124 обяви - страница 2 от 5
✅Отдава 2стаен, Център, Операта. ✅Два Климатика. ТЕЦ.
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Център, Русе, област Русе
Месечен наем: 360 € (704.10 лв.)
6.55 €/кв.м (12.80 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
55 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
✅Отдава 2стаен, Център, Операта. ✅Два Климатика. ТЕЦ. Напълно обзаведен. ПВЦ-дограма. Антре, хол, спалня, кухня, баня и тоалетна, тераса с изглед към Площада. Ел. уреди-ширм, вградена фуна с котлони, ..
✅Отдава гараж-партер, Здравец изток, р-нт Интрига. 20м2. Ток, вода, канал.
Имоти - Наеми » Гаражи, Паркинги, Паркоместа под наем Здравец Изток, Русе, област Русе
Месечен наем: 100 € (195.58 лв.)
Гараж (самостоятелен)
✅Отдава гараж-партер, Здравец изток, р-нт Интрига. 20м2. Ток, вода, канал. С повдигаща метална врата тип ”Крило”, с чип. Дългосрочно. Наем-100 €. При наемане се дължи комисион на агенцията - 100 €. Об..
✅Отдава боксониера, Здравец север, Лидл, Била. Обзаведена.
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Здравец Север, Русе, област Русе
Месечен наем: 200 € (391.17 лв.)
5.71 €/кв.м (11.18 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
35 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
✅Отдава боксониера, Здравец север, Лидл, Била. Обзаведена. ПВЦ-дограма. Състои се от антре, дневна, кухня, баня и тоалетна, тераса. Зад Университета, на две спирки от МОЛ-Русе, Медика, Кауфланд. ✅Наем..
✅Отдава гараж, Възраждане, до бл. Шабла, партер.18м2.
Имоти - Наеми » Гаражи, Паркинги, Паркоместа под наем Възраждане, Русе, област Русе
Месечен наем: 80 € (156.47 лв.)
Гараж (самостоятелен)
✅Русе. 80евро. Агенция. Отдава гараж, Възраждане, до бл. Шабла, партер.18м2. Ток. Наем- 80евро. При наемане се дължи комисион на агенцията - 80евро. Обадете се сега.! 📞АГЕНЦИЯ ALLUX IMOTI оф. № 21312.
✅Отдава 2стаен, кв. Дружба 2. до бул. Г. Делчев. ✅Климатик.
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Дружба 2, Русе, област Русе
Месечен наем: 280 € (547.63 лв.)
4 €/кв.м (7.82 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
✅Отдава 2стаен, кв. Дружба 2. до бул. Г. Делчев. ✅Климатик. Напълно обзаведен: ширм, печка, хладилник, пералня, мебелиран. Етаж 2, тухла. Коридор, спалня, дневна с кухня, баня и тоалетна, тераса. Дълг..
✅Отдава отличен 2-стаен, Родина 1, уч-ще О. Панов. Климатик. Минимален престой 1 месец.
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Родина 1, Русе, област Русе
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.)
8 €/кв.м (15.65 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
50 кв.м
Обзаведен
Последен етаж
✅Отдава отличен 2-стаен, Родина 1, уч-ще О. Панов. Климатик. Минимален престой 1 месец. Напълно обзаведен. Антре, спалня, дневна с куненска част, баня и тоалетна. Саниран. Окабелен. Изисква се гаранци..
✅Дава отличен 3стаен, Топ-център, до Общината. Ново стр-во. ✅ТЕЦ. Три Климатика.
Месечен наем: 720 € (1408.20 лв.)
6.55 €/кв.м (12.80 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
110 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
✅Дава отличен 3стаен, Топ-център, до Общината. Ново стр-во. ✅ТЕЦ. Три Климатика. Напълно обзаведен с вградени ел. уреди и съдомиялна. Мебелиран. Хол с кухненска част, коридор, две спални, две тераси, ..
✅Отдава отличен 3стаен / с вкл. интернет и тв., Топ Център. ✅Климатици.
Месечен наем: 430 € (841 лв.)
5.38 €/кв.м (10.50 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
80 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
✅Отдава отличен 3стаен / с вкл. интернет и тв., Топ Център. ✅Климатици, саниран. Напълно обзаведен. Вградени ел. уреди, мебелиран. Коридор, две спални, дневна с кухня, нова баня и тоалетна, тераси. ПВ..
✅Отдава 1стаен-студио. Кооп. пазар, Кръговото. ✅Климатик. Етаж 3, тухла.
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Централен кооп. пазар, Русе, област Русе
Месечен наем: 250 € (488.96 лв.)
3.57 €/кв.м (7 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Последен етаж
✅Отдава 1стаен-студио. Кооп. пазар, Кръговото. ✅Климатик. Етаж 3, тухла. Обзаведен, мебелиран. Състои се от голяма стая, с кухнеска част, баня и тоалетна. Тераса. Двор. Добър имот и локация. До Брикол..
✅Отдава 1стаен, Център, у-ще Хр. Ботев. ✅Климатик.
Месечен наем: 250 € (488.96 лв.)
6.25 €/кв.м (12.22 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
40 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
✅Отдава 1стаен, Център, у-ще Хр. Ботев. ✅Климатик. Обзаведен: ширм, печка, хладилник, пералня, микровълнова, мебелиран. ПВЦ-дограма. Антре, спалня, кухня, тераси, баня и тоалетна. Дългосрочно, без дом..
✅Отдава 2стаен, Център, Операта. ✅Два Климатика. ТЕЦ.
Месечен наем: 360 € (704.10 лв.)
6.55 €/кв.м (12.80 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
55 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
✅Отдава 4стаен, Център, Общината, напълно обзаведен. ТЕЦ. Климатици.
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.)
5.83 €/кв.м (11.40 лв./кв.м)
Многостаен апартамент под наем
120 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
✅Русе. 700евро. Агенция. Отдава 4стаен, Център, Общината, напълно обзаведен. ТЕЦ. Климатици. Тухла, саниран. Ширм, готварска печка, хладилник, миялна, пералня, сушилня, телевизор, мебелиран. Състои се..
✅Отдава 2стаен, Възраждане, Университета, Парка. Нов Климатик.
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Възраждане, Русе, област Русе
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.)
5.38 €/кв.м (10.53 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
✅Отдава 2стаен, Възраждане, Университета, Парка. Нов Климатик. Нова баня, кухня и спалня. ✅ ТЕЦ. Напълно обзаведен. Аспиратор, вградена фурна с котлони, миялна, пералня, хладилник. ПВЦ-дограма, ламина..
✅Отдава 3 стаен, Топ Център, до х-л Рига. ✅3 нови Климатика.
Месечен наем: 360 € (704.10 лв.)
4.80 €/кв.м (9.40 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
75 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
✅Отдава 3 стаен, Топ Център, до х-л Рига. ✅3 нови Климатика, на тихо място, среден, южен, тухла, саниран, ниски сметки. ПВЦ-дограма. Напълно обзаведен. 75м2. Коридор, кухня-трапезария, спалня, хол, ба..
✅Продава 1стаен, Топ център, уч-ще И. Вазов. Тухла.
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Русе, област Русе
Цена: 87 000 € (170 157.20 лв.)
2485.71 €/кв.м (4861.63 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
35 кв.м
Тухла
1960 г.
2 етаж
Непоследен
✅Продава 1стаен, Топ център, уч-ще И. Вазов. Тухла. Етаж 2 от 3. Газифициран. Чиста жил. площ 35м2, маза-15м2, таван-8м2. Състои се от антре, спалня, трапезария с кухня и тераса, баня и тоалетна. Запо..
✅Отдава 2стаен, Център, Операта. ✅Два Климатика. ТЕЦ.
Месечен наем: 360 € (704.10 лв.)
6.55 €/кв.м (12.80 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
55 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
✅Отдава таванска стая, Широк Център, Водното, до ул. Борисова. Обзаведена, тухла.
Месечен наем: 120 € (234.70 лв.)
5.45 €/кв.м (10.67 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
22 кв.м
Обзаведен
Последен етаж
✅Отдава таванска стая, Широк Център, Водното, до ул. Борисова. Обзаведен, тухла, без скосения. Със санитарен възел. ✅Наем- 120евро. Обадете се сега.! 📞АГЕНЦИЯ ALLUX IMOTI оф.21282
✅Отдава 2стаен, Център, Халите. Ново стр. ✅Два Климатика. Напълно обзаведен.
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.)
5 €/кв.м (9.78 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
80 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
✅Отдава 2стаен, Център, Халите. Ново стр. ✅Два Климатика. Напълно обзаведен. 70м2. Етаж 4от6, асансьор. Състои се от коридор, голяма дневна с кухня, просторна спалня, баня и тоалетна. Тераса. Отличен ..
✅Отдава 1стаен-студио, Идеален Център, Съда. ✅Климатик-Дайкин.
Месечен наем: 290 € (567.20 лв.)
7.25 €/кв.м (14.18 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
40 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
✅Отдава 1стаен-студио, Идеален Център, Съда. ✅Климатик-Дайкин. Обзаведен-керамични котлони, хладилник, пералня. Мебелиран. Тухла, саниран. Състои се от коридор, дневен тракт с кухня и спалня в едно по..
✅Отдава 2стаен, кв. Дружба 2. до бул. Г. Делчев. ✅Климатик.
Месечен наем: 280 € (547.63 лв.)
4 €/кв.м (7.82 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
✅Отдава таванска стая, Широк Център, Водното, до ул. Борисова. Обзаведен.
Месечен наем: 120 € (234.70 лв.)
5.45 €/кв.м (10.67 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
22 кв.м
Обзаведен
Последен етаж
✅Отдава 2стаен, Център, Халите, напълно обзаведен. ✅Климатик, ТЕЦ.
Месечен наем: 360 € (704.10 лв.)
5.54 €/кв.м (10.83 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
✅Отдава 2стаен, Център, Халите, напълно обзаведен. ✅Климатик, ТЕЦ. Ел. уреди -печка, хладилник, пералня, микровеле. Мебелиран. Ет. 3от5, без асансьор. Три тераси, две остъклени. Добър имот и локация. ..
✅Дава под наем 2стаен, Здравец, Олимпа. ✅Климатик. След ремонт.
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Здравец, Русе, област Русе
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.)
6 €/кв.м (11.73 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
50 кв.м
Обзаведен
Последен етаж
✅Дава под наем 2стаен, Здравец, Олимпа. ✅Климатик. След ремонт. Напълно обзаведен с нови ел. уреди. Мебелиран. Саниран. Антре, спалня с остъклена тераса, дневна, кух. бокс, баня и тоалетна. Добра лока..
✅Дава отличен 3-стаен, Хъшове. ул. Цар Асен. ✅Климатици.
Месечен наем: 520 € (1017.03 лв.)
5.78 €/кв.м (11.30 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
90 кв.м
Обзаведен
Последен етаж
✅Дава отличен 3-стаен, Хъшове, ул. Цар Асен. ✅Климатици. Напълно обзаведен. След основен ремонт. ПВЦ-дограма, ламинат, теракот. Гипскартон, окачен таван. Състои се от антре, просторен дневен тракт и к..
✅Дава 1стаен, Ялта, Пантеона, Парка на Възрожденците. Нов стр. ✅Климатик. ТЕЦ.
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Ялта, Русе, област Русе
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.)
7.89 €/кв.м (15.44 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
38 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
✅Отдава 1стаен, Ялта, Пантеона, Парка на Възрожденците. Нов стр. ✅Климатик. ТЕЦ. Напълно обзаведен. Вградена фурна, котлони, ширм, микровълнова печка, пералня, хладилник, мебелиран. Антре, кухня с тра..
✅Отдава отлична гарсониера с усвоена тераса, Възраждане, Университета.
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.)
7.50 €/кв.м (14.67 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
40 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
✅Отдава отлична гарсониера с усвоена тераса, Възраждане, Университета, след основен ремонт. ✅Климатик. ТЕЦ, саниран. Напълно оборудвана кухня с вградени ел. уреди-пералня, ширм, вградена фурна с котло..
✅Продава 2стаен, Здравец изток, 2 РПУ. Нова ПВЦ-дограма.
Имоти - Продажби » Апартаменти Здравец Изток, Русе, област Русе
Цена: 72 000 € (140 819.76 лв.)
1180.33 €/кв.м (2308.52 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
61 кв.м
Панел
1975 г.
8 етаж
Последен етаж
✅Продава 2стаен, Здравец изток, 2 РПУ. Нова ПВЦ-дограма, вътрешни ал. щори, комарници. Състои се от коридор, хол на запазен паркет, спалня, кухня на теракот, баня и тоалетна за ремонт. Тройна южна тер..
✅Продава отличен 2стаен, Родина 1, Практикер, Кауфланд, ново стр.
Имоти - Продажби » Апартаменти Родина 1, Русе, област Русе
Цена: 90 000 € (176 024.70 лв.)
1666.67 €/кв.м (3259.72 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
54 кв.м
Тухла
2008 г.
2 етаж
Непоследен
✅Продава отличен 2стаен, Родина 1, Практикер, Кауфланд, ново стр. Тухла, 54м2. ✅2Климатика. Газ. Налично обзавеждане- вградени ел. уреди -фурна с котлони, абсорбатор, микровълнова, хладилник, пералня ..
✅Отдава 2стаен, Център, Халите. Ново стр. ✅Два Климатика. Ново стр.
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.)
5.71 €/кв.м (11.18 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Месечен наем: 290 € (567.20 лв.)
7.25 €/кв.м (14.18 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
40 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж