back to top
За нас
Агенция ”Сарафово Недвижимост” е създадена през 2012 година и е единствената агенция в регион Бургас, която е специализирана в продажбата, отдаването под наем и управлението на недвижими имоти само в квартал Сарафово. Фирмата работи вече единайсет години.

Нашият екип няма да Ви предложи само един или два апартамента в Сарафово, ние ще Ви покажем всички имоти, които се предлагат в квартала: апартаменти ново строителство, вторични апартаменти, къщи, вили, търговски помещения и терени. Всичко, което е на пазара на недвижимите имоти в бургаския квартал, ще бъде изложено на Вашето внимание.

”Сарафово Недвижимост” е агенция, която работи с най-добрия адвокат и нотариус в района на град Бургас с 25 годишен стаж. Ето защо, след проверка на документите при избора на даден имот, изрядността от правна гледна точка е гарантирана.

Ако имате някакви въпроси, свързани с недвижими имоти или просто искате да се допитате до професионално мнение, можете да се обадите на посоечния телефон. Ние ще се радваме да Ви помогнем.

Готови сме да помогаме на хората, които са решили да живеят в Сарфово. С богат опит и необходимите квалификации, ще се радваме да Ви помогнем в намирането и закупуване на вашия дом-мечта, или в избора Ви да направите печеливша инвестиция в имот.

С уважение, екипът на агенция „Сарафово Недвижимост“

Уебсайт: https://www.ImotiSarafovo.com

Нашите брокери говорят на:
Български
Английски
Руски
Португалски
 
26 обяви
top icon

Продажба 4-стаен гр. Бургас - Сарафово 103m²

Имоти - Продажби » Апартаменти   map icon Сарафово, Бургас, област Бургас
65 000 € (127 128.95 лв.)
631.07 €/кв.м (1234.26 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
103 кв.м
Тухла
1980 г.
3 етаж
Оферта № 00608 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за Сарафово с 14 годишен опит. ОПИСАНИЕ НА ИМОТА: Продава се трети жилищен( последен) етаж от къща с площ от 103 кв.м. Етажа е със скосове и е на тухла. ЗАВЪРШЕНОСТ: АКТ ЗА ТЪРПИМОСТ ТАКСА ПОДДРЪЖКА: БЕЗ Агенцията работи по изискванията на БДС EN 15733 “Услуги на брокерите на недвижими имоти” Работим с колеги БРОКЕРИ и АГЕНЦИИ за недвижими имоти по тази оферта.
top icon

Продажба 3-стаен гр. Бургас - Сарафово 106m²

155 000 € (303 153.65 лв.)
1462.26 €/кв.м (2859.94 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
106 кв.м
Тухла
2006 г.
3 етаж
Оферта № 000685 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за Сарафово с 14 годишен опит. ОПИСАНИЕ НА ИМОТА: Тристаен апартамент в затворен комплекс в кв. Сарафово, гр. Бургас. Разположен на трети етаж, с площ от 106,07 кв.м. Състои се от дневна с кухня, две спални, две бани с тоалетни, коридор, две тераси, с частична гледка море. Изложение юг - запад. Сграда 1, вх А, ап.3 ЗАВЪРШЕНОСТ: АКТ 16 ТАКСА ПОДДРЪЖКА: 12 евро м2 Агенцията работи по изискванията на БДС EN 15733 “Услуги на брокерите на недвижими имоти” ..
top icon

Продажба 2-стаен гр. Бургас - Сарафово 36m²

79 000 € (154 510.57 лв.)
2194.44 €/кв.м (4291.96 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
36 кв.м
Тухла
2010 г.
3 етаж
Оферта № 000698 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com ОПИСАНИЕ НА ИМОТА: Продаваме двустаен апартамент в кв. Сарафово с отлична локация! Апартамента е на 50м от морето, близо до парк, магазин, заведения. Напълно обзаведен, готов веднага за нанасяне. Агенция № 1 за Сарафово с 14 годишен опит. Агенцията работи по изискванията на БДС EN 15733 “Услуги на брокерите на недвижими имоти” БЕЗ ТАКСА ПОДДРЪЖКА
top icon

Продажба 1-стаен гр. Бургас - Сарафово 28m²

52 400 € (102 485.50 лв.)
2278.26 €/кв.м (4455.90 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
23 кв.м
Тухла
2024 г.
1 етаж
Оферта № 00568 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за Сарафово с 14 годишен опит. ОПИСАНИЕ НА ИМОТА: Изключително хубаво, напълно оборудвано студио за живеене или отдаване под наем в Бургас, Сарафово. Намира се в малка бутикова сграда в затворен комплекс от две сгради/ с ограничен достъп/ на първа линия до морето, до един от най- хубавите плажове в Сарафово. Сградата е завършена миналата година, изпълнена с изключително качествени материали от един от най- добрите строители в града и региона. Студиото е н..

АКТ 16 Продава двустаен апартамент в Сарафово 50м2

Цена: 95 000 € (185 803.85 лв.) 1900 €/кв.м (3716.08 лв./кв.м) Двустаен апартамент 50 кв.м Тухла 2025 г. 3 етаж Оферта № 00100 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за Сарафово с 13 годишен опит. Агенцията работи по изискванията на БДС EN..

Дава под наем магазин в гр. Бургас - Сарафово 91м2

Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   map icon Сарафово, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.) 6.59 €/кв.м (12.90 лв./кв.м) Магазин 91 кв.м Оферта № 006003 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com ОПИСАНИЕ НА ИМОТА: Отдава се под наем помещение на ул. Брацигово, подходящо за магаз..

Дава под наем 3-стаен гр. Бургас - Сарафово 70m²

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   map icon Сарафово, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 5.71 €/кв.м (11.18 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем 70 кв.м Частично обзаведен Непоследен етаж Оферта № 003002 Всички НАЕМИ в САРАФОВО на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com ОПИСАНИЕ НА ИМОТА: Тристаен апартамент под наем в централната част на Сарафово. Разп..

Дава под наем 2-стаен гр. Бургас - Сарафово 63m²

Месечен наем: 370 € (723.66 лв.) 5.87 €/кв.м (11.50 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем 63 кв.м Частично обзаведен Непоследен етаж Оферта № 002083 Всички НАЕМИ в САРАФОВО на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com ОПИСАНИЕ НА ИМОТА: Двустаен апартамент под наем, разположен на трети етаж, с площ от..

Дава под наем студио в Сарафово

Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем 35 кв.м Частично обзаведен Първи жилищен Оферта № 001046 Всички НАЕМИ в САРАФОВО на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com ОПИСАНИЕ НА ИМОТА: Едностаен апартамент, разположен на първи, етаж. 35кв.м., изложен..

Подземно паркомясто в Сарафово

Имоти - Продажби » Гаражи, Паркоместа   map icon Сарафово, Бургас, област Бургас
Цена: 18 000 € (35 204.94 лв.) 1200 €/кв.м (2347 лв./кв.м) Гараж (самостоятелен) 15 кв.м Тухла Оферта № 000693 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за Сарафово с 13 годишен опит. Агенцията работи по изискванията на БДС E..

Продажба Къща гр. Бургас - Лахана 143.25м2

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   map icon Сарафово, Бургас, област Бургас
Цена: 242 092 € (473 490.80 лв.) Двуетажна къща 143 кв.м РЗП 148 кв.м двор Всички имоти в Сарафово на едно място може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за Сарафово - 12 години опит Агенцията работи по изискванията на БДС EN 15733 Описание на ..

Продажба 3-стаен гр. Бургас - Сарафово 126m²

Цена: 185 000 € (361 828.55 лв.) 1468.25 €/кв.м (2871.66 лв./кв.м) Тристаен апартамент 126 кв.м Тухла 2006 г. 3 етаж Оферта № 000686 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за Сарафово с 14 годишен опит. ОПИСАНИЕ НА ИМОТА: Тристаен апартамен..

Продажба 2-стаен гр. Бургас - Сарафово 68m²

Цена: 140 000 € (273 816.20 лв.) 2058.82 €/кв.м (4026.70 лв./кв.м) Двустаен апартамент 68 кв.м Тухла 2014 г. 2 етаж Оферта № 000678 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за Сарафово с 14 годишен опит. ОПИСАНИЕ НА ИМОТА: Представяме ви пер..

Продажба 1-стаен гр. Бургас - Сарафово 44m²

Цена: 80 000 € (156 466.40 лв.) 1818.18 €/кв.м (3556.05 лв./кв.м) Едностаен апартамент 44 кв.м Тухла 2013 г. 2 етаж Оферта № 00110 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за Сарафово с 13 годишен опит. Агенцията работи по изискванията на БДС EN..

Парцел в землището на Сарафово в близост до жилишни комплекси 1999m²

Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора   map icon Сарафово, Бургас, област Бургас
Цена на имота: 37 981 € (74 284.38 лв.) 19 €/кв.м (37.16 лв./кв.м) Земеделска земя 1999 кв.м Не е посочено Оферта № 000676 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за Сарафово с 14 годишен опит. Описание на имота: Парцел в землището..

Продажба Гараж ул. Октомври Сарафово

Цена: 25 000 € (48 895.75 лв.) 1190.48 €/кв.м (2328.37 лв./кв.м) Гараж (самостоятелен) 21 кв.м Тухла код на офертата: п 00368 Всички имоти в Сарафово на едно място може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за Сарафово - 12 години опит Агенцията работи по изискванията на ..

Дава под наем 2-стаен гр. Бургас - Сарафово 56m²

Месечен наем: 380 € (743.22 лв.) 6.79 €/кв.м (13.27 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем 56 кв.м Частично обзаведен Непоследен етаж Оферта № 000168 Всички НАЕМИ в САРАФОВО на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com ОПИСАНИЕ НА ИМОТА: ✨ Наемете своя нов дом в сърцето на Сарафово! ✨ Представяме ви..

Продажба 2-стаен гр. Бургас - Сарафово 65m²

Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.) 1692.31 €/кв.м (3309.87 лв./кв.м) Двустаен апартамент 65 кв.м Тухла 2006 г. 2 етаж Оферта № 000695 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за Сарафово с 14 годишен опит. ОПИСАНИЕ НА ИМОТА: Продава се панорам..

Продажба 2-стаен гр. Бургас - Сарафово 74m²

Цена: 139 000 € (271 860.37 лв.) 1878.38 €/кв.м (3673.80 лв./кв.м) Двустаен апартамент 74 кв.м Тухла 2006 г. 2 етаж Оферта № 000692 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за Сарафово с 14 годишен опит. ОПИСАНИЕ НА ИМОТА: Двустаен апартамен..

Продажба 2-стаен с паркомясто гр. Бургас - Сарафово 69m²

Цена: 140 000 € (273 816.20 лв.) 2028.99 €/кв.м (3968.35 лв./кв.м) Двустаен апартамент 69 кв.м Тухла 2012 г. 3 етаж Оферта № 000701 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за Сарафово с 14 годишен опит. ОПИСАНИЕ НА ИМОТА: Продава се с чисто..

Продажба Къща гр. Бургас - Сарафово в старата част на квартала

Цена: 220 000 € (430 282.60 лв.) Четириетажна и по-голяма 670 кв.м РЗП 60 кв.м двор Оферта № 00151 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за Сарафово с 13 годишен опит. Агенцията работи по изискванията на БДС EN..

Продажба 2-стаен гр. Бургас - Сарафово 55m²

Цена: 105 000 € (205 362.15 лв.) 1909.09 €/кв.м (3733.86 лв./кв.м) Двустаен апартамент 55 кв.м Тухла 2016 г. 3 етаж Работим с колеги БРОКЕРИ и АГЕНЦИИ за недвижими имоти по тази оферта. Оферта № 00409 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за ..

Продава двустаен апартамент в Сарафово

Цена: 98 999 € (193 625.20 лв.) 1596.76 €/кв.м (3123 лв./кв.м) Двустаен апартамент 62 кв.м Тухла 2009 г. 4 етаж Оферта № 00369 2 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за Сарафово с 13 годишен опит. Агенцията работи по изискванията на БДС ..

Продажба 2-стаен гр. Бургас - Сарафово57m²

Цена: 89 900 € (175 829.12 лв.) 1577.19 €/кв.м (3084.72 лв./кв.м) Двустаен апартамент 57 кв.м Тухла 2025 г. 5 етаж Оферта № 000699 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com ОПИСАНИЕ НА ИМОТА: Предлагаме ви прекрасен двустаен апартамент само на 200м. от плаж..

Продажба 2-стаен гр. Бургас - Сарафово 83m²

Цена: 116 000 € (226 876.28 лв.) 1397.59 €/кв.м (2733.45 лв./кв.м) Двустаен апартамент 83 кв.м Тухла 2006 г. 3 етаж Оферта № 00607 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за Сарафово с 14 годишен опит. ОПИСАНИЕ НА ИМОТА: - 2 тераси - близо..

Продажба 2-стаен гр. Бургас - Сарафово 54m²

Цена: 93 960 € (183 769.80 лв.) 1740 €/кв.м (3403.14 лв./кв.м) Двустаен апартамент 54 кв.м Тухла 2014 г. 5 етаж Оферта № 000666 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за Сарафово с 14 годишен опит. ОПИСАНИЕ НА ИМОТА: Продава се красив ..
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
Филтриране по Категория
"Сайт в alo.bg" на Агенция ”Сарафово Недвижимост” ( imotisarafovo )

Направи си сам "Сайт в alo.bg"
Да
Не
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече