570 обяви
Тристаен апартамент - кв. Остромила / НОВА СГРАДА
Имоти - Продажби » Апартаменти Остромила, Пловдив, област Пловдив
106 000 € (207 317.98 лв.)
1164.84 €/кв.м (2278.22 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
91 кв.м
Тухла
2026 г.
Непоследен
В строеж
🏡 Представяме на вашето внимание тристаен апартамент в НОВА СГРАДА в кв Остромила.
🔑 ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА:
➤ входно антре
➤ дневна с кухненски бокс и трапезария
➤ спалня
➤ спалня
➤ баня с WC
➤ 2 тераси
📌 Възможност за закупуване на паркомясто.
📌 Огледи с предварителна уговорка
📞 За оглед и допълнителна информация - обадете се сега ✅
✨ Deluxe Homes - коректен партньор в сделките с недвижими имоти
✔ Юридическо съдействие
✔ Кредитиране
✔ Пълно обслужване до сделка
🔍 Код на обявата: 143017
🔥Ексклузивно! Двустаен НОВА СГРАДА ПРЕД АКТ 16 - кв. Тракия
Имоти - Продажби » Апартаменти Тракия, Пловдив, област Пловдив
99 000 € (193 627.17 лв.)
1523.08 €/кв.м (2978.88 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
65 кв.м
Тухла
2026 г.
Непоследен
В строеж
🔥 ЕКСКЛУЗИВНО
🏡 Стилен двустаен апартамент в НОВА СГРАДА ПРЕД АКТ 16 в кв. Тракия.
📍 Локация: кв. Тракия
- Намира се в непосредствена близост до големи верига магазини, паркове, ресторанти, и спирки за градски транспорт.
📞 За оглед и подробности - обадете се сега! ✅
✨ Deluxe Homes - коректен партньор в сделките с имоти
✔ Юридическо съдействие
✔ Кредитиране
✔ Пълно обслужване до сделка
🔍 Код на обявата: 142279
🔥ЕКСКЛУЗИВНО! Двустаен обзаведен апартамент - кв. Прослав / ТИХА ЛОКАЦИЯ
Имоти - Продажби » Апартаменти Прослав, Пловдив, област Пловдив
140 000 € (273 816.20 лв.)
1538.46 €/кв.м (3008.97 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
91 кв.м
Тухла
2018 г.
Непоследен
🔥ЕКСКЛУЗИВНО!
🏡 Стилен двустаен ОБЗАВЕДЕН апартамент в НОВА СГРАДА с АКТ 16 - кв. Прослав, Пловдив
✅ Подходящ за живеене или инвестиция
🔑 Разпределение:
➤ входно антре
➤ дневна с кухненски бокс и трапезария
➤ спалня
➤ баня и тоалетна
➤ тераса
📞 За оглед и подробности - обадете се сега! ✅
✨ Deluxe Homes - коректен партньор в сделките с имоти
✔ Юридическо съдействие
✔ Кредитиране
✔ Пълно обслужване до сделка
🔍 Код на обявата: 143550
🔥Ексклузивно! Двустаен обзаведен апартамент - кв. Христо Смирненски
Имоти - Продажби » Апартаменти Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
139 000 € (271 860.37 лв.)
1985.71 €/кв.м (3883.72 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
70 кв.м
Тухла
2025 г.
3 етаж
Непоследен
🔥Ексклузивно!
🏡 Двустаен обзаведен апартамент в НОВА СГРАДА в кв. Христо Смирненски - град Пловдив.
🔑 ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА:
➤ антре
➤ дневна с кухня и трапезария
➤ спалня
➤ баня и тоалетна
➤ тераса
📌 Огледи с предварителна уговорка
📞 За оглед и допълнителна информация - обадете се сега ✅
✔ Юридическо съдействие
✔ Кредитиране
✔ Пълно обслужване до сделка
🔍 Код на обявата: 143887
✅ Най- изгодния тристаен апартамент в ПЛОВДИВ! АКТ 14
Имоти - Продажби » Апартаменти Беломорски, Пловдив, област Пловдив
89 900 € (175 829.12 лв.)
946.32 €/кв.м (1850.83 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
95 кв.м
Тухла
2025 г.
Непоследен
В строеж
🏡 Тристаен апартамент в НОВА СГРАДА в кв. Беломорски - град Пловдив.
🔑 ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА:
➤ антре
➤ дневна с кухня и трапезария
➤ 2 спални
➤ баня и тоалетна
➤ тераса
📌Възможност за закупуване на ГАРАЖ!
📌 Огледи с предварителна уговорка
📞 За оглед и допълнителна информация - обадете се сега ✅
✔ Юридическо съдействие
✔ Кредитиране
✔ Пълно обслужване до сделка
🔍 Код на обявата: 143268
Без комисиона! ТОП ОФЕРТА! Двустаен - Остромила
74 900 € (146 491.67 лв.)
1152.31 €/кв.м (2253.72 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
65 кв.м
Тухла
2026 г.
Непоследен
В строеж
🎯 БЕЗ КОМИСИОНА! 🎯
🏡 ПРЕДЛОЖЕНИЕ ОТ „DELUXE HOMES“
Имаме удоволствието да ви представим двустаен апартамент в един от най-предпочитаните за живеене и бързоразвиващи се райони на гр. Пловдив - кв. Остромила.
• Основни характеристики:
📐 Разпределението включва: входно антре, дневна с кухненска част, спалня, баня с wc, склад и тераса
⛔️ Възможност за покупка на подземни и надземни гаражи и паркоместа.
✔️ Схема на плащане! ✔️ Разсрочено плащане в процес на строежа:
• 30% - при подписване на предварителен договор:
• 20% - на средата на сграда:
• 20% - на акт 14:
•..
📌Двустаен обзаведен апартамент - кв. Южен / ОГЛЕДИ СЕГА
Имоти - Продажби » Апартаменти Южен, Пловдив, област Пловдив
129 900 € (254 062.32 лв.)
1665.38 €/кв.м (3257.20 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
78 кв.м
Тухла
2026 г.
Непоследен
🏡Имаме удоволствието да ви представим двустаен обзаведен апартамент в НОВА СГРАДА в кв. Южен- град Пловдив.
🔑 ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА:
➤ Сградата с АКТ 16!
➤ коридор
➤ всекидневна с кухня
➤ спалня
➤ баня и тоалетна
➤ балкон
📌 Огледи с предварителна уговорка
📞 За оглед и допълнителна информация - обадете се сега ✅
✔ Юридическо съдействие
✔ Кредитиране
✔ Пълно обслужване до сделка
🔍 Код на обявата: 143815
ПРЕД АКТ 14! Двустаен апартамент кв. Младежки хълм
Имоти - Продажби » Апартаменти Младежки хълм, Пловдив, област Пловдив
117 810 € (230 416.33 лв.)
1530 €/кв.м (2992.42 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
77 кв.м
Тухла
2026 г.
Непоследен
В строеж
🏡 Имаме удоволствието да Ви представим двустаен апартамент в нова луксозна сграда в кв. Младежки хълм.
📍 Местоположение: кв. Младежки хълм
- Сградата се намира в непосредствена близост до факултета по ”Дентална медицина”, парк ”Младежки хълм” и ”Медицински университет Пловдив”.
✨ Сградата разполага със двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти.
📞 За оглед и подробности - обадете се сега! ✅
📌 Огледи с предварителна уговорка
✨ Deluxe Homes - коректе..
Двустаен обзаведен апартамент - кв. Южен
135 000 € (264 037.05 лв.)
1824.32 €/кв.м (3568.07 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
74 кв.м
Тухла
2026 г.
Непоследен
🏡 Двустаен обзаведен апартамент с функционално разпределение, подходящ за лично ползване или инвестиция в НОВА СГРАДА в кв Южен.
🔑 Разпределение:
➤ входно антре
➤ дневна с кухненски бокс и трапезария
➤ спалня
➤ баня с WC
➤ тераса
📍 Местоположение: Комуникативна локация с бързи връзки до всички точки на града
📌 Възможност за закупуване на паркомясто или гараж
📞 За оглед и допълнителна информация - обадете се сега ✅
✔ Юридическо съдействие
✔ Кредитиране
✔ Пълно обслужване до сделка
🔍 Код на обявата: 143..
89 611 € (175 263.88 лв.)
1262.13 €/кв.м (2468.50 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
71 кв.м
Тухла
2026 г.
Непоследен
В строеж
🏡 Имаме удоволствието да ви представим двустаен апартамент в луксозна жилищна сграда в кв. Тракия.
📐 Разпределение: Дневна с трапезария, спалня, баня с тоалетна, тераса
📍 Местоположение: Комплексът има отлична локация, гарантираща удобство и комуникативност в близост до Мол Плаза и Хотел SPS.
В близост освен големите пътни артерии, които го свързват бързо и лесно с всяка точка на града, той е заобиколен от множеството търговски обекти като Метро, Технополис и JUSK, както и парк ”Лаута”, пловдивската велоалея и други обществени институции като училища и детски градини.
⛔️Паркинг: И..
Двустаен обзаведен апартамент - кв. Южен
140 000 € (273 816.20 лв.)
2187.50 €/кв.м (4278.38 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
64 кв.м
Тухла
2026 г.
Непоследен
🏡 Имаме удоволствието да ви представим двустаен обзаведен апартамент с южно изложение в нова елегантна сграда в кв. Южен.
➤ тераса
✅Възможност за закупуване на подземно паркомясто - 20 000 евро.
📞 За оглед и подробности - обадете се сега! ✅
✨ Deluxe Homes - коректен партньор в сделките с имоти
✔ Юридическо съдействие
✔ Кредитиране
✔ Пълно обслужване до сделка
🔍 Код на обявата: 143680
Ексклузивно! Масивна триетажна къща - село Брестовица
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Брестовица, област Пловдив
Цена: 97 900 € (191 475.76 лв.)
Триетажна къща
300 кв.м РЗП
250 кв.м двор
🏡 ЕКСКЛУЗИВНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ОТ „DELUXE HOMES“
Имаме удоволствието да ви представим масивна триетажна къща с АКТ 16 в село Брестовица.
🔑 ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА:
➤ Етаж 1:
- Антре, дневна с ку..
Ексклузивно! Къща с парцел - село Милево
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Милево, област Пловдив
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.)
Едноетажна къща
50 кв.м РЗП
1650 кв.м двор
🔥 ЕКСКЛУЗИВНО!
🏡 Къща за продажба с парцел 1650 кв.м в село Милево - област Пловдив.
🔑 Характеристики:
➤ Парцел със стара къща (50кв.м)
➤ 1.65 дка двор
➤ На главен път
➤ Ток, вода и сонд..
С КЛЮЧ! Къща за продажба - село Бойково
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Бойково, област Пловдив
Цена: 142 900 € (279 488.10 лв.)
Двуетажна къща
200 кв.м РЗП
500 кв.м двор
🏡Предлагаме за продажба масивна къща, разположена в сърцето на РОДОПИТЕ - село Бойково.
✅ Имота е след ремонт.
✅ Агенгията разполага с ключ за имота огледи в удобно за вас време!
📞 За оглед ..
Къща за продажба село Червен
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Червен, област Пловдив
Цена: 134 900 € (263 841.47 лв.)
Двуетажна къща
143 кв.м РЗП
607 кв.м двор
✅Предлагаме за продажба масивна двуетажна къща в живописното село Червен, подходяща както за постоянно живеене, така и за ваканционен имот.
🔹 РЗП: 146 кв.м
🔹 Двор: 607 кв.м
🔹 Етажи: 2
✨ Разпр..
✅Къща за продажба в село Златовръх
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Златовръх, област Пловдив
Цена: 115 000 € (224 920.45 лв.)
Двуетажна къща
140 кв.м РЗП
2200 кв.м двор
✅Предлагаме двуетажна къща с разгъната площ от 140 кв.м, разположена в просторен двор от 2 декара в село Златовръх.
📌 Характеристики:
➤Гараж
➤Стопански постройки
➤Кладенец
➤Ток и вода
➤Обр..
Къща в Нареченски бани
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Нареченски бани, област Пловдив
Цена: 76 000 € (148 643.08 лв.)
Триетажна къща
210 кв.м РЗП
220 кв.м двор
Предлагаме за продажба масивна триетажна къща с РЗП 210 кв.м и двор 220 кв.м, разположена в един от най-предпочитаните балнеоложки курорти в Родопите - Нареченски бани.
Имотът е изключително подхо..
ЕКСКЛУЗИВНО! Къща за продажба - село Дълбок Извор
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Дълбок извор, област Пловдив
Цена: 26 000 € (50 851.58 лв.)
Едноетажна къща
70 кв.м РЗП
810 кв.м двор
🏡 ЕКСКЛУЗИВНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ОТ ”DELUXE HOMES”
Имаме удоволствието да ви представим къща за продажба в село Дълбок извор.
📌Едноетажна - около 70 кв.м
📌Масивен гараж 24 кв.м
📌Допълнителна постройка..
🔥Ексклузивно! Къща на два етажа - село Куртово Конаре
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Куртово Конаре, област Пловдив
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.)
Двуетажна къща
140 кв.м РЗП
720 кв.м двор
🔥 ЕКСКЛУЗИВНО!
🏡 Имаме удоволствието да ви представим къща на два етажа в село Куртово Конаре.
🔑 ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА:
➤ Всеки етаж със самостоятелен вход.
➤ Вътрешен санитарен възел на..
Продава се монолитна двуетажна къща в кв. Кършияка - отлична локация!
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Кършияка, Пловдив, област Пловдив
Цена: 350 000 € (684 540.50 лв.)
Двуетажна къща
250 кв.м РЗП
540 кв.м двор
🏡Предлагаме за продажба просторна къща, разположена в един от най-предпочитаните райони - кв. Кършияка.
🔑Основни характеристики:
✔Двор: 540 кв.м.
✔РЗП: 250 кв.м.
✔Паркоместа: за 3 автомоби..
🏡 Масивна двуетажна къща с двор - село Цар Калоян
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Цар Калоян, област Пловдив
Цена: 155 000 € (303 153.65 лв.)
Двуетажна къща
100 кв.м РЗП
390 кв.м двор
✅ Предлагаме за продажба масивна къща със стабилно изпълнение и функционално разпределение, подходяща както за постоянно живеене, така и за инвестиция в село Цар Калоян.
✨Имотът се състои от:
✔С..
🏡 Две къщи в един двор в с. Ръжево - на 20 км от Пловдив, 1 дка двор, готови за живеене
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Ръжево, област Пловдив
Цена: 44 900 € (87 816.77 лв.)
Двуетажна къща
200 кв.м РЗП
1000 кв.м двор
🏡 Продават се две къщи в един двор в центъра на с. Ръжево, на асфалтов път с удобен достъп. На около 20 км от Пловдив. Имотът е с добри транспортни връзки - автобус и влак.
🔑 ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМО..
🏡Модерена къща със собствен двор в затворен комплекс с басейн и спортни зони
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Ягодово, област Пловдив
Цена: 309 000 € (604 351.47 лв.)
Двуетажна къща
186 кв.м РЗП
135 кв.м двор
🏡Предлагаме за продажба новопостроена, просторна и светла къща в затворен жилищен комплекс, с предстоящ Акт 15 в рамките на седмици.
Имотът е отлична възможност за закупуване на модерен семеен дом с..
🔥Ексклузивно! Къща в село Дълбок Извор, община Първомай
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Дълбок извор, област Пловдив
Цена: 27 000 € (52 807.40 лв.)
Двуетажна къща
80 кв.м РЗП
400 кв.м двор
🔥 ЕКСКЛУЗИВНО!
🏡 Двуетажна къща в село Дълбок Извор, община Първомай.
📌 Два етажа всеки по - 40 кв.м;
📌 Огледи с предварителна уговорка
📞 За оглед и подробности - обадете се сега! ✅
✨ ..
Къща за продажба село Милево
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Милево, област Пловдив
Цена: 85 000 € (166 245.55 лв.)
Двуетажна къща
200 кв.м РЗП
830 кв.м двор
Имотът се намира на комуникативно място, в близост до магазин, детска градина, здравна служба и кметство в с. Милево.
🔑 Характеристики:
• Два етажа (гредоред и плоча)
• Подменена електрическа и..
Двустаен обзаведен апартамент - кв. Остромила
Цена: 136 000 € (265 992.88 лв.)
2266.67 €/кв.м (4433.20 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
60 кв.м
Тухла
2026 г.
Непоследен
🏡 Двустаен обзаведен апартамент, разположен на отлична локация в кв. Остромила- град Пловдив.
🔑Разпределение:
➤ коридор
➤ дневна с кухня и трапезария
➤ спалня
➤ баня с тоалетна
➤ тераса
..
Ексклузивно! Двустаен апартамент с АКТ16 - Христо Смирненски
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.)
1594.20 €/кв.м (3118 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
69 кв.м
Тухла
2025 г.
Непоследен
🏡 Двустаен апартамент в НОВА СГРАДА с АКТ 16 в кв. Христо Смирненски- град Пловдив.
🔑 ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА:
➤ антре
➤ дневна с кухня и трапезария
➤ спалня
➤ баня и тоалетна
➤ тоалетна
➤ ..
Тристаен обзаведен апартамент - кв. Кючук Париж / 4 ОТДЕЛНИ ПОМЕЩЕНИЯ
Цена: 158 000 € (309 021.14 лв.)
2289.86 €/кв.м (4478.57 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
69 кв.м
Панел
1989 г.
Непоследен
🏡 Имаме удоволствието да ви представим стилен тристаен обзаведен апартамент в кв. Кючук Париж- град Пловдив.
🔑 ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА:
➤ коридор
➤ дневна
➤ кухненски бокс и трапезария
➤ сп..
Двустаен апартамент под наем - Кючук Париж
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Въстанически / Кючук Париж, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.)
7.27 €/кв.м (14.22 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
55 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
🏡 ПРЕДЛОЖЕНИЕ ОТ „DELUXE HOMES“
Имаме удоволствието да ви представим двустаен ОБЗАВЕДЕН апартамент под наем в кв. Кючук Париж.
📍 Добра локация
🛋️ Обзаведен и функционален
🔑 Готов за нанасяне
..
Тристаен апартамент до БЕЛИ БРЕЗИ/ 4 отделни помещения
Имоти - Продажби » Апартаменти Въстанически / Кючук Париж, Пловдив, област Пловдив
Цена: 134 000 € (262 081.22 лв.)
1558.14 €/кв.м (3047.46 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
86 кв.м
Панел
1987 г.
Непоследен
🏡 Тристаен апартамент с функционално разпределение, подходящ за лично ползване или инвестиция в кв. Кючук Париж до БЕЛИ БРЕЗИ.
🔑 Разпределение:
➤ входно антре
➤ дневна
➤ кухненски бокс и тр..
|
Да Не
|