50 лв.) Стая Без хазаи За работници Нов ремонт Чисти и светли помещения Собствена баня и тоалетна Интернет Телевизор Кафе машина Удобни легла и гардероби Близо до центъра и морето Спокойна и удобна локация

Едностаен апартамент под наем-Свети Влас, кв. Русалка

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Русалка 215, Свети Влас, област Бургас
Месечен наем: 3500 € (6845.40 лв.) 58.33 €/кв.м (114.10 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем 60 кв.м Обзаведен Последен етаж Последен етаж Невероятна панорамна гледка към морето Подходящ за 4 човека Напълно обзаведен Тиха и удобна локация Близо до плажа и централната част Сградата е без асансьор

Студио близо до морето

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   map icon Несебър, област Бургас
Месечен наем: 4000 € (7823.32 лв.) 88.89 €/кв.м (173.85 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем 45 кв.м Обзаведен Първи жилищен Дава се под наем студио за сезона от май до септември в Несебър. Намира се на отлична локация - в близост до Стария град, на метри от плажа, близо до училище и здравен център.
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
Филтриране по Категория
"Сайт в alo.bg" на Камелия Иванова ( ivanovakameliagm )

Направи си сам "Сайт в alo.bg"
Да
Не
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече