3 обяви
От собственика! Продава урегулирани парцели!
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти
Константиново, област Бургас
Цена: 59 580 € (116 528.35 лв.)
60 €/кв.м (117.35 лв./кв.м)
Продажба
993 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
Предлагам за продажба 9 регулирани парцела, подходящи за изграждане на еднофамилни къщи, разположени в живописното село Константиново, на няколко минути от Бургас с невероятна гледка към склоновете на..
ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОРА в с. Лозенец на първа линия, студия, двустайни и пентхауси!
Имоти - Продажби » Апартаменти
Лозенец, област Бургас
Цена: 61 947 € (121 157.80 лв.)
1630.18 €/кв.м (3188.36 лв./кв.м)
Ателие/Студио
38 кв.м
Тухла
2019 г.
1 етаж
Непоследен
ОТ ИНВЕСТИТОРА!!! Комплекс ПЕРЛА ДЕЛ МАР, с. Лозенец. Предлагат се за продажба нови студия, двустайни апартаменти и пентхауси на последен етаж с гледка към Централният плаж на Лозенец и нос Амберлиц, ..
УПИ в Зона Д, Меден рудник, Бургас
Меден Рудник, Бургас, област Бургас
Цена: 279 000 € (545 676.57 лв.)
100 €/кв.м (195.58 лв./кв.м)
Продажба
2790 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
Имота е УПИ и се намира по алеята на здравето в непосредствено преди горичката и е с панорамна гледка към Бургас и морето. В района е започнало строителство и в района има магазини. В близост е до цял..
|
Да Не
|