back to top
Наши предложения
105 615 € (206 565 лв.)от днес
Новостроящи се сгради с А14 -Гребна База Двустаен апартамент 70 кв.м Тухла 2025 г. 3 етаж Непоследен | Апартаменти | Христо Смирненски Пловдив

Новостроящи се сгради с А14 -Гребна БазаХристо Смирненски, Пловдив

110 955 € (217 009.12 лв.)преди 30+ дни
к-с ECE PARK кв. Христо Смирненски Гребна база Двустаен апартамент 74 кв.м Тухла 2025 г. Непоследен | Апартаменти | Христо Смирненски Пловдив

к-с ECE PARK кв. Христо Смирненски Гребна базаХристо Смирненски, Пловдив

159 180 € (311 329.02 лв.)преди 5 дни
к-с ECE PARK в квартал Христо Смирненски -Гребна база Тристаен апартамент 106 кв.м Тухла 2025 г. Непоследен | Апартаменти | Христо Смирненски Пловдив

к-с ECE PARK в квартал Христо Смирненски -Гребна базаХристо Смирненски, Пловдив

158 595 € (310 184.86 лв.)преди 30+ дни
к-с ECE PARK новострояши се сгради с А 16 Гребна база Тристаен апартамент 106 кв.м Тухла 2025 г. Непоследен | Апартаменти | Христо Смирненски Пловдив

к-с ECE PARK новострояши се сгради с А 16 Гребна базаХристо Смирненски, Пловдив

167 460 € (327 523.30 лв.)преди 30+ дни
к-с ECE PARK кв. Христо Смирненски с А14 Тристаен апартамент 112 кв.м Тухла 2025 г. Непоследен | Апартаменти | Христо Смирненски Пловдив

к-с ECE PARK кв. Христо Смирненски с А14Христо Смирненски, Пловдив

482 000 € (942 710.06 лв.)от днес
Многостаен монолитен апартамент с A16 в К. Париж Многостаен апартамент 268 кв.м Тухла 2013 г. 6 етаж Последен етаж | Апартаменти | Въстанически / Кючук Париж Пловдив

Многостаен монолитен апартамент с A16 в К. ПарижВъстанически / Кючук Париж, Пловдив

136 000 € (265 992.88 лв.)преди 30+ дни
тристаен нов монолит в К. Париж Тристаен апартамент 96 кв.м Тухла 2025 г. 3 етаж Непоследен | Апартаменти | Въстанически / Кючук Париж Пловдив

тристаен нов монолит в К. ПарижВъстанически / Кючук Париж, Пловдив

182 000 € (355 961.06 лв.)от днес
Тристаен монолит в К. Париж до Камела 96кв. м Тристаен апартамент 96 кв.м Тухла 2015 г. 6 етаж Последен етаж | Апартаменти | Въстанически / Кючук Париж Пловдив

Тристаен монолит в К. Париж до Камела 96кв. мВъстанически / Кючук Париж, Пловдив

 
25 обяви

Тристаен монолит в К. Париж до Камела 96кв. м

Имоти - Продажби » Апартаменти   Въстанически / Кючук Париж, Пловдив, област Пловдив
Цена: 182 000 € (355 961.06 лв.) 1895.83 €/кв.м (3707.93 лв./кв.м) Тристаен апартамент 96 кв.м Тухла 2015 г. 6 етаж Последен етаж 🏡 ПРОДАВА СЕ НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В КЮЧУК ПАРИЖ - ДО КАМЕЛА! Предлагаме Ви стилен и уютен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на кв. Кючук Париж - в ..

Четиристаен монолит К. Париж 150кв. м

Цена: 169 950 € (332 393.30 лв.) 1133 €/кв.м (2215.96 лв./кв.м) Многостаен апартамент 150 кв.м Тухла 2004 г. 8 етаж Непоследен оф-та:0162 ДАРС ИМОТИ --ЕКСКЛУЗИВНО-- Предлагаме Ви чудесен ПРОСТОРЕН монолитен апартамент в Кючук Париж с квадратура от 150кв.м! Жилището е много светло с големи, просторни стаи и много практично раз..

Новостроящи се сгради с А14 -Гребна База

Имоти - Продажби » Апартаменти   Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Цена: 105 615 € (206 565 лв.) 1508.79 €/кв.м (2950.93 лв./кв.м) Двустаен апартамент 70 кв.м Тухла 2025 г. 3 етаж Непоследен В строеж 🏡 С Ексклузивни права- -Дарс Имоти представя нов модерен жилищен комплекс в близост до Гребна база едно от най-желаните места за живеене в Пловдив, а именно к-с’ ECE PARK ’Plovdiv! Трите нискоетажни..

Многостаен монолитен апартамент с A16 в К. Париж

Цена: 482 000 € (942 710.06 лв.) 1798.51 €/кв.м (3517.57 лв./кв.м) Многостаен апартамент 268 кв.м Тухла 2013 г. 6 етаж Последен етаж 0ф-та:0195 Аг. ”Дарс Имоти“ предлага ЕКСКЛУЗИВНО за продажба многостаен апартамент с площ от 270 кв.м., разположен на 6-ти (последен) етаж в сграда с Акт 16 от 2013 г. 📍 Локация: Зад Общината, в рай..

Двуетажна нова къща в кв. Прослав

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Прослав, Пловдив, област Пловдив
Цена: 335 000 € (655 203.05 лв.) Двуетажна къща 320 кв.м РЗП 1062 кв.м двор оф-та:0137 -Ексклузивно- ДАРС ИМОТИ има удоволствието да ви представи новопостроена двуетажна самостоятелна къща в тих и спокоен район на кв. Прослав. Имота е с РЗП -320кв.м и парцел от 1062кв.м. Къща..

Под наем Двустаен нов апартамент кв. Тракия

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Тракия, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 7.14 €/кв.м (13.97 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж ДАРС ИМОТИ-Предлага на Вашето внимание двустаен апартамент в нов жилищен комплекс в Тракия. Имотът е ситуиран на 2-ри жилищен етаж с площ от 70 кв.м, и има следното разпределение- хол с трапезария и к..

Двустаен апартамент в Центъра на Пазарджик

Имоти - Продажби » Апартаменти   Център, Пазарджик, област Пазарджик
Цена: 67 000 € (131 040.60 лв.) 1175.44 €/кв.м (2298.96 лв./кв.м) Двустаен апартамент 57 кв.м Панел 1980 г. 6 етаж Непоследен оф-та 0194 Дарс Имоти -Предлагаме Ексклузивно за продажба двустаен апартамент с площ от 57кв.м, разположен на 6/шест/етаж от 8/осем/ в саниран жилищен блок в Централната част на град Пазарджик- ул. ”8..

УПИ 547кв.м с. Маноле

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Маноле, област Пловдив
Цена: 19 145 € (37 444.37 лв.) 35 €/кв.м (68.45 лв./кв.м) Продажба 547 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода оф-та:0198 ДАРС ИМОТИ - предлагаме за продажба два съседни парцела от по 547кв.м и 546кв.м в регулация, разположени в Южната част на селото, тиха и развиваща се зона до улица ”34-та”. Предимства: Ко..

УПИ с. Радиново 1161кв. м

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Радиново, област Пловдив
Цена: 127 710 € (249 779.05 лв.) 110 €/кв.м (215.14 лв./кв.м) Продажба 1161 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод ДАРС ИМОТИ продава урегулиран поземлен имот -УПИ в с. Радиново, обл. Пловдив с площ от 1161 кв.м., Парцелът е в регулация, с лице на асфалтов път и изцяло ограден. Имотът е с правилна форма, лесен д..

к-с ECE PARK в квартал Христо Смирненски -Гребна база

Цена: 159 180 € (311 329.02 лв.) 1501.70 €/кв.м (2937.07 лв./кв.м) Тристаен апартамент 106 кв.м Тухла 2025 г. Непоследен В строеж 🏡 С Ексклузивни права- Дарс Имоти представя нов модерен жилищен комплекс в близост до Гребна база едно от най-желаните места за живеене в Пловдив, а именно к-с’ ECE PARK ’Plovdiv! Трите нискоетажни ..

Помещение под наем Каменица 2 Полиграфия

Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Каменица 2, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 360 € (704.10 лв.) 5 €/кв.м (9.78 лв./кв.м) Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго 72 кв.м Партер ДАРС ИМОТИ - Помещение под наем - Каменица 2 Предлагаме под наем светло и функционално ъглово помещение на две нива, разположено в кв. Каменица 2, до сградата на ТПК „Марица“, под нова кооперация. ..

Бизнес имот -Сграда в гр. Димитровград /НОВА ЦЕНА/

Имоти - Продажби » Други имоти   Димитровград, област Хасково
Цена: 326 000 € (637 600.58 лв.) оф-та:0152 Агенция ”ДАРС ИМОТИ” - ЕКСКЛУЗИВНИ ПРАВА- С НОВА ПО НИСКА ЦЕНА... Предлагаме за продажба Самостоятелна Бизнес сграда на комуникативно място в гр. Димитровград. Сградата е с РЗП-720кв.м разп..

к-с ECE PARK кв. Христо Смирненски с А14

Имоти - Продажби » Апартаменти   map icon Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Цена: 167 460 € (327 523.30 лв.) 1495.18 €/кв.м (2924.32 лв./кв.м) Тристаен апартамент 112 кв.м Тухла 2025 г. Непоследен В строеж 🏡 С Ексклузивни права- - Дарс Имоти представя нов модерен жилищен комплекс в близост до Гребна база едно от най-желаните места за живеене в Пловдив, а именно к-с’ ECE PARK ’Plovdiv! Трите нискоетажн..

к-с ECE PARK новострояши се сгради с А 16 Гребна база

Цена: 158 595 € (310 184.86 лв.) 1496.18 €/кв.м (2926.27 лв./кв.м) Тристаен апартамент 106 кв.м Тухла 2025 г. Непоследен В строеж 🏡 С Ексклузивни права- - Дарс Имоти представя нов модерен жилищен комплекс в близост до Гребна база едно от най-желаните места за живеене в Пловдив, а именно к-с’ ECE PARK ’Plovdiv! Трите нискоетажн..

к-с ECE PARK кв. Христо Смирненски Гребна база

Цена: 110 955 € (217 009.12 лв.) 1499.39 €/кв.м (2932.56 лв./кв.м) Двустаен апартамент 74 кв.м Тухла 2025 г. Непоследен В строеж 🏡 С Ексклузивни права- -Дарс Имоти представя нов модерен жилищен комплекс в близост до Гребна база едно от най-желаните места за живеене в Пловдив, а именно к-с’ ECE PARK ’Plovdiv! Трите нискоетажни..

Мезонет 225кв.м Център

Имоти - Продажби » Апартаменти   Център, Пловдив, област Пловдив
Цена: 355 000 € (694 319.65 лв.) 1577.78 €/кв.м (3085.87 лв./кв.м) Мезонет 225 кв.м Тухла 2018 г. 5 етаж Непоследен оф-та:0176 Дарс Имоти =ЕКСКЛУЗИВНО= Предлагаме на вашето внимание просторен и светъл монолитен апартамент/мезонет на две нива в Центъра до ТЦ Гранд, находящ се на пети и шести етаж с обща застроена пл..

Къща до ПУ

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Център, Пловдив, област Пловдив
Цена: 248 000 € (485 045.84 лв.) Едноетажна къща 82 кв.м РЗП 185 кв.м двор 🏡 оф-та:0196 ’Дарс Имоти’ ЕКСКЛУЗИВНА ОФЕРТА! КЪЩА В ТОП ЦЕНТЪРА НА ПЛОВДИВ ДО ПЛОВДИВСКИЯ УНИВЕРСИТЕТ! Представяме Ви отлична възможност за покупка на имот в една от най-предпочитаните и търсени ло..

тристаен нов монолит в К. Париж

Цена: 136 000 € (265 992.88 лв.) 1416.67 €/кв.м (2770.76 лв./кв.м) Тристаен апартамент 96 кв.м Тухла 2025 г. 3 етаж Непоследен Оф-а:0197🏢 ЕКСКЛУЗИВНО! ТРИСТАЙНИ АПАРТАМЕНТИ В КВ. КИЧУК ПАРИЖ - ПРЕД АКТ 16! Агенция Дарс Имоти представя на Вашето внимание два тристайни апартамента, разположени в новострояща се сграда пред Акт..

Къща за гости гр. Доспат

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Доспат, област Смолян
Цена: 505 000 € (987 694.15 лв.) Четириетажна и по-голяма 374 кв.м РЗП 603 кв.м двор оф-та:0192 ДАРС ИМОТИ -Предлагаме ЕКСКЛУЗИВНО за Продажба уютна Къща за Гости във вилната зона на град Доспат, в близост до живописна горска местност с приказен изглед към язовир Доспат. До него може ..

Етаж от къща в гр. Раковски 98кв. м

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   кв.Генерал Николаево, Раковски, област Пловдив
Цена: 67 000 € (131 040.60 лв.) Етаж от къща 98 кв.м РЗП 364 кв.м двор оф-та:0174 Агенция ”ДАРС ИМОТИ” Предлага ЕКСКЛУЗИВНО -Етаж от къща в гр. Раковски, кв. Генерал Николаево с квадратура от 98кв.м и има следното разпределение-хол, кухня-трапезария, две спални, баня и т..

Под Наем -Промишлен парцел в с. Първенец

Имоти - Наеми » Парцели, Терени под наем   Първенец, област Пловдив
Наем/Аренда: 2479.77 € (4850 лв.) 0.18 €/кв.м (0.35 лв./кв.м) парцел 13800 кв.м Дарс Имоти =Ексклузивно= Предлагаме Под Наем Промишлен пaрцел в село Първенец с площ от 13,800 квадрата. Имотът е с регулиран статут, предназначен за обществени обслужващи и складови дейности. 10,000 ..

Офис етаж Под Наем кв. Беломорски

Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Беломорски, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 3000 € (5867.50 лв.) 10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м) Офис 300 кв.м Втори етаж оф-та:0188 Дарс Имоти -Ексклузивно-Търсите голям офис с паркинг и добра локация... Предлагаме под наем Просторен ОФИС етаж в кв. Беломорски с квадратура от 300кв.м разпределени в шест отделни помещени..

Двуетажна къща с двор на Бунарджика

Цена: 148 000 € (289 462.84 лв.) Двуетажна къща 88 кв.м РЗП 60 кв.м двор оф-та:0185 Дарс Имоти предлагаме за продажба самостоятелна двуетажна къща, разположена в тих и предпочитан район- Бунарджика. Имотът е с обща жилищна площ от 88кв.м разпределена както следва: Първи ет..

Под Наем ОФИС Помещение

Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Брезовско шосе, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 1022.58 € (2000 лв.) 4.47 €/кв.м (8.73 лв./кв.м) Офис 229 кв.м Втори етаж оф-та:0184 Дарс Имоти -Ексклузивно- Предлагаме под наем просторно и обзаведено помещение с площ от 229кв.м, разположено на тихо и спокойно място в района на Брезовско шосе. Подходящо е за различни дей..

Двустаен апартамент к-с Grand Bansko

Имоти - Продажби » Апартаменти   Банско, област Благоевград
Цена: 95 000 € (185 803.85 лв.) 1507.94 €/кв.м (2949.27 лв./кв.м) Двустаен апартамент 63 кв.м Тухла 2024 г. 3 етаж Непоследен ф-та:0183 Дарс Имоти -Предлагаме двустаен апартамент в к-с Grand Bansko с площ от 63 кв.м в близост до хотел Infiniti и само на 300м от ски лифта. Разпределение: Просторен хол с камина и кухненска час..
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
Филтриране по Категория
"Сайт в alo.bg" на ДАРС ИМОТИ ЕООД ( darsimoti )

Направи си сам "Сайт в alo.bg"
Да
Не
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече