298 обяви
185 000 € (361 828.55 лв.)
Етаж от къща
90 кв.м РЗП
🏡 Оферта 15139 Етаж от къща в квартал Гагарин с реална квадратура. 🏙️
📍 Отлична локация - в близост до училище Никола Вапцаров, детска градина Космонавт, спирки 🚍, магазини 🛒 и всичко необходимо за удобен градски живот.
📐 Разпределение:
🛋️ Хол с кухненски бокс
🛏️ Две спални
🚿 Баня с тоалетна
🌅 Две тераси
Към имота има направен за живеене таван и приземна стая. Дворът е озеленен и поддържан!
🌞 Изложение: СЕВЕР-ЮГ-ЗАПАД.
📞 За повече информация и други актуални оферти, можете да се обадите на посочения телефон!
540 000 € (1 056 148.20 лв.)
Триетажна къща
345 кв.м РЗП
73 кв.м двор
🏡 ОФЕРТА 14456 ЛУКСОЗНА КЪЩА В ЗАТВОРЕН КОМПЛЕКС
Предлагаме просторна и функционално разпределена къща, разположена в затворен комплекс с денонощна охрана и детски кът идеална за семейно обитаване 🌿
🔻 СУТЕРЕН:
✔ Гардеробна
✔ Перално помещение
✔ Офис / игрална стая
✔ Килер / изба
✔ Топла връзка към двоен подземен гараж 🚗🚗
🔹 ПЪРВИ ЕТАЖ:
✔ Антре със санитарен възел
✔ Просторен хол с трапезария и кухненски бокс 🛋️🍽️
✔ Веранда
✔ Малък, уютен двор 🌳
🔹 ВТОРИ ЕТАЖ:
✔ Две спални с обща тераса 🛏️
✔ Баня с тоалетна
✔ Голяма родителска спалня със самостоятелна баня с тоале..
Тристаен ОБЗАВЕДЕН апартамент кв. Мараша
Имоти - Продажби » Апартаменти Мараша, Пловдив, област Пловдив
295 990 € (578 906.12 лв.)
2312.42 €/кв.м (4522.70 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
128 кв.м
Тухла
2010 г.
2 етаж
Непоследен
🏡 Оферта №14263 - Агенция Естейт Шоп
С удоволствие Ви предлагаме тристаен апартамент в кв. Мараша 🌆
📍 ЛОКАЦИЯ! Един от най-желаните райони за живеене в града 🌳
🔹 Строителство: тухла (2010 г.) 🧱
🔹 Площ: 128 м² 📐
🔹 Етаж: 2 от 6 🏢
🔹 Изложение: изток - юг ☀️
🏠 РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ - оптимално и функционално:
✔️ Просторна всекидневна - 36 м² 🛋️
✔️ Две спални по 14 м², всяка със собствена тераса 🛏️🌇
✔️ Баня с тоалетна 🚿
✔️ Втора тоалетна 🚽
✔️ Перално помещение 🧺
Имотът е отличен избор както за комфортно семейно жилище, така и за инвестиция 📈
📞 За повече информация и оглед се свър..
Тристаен апартамент в кв. Кършияка с АКТ 16
Имоти - Продажби » Апартаменти Кършияка, Пловдив, област Пловдив
174 500 € (341 292.34 лв.)
1677.88 €/кв.м (3281.66 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
104 кв.м
Тухла
2025 г.
3 етаж
Непоследен
ОФЕРТА 14816 🏡Агенция за недвижими имоти „Естейт Шоп“ Ви предлага:
Отличен тристаен апартамент, разположен в модерен затворен комплекс Magnolia Forest, създаден с мисъл за комфорт, сигурност и съвременен начин на живот.
💶 Цена: 174 500 евро
📐 Обща площ: 104 кв.м
📏 Чиста площ: 90.35 кв.м
🏢 Етаж: 3 от 4
🛗 Асансьор: да
📄 Акт 16: 2025 г.
✨ Характеристики на имота:
✔️ Функционално разпределение.
✔️ Благоприятни изложения - Изток-Юг.
✔️ Подходящ както за живеене, така и за инвестиция.
🌿 За комплекса:
🏘️ Затворен тип с контролиран достъп.
👶 Детски площадки и зони за игр..
Двустаен в кв. Тракия с подземно паркомясто
Имоти - Продажби » Апартаменти Тракия, Пловдив, област Пловдив
157 000 € (307 065.30 лв.)
1962.50 €/кв.м (3838.32 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
80 кв.м
Тухла
2022 г.
3 етаж
Непоследен
🏠 Оферта № 14566
✨ „Естейт Шоп“ Ви представя ДВУСТАЕН апартамент в сърцето на кв. Тракия, гр. Пловдив - един от най-желаните и удобни за живеене райони!
📐 Разпределение:
- Просторно антре с елегантно портманто, което създава усещане за стил и уют още с влизането. 🌿
- Хол с кухненски бокс и тераса към него. 🌞
- Една спалня 💤
- Баня с тоалетна 🛁
- Прилежащо избено помещение - 5.04 кв.м. 🌄
- Възможност за закупуване на подземно паркомясто - 18 000 евро
💰 Цена: 157 000 евро, 80 кв.м с общи части, чиста площ - 62 кв.м, етаж 3 от 10 с два асансьора!
🏙️ Допълнителна информация:
Ж..
Тристаен апартамент пред АКТ 16 кв. Остромила С ГАРАЖ
Имоти - Продажби » Апартаменти Остромила, Пловдив, област Пловдив
144 990 € (283 575.80 лв.)
1542.45 €/кв.м (3016.76 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
94 кв.м
Тухла
2026 г.
3 етаж
Непоследен
🏡 Оферта №15190 - Агенция Естейт Шоп
Предлагаме тристаен апартамент пред Акт 16 в кв. Остромила 🌿
🔹 Площ: 94 м² 📐
🔹 Етаж: 3 от 4 🏢
🔹 Изложение: юг - запад ☀️
🏠 Разпределение:
✔️ Просторен хол с кухненска част 🛋️🍽️
✔️ Две спални 🛏️🛏️
✔️ Две санитарни помещения 🚿🚽
✔️ Склад 📦
✔️ Тераса 🌇
🚗 Възможност за покупка на гараж - 23 000 €
Имотът е отличен избор както за живеене, така и за инвестиция 📈
📞 За повече информация и оглед се свържете с нас.
Едностаен апартамент в кв. Кючук Париж С АКТ 14
Имоти - Продажби » Апартаменти Въстанически / Кючук Париж, Пловдив, област Пловдив
88 600 € (173 286.54 лв.)
1384.38 €/кв.м (2707.60 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
64 кв.м
Тухла
2025 г.
5 етаж
Последен етаж
✨ ОФЕРТА 13752 ✨ Агенция за недвижими имоти Естейт Шоп Ви представя 🏡 МАЛКА БУТИКОВА СГРАДА в кв. Кючук Париж - с Акт 14!
📍 Локация:
В непосредствена близост до Автогара Родопи, община Южен, ресторант Далия, с бърз достъп до Lidl, Kaufland, детски градини, училища и обществен транспорт.
🔑 Разпределение:
Една стая с кухненски кът, баня с тоалетна, тераса + избено помещение.
🚓 Възможност за закупуване на гараж или паркомясто.
💎 Предимства на имота:
✔️ Доказан строител с множество завършени обекти - възможност за оглед.
✔️ 100% осигурено паркиране 🚗 - надземни и подземни пар..
Тристаен апартамент в кв. Кючук Париж с АКТ 14
158 900 € (310 781.40 лв.)
1573.27 €/кв.м (3077.04 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
101 кв.м
Тухла
2025 г.
2 етаж
Непоследен
✨ ОФЕРТА 13749 ✨ Агенция за недвижими имоти „Естейт Шоп“ Ви представя 🏡 МАЛКА БУТИКОВА СГРАДА в кв. Кючук Париж - с Акт 14!
📍 Локация:
В непосредствена близост до „Автогара Родопи“, община „Южен“, ресторант „Далия“, с бърз достъп до Lidl, Kaufland, детски градини, училища и обществен транспорт.
🔑 Разпределение:
Хол с кухненски бокс, ДВЕ спални, баня с тоалетна, отделна тоалетна, тераса + избено помещение.
🌞 Изложение: СЕВЕР-ЮГ
🚓 Възможност за закупуване на гараж или паркомясто.
💎 Предимства на имота:
..
Тристаен апартамент в кв. Кючук Париж с АКТ 14
156 500 € (306 087.40 лв.)
1580.81 €/кв.м (3091.80 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
99 кв.м
Тухла
2025 г.
4 етаж
Непоследен
✨ ОФЕРТА 13751 ✨ Агенция за недвижими имоти „Естейт Шоп“ Ви представя 🏡 МАЛКА БУТИКОВА СГРАДА в кв. Кючук Париж - с Акт 14!
📍 Локация:
🔑 Разпределение:
Хол с кухненски бокс, ДВЕ спални, баня с тоалетна, тераса + избено помещение.
🌞 Изложение: СЕВЕР-ЮГ
🚓 Възможност за закупуване на гараж или паркомясто.
💎 Предимства на имота:
✔️ 100% осигурено..
Тристаен апартамент в кв. Кючук Париж
141 500 € (276 749.95 лв.)
1768.75 €/кв.м (3459.37 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
80 кв.м
Панел
1980 г.
2 етаж
Непоследен
ОФЕРТА 15151 ТОП ЛОКАЦИЯ! РЕАЛНА КВАДРАТУРА! СМЕНЕНА ДОГРАМА! ЧЕТИРИ ОТДЕЛНИ ПОМЕЩЕНИЯ!
🏡 Агенция за недвижими имоти „Естейт Шоп“ Ви представя тристаен апартамент в кв. Кючук Париж, гр. Пловдив.
📍 Отлична локация - в близост до магазин Слънчеви лъчи, детска ясла „Патиланци“ и училище „Стоян Михайловски“, както и множество магазини и удобства.
📐 Площ: 80 кв.м
Изба: 9 кв.м.
🏢 Етаж: 2 от 5
🏗️ Тип строителство: панел
✨ Състои се от хол, отделна кухня, две спални, баня, отделно тоалетна, две тераси и прилежащо избено помещение 9кв.м. Изложение: ИЗТОК - ЗАПАД. Апартаментът е функц..
Двустаен ОБЗАВЕДЕН в кв. Кючук Париж С АКТ 16
139 990 € (273 796.64 лв.)
2121.06 €/кв.м (4148.43 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
66 кв.м
Тухла
2023 г.
2 етаж
Непоследен
🏠 Оферта № 15198
✨ „Естейт Шоп“ Ви представя ДВУСТАЕН апартамент в кв. Кючук Париж, гр. Пловдив.
📐 Разпределение:
- Хол с кухненски бокс и тераса към него. 🌞
- Една спалня 💤
- Баня с тоалетна 🛁
- Възможност за закупуване на подземно паркомясто.
🏙️ Допълнителна информация:
Жилището се намира в нова сграда с АКТ 16 от 2023г.
Отлична локация - кв. Кючук Париж в близост до магазини, спирки за градския транспорт, училище и детска градина.
💬 Апартаментът съчетава съвременен дизайн, ..
💥 НОВА СГРАДА Двустаен в кв. Остромила
78 271 € (153 084.77 лв.)
1151.04 €/кв.м (2251.25 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
68 кв.м
Тухла
2028 г.
3 етаж
Непоследен
В строеж
ОФЕРТА 15095 🏡 Агенция за недвижими имоти, Естейт Шоп“ Ви представя две малки бутикови сгради в кв. Остромила, гр. Пловдив, разположени на асфалтов път!
🔹 Всяка сграда е с общо 4 етажа.
🔹 Общо по 12 апартамента във всяка сграда.
🔹 Асансьор за удобство на живущите.
💰 Гъвкави схеми на плащане - съобразени с вашите възможности
🏗️ Строителството ще бъде изпълнено с:
✔️ Висококачествени материали.
✔️ Съвременни технологии.
✔️ Доказан строител с множество завършени обекти. Можем да ви заведем на оглед на завършен обект, за оценка на качеството.
✔️ Отлична топло и шумоизолация...
Обзаведена къща под наем с гараж и паркомясто кв. Остромила
Имоти - Наеми » Къщи под наем Остромила, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 2300 € (4498.40 лв.)
6.67 €/кв.м (13.04 лв./кв.м)
Триетажна къща
345 кв.м
Обзаведена
🏡 ОФЕРТА 14940 | Стилна къща под наем в затворен комплекс
Ако търсите дом, който съчетава уют, пространство и спокойствие, това предложение ще ви впечатли. Къщата се намира в затворен комплекс с 24..
Тристаен апартамент пред АКТ 15 кв. Остромила
Цена: 141 300 € (276 358.78 лв.)
1218.10 €/кв.м (2382.40 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
116 кв.м
Тухла
2026 г.
Последен етаж
🏡 Оферта №13178- Агенция Естейт Шоп
Предлагаме тристаен апартамент пред Акт 15 в кв. Остромила 🌿
🔹 Площ: 116 м² 📐
🔹 Етаж: 4 от 4 🏢
🔹 Изложение: изток - запад ☀️
🏠 Разпределение:
✔️ Хол с кухнен..
Парцел в село Труд на 5 км. от гр. Пловдив
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Труд, област Пловдив
Цена: 70 000 € (136 908.10 лв.)
137.25 €/кв.м (268.45 лв./кв.м)
Продажба
510 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
ОФЕРТА 15104 🏡 Агенция „Естейт Шоп“ Ви предлага парцел в с. Труд - идеален за вашия нов дом! 🌿
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот в село Труд, разположен само на 5 км от Пловдив - перф..
Фризьорски салон/Магазин в кв. Каменица 2
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Каменица 2, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.)
5.33 €/кв.м (10.43 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Място в салон за красота
150 кв.м
Партер
ОФЕРТА 15232 ✨ Дава се под наем просторен търговски обект / фризьорски салон. ✨
📍 Намира се зад Hotel Imperial Plovdiv
🚗 Свободни места за паркиране в района
📐 Площ:
🔹 150 кв.м. с общите част..
Двустаен ОБЗАВЕДЕН апартамент в кв. Остромила
Цена: 139 990 € (273 796.64 лв.)
2294.92 €/кв.м (4488.47 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
61 кв.м
Тухла
2025 г.
3 етаж
Непоследен
🏠 Оферта № 14678
✨ „Естейт Шоп“ Ви представя ДВУСТАЕН апартамент в кв. Остромила, гр. Пловдив.
📐 Разпределение:
- Просторно антре с елегантно портманто, което създава усещане за стил и уют още ..
💥 НОВА СГРАДА Двустаен в кв. Остромила
Цена: 83 000 € (162 333.90 лв.)
1152.78 €/кв.м (2254.64 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
72 кв.м
Тухла
2028 г.
3 етаж
Непоследен
В строеж
ОФЕРТА 15092 🏡 Агенция за недвижими имоти, Естейт Шоп“ Ви представя две малки бутикови сгради в кв. Остромила, гр. Пловдив, разположени на асфалтов път!
🔹 Всяка сграда е с общо 4 етажа.
🔹 Общо п..
💥 НОВА СГРАДА Тристаен в кв. Остромила
Цена: 108 399 € (212 010.02 лв.)
1245.97 €/кв.м (2436.90 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
87 кв.м
Тухла
2028 г.
Непоследен
В строеж
ОФЕРТА 15093 🏡 Агенция за недвижими имоти, Естейт Шоп“ Ви представя две малки бутикови сгради в кв. Остромила, гр. Пловдив, разположени на асфалтов път!
🔹 Всяка сграда е с общо 4 етажа.
🔹 Общо п..
Двустаен апартамент в кв. Кючук Париж с АКТ 14
Цена: 106 200 € (207 709.15 лв.)
1633.85 €/кв.м (3195.53 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
65 кв.м
Тухла
2025 г.
2 етаж
Непоследен
✨ ОФЕРТА 10836 ✨ Агенция за недвижими имоти „Естейт Шоп“ Ви представя 🏡 МАЛКА БУТИКОВА СГРАДА в кв. Кючук Париж - с Акт 14!
📍 Локация:
В непосредствена близост до „Автогара Родопи“, община „Южен..
💥 НОВА СГРАДА Тристаен в кв. Остромила
Цена: 115 331 € (225 567.83 лв.)
1153.31 €/кв.м (2255.68 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
100 кв.м
Тухла
2028 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
ОФЕРТА 15091 🏡 Агенция за недвижими имоти, Естейт Шоп“ Ви представя две малки бутикови сгради в кв. Остромила, гр. Пловдив, разположени на асфалтов път!
🔹 Всяка сграда е с общо 4 етажа.
🔹 Общо п..
Тристаен апартамент в кв. Кючук париж
Цена: 189 990 € (371 588.14 лв.)
1999.89 €/кв.м (3911.45 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
95 кв.м
Тухла
2005 г.
4 етаж
Непоследен
🏡 Оферта 13238 | Тристаен апартамент в сърцето на кв. Кючук Париж 🏙️
✨ Модерно обзаведен и оборудван апартамент с реална квадратура, разположен в монолитна кооперация.
📐 Разпределение:
🛋️ Хол с..
Тристаен апартамент в кв. Кючук Париж
Цена: 155 000 € (303 153.65 лв.)
1823.53 €/кв.м (3566.50 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
85 кв.м
Тухла
2005 г.
4 етаж
Непоследен
🏡 Оферта 13937 | Тристаен апартамент в сърцето на кв. Кючук Париж 🏙️
✨ Представяме Ви напълно обзаведен и оборудван апартамент с реална квадратура, разположен в монолитна кооперация.
📍 Отлична ло..
Тристаен апартамент в кв. Мараша
Цена: 183 000 € (357 916.90 лв.)
1742.86 €/кв.м (3408.73 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
105 кв.м
Тухла
1977 г.
4 етаж
Непоследен
ОФЕРТА 15196 🏡 Агенция Естейт Шоп Ви представя тристаен апартамент в кв. Мараша, гр. Пловдив.
📍 ЛОКАЦИЯ: В близост до УХТ, сладкарница Неделя, Торти Нико и др.
Квартал „Мараша“ 🌳 - един от най-п..
Офис в кв. Мараша до Здравна Каса
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Мараша, Пловдив, област Пловдив
Цена: 155 000 € (303 153.65 лв.)
2384.62 €/кв.м (4663.90 лв./кв.м)
Офис, Кабинет
65 кв.м
Първи етаж
Тухла
Готов (завършен)
ОФЕРТА 15183 🏢 Агенция „ЕСТЕЙТ ШОП“ Ви предлага за продажба офис в кв. Мараша.
✨ Представяме Ви отличен имот с многофункционално предназначение, разположен в един от най-предпочитаните райони на г..
Двустаен обзаведен апартамент кв. Остромила
Цена: 162 990 € (318 780.73 лв.)
2012.22 €/кв.м (3935.56 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
81 кв.м
Тухла
2021 г.
Непоследен
🏡 Оферта №15111 - Агенция Естейт Шоп
Предлагаме двустаен обзаведен апартамент в кв. Остромила 🌿
🔹 Площ: 81 м² 📐
🔹 Етаж: 3 от 4 🏢
🔹 Изложение: югоизток ☀️
🏠 Разпределение:
✔️ Просторен хол..
Двустаен обзаведен апартамент кв. Кючук Париж
Цена: 135 990 € (265 973.32 лв.)
2092.15 €/кв.м (4091.90 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
65 кв.м
Тухла
2023 г.
Непоследен
🏡 Оферта №15027 - Агенция Естейт Шоп
Предлагаме двустаен напълно обзаведен апартамент в кв. Кючук Париж 🌆
🔹 Площ: 65 м² 📐
🔹 Етаж: 5 от 9 🏢
🔹 Изложение: юг ☀️
🏠 Разпределение:
✔️ Хол с кух..
Двустаен апартамент в кв. Гагарин с АКТ 16
Имоти - Продажби » Апартаменти Гагарин, Пловдив, област Пловдив
Цена: 112 990 € (220 989.23 лв.)
1430.25 €/кв.м (2797.33 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
79 кв.м
Тухла
2025 г.
12 етаж
Последен етаж
🔑 Оферта 14530
📍 Двустаен апартамент в предпочитан район - до Лидл в кв. Гагарин.
🧱 Предлагаме двустаен тухлен апартамент, с функционално разпределение:
✨ Хол с кухненски бокс - уютен, светъл..
Двустаен апартамент кв. Южен
Имоти - Продажби » Апартаменти Южен, Пловдив, област Пловдив
Цена: 91 990 € (179 916.80 лв.)
1393.79 €/кв.м (2726 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
66 кв.м
Тухла
2026 г.
Непоследен
🏡 Оферта №15036
Агенция Естейт Шоп предлага двустаен апартамент в кв. Южен 🌆
🔹 Площ: 66 м² 📐
🔹 Строителство: тухла 🧱
🔹 Етаж: 5 от 6 🏢
🏠 Разпределение:
✔️ Хол с кухня 🛋️🍽️
✔️ Спалня 🛏️
✔..
Магазин/Офис в кв. Смирненски на бул. Пещерско шосе
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 499 € (975.96 лв.)
16.63 €/кв.м (32.53 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго, Място в салон за красота
30 кв.м
Партер
ОФЕРТА 15231✨ Дава се под наем просторен офис / магазин. ✨
📍 Намира се срещу Пълмед, след Аптечно управление. С лице на главен булевард
🚗 Свободни места за паркиране в района
📐 Площ:
🔹 30 кв..
|
Да Не
|