36 обяви
950 000 € (1 858 038.50 лв.)
3800 €/кв.м (7432.15 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
250 кв.м
Тухла
2008 г.
4 етаж
Непоследен
АСАВИЯ предлага за продажба ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ИМОТ разположен в сърцето на Бургас, на метри от Морската градина и центъра на града. Имот, който ще ви впечатли със стилна визия и удобно разположение на помещенията, имот който ще ви накара да се чувствате комфортно в ежедневието си.
Апартаментът е изключително просторен, състоящ се от отворен хол с трапезария и кухненска част с площ 85кв.м., баня с тоалетна, мокро помещение, както и обширен коридор с множество вградени гардероби. Родителска спалня със самостоятелна баня с тоалетна и сауна, голяма стая-дрешник и тераса. Имотът разполага с още три ..
223 000 € (436 150.10 лв.)
2084.11 €/кв.м (4076.17 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
107 кв.м
Тухла
2006 г.
1 етаж
Първи жилищен
Представяме на вашето внимание нашето ЕКСЛУЗИВНО предложение за тристаен апартамент в идеалния център на Бургас, на метри от главната търговска улица ”Александровска”, в близост до Съдебната палата и Бургаски свободен университет. Жилището е модерно обзаведено и готово за ползване. Състои се голямо, отворено помещение, заето от антре, което преминава в трапезария с кухня и холен кът, с голямо пространство и за трите части. Кухнята е напълно оборудвана с вграден хладилник, фурна, керамичен плот с котлони, аспиратор, съдомиялна, пералня, сушилня. В апартамента има две спални, които излизат на об..
УПИ в Промишлена зона Пети километър
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Пети километър, Бургас, област Бургас
Цена: 375 000 € (733 436.25 лв.)
75 €/кв.м (146.70 лв./кв.м)
Продажба
5000 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
Предлагаме за продажба парцел в атрактивна и много бързоразвиваща се промишлена зона. Парцелът е със сменен статут и предназначение за промишлено строителство. Намира се с смесена многофункционална зо..
Обзаведен двустаен в Меден рудник
Имоти - Продажби » Апартаменти Меден Рудник, Бургас, област Бургас
Цена: 94 500 € (184 825.94 лв.)
1453.85 €/кв.м (2843.48 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
65 кв.м
Панел
1985 г.
5 етаж
Непоследен
Недвижими имоти АСАВИЯ предлага ЕКСКЛУЗИВНО двустаен панелен апартамент, разположен в зона В, в близост до басейна, Терминала и магазин Лидл. Жилището е разположено на пети от шест жилищни етажа. Съст..
УПИ за промишлено строителство - Мадика
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Мадика, Бургас, област Бургас
Цена: 420 000 € (821 448.60 лв.)
148.94 €/кв.м (291.30 лв./кв.м)
Продажба
2820 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
АСАВИЯ недвижими имоти, предлага за продажба УПИ с площ 2820кв.м., разположен в м. Мадика, в района на болница “Сърце и мозък” и “Интер карс”. Районът е урбанизиран с достъп по асфалтиран път. Смяната..
Ново студио в жилищна сграда, без такса поддръжка
Имоти - Продажби » Апартаменти Нов град, Созопол, област Бургас
Цена: 79 900 € (156 270.82 лв.)
1902.38 €/кв.м (3720.73 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
42 кв.м
Тухла
2026 г.
3 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба просторно студио разположено в нова, луксозна сграда в Новия град на Созопол, която очаква акт 16 до началото на сезона. Намира се в близост до Централния плаж и плаж Хармани, в..
Офис в безнес сграда в центъра
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Център, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.)
7.14 €/кв.м (13.97 лв./кв.м)
Офис
70 кв.м
Междинен етаж
Предлагаме за дългосрочен наем офис помещение в бизнес сграда разположена в центъра на града в близост до повечето обществени институции - Община Бургас, ГРАО, НАП, Агенция по вписванията, Служба по з..
Тристаен апартамент в луксозна сграда до Южния плаж
Имоти - Продажби » Апартаменти Черноморец, област Бургас
Цена: 282 480 € (552 482.86 лв.)
2189.77 €/кв.м (4282.80 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
129 кв.м
Тухла
2027 г.
Непоследен
В строеж
ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОРА! БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА!
Представяме на вашето внимание „Alexandra Residence“, изтънчена бутикова сграда, целяща да осигури максимален комфорт и пълен релакс за своите об..
Нова бутикова сграда на метри от Царския плаж
Имоти - Продажби » Апартаменти
къмпинг Черноморец / Царски плаж, Черноморец, област Бургас
Цена: 255 493 € (499 700.87 лв.)
1892.54 €/кв.м (3701.50 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
135 кв.м
Тухла
2026 г.
1 етаж
Партер
В строеж
ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОРА! БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА!
Нова производствена база
Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти Айтос, област Бургас
Цена: 1 825 000 € (3 569 389.75 лв.)
528.22 €/кв.м (1033.10 лв./кв.м)
Промишлено помещение
3455 кв.м
Предлагаме за продажба нова производствена база, отговаряща на всички съвременни норми за безопасност. Сградата е от IV степен на пожароустойчивост и категория на производство “В”. Има изградена сприн..
Производствена база с голяма Ел. Мощност
Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти Северна промишлена зона, Бургас, област Бургас
Цена: 1 825 000 € (3 569 389.75 лв.)
528.22 €/кв.м (1033.10 лв./кв.м)
Фабрика
3455 кв.м
Предлагаме за продажба новопостроена производствена база, находяща се в промишлената зона на гр. Айтос, отговаряща на всички съвременни норми за безопасност. Сградата е от IV степен на пожароустойчиво..
Нова бутикова сграда на метри от Царския плаж
Имоти - Продажби » Апартаменти къмпинг Черноморец / Царски плаж, Черноморец, област Бургас
Цена: 106 970 € (209 215.14 лв.)
1645.69 €/кв.м (3218.70 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
65 кв.м
Тухла
2026 г.
1 етаж
Партер
В строеж
ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОРА! БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА!
Парцел за къща Инцараки
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Инцараки, Свети Влас, област Бургас
Цена: 56 000 € (109 526.48 лв.)
140 €/кв.м (273.82 лв./кв.м)
Продажба
400 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
Предлагаме за продажба парцел за строителство на къща, разположен в местността Инцараки, в района на супермаркет Меркурий. Парцелът е с площ 400кв.м., с правилна, правоъгълна форма и лека денивелация ..
Студио на първа линия в к-с Грийн лайф, Созопол
Имоти - Продажби » Апартаменти Грийн лайф, Созопол, област Бургас
Цена: 73 000 € (142 775.60 лв.)
1659.09 €/кв.м (3244.90 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
44 кв.м
Тухла
2014 г.
1 етаж
Партер
ТОП ПРЕДЛОЖЕНИЕ! ЕКСКЛУЗИВНА ОФЕРТА! Предлагаме за продажба голямо студио в к-с Грийн лайф, Созопол. Комплексът е разположен на първа линия на морския бряг, до плажа на къмпинг Смокиня. Комплексът е и..
Парцел Слънчев бряг
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 620 000 € (1 212 614.60 лв.)
200 €/кв.м (391.17 лв./кв.м)
Продажба
3100 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
Предлагаме за продажба парцел за жилищно строителство в к.к. Слънчев бряг, разположен от западната страна на пътя, в района срещу плаж ”Какао”. Парцелът е равен, с правилна правоъгълна форма, с лице к..
Отличен апартамент с отделна кухня в Лазур
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Лазур, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 434.60 € (850 лв.)
7.24 €/кв.м (14.17 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
60 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Агенция АСАВИЯ отдава под наем отличен двустаен апартамент, на ет. 2 в блок, намиращ се на минути от центъра на града и от Морската градина. Жилището е след основен ремонт, обзаведено и оборудвано с в..
Чисто нова складова база
Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти Южна промишлена зона, Бургас, област Бургас
Вид: Промишлено помещение
2800 кв.м
Предлагаме за продажба чисто нова складово-производствена база, разположена в Южна промишлена зона, в близост до централата на ВиК.
В парцел от 4000 кв.м е изградено хале с площ 2800 кв.м, с височин..
Дворно място в с. Веселие
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Веселие, област Бургас
Цена: 28 000 € (54 763.24 лв.)
27.72 €/кв.м (54.22 лв./кв.м)
Продажба
1010 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
Предлагаме за продажба дворно място в с. Веселие. Имотът е в регулацията на селото, имало е стара постройка, която е разрушена. Подходящо е за изграждане на семейна къща.
Селото се намира в началото..
Самостоятелна къща в с. Веселие
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Веселие, област Бургас
Цена: 125 000 € (244 478.75 лв.)
Едноетажна къща
100 кв.м РЗП
835 кв.м двор
ЕКСКЛУЗИВНО! Предлагаме за продажба самостоятелна къща, разположена в централната част на с. Веселие. Дворното място е ъглово, с лице към две улици, едната от които асфалтирана. Къщата е едноетажна, с..
Тристаен, до ключ в Новия град на Созопол
Цена: 190 000 € (371 607.70 лв.)
1792.45 €/кв.м (3505.73 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
106 кв.м
Тухла
2025 г.
3 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в Новия град на Созопол в нова завършена сграда, очакваща А16 до няколко месеца. Жилището е разположено на трети етаж от четири, изцяло покрито отгоре и с гл..
Дворно място с. Горица
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Горица, област Бургас
Цена: 24 000 € (46 939.92 лв.)
19.35 €/кв.м (37.85 лв./кв.м)
Продажба
1240 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
Предлагаме за продажба дворно място в с. Горица, разположено в подножието на Стара планина и само на 20км. от морския бряг. Намира се на 40км. от Бургас и на 20км. от курортния комплекс Слънчев бряг. ..
Чисто нова складово-производствена база
Имоти - Наеми » Складове, промишлени и стопански имоти под наем Южна промишлена зона, Бургас, област Бургас
Вид: Промишлено помещение
2800 кв.м
Предлагаме за дългосрочен наем, чисто нова складово - производствена база разположена в Южна промишлена зона в близост до централата на ВиК.
В парцел от 4000кв.м. Е изградено хале с площ 2800кв.м., ..
Продажба 5000 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод
Цена: 350 000 € (684 540.50 лв.)
70 €/кв.м (136.90 лв./кв.м)
Продажба
5000 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
Предлагаме за продажба урегулиран имот (УПИ), разположен на изхода от Бургас в посока София, до базата на ”Чикън Груп”, с лице на асфалтиран път. Парцелът е с площ от 5 дка, с готов проект за строеж н..
Производствена база - ПОД НАЕМ
Имоти - Наеми » Складове, промишлени и стопански имоти под наем Айтос, област Бургас
Месечен наем: 14 827.46 € (29 000 лв.)
4.29 €/кв.м (8.40 лв./кв.м)
Фабрика
3455 кв.м
АСАВИЯ недвижими имоти, предлага за дългосрочен наем новопостроена производствена база, отговаряща на всички съвременни норми за безопасност. Сградата е от IV степен на пожароустойчивост и категория н..
Парцел с. Къртожабене
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора Къртожабене, област Плевен
Вид: Земеделска земя
15000 кв.м
четвърта категория
Продават се 1/3 идеална част от следните земеделски имоти в землището на с. Къртожабене:
11803 кв.м. м. Каменец - нива
11301 кв.м. м. Табашкото - нива
19800 кв.м. м. Исмаилово бранище - овощна гра..
Парцел - бадемова градина
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора м. Бряста, Ахелой, област Бургас
Цена на имота: 13 000 € (25 425.80 лв.)
13 €/кв.м (25.43 лв./кв.м)
Овощна градина
1000 кв.м
трета категория
Предлагаме за продажба 1 дка в землището на Ахелой, местност БРЯСТА, на 50 м от асфалтов път, на 250 м от пътя за с. Тънково. Имотът представлява 3-та категория земеделска земя - овощна градина, с бад..
Парцел в местността Буджака
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти м.Буджака, Созопол, област Бургас
Цена: 810 000 € (1 584 222.30 лв.)
135 €/кв.м (264.04 лв./кв.м)
Продажба
6000 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
Предлагаме за продажба парцел в местността Буджака, разположен между Райски Залив и Созополис. Парцелът е с отлично местоположение във висока част, с морска панорама и с всички комуникации до него. По..
Парцел в с. Равнец, до регулацията
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора Равнец, област Бургас
Цена на имота: 35 000 € (68 454.05 лв.)
3.50 €/кв.м (6.85 лв./кв.м)
Земеделска земя
10000 кв.м
трета категория
Предлагаме за продажба парцел разположен в непосредствена близост до регулацията на с. Равнец в съседство с оранжерии.
Парцел преди разклона за Долно Езерово
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Долно Езерово, Бургас, област Бургас
Цена: 465 000 € (909 460.95 лв.)
11.07 €/кв.м (21.65 лв./кв.м)
Продажба
42000 кв.м
Не е в регулация
Без ток
Без вода
Предлагаме за продажба парцел в м. Краварника, разположен в близост до разклона за Долно Езерово, с лице на асфалтиран път 125м. В съседство с новопостроени промишлени бази. Оферта№166
Парцел в м. Краварника
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора Долно Езерово, Бургас, област Бургас
Цена на имота: 465 000 € (909 460.95 лв.)
11.07 €/кв.м (21.65 лв./кв.м)
Земеделска земя
42000 кв.м
трета категория
Предлагаме за продажба парцел в м. Краварника, разположен в близост до разклона за Долно Езерово, с лице на асфалтиран път 125м. В съседство с новопостроени промишлени бази. Оферта №166
|
Да Не
|