5 обяви
Двустаен апартамент под наем в жк. Студентски град
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Студентски Град, София, област София
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.)
10.71 €/кв.м (20.96 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
42 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Агенция за недвижими имоти Имотопия предлага на Вашето внимание едностаен апартамент с локация ж.к. Витоша. Имотът е ситуиран на 2-ри жилищен етаж в нова кооперация и разполага с площ 42 кв.м, разгърн..
Двустаен апартамент в жк. Левски Г
Имоти - Продажби » Апартаменти Левски Г, София, област София
Цена: 199 000 € (389 210.17 лв.)
2426.83 €/кв.м (4746.47 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
82 кв.м
Тухла
2026 г.
5 етаж
Непоследен
В строеж
Агенция Имотопия предлага за продажба двустаен апартамент в съвременен жилищен проект в кв. Левски Г. Сградата е с издаден Акт 15, очакван Акт 16 през първото тримесечие на 2026 г.
🏠 Ключови харак..
Двустаен апартамент под наем в жк. Студентски град
Месечен наем: 749 € (1464.92 лв.)
10.70 €/кв.м (20.93 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Агенция за недвижими имоти Имотопия предлага на Вашето внимание чисто нов двустаен апартамент с локация ж.к. Студентски град. Намира се на тиха улица, в непосредствена близост до Фантастико, зони за о..
Двустаен апартамент под наем в сърцето на гр. София
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Център, София, област София
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.)
11.43 €/кв.м (22.35 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Агенция за недвижими имоти Имотопия Ви представя уютен двустаен апартамент в Сърцето на гр. София. Жилището се предлага обзаведено с всичко необходимо за едно домакинство. Отоплението е на ТЕЦ като за..
Компактен офис под наем в жк. Хаджи Димитър
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Хаджи Димитър, София, област София
Месечен наем: 230 € (449.84 лв.)
11.50 €/кв.м (22.50 лв./кв.м)
Офис
20 кв.м
Партер
Агенция за недвижими имоти Имотопия предлага на Вашето внимание офис с локация ж.к. Хаджи Димитър. Намира се на главна улица, в бизнес сграда в непосредствена близост до хранителни магазини, зони за о..
|
Да Не
|