68 обяви
Тристаен! Готов за нанасяне! Съдийски
Имоти - Продажби » Апартаменти Съдийски, Пловдив, област Пловдив
228 000 € (445 929.24 лв.)
2235.29 €/кв.м (4371.86 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
102 кв.м
Тухла
2025 г.
3 етаж
Непоследен
Представяме на Вашето внимание тристаен, напълно обзаведен и оборудван с всички необходими електроуреди апартамент в нова сграда с Акт 16 от 2025 г в кв. Съдийски.
➡️ Локация: на пешеходно разстояние от Центъра на града, в близост до Happy Bar & Grill, фитнес Pulse, училища, детски градини, спирки на градския транспорт, супермаркети, аптеки и др.
🧩 102 м2 с разпредление: коридор, хол с кухненски кът и трапезария, две спални (едната е със собствена гардеробна), две бани с тоалетни, мокро помещение и просторна тераса.
🌅 Изложение: запад
🏢 Етаж: 3 от 4
🚗 Възможност за покупка на..
Двустаен под наем! Хр. Смирненски! С интернет, телевизия и входни такси в цената!
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.)
6.43 €/кв.м (12.57 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Представяме на Вашето внимание двустаен просторен апартамент под наем в кв. Христо Смирненски в сграда в поддържани общи части.
Жилището се състои от входно антре, спалня, хол с кухненски бокс и б..
Тристаен! Акт 15! Amina Residence!
Имоти - Продажби » Апартаменти Остромила, Пловдив, област Пловдив
Цена: 165 000 € (322 711.95 лв.)
1617.65 €/кв.м (3163.84 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
102 кв.м
Тухла
2026 г.
4 етаж
Непоследен
В строеж
Представяме на Вашето внимание тристаен апартамент в нова сграда ( Amina Residence ), в която са вложени най-висок клас строителни материали. В момента сградата е на етап Акт 15.
✅️ Характеристики..
Двустаен! Луксозно обзаведен! Кючук Париж!
Имоти - Продажби » Апартаменти Въстанически / Кючук Париж, Пловдив, област Пловдив
Цена: 139 990 € (273 796.64 лв.)
2153.69 €/кв.м (4212.26 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
65 кв.м
Тухла
2023 г.
2 етаж
Първи жилищен
Представяме на Вашето внимание двустаен, дизайнерски обзаведен апартамент на комуникативна локация в кв. Кючук Париж в нова сграда с Акт 16.
➡️ Жилището е подходящо както за живеене, така и за инв..
Тристаен! Лукс! Панорамна гледка! Съдийски
Цена: 286 000 € (559 367.38 лв.)
2288 €/кв.м (4474.94 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
125 кв.м
Тухла
2024 г.
14 етаж
Непоследен
Представяме на Вашето внимание тристаен, луксозно обзаведен апартамент в кв. Съдийски.
✅ Жилището е готово за нанасяне и е обзаведено и оборудвано с всички необходими електроуреди за едно домакинс..
Двустаен! Обзаведен! Тракия
Имоти - Продажби » Апартаменти Тракия, Пловдив, област Пловдив
Цена: 133 500 € (261 103.30 лв.)
2225 €/кв.м (4351.72 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
60 кв.м
Тухла
2018 г.
Първи жилищен
Представяме на Вашето внимание двустаен апартамент в един от най-предпочитаните райони, а именно кв. Тракия.
➡️ Жилището е подходящо както за живеене, така и за инвестиция с цел отдаване под наем...
Етаж от къща! Гр. Пловдив, кв. Гагарин! Тухла 1996 г.!
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Гагарин, Пловдив, област Пловдив
Цена: 185 000 € (361 828.55 лв.)
Етаж от къща
90 кв.м РЗП
Представяме на Вашето внимание етаж от къща в кв. Гагарин на чудесна локация в близост до училище “Никола Вапцаров “ и детска градина “Космонавт”.
🧩 Разпредление: 90 м2 чиста площ - дневна с кухня..
УПИ-та в Беломорски! Подходящи за жилищно застрояване на еднофамилни къщи
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Беломорски, Пловдив, област Пловдив
Цена: 99 900 € (195 387.42 лв.)
185.69 €/кв.м (363.17 лв./кв.м)
Продажба
538 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Собствен водоизточник
Представяме на Вашето внимание три УПИ-та, подходящи за жилищно застрояване на еднофамилни къщи или малки кокетни кооперации до 10м. кота корниз.
➡️ Локация: намират се в ”Нов Беломорски”, който е..
Еднофамилна къща в с. Първенец! На 15 мин от гр. Пловдив!
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Първенец, област Пловдив
Цена: 295 000 € (576 969.85 лв.)
Едноетажна къща
262 кв.м РЗП
432 кв.м двор
Представяме на Вашето внимание еднофамилна къща, находяща се в престижен затворен комплекс в с. Първенец.
✅️ Локация: с. Първенец, община Родопи
- на 15 мин от гр. Пловдив
- бърз достъп до около..
Еднофамилна къща в с. Първенец! На 15 мин от гр. Пловдив!
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Първенец, област Пловдив
Цена: 295 000 € (576 969.85 лв.)
Едноетажна къща
262 кв.м РЗП
432 кв.м двор
✅️ Локация: с. Първенец, община Родопи
- на 15 мин от гр. Пловдив
- бърз достъп до около..
Тристаен! Обзаведен! Тракия! Комуникативна локация!
Цена: 188 000 € (367 696.04 лв.)
1825.24 €/кв.м (3569.86 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
103 кв.м
Тухла
2023 г.
1 етаж
Първи жилищен
Представяме на Вашето внимание тристаен, обзаведен апартамент в кв. Тракия.
✅ Локация: в близост до новата община, спирки на градски транспорт, аптеки, супермаркети и други.
✅ Разпределение: к..
Тристаен мезонет! Обзаведен! Мараша! Бутикова сграда
Имоти - Продажби » Апартаменти Мараша, Пловдив, област Пловдив
Цена: 259 000 € (506 559.97 лв.)
1918.52 €/кв.м (3752.30 лв./кв.м)
Мезонет
135 кв.м
Тухла
2024 г.
Непоследен
Представяме на Вашето внимание тристаен мезонет в един от най-предпочитаните райони в Пловдив - кв. Мараша.
➡️ Локация: в близост до УХТ- Пловдив, на пешеходно разстояние от Главната в близост до ..
Тристаен! Готов за нанасяне! Тракия!
Цена: 190 000 € (371 607.70 лв.)
1900 €/кв.м (3716.08 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
100 кв.м
Тухла
2026 г.
4 етаж
Непоследен
В строеж
Представяме на Вашето внимание тристаен, напълно обзаведен и оборудван с висок клас електроуреди апартамент в кв. Тракия.
➡️ Локация: в близост до Мол Плаза, спирки на градски транспорт, аптеки, суп..
Двустаен! Лукс! Каменица 2
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Каменица 2, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.)
10.71 €/кв.м (20.96 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
✅ Двустаен апартамент - за първи наематели
✅ Лукс
🏢 Lauta Forest Premium
➡️ 7-ми етаж с асансьор
💰 750€ месечен наем
📞 За повече информация и уговорка за оглед се обадете на посочените теле..
Двустаен! Лукс! Обзаведен! Южен
Имоти - Продажби » Апартаменти Южен, Пловдив, област Пловдив
Цена: 134 999 € (264 035.10 лв.)
1824.31 €/кв.м (3568.04 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
74 кв.м
Тухла
2025 г.
10 етаж
Последен етаж
Представяме на Вашето внимание двустаен, напълно обзаведен апартамент на комуникативна локация в кв. Южен в нова сграда с Акт 16 от 2025г.
✅️ Локация: в близост до училища, детски градини, автобус..
Тристаен под наем! С паркомясто! Център
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Център, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.)
7.78 €/кв.м (15.20 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
90 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
✅️ Тристаен апартамент
✅️ Обзаведен
✅️ Център- в близост до църквата ”Св. Петка”, и х-л ”Хилтън”
🚗 Подземно паркомясто в цената
🏢 З - ти етаж с асансьор
💰 Месечен наем: 700 €
За повече инфо..
За първи наематели! Двустаен! Тракия!
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Тракия, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 620 € (1212.60 лв.)
8.49 €/кв.м (16.60 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
73 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
➡️ За първи наематели!
➡️ Обзаведен
➡️ Тракия
➡️ 4-ти етаж с асансьор
➡️ 73 м2
➡️ Свободно паркиране в близост до сградата
💰 Месечен наем: 620 €
✅ Оферта: 13584
📞 За пове..
Двустаен! Обзаведен! Акт 16! Южен
Цена: 132 000 € (258 169.56 лв.)
1885.71 €/кв.м (3688.14 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
70 кв.м
Тухла
2025 г.
10 етаж
Непоследен
✅️ Локация: в близост до училища, детски градини, автобус..
За първи наематели! Двустаен! Тракия
Месечен наем: 620 € (1212.60 лв.)
8.49 €/кв.м (16.60 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
73 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
➡️ За първи наематели!
➡️ Обзаведен
➡️ Тракия
➡️ 4-ти етаж с асансьор
➡️ 73 м2
➡️ Свободно паркиране в близост до сградата
💰 Месечен наем: 620 €
✅ Оферта: 13577
📞 За пове..
Тристаен! Обзаведен! Кв. Южен! С паркоместа в цената!
Цена: 200 000 € (391 166 лв.)
1923.08 €/кв.м (3761.20 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
104 кв.м
Тухла
2021 г.
9 етаж
Непоследен
Представяме на Вашето внимание тристаен, напълно обзаведен апартамент в нова сграда в кв. Южен.
✅️ Имотът се продава с две надземни паркоместа, включени в цената
Жилището се намира в близост до..
Двустайни! Park Avenue! Първокласно строителство!
Цена: 123 000 € (240 567.10 лв.)
1863.64 €/кв.м (3644.96 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
66 кв.м
Тухла
2026 г.
3 етаж
Непоследен
В строеж
Представяме на Вашето внимание двустайни апартаменти в нова сграда пред Акт 16 в комплекс с първокласно строителство- Park Avenue в кв. Кючук Париж.
✅️ Жилищата се продават необзаведени, което поз..
Уникален мезонет на три етажа! Кв. Съдийски
Цена: 261 600 € (511 645.13 лв.)
1355.44 €/кв.м (2651 лв./кв.м)
Мезонет
193 кв.м
Тухла
2003 г.
3 етаж
Непоследен
Представяме на Вашето внимание, уникален обзаведен мезонет на три етажа с четири спални в сърцето на кв. Съдийски!!! Жилището се намира в непосредствена близост до Центъра на града, Аграрния университ..
Двустаен с паркомясто в цената! Гребна база!
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.)
7.64 €/кв.м (14.94 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
72 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
➡️ Двустаен апартамент
➡️ Обзаведен
➡️ Христо Смирненски - Гребна база
➡️ 3-ти етаж с асансьор
➡️ 72 м2
➡️ Подземно паркомясто в цената
💰 Месечен наем: 550 €
✅ Оферта: 13560
..
Двустаен! Обзаведен! Остромила!
Цена: 139 990 € (273 796.64 лв.)
2028.84 €/кв.м (3968.07 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
69 кв.м
Тухла
2025 г.
2 етаж
Непоследен
Представяме на Вашето внимание двустаен, обзаведен и оборудван с всички необходими електроуреди апартамент, намиращ се в нова сграда с Акт 16 в кв. Остромила.
Имотът е подходящ както за живеене, т..
Тристаен! Акт 15! Остромила- Amina Residence!
Цена: 168 000 € (328 579.44 лв.)
1570.09 €/кв.м (3070.84 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
107 кв.м
Тухла
2026 г.
4 етаж
Последен етаж
В строеж
✅️ Характеристики..
Тристаен! Акт 15! Остромила - Amina Residence!
Цена: 165 000 € (322 711.95 лв.)
1617.65 €/кв.м (3163.84 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
102 кв.м
Тухла
2026 г.
4 етаж
Последен етаж
В строеж
✅️ Характеристики..
Без комисион! Тристайни! Безкомпромисно строителство!
Цена: 124 446 € (243 395.22 лв.)
1257.03 €/кв.м (2458.54 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
99 кв.м
Тухла
2029 г.
Непоследен
В проект
✅БЕЗ КОМИСИОН!
✅ЦЕНИ ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР - един от най-добрите в гр. Пловдив!
✅️ ВИСОК КЛАС СТРОИТЕЛСТВО!
🏡 IK Homes има удоволствието да представи на Вашето внимание:
- Едностайни апарта..
Без комисион! Доказан инвеститор! Безкомпромисно качество!
Цена: 59 145 € (115 677.57 лв.)
1375.47 €/кв.м (2690.18 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
43 кв.м
Тухла
2029 г.
Непоследен
В проект
✅БЕЗ КОМИСИОН!
✅️ ВИСОК КЛАС СТРОИТЕЛСТВО!
- Едностайни апарта..
Тристаен! Тракия! Пред Акт 15
Цена: 154 900 € (302 958.07 лв.)
1475.24 €/кв.м (2885.30 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
105 кв.м
Тухла
2026 г.
6 етаж
Непоследен
В строеж
Представяме на Вашето внимание тристаен апартамент на шпакловка и замазка в нова сграда пред Акт 15 в кв. Тракия. Акт 16 е предвиден през лятото на 2026г.
✅ Локация: в близост до училища, детски г..
Тристаен! Trakia City Park! Пред Акт 15
Цена: 138 159 € (270 215.52 лв.)
1354.50 €/кв.м (2649.17 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
102 кв.м
Тухла
2026 г.
7 етаж
Непоследен
В строеж
Представяме на Вашето внимание тристаен апартамент пред Акт 15, намиращ се в Trakia City Park в кв. Тракия в близост до Йегерхоф, училища, детски градини, автобусни спирки, супермаркети и др.
✅️ Р..
|
Да Не
|