back to top
1500 обяви съдържащи:

Imoti dimitrovgrad

Реално търсите по: имот, димитровград Още опции за търсене
Имот в гр. Димитровград

Имот в гр. Димитровград

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти    Димитровград, област Хасково
Цена: 130 045 € (254 345.90 лв.) 155 €/кв.м (303.15 лв./кв.м) Продажба 839 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

ОТ СОБСТВЕНИК - ПАРЦЕЛИ В РЕГУЛАЦИЯ, ДИМИТРОВГРАД Продавам два урегулирани поземлени имота в гр. Димитровград, в района на разклона за с. Крум. 📐 Площ: - 837 кв.м - 839 кв.м Подходящи за: - жилищно строителство (къща или кооперация) - производствена или бизнес дейност - дългосрочна инвестиция ✔ Лесен достъп до асфалтов път ✔ Спокойна и развиваща се зона 💰 Цена: 155 €/кв.м Без посредници.

Имоти”ДРД ГРУП 2021’’ЕООД Продава къща в село Великан общ. Димитровград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   с.Великан, Димитровград, област Хасково
Цена: 19 500 € (38 138.70 лв.) Двуетажна къща в Димитровград 60 кв.м РЗП 700 кв.м двор

Продавам двуетажна къща в с. Великан на 10км. от гр. Димитровград. Състои се от: Първи етаж: две стаи коридор и баня. Втори етаж: Три стаи. Дворно място: 700кв.м Гараж. Къщата е за ремонт.

Имоти’’ДРД ГРУП 2021’’ ЕООД Продава къща в село Нова Надежда общ. Димитровград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили    село Нова Надежда, Димитровград, област Хасково
Цена: 62 000 € (121 261.46 лв.) Едноетажна къща в Димитровград 130 кв.м РЗП 830 кв.м двор

Продавам нова къща на един етаж в село Нова Надежда. РЗП-130кв.м Двор-830кв.м. Гараж-25. кв.м. Стопански постройки. Кладенец. Състои се от: Кухня, две спални, хол, баня и тоалетна. Къщата е ново строителство на плоча, завършена обзаведена готова за живеене.

 рекламирай сам в favicon
Имоти’’ДРД ГРУП 2021’’ЕООД Продава къща в село Златна ливада общ. Димитровград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   село ЗЛАТНА ЛИВАДА, Димитровград, област Хасково
Цена: 26 000 € (50 851.58 лв.) Едноетажна къща в Димитровград 110 кв.м РЗП 1000 кв.м двор

Продавам къща на един етаж в село Златна ливада. Площ:110кв.м Дворно място:1000кв.м Ток, вода, канализация.

Имоти ’’ДРД ГРУП 2021’’ЕООД Продава тухлен апартамент в гр. Димиттровград

Имоти - Продажби » Апартаменти    ж.к Дружба, Димитровград, област Хасково
Цена: 76 000 € (148 643.08 лв.) 1085.71 €/кв.м (2123.47 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Димитровград 70 кв.м Тухла 1970 г. 4 етаж Непоследен

Продавам тухлен апартамен в гр. Димитровград ж.к Дружба. Квадратура:70кв.м. Етаж:4 непоследен. Изложение: Запад. Състои се от: Кухня, хол с тераса, спалня, баня и тоалетна. Апартаментът е след основен ремонт, обзаведен готов за живеене. Продава се със обзавеждането. Готварска печка, хладилник, телевизор, два климатика.

Имоти’’ДРД ГРУП 2021’’ЕООД Продава тристаен апартамент в гр. Димитровград

Имоти - Продажби » Апартаменти    кв.Славянски, Димитровград, област Хасково
Цена: 62 000 € (121 261.46 лв.) 805.19 €/кв.м (1574.82 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Димитровград 77 кв.м Панел 1983 г. 1 етаж Първи жилищен

Продавам тристаен апартамент в гр. Димитровград кв. Славянски. Квадратура: 77кв.м Етаж: Първи. Изложение: Юг- запад. Състои се от: Кухня, хол, спалня, детска стая, баня и тоалетна, голяма тераса.

Имоти’’ДРД ГРУП 2021’’ЕООД Продава тухлен апартамент в гр. Димитровград

Имоти - Продажби » Апартаменти   кв.Славянски, Димитровград, област Хасково
Цена: 72 000 € (140 819.76 лв.) 600 €/кв.м (1173.50 лв./кв.м) Многостаен апартамент в Димитровград 120 кв.м Тухла 1970 г. 4 етаж Непоследен

Продавам тухлен апартамент в гр. Димитровград кв. Славянски. Квадратура: 120кв.м Етаж:4 Изложение: Изток, запад, север. Състои се от: Кухня, хол, две спални, детска стая, тераси на всички стаи, килер, отделни баня и тоалетна, асансьор.

Имоти’’ДРД ГРУП 2021’’ЕООД Продава апартамент в гр. Димитровград

Имоти - Продажби » Апартаменти    бул.Раковски, Димитровград, област Хасково
Цена: 71 435 € (139 714.72 лв.) 1099 €/кв.м (2149.46 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Димитровград 65 кв.м Панел 1983 г. 4 етаж Непоследен

Продавам апартамент 65кв.м в гр. Димитровград бул. Раковски. Състои се от: Кухня, хол, спалня, баня и тоалетна. Етаж:4 Апартаментът е след основен ремонт, обзаведен готов за живеене.

Имоти””ДРД ГРУП 2021’’Продава тухлен апартамент в гр. Димитровград

Цена: 35 000 € (68 454.05 лв.) 546.88 €/кв.м (1069.60 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Димитровград 64 кв.м Тухла 1972 г. 4 етаж Последен етаж

Продавам тухлен апартамент в кв. Славянски гр. Димитровград. Площ: 64кв.м Изложение: Изток- запад. Етаж: 4от 4 Състои се от: Кухня, спалня, хол, баня и тоалетна. Таван, мазе. Отремонтиран покрив.

Топ оферта! Поземлен имот на главен път Димитровград-Хасково-5396кв. м

Цена: 107 920 € (211 073.17 лв.) 20 €/кв.м (39.12 лв./кв.м) Продажба 5396 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода

Имоти’’ДРД ГРУП 2021’’ЕООД Продава поземлен имот на главен път Димитровград - Хасково. Площ: 5396кв.м Лице към главен път:83м. Дълбочина:65м

ИМОТИ ”ДРД ГРУП 2021”ЕООД Продава къща на два етажа в с. Ябълково общ. Димитровград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   с.Ябълково, Димитровград, област Хасково
Цена: 66 467.94 € (130 000 лв.) Двуетажна къща в Димитровград 160 кв.м РЗП 700 кв.м двор

Продавам къща на Два етажа в с. Ябълково на 10км. от гр. Димитровград, РЗП - 160кв.м Двор - 700кв.м Състои се от: Първи етаж-Стая със кухненски бокс. Спалня, стая-килер, баня, тоалетна. Втори етаж: Три стаи, коридор. Два гаража на плоча, работилница. Къщата е на плоча.

Имоти’’ДРД ГРУП 2021’’Еоод Продава УПИ -1410кв. м

Имоти’’ДРД ГРУП 2021’’Еоод Продава УПИ -1410кв. м

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   с.Бориславци общ.Маджарово, Димитровград, област Хасково
Цена: 28 121.05 € (55 000 лв.) 19.94 €/кв.м (39 лв./кв.м) Продажба 1410 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

Продавам УПИ-1410кв.м в с. Бориславци до яз. Ивайловград. Имотът е в регулация има ток и вода, лице на асфалтов път. Цена- 55000лв.

Имоти’’ДРД ГРУП’’2021 ЕООД Продава двуетажна къща в село Бряст общ. Димитровград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   с.Бряст, Димитровград, област Хасково
Цена: 45 965.14 € (89 900 лв.) Двуетажна къща в Димитровград 192 кв.м РЗП 480 кв.м двор

Продавам къща на два етажа в село Бряст общ. Димитровград. Започнат ремонт. Нов покрив. На втори етаж сменена дограма и ел. инсталация. Състои се от: Първи етаж: Четри стаи, баня и тоалетна, коридор. Втори етаж: Пет стаи и коридор. Дворно място 480кв.м в които има гараж, навес и кладенец.

ИМОТИ’’ДРД ГРУП 2021’’ЕООД Продава къща в гр. Меричлери общ. Димитровград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Меричлери, Меричлери, област Хасково
Цена: 53 685.65 € (105 000 лв.) Двуетажна къща в Меричлери 80 кв.м РЗП 3000 кв.м двор

ИМОТИ’’ДРД ГРУП 2021’’ЕООД Продава къща на два етажа в гр. Меричлери. Първи етаж: Стая/всекидневна/. Кухня. Баня с тоалетна. Втори етаж: Четри стаи. Има и таван. Лятна кухня. Състои се от: Хол, кухня и баня с тоалетна. Дворно място 3000 кв.м. Къщата е на плоча. Направен е ремонт. Алуминиева дограма.

Имоти ’’ДРД ГРУП 2021 ЕООД’’ Продава триетажна къща в гр. Димитровград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили    кв.Черноконево, Димитровград, област Хасково
Цена: 63 000 € (123 217.30 лв.) Триетажна къща в Димитровград 220 кв.м РЗП 1200 кв.м двор

Продавам триетажна къща близнак в град Димитровград кв. Черноконево. Първи етаж Кухня с трапезария, хол, спалня, коридор, баня с тоалетна. Втори етаж Кухня, хол с тераса, спалня с тераса, баня и тоалетна. Приземен етаж Две стаи, килер, място за баня и тоалетна. Вътрешни стълби. Нова дограма, изолация, нови баня и тоалетна. Трифазен ток, сонда.

Бизнес имот -Сграда в гр. Димитровград /НОВА ЦЕНА/

Бизнес имот -Сграда в гр. Димитровград /НОВА ЦЕНА/

Имоти - Продажби » Други имоти   Димитровград, област Хасково
Цена: 326 000 € (637 600.58 лв.)

оф-та:0152 Агенция ”ДАРС ИМОТИ” - ЕКСКЛУЗИВНИ ПРАВА- С НОВА ПО НИСКА ЦЕНА... Предлагаме за продажба Самостоятелна Бизнес сграда на комуникативно място в гр. Димитровград. Сградата е с РЗП-720кв.м разпределени на 2(два)етажа. Парцела е с площ от 821кв.м, ъглово разположен на две улици. Поради отличната си локация и добрия достъп, имота може да се ползва за разнообразни дейности-мед. център, производствена и складова дейност, офис сграда и много други. В момента се ползва като шивашка работилница, офис и фирмен магазин. Сградата има няколко входа, а разпределението на етажните планове е тип open

Имоти’ДРД ГРУП 20212’ЕООД Продава едноетажна къща в с. Златна ливада, общ. Чирпан

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   с.Златна ливада, Димитровград, област Хасково
Цена: 50 000 € (97 791.50 лв.) Едноетажна къща в Димитровград 100 кв.м РЗП 1400 кв.м двор

Продавам едноетажна къща в село Златна ливада на 20км. от гр. Димитровград. РЗП:100кв.м. Състои се от: Три стаи, механа, отделни постройки. Нова дървена дограма със стъклопакет. Частичен ремонт. Продава се със обзавеждането.

ИМОТИ’’ДРД ГРУП 2021’’ЕООД Продава къща в гр. Димитровград

ИМОТИ’’ДРД ГРУП 2021’’ЕООД Продава къща в гр. Димитровград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   с.Бял извор, Димитровград, област Хасково
Цена: 23 000 € (44 984.10 лв.) Двуетажна къща в Димитровград 138 кв.м РЗП 1504 кв.м двор

Продавам къща на два етажа в село БЯЛ ИЗВОР. Първи етаж: Стая с кухненски бокс, спалня и баня с тоалетна. Втори етаж; Две стаи и коридор. Къщата е на гредоред. Дворно място 1504 кв.м Има кладенец /сонда/ и външна чешма.

Продавам промишлен имот с прилежаща земя

Продавам промишлен имот с прилежаща земя

Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти   Димитровград, област Хасково
Вид: Фабрика 27000 кв.м

Продавам промишлена база с прилежаща земя. Имотът с обща площ 27 000 кв.м. в община Димитровград. Има изграден апартамент 120 кв.м, 2 офиса, гараж, 2 помещения по 200 кв.м, генератор за ток, лаборатория, хладилна камера, плотове, филтрираща система за въздух и автоклав, ламинар /стерилен въздух /,2 сушилни камери, собствена канализация. Цялата водопреносна система в имота е нова, както и ел. инсталацията. Има трифазен ток, изградено видео наблюдение. За повече информация - обадете се.

Поземлен имот - околовръстен път

Поземлен имот - околовръстен път

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Димитровград, област Хасково
Цена: 80 000 € (156 466.40 лв.) 95.24 €/кв.м (186.27 лв./кв.м) Продажба 840 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

Предлагаме за продажба поземлен имот с отлична локация в гр. Димитровград, разположен на околовръстен път, с лесен достъп и добра видимост. Характеристики на имота: Площ: 840 кв.м Вид територия: Урбанизирана НТП: Ниско застрояване до 10 м Комуникативно място с удобен транспортен достъп Имотът е подходящ за изграждане на: ✔️складова или производствена база ✔️търговски обект ✔️сервиз или друга бизнес дейност Цена: 80 000 €

Имоти ’’ДРД ГРУП 2021’’ЕООД Продава къща в село Бодрово общ. Димитровград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   с.Бодрово, Димитровград, област Хасково
Цена: 8000 € (15 646.64 лв.) Едноетажна къща в Димитровград 70 кв.м РЗП 1500 кв.м двор

Продавам стара къща в село Бодрово, общ. Димитровград. Дворно място:1500кв.м. Партида за ток и вода. Къщата е за основен ремонт.

Продава стойностен имот

Продава стойностен имот

Имоти - Продажби » Апартаменти   кв.Раковски, Димитровград, област Хасково
Цена: 150 000 € (293 374.50 лв.) 1530.61 €/кв.м (2993.62 лв./кв.м) Многостаен апартамент в Димитровград 98 кв.м Тухла 1980 г. 1 етаж Първи жилищен

… АГЕНЦИЯ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ’МОДЕРНА КОНСУЛТ 21 ” ВИ ПРЕДЛАГА ЗА ПРОДАЖБА В ГРАД ДИМИТРОВГРАД … Стойностен Имот ПРОДАВА … В имота има: Висок клас климатици; Сменена ПВЦ дограма и ЕЛ. инсталация … Публичен канал за наблюдение на имотите:Viber: Модерна Консулт 21 … Към имота има прилежащо избено помещение … ОГЛЕДИ И ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ: ОФИС на МОДЕРНА КОНСУЛТ 21: град Димитровград, бул. Раковски 16, ет.2, офис 16 … *** ОБЗАВЕДЕН ТУХЛЕН АПАРТАМЕНТ, състоящ се от: • 2 СПАЛНИ; • ДЕТСКА СТАЯ • КУХНЯ С ТРАПЕЗАРИЯ И ХОЛ; • БАНЯ с ТОАЛЕТНА; • 2 ТЕРАСИ; • ПЕРАЛНО ПОМЕЩЕНИЕ ПЛОЩ: 98.00 КВ. М. ЕТАЖ 1 *** ; Вътрешна

Цена: 53 685.65 € (105 000 лв.) 865.90 €/кв.м (1693.55 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Димитровград 62 кв.м Тухла 1970 г. 1 етаж Непоследен

Продавам обзаведен апартамент в гр. Димитровград кв. Славянски. Етаж - 1. Площ-62кв.м. Изложение-изток, запад. Апартаментът е напълно ремонтиран, сменени дограма, ВИК, Ел. инсталация. Обзаведен със всичко: Спалня със ракла. четрикрилен гардероб, холова гарнитура, диван. Ел. уреди: Климатик/нов/, готварска печка, пералня със сушилня. бойлер, хладилник.

Имоти”ДРД ГРУП 2021”ЕООД Продава тухлен апартамент в гр. Димитровград

Имоти - Продажби » Апартаменти    жк.Дружба, Димитровград, област Хасково
Цена: 61 355.03 € (120 000 лв.) 584.33 €/кв.м (1142.86 лв./кв.м) Многостаен апартамент в Димитровград 105 кв.м Тухла 1970 г. 3 етаж Непоследен

Продавам многостаен тухлен апартамент в гр. Димитровград. Местонахождение: бул. България. Квадратура: 105кв.м. Състои се от: Кухня, спалня, хол, детска стая, килер, баня и тоалетна, тераса. Частично обзаведен.

Имоти - Продажби » Апартаменти   бул.Раковски, Димитровград, област Хасково
Цена: 41 000 € (80 189.03 лв.) 820 €/кв.м (1603.78 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Димитровград 50 кв.м Тухла 1990 г. 11 етаж Непоследен

Предлагам за продажба тухлен апартамент в гр. Димитровград. Квадратура:50. кв.м Етаж: 11. Изложение: Запад. Състои се от: Две стаи, отделни баня и тоалтна, коридор, килер, две тераси. Частичен ремонт,

САМО В ЕРА ИМОТИ ХАСКОВО Къща с двор в предпочитан квартал в Димитровград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Димитровград, област Хасково
Цена: 87 000 € (170 157.20 лв.) Едноетажна къща в Димитровград 54 кв.м РЗП 350 кв.м двор

ЕРА Имоти - Хасково представя ЕКСКЛУЗИВНО уникална възможност за Вашия бъдещ дом в най-предпочитания район на Димитровград - кв. „Раковска“! Къщата е с площ от 54 кв.м. и двор от 380 кв.м., с готов архитектурен проект за модерна триетажна къща, съчетаваща комфорт, стил и функционалност. Локация: -Район с отлична инфраструктура в близост до църквата -Спокойна и тиха среда, училища, детски градини, магазини и центъра на града Предимства: -Възможност да реализирате мечтания си дом по вече готов и одобрен проект -Просторен двор - идеален за озеленяване, кът за отдих, барбекю зона или басейн -

Продава се бизнес имот- топ локация!

Продава се бизнес имот- топ локация!

Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони    кв.Славянски, Димитровград, област Хасково
Цена: 190 000 € (371 607.70 лв.) 1900 €/кв.м (3716.08 лв./кв.м) Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота 100 кв.м Партер Тухла Готов (завършен)

… отдаден под наем с инвестиционна цел. Помещението се намира в Димитровград на търговска улица с голям човекопоток … Инвестицията в такъв имот не е за хора търсещи бързи печалби, тъй като бързите печалби … Основните предимства от придобиването на такъв тип имот са … P.S. Обявявам за продажба този бизнес имот, тъй като професията ми позволява да инвестирам средствата със … Продава се търговски обект *** . Площта му е 100кв.м., разделено е на две отделни напълно самостоятелни части (всяко е със собствен вход, санитарен възел, климатик, електромер и т.н.). В момента и двете части са отдадени под наем на сериозни наематели

Продава урегулиран имот

Продава урегулиран имот

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Светлина (община Димитровград), област Хасково
Цена: 14 000 € (27 381.62 лв.) 11.76 €/кв.м (23 лв./кв.м) Продажба 1190 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

Агенцията за недвижими имоти” Модерна консул 21 ” ПРОДАВА УРЕГУЛИРАН ПОЗЕМЛЕН ИМОТ в село СВЕТЛИНА, община Димитровград, без ток и вода, с трайно предназначение: УРБАНИЗИРАНА и начин на трайно ползване: НИСКО ЗАСТРОЯВАНЕ С площ от 1 190 кв.м. Цена за имота 14 000 ЕВРО След като станете собственик на имота, може да сътворите Вашият идеален дом, който да бъде ПРЕДПОЧИТАНО МЯСТО ЗА ЖИВЕЕНЕ И ОТДИХ. Имотът се намира в живописното и спокойно село СВЕТЛИНА, известно с красивата си природа и чист въздух. Селото е заобиколено от гори. Разположено е на 16 км от Димитровград което осигурява

САМО В ЕРА ИМОТИ ХАСКОВО! Двустаен тухлен апартамент В Димитровград

Имоти - Продажби » Апартаменти   Димитровград, област Хасково
Цена: 54 000 € (105 614.82 лв.) 1018.87 €/кв.м (1992.73 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Димитровград 53 кв.м Тухла 1970 г. 3 етаж Непоследен

ERA Имоти Хасково предлага за продажба прекарасен, уютен и функционален двустаен тухлен апартамент в гр. Димитровград, разположен на трети етаж от четириетажна сграда … Имотът е с добра изложеност, което го прави топъл и светъл през целия … ВСЕКИ ИМОТ Е ЛИЧНО ПРОВЕРЕН И ЗАСНЕТ ОТ КОНСУЛТАНТ НА ЕРА … . Жилището е с площ от 53 кв.м и предлага отлично разпределение, подходящо както за живеене, така и за инвестиция. Апартаментът разполага с просторна дневна с кухненски бокс и остъклена тераса, огромна светла спалня, баня с тоалетна в едно която осигурява допълнително удобство и комфорт през всички сезони. ***

Поземлен имот 6 дка Вилна зона ”Габера”, гр. Димитровград, обл. Хасково

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти    Вилна зона ”Габера”, Димитровград, област Хасково
Цена: 132 540 € (259 225.70 лв.) 20 €/кв.м (39.12 лв./кв.м) Продажба 6627 кв.м Пред регулация Без ток Без вода

Продавам поземлен имот находящ се във Вилна зона ”Габера” общ. Димитровград, област Хасково, източно от ”път I-5” Хасково - Димитровград. Площ 6627 кв.м, При интерес парцела може да се раздели и да се прекара ток и вода. ведомствен път до парцела. Намира се в зона отредена за жилищно застрояване. При интерес се обадете на посочения телефон. Моля агенции да не ми звънят, без реални предложения. Цена 20 евро/кв. м

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече