13 обяви
Модерна редова къща с 3 спални на 50 метра от плажа в Сарафово
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Сарафово, Бургас, област Бургас
393 000 € (768 641.20 лв.)
Двуетажна къща
187 кв.м РЗП
188 кв.м двор
Представяме Ви модерна къща, разположена в югозападната част на престижния затворен комплекс Atlantis Homes, само на 50 метра от плажа и непосредствено до Atlantis Complex. Къщата е с обща площ от 186.90 м², застроена площ от 90.20 м², допълнителна площ от 96.70 м² и прилежащ двор от 188.34 м² (1/15 идеална част от общия двор на комплекса).
Основни характеристики:
- 2 частни паркоместа
- Просторна тераса, вътрешен двор и пряк достъп до басейна
- Голямо отворено пространство - дневна, трапезария и кухня
- Термопомпа Mitsubishi Electric - охлажда и отоплява цялата къща (първи и втори ..
Двустаен апартамент в комплекс Атлантис
Имоти - Продажби » Апартаменти Сарафово, Бургас, област Бургас
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.)
1692.31 €/кв.м (3309.87 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
65 кв.м
Тухла
2009 г.
2 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба уютен двустаен апартамент, разположен на втори етаж в добре поддържан жилищен комплекс „Атлантис“, само на 150 м от южния плаж на кв. Сарафово.
Жилището е със западно изложени..
Тристаен апартамент с двор в комплекс Атлантис Ариа 3
Имоти - Продажби » Апартаменти Хоризонт, Бургас, област Бургас
Цена: 147 887 € (289 241.83 лв.)
2112.67 €/кв.м (4132.03 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
70 кв.м
Тухла
2028 г.
1 етаж
Партер
В строеж
ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! БЕЗ КОМИСИОННА!
Предлагаме тристаен апартамент с Aкт 14- площ- 69,78 кв.м, и собствен двор от 85,69 кв.м в модерен жилищен комплекс Atlantis Aria 3, разположен в най-новия ..
Просторен панорамен четиристаен апартамент в Атлантис Ариа 3
Цена: 393 678 € (769 967.24 лв.)
1568.44 €/кв.м (3067.60 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
251 кв.м
Тухла
2028 г.
9 етаж
Последен етаж
В строеж
ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! БЕЗ КОМИСИОННА!
🌇 Панорамен четиристаен апартамент с Акт 14, в Atlantis Aria 3 - модерен жилищен комплекс от ново поколение, съчетаващ впечатляваща архитектура, комфорт и с..
Тристаен апартамент с двор в комплекс Атлантис Ариа 3
Цена: 154 171 € (301 532.27 лв.)
1713.01 €/кв.м (3350.36 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
90 кв.м
Тухла
2027 г.
1 етаж
Партер
В строеж
Предлагаме за продажба тристаен апартамент със собствен двор в модерен жилищен комплекс Atlantis Aria 3, разположен в ж.к. Хоризонт, гр. Бургас. Комплексът се състои от три елегантни сгради и предлага..
Двустаен апартамент с двор в комплекс Атлантис Ариа 3
Цена: 104 821 € (205 012.06 лв.)
1807.26 €/кв.м (3534.70 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
58 кв.м
Тухла
2028 г.
1 етаж
Партер
В проект
🌿 Atlantis Aria 3 - модерен дом в новия квартал Хоризонт, гр. Бургас,
предлага отлична локация и близост до всичко необходимо за удобен и пълноценен начин на живот.
Комплексът се състои от три е..
Тристаен апартамент с АКТ 14 в комплекс Ариа 3
Цена: 158 797 € (310 579.94 лв.)
1637.08 €/кв.м (3201.86 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
97 кв.м
Тухла
2028 г.
9 етаж
Последен етаж
В строеж
ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР - БЕЗ КОМИСИОНА!
Представяме ви просторен тристаен апартамент с АКТ 14- отлично западно изложение в модерен затворен комплекс Atlantis Aria 3, разположен в един от най-бързо..
Четиристаен апартамент с Акт 14 в комплекс Атлантис Ариа 3
Цена: 202 906 € (396 849.64 лв.)
1300.68 €/кв.м (2543.90 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
156 кв.м
Тухла
2028 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОРА | БЕЗ КОМИСИОН
Просторен семеен апартамент 156 м² в Atlantis Aria 3, кв. Хоризонт
🏡 Дом с мащаб, удобството на апартамент и усещане за къща - без ангажиментите по поддръж..
Просторен апартамент с една спалня на бул. „Сан Стефано“, Бургас - отлична инвестиция!
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Бургас, област Бургас
Цена: 258 000 € (504 604.14 лв.)
2000 €/кв.м (3911.66 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
129 кв.м
Тухла
2023 г.
1 етаж
Първи жилищен
Предлагаме за продажба просторен апартамент с една спалня, разположен на главния булевард „Сан Стефано“ в гр. Бургас - комуникативна и предпочитана локация с бърз достъп до центъра.
📐 Обща площ: 1..
Тристаен апартамент в комплекс Атлантис Ариа 3
Цена: 154 338 € (301 858.90 лв.)
1543.38 €/кв.м (3018.60 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
100 кв.м
Тухла
2028 г.
8 етаж
Непоследен
В строеж
ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! БЕЗ КОМИСИОННА!
Предлагаме тристаен апартамент с Акт 14, в новостроящия се комплекс Atlantis Aria 3 - модерен проект с три девететажни сгради, съчетаващ стилна архитектура,..
Офис в комплекс Атлантис Ариа 3
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Хоризонт, Бургас, област Бургас
Цена: 136 492 € (266 955.15 лв.)
2394.60 €/кв.м (4683.42 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Спорт, Друго
57 кв.м
Партер
Тухла
В строеж
ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! БЕЗ КОМИСИОННА
Предлагаме функционално търговско помещение в комплекс Atlantis Aria 3, разположен в най-новия и бързо развиващ се жилищен район на Бургас - кв. Хоризонт.
С..
Търговско помещение- офис в Атлантис Ариа 3
Цена: 198 466 € (388 165.76 лв.)
2205.18 €/кв.м (4312.95 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Спорт, Друго
90 кв.м
Партер
Тухла
В строеж
ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! БЕЗ КОМИСИОННА!
Предлагаме функционално търговско помещение на партер в модерния жилищен комплекс Atlantis Aria 3, разположен в кв. Хоризонт, гр. Бургас - един от най-новит..
Офис в комплекс Атлантис Ариа 3
Цена: 217 912 € (426 198.83 лв.)
2201.13 €/кв.м (4305.04 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Спорт, Друго
99 кв.м
Партер
Тухла
В строеж
ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! БЕЗ КОМИСИОННА!
🏢 Търговско помещение в Atlantis Aria 3 - кв. Хоризонт, гр. Бургас - един от най-новите и бързоразвиващи се райони на града.
Комплексът е в оживена градск..
|
Да Не
|