81 обяви
Обзаведена боксониера в центъра на гр. Варна
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Център, Варна, област Варна
Месечен наем: 330 € (645.42 лв.)
8.25 €/кв.м (16.14 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
40 кв.м
Обзаведен
Първи жилищен
Тухлена боксониера, след основен ремонт, находяща се в центъра на гр. Варна. Състои се от входно антре, баня, просторна стая с кухненски бокс. Жилището е напълно обзаведено и оборудвано с достъп до въ..
Двустаен апартамент 67 кв.м Тухла 2015 г. 3 етаж Непоследен
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Възраждане, Варна, област Варна
Месечен наем: 460 € (899.68 лв.)
6.87 €/кв.м (13.43 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
67 кв.м
Обзаведен
ЕНТЕР ИМОТИ отдава под наем двустаен апартамент в квартал Възраждане 1. РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Светли и просторни помещения функционално разпределени - дневен тракт с обособени кътове - кухненски, за хранене ..
Двустаен апартамент 61 кв.м Тухла 2024 г. 1 етаж Първи жилищен
Имоти - Продажби » Апартаменти Победа, Варна, област Варна
Цена: 130 000 € (254 257.90 лв.)
2131.15 €/кв.м (4168.16 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
61 кв.м
Тухла
2024 г.
1 етаж
Първи жилищен
ЕНТЕР ИМОТИ предлага за продажба 2-стаен апартамент с площ 61,26 кв.м., разположен на 1-ви (партерен) етаж в новопостроена жилищна сграда с Акт 16 в кв. Победа. Жилището включва дневна с кухненски бок..
Двустаен апартамент 69 кв.м Тухла 2024 г. 1 етаж Първи жилищен
Имоти - Продажби » Апартаменти Виница, Варна, област Варна
Цена: 143 500 € (280 661.60 лв.)
2079.71 €/кв.м (4067.56 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
69 кв.м
Тухла
2024 г.
1 етаж
Първи жилищен
🏡 **ЕНТЕР ИМОТИ Ви представя двустаен апартамент в новопостроена сграда (2024 г.) в един от бързо развиващите се райони на Варна - квартал Виница! **
✨ Този модерен имот предлага изключителна комбинац..
Двустаен апартамент под наем 70 кв.м Обзаведен
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Левски, Варна, област Варна
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.)
10.71 €/кв.м (20.96 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
ЕНТЕР имоти предлага под наем нов, просторен, луксозно обзаведен апартамент с една спалня, в района на квартал Левски, град Варна. Жилището се намира в нова сграда с асансьор и добре поддържани общи ч..
Двустаен апартамент 77 кв.м Тухла 2024 г. 1 етаж Първи жилищен
Имоти - Продажби » Апартаменти Виница, Варна, област Варна
Цена: 139 500 € (272 838.30 лв.)
1811.69 €/кв.м (3543.35 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
77 кв.м
Тухла
2024 г.
1 етаж
Първи жилищен
ЕНТЕР ИМОТИ предлага за продажба едностаен апартамент тип студио в затворен комплекс в квартал ВИНИЦА. РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: На площ от 77 кв.м. са разпределени просторна дневна с обособена кухненска част, с..
Тристаен, Чаталджа, под наем
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Чаталджа, Варна, област Варна
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.)
7.50 €/кв.м (14.67 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
80 кв.м
Обзаведен
Ентер имоти предлага под наем тристаен, новообзаведен апартамент на пазар Чаталджа.
Състои се от дневна с кухненски бокс, две спални, санитарно помещение, тераса.
Отопление: три нови климатика, висо..
Едностаен апартамент 42 кв.м Тухла 2025 г. 5 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Тракия - лятно кино, Варна, област Варна
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.)
2619.05 €/кв.м (5122.40 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
42 кв.м
Тухла
2025 г.
5 етаж
Непоследен
НОВА СГРАДА С РАЗРЕШЕНИЕ ЗА ПОЛЗВАНЕ!
КАЧЕСТВЕНО СТРОИТЕЛСТВО!
ПЕРСПЕКТИВЕН РАЙОН ЗА ИНВЕСТИЦИИ!
Референтен номер 13560; www.enterimoti.com
ЕНТЕР ИМОТИ продава едностаен апартамент, разположен на 5..
Двустаен апартамент 51 кв.м Тухла 2025 г. 2 етаж Непоследен
Цена: 135 000 € (264 037.05 лв.)
2647.06 €/кв.м (5177.20 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
51 кв.м
Тухла
2025 г.
2 етаж
Непоследен
НОВА СГРАДА С РАЗРЕШЕНИЕ ЗА ПОЛЗВАНЕ!
КАЧЕСТВЕНО СТРОИТЕЛСТВО!
ПЕРСПЕКТИВЕН РАЙОН ЗА ИНВЕСТИЦИИ!
Референтен номер 13069; www.enterimoti.com
ЕНТЕР ИМОТИ продава двустаен апартамент, разположен на 2-..
Многостаен апартамент 92 кв.м Панел 1991 г. 6 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Владиславово, Варна, област Варна
Цена: 145 000 € (283 595.35 лв.)
1576.09 €/кв.м (3082.56 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
92 кв.м
Панел
1991 г.
6 етаж
Непоследен
ЕНТЕР ИМОТИ предлага за продажба тристаен панелен апартамент в квартал Владиславово. РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: на чиста площ от 91,35 кв.м. са разпределени голямо входно антре, Г-образна кухня с трапезария и гол..
Парцел за жилищно строителство
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Баново, област Варна
Цена: 35 000 € (68 454.05 лв.)
37.31 €/кв.м (72.98 лв./кв.м)
Продажба
938 кв.м
В регулация (УПИ)
Предлагаме парцел в регулация в село Баново, подходящ за строителство на къща. Парцелът е с правилна форма и отличен достъп. Тока и водата са в съседство. Има въможност за закупуване на съседния парце..
Парцел м-ст Зеленика Варна
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти м. Зеленика, Варна, област Варна
Цена: 72 000 € (140 819.76 лв.)
111.46 €/кв.м (218 лв./кв.м)
Продажба
646 кв.м
В регулация (УПИ)
Агенция за недвижими имоти Ентер Ви предлага парцел в района на м-т Зеленика. Парцелът е с размери - 497 кв.м., както и 149 кв.м. път /топик/ към него. Ток и вода на граница. Достъпа е лесен, като имо..
Продажба 562 кв.м В регулация (УПИ)
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти м. Боровец, Варна, област Варна
Цена: 17 000 € (33 249.10 лв.)
30.25 €/кв.м (59.16 лв./кв.м)
Продажба
562 кв.м
В регулация (УПИ)
ЕНТЕР ИМОТИ предлага за продажба два парцела в местност Кантара - Боровец юг. Местност Кантара е вилна зона, разположена южно от град Варна и е част от местност Боровец юг. Намира се на около 3 км. юж..
Многостаен апартамент 131 кв.м Тухла 2005 г. 2 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.)
916.03 €/кв.м (1791.60 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
131 кв.м
Тухла
2005 г.
2 етаж
Непоследен
Предлагаме на Вашето внимание за продажба 4-стаен апартамент в жилищен район Русалка, Свети Влас. Имотът е със застроена площ от 131 кв.м. и заема целия втори жилищен етаж в четириетажна сграда, което..
Земеделска земя 3050 кв.м
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора Бяла, област Варна
Цена на имота: 8500 € (16 624.56 лв.)
2.79 €/кв.м (5.45 лв./кв.м)
Земеделска земя
3050 кв.м
ЕНТЕР ИМОТИ продава земеделска земя в местност Шума Кандилаки, град Бяла с площ 3050 кв.м., начин на трайно ползване Нива, категория 4, категория на земята при неполивни условия. Имотът има правилна п..
Цена: 92 000 € (179 936.36 лв.)
2628.57 €/кв.м (5141.04 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
35 кв.м
Тухла
2025 г.
5 етаж
Непоследен
НОВА СГРАДА С РАЗРЕШЕНИЕ ЗА ПОЛЗВАНЕ!
КАЧЕСТВЕНО СТРОИТЕЛСТВО!
ПЕРСПЕКТИВЕН РАЙОН ЗА ИНВЕСТИЦИИ!
Референтен номер 13071; www.enterimoti.com
ЕНТЕР ИМОТИ продава едностаен апартамент, разположен на 6..
Двустаен апартамент 70 кв.м Тухла 2009 г. 6 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Левски, Варна, област Варна
Цена: 249 000 € (487 001.67 лв.)
3557.14 €/кв.м (6957.17 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
70 кв.м
Тухла
2009 г.
6 етаж
Непоследен
ЕНТЕР ИМОТИ продава слънчев двустаен апартамент в ранона на Базар Левски. Имотът е разположен на ет. 6-ти в 7 етажна тухлена сграда с асансьор с чиста застроена площ от 63 кв.м., в близост до ’Майчин ..
Двустаен апартамент 75 кв.м Тухла 2020 г. 3 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Виница, Варна, област Варна
Цена: 157 700 € (308 434.40 лв.)
2102.67 €/кв.м (4112.46 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
75 кв.м
Тухла
2020 г.
3 етаж
Непоследен
ЕНТЕР ИМОТИ предлага за продажба двустаен апартамент с морска панорама в тухлена сграда, находяща се в район ВИНИЦА. РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Просторен дневен тракт с кухненска част 38 кв.м. и спалня с излаз на..
Едностаен апартамент 39 кв.м Тухла 2026 г. 7 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Левски, Варна, област Варна
Цена: 76 000 € (148 643.08 лв.)
1948.72 €/кв.м (3811.36 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
39 кв.м
Тухла
2026 г.
7 етаж
Непоследен
🏡 **ЕНТЕР ИМОТИ продава едностаен апартамент в квартал Левски**!
🔹 **Данни за имота: **Апартаментът е разположен на 7-ми етаж от общо 8 етажа и има следното разпределение: една голяма и светла стая с..
Двустаен апартамент 75 кв.м Тухла 2026 г. 3 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Левски, Варна, област Варна
Цена: 136 200 € (266 384.05 лв.)
1816 €/кв.м (3551.80 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
75 кв.м
Тухла
2026 г.
3 етаж
Непоследен
🏡 **ЕНТЕР ИМОТИ продава двустаен апартамент в квартал Левски**!
🔹 **Данни за имота: **Апартаментът е разположен на 3 етаж от общо 8 етажа и има следното разпределение: входно антре, дневен тракт с ку..
Тристаен апартамент 133 кв.м Тухла 2023 г. 4 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Виница, Варна, област Варна
Цена: 285 900 € (559 171.80 лв.)
2149.62 €/кв.м (4204.30 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
133 кв.м
Тухла
2023 г.
4 етаж
Непоследен
ЕНТЕР ИМОТИ предлага за продажба тристаен апартамент с нескриваема морска панорама в тухлена сграда, находяща се в район ВИНИЦА. РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Входно антре, просторна всекидневна с кухненска част и и..
Продажба 938 кв.м В регулация (УПИ)
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Бяла, област Варна
Цена: 27 000 € (52 807.40 лв.)
28.78 €/кв.м (56.30 лв./кв.м)
Продажба
938 кв.м
В регулация (УПИ)
ЕНТЕР ИМОТИ предлага за продажба парцел в регулация на град Бяла. Имотът се намира в началото на град Бяла, посока Обзор. Парцелът е равен, с правоъгълна форма, има панорама към морето.
Двустаен апартамент под наем 60 кв.м Обзаведен
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Тракия - лятно кино, Варна, област Варна
Месечен наем: 420 € (821.45 лв.)
7 €/кв.м (13.70 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
60 кв.м
Обзаведен
ЕНТЕР имоти предлага под наем двустаен апартамент в района на Лятно кино Тракия. Комуникативен район, в близост има множество магазини и заведения, спирки на градски транспорт, детска градина, училище..
Двустаен апартамент 49 кв.м Тухла 2025 г. 1 етаж Последен етаж
Имоти - Продажби » Апартаменти Победа, Варна, област Варна
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.)
2244.90 €/кв.м (4390.64 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
49 кв.м
Тухла
2025 г.
1 етаж
Последен етаж
ЕНТЕР ИМОТИ представя за продажба 2-ен апартамент на първи (партерен) етаж в новопостроена жилищна сграда с Акт 16 в квартал Победа. РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: входно антре, дневна с кухненски бокс, спалня, общ с..
Двустаен апартамент под наем 79 кв.м Обзаведен
Месечен наем: 460 € (899.68 лв.)
5.82 €/кв.м (11.40 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
79 кв.м
Обзаведен
Къща под наем в с. Кичево
Имоти - Наеми » Къщи под наем Кичево, област Варна
Месечен наем: 1000 € (1955.83 лв.)
6.25 €/кв.м (12.22 лв./кв.м)
Двуетажна къща
160 кв.м
Обзаведена
Предлагаме под наем обзаведена къща в затворен комплекс, със самостоятелно обособен двор. На първо ниво има голяма веранда тип лятна кухня, всекидневна с кухня, трапезария и хол, дрешник, санитарно по..
Тристаен апартамент 60 кв.м Панел 7 етаж Последен етаж
Имоти - Продажби » Апартаменти Варна, област Варна
Цена: 130 000 € (254 257.90 лв.)
2166.67 €/кв.м (4237.63 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
60 кв.м
Панел
7 етаж
Последен етаж
ЕНТЕР ИМОТИ предлага за продажба панелен апартамент на седми етаж с асансьор. Апартаментът се състои от: коридор, баня с тоалетна, кухня с усвоена тераса, хол, спалня, остъклена тераса, маза. Покривът..
Земеделска земя 30000 кв. м
Цена на имота: 17 000 € (33 249.10 лв.)
0.57 €/кв.м (1.10 лв./кв.м)
Земеделска земя
30000 кв.м
трета категория
ЕНТЕР ИМОТИ продава 30 декара поземлени имоти в местности около град Бяла.
Поземлен имот в м-т Сланица - 6358 кв.м., начин на трайно ползване Нива, категория 3, категория на земята при неполивни усл..
Двустаен апартамент 73 кв.м Тухла 2013 г. 3 етаж
Имоти - Продажби » Апартаменти Златни пясъци, област Варна
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.)
1643.84 €/кв.м (3215.06 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
73 кв.м
Тухла
2013 г.
3 етаж
Непоследен
ЕНТЕР ИМОТИ продава напълно обзаведен двустаен апартамент в к.к. Златни пясъци.
Референтен номер 12826; www.enterimoti.com
Апартаментът се намира на 3-ти от общо 6 етажа в сграда с асансьор, с площ 7..
Тристаен апартамент 101 кв.м Тухла 2027 г. 1 етаж Първи жилищен
Имоти - Продажби » Апартаменти Галата, Варна, област Варна
Цена: 182 400 € (356 743.40 лв.)
1805.94 €/кв.м (3532.10 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
101 кв.м
Тухла
2027 г.
1 етаж
Първи жилищен
НОВА БУТИКОВА СГРАДА!
НЕСКРИВАЕМА МОРСКА ПАНОРАМА!
ПАНОРАМА от кота 0!
МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Сграда със съвременна архитектура, разположена на тиха улица с панорамна гледка към морето в квартал Галата.
..
|
Да Не
|