back to top

Апартаменти област София, София, Сухата река

116 обяви
днешна обява
top icon

Тристаен Суха река + гараж

Сухата река, София
Цена:
280 000 € (547 632.40 лв.)
за кв.м:
2886.60 €/кв.м (5645.70 лв./кв.м)
Вид на имота:
Тристаен апартамент в Сухата река
Квадратура:
97 кв.м
Вид строителство:
Тухла
Година на строителство:
1979 г.
Номер на етажа:
3 етаж
Етаж:
Непоследен

Продава се ексклузивен и отлично поддържан имот, разположен на тихо и зелено място. В същото време е в близост до училище, детска градина, поликлиника, магазини и спирки на градски транспорт (само 4-5 минути до трамвай 22 на бул. Шосе). До автобус 120 на ул. Т. Кукли са около 2-3 минути, а скоро ще бъде достъпна и метростанция, както и ст. ”Георги Аспарухов” - на около 5 минути пеша. Имотът е част от масивно строителство, построено през 1971 година, в малка кооперация с три етажа и таванско помещение, състояща се от само 6 апартамента по два на етаж. Жилището е с добро съседство и разпределе..

днешна обява
Цена:
175 000 € (342 270.25 лв.)
за кв.м:
2364.86 €/кв.м (4625.27 лв./кв.м)
Вид на имота:
Двустаен апартамент в Сухата река
Квадратура:
74 кв.м
Вид строителство:
Панел
Номер на етажа:
4 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: STO-132154 Представяме просторен, южен двустаен имот за продажба в спокоен и зелен район, на 10 мин пеша от парк ”Герена”. Имотът е разположен на 4-ти етаж от 6. Сградата е построена от Строителни войски за собствени нужди. Има асансьор, а входът се заключва. Жилището е с обща площ 74 кв.м, разпределени в: • антре, коридор; • просторен светъл хол; • голям остъклен балкон, който може да се ползва като обща част с хола; • кухня; • ..

Едностаен обзаведен апартамент след основен ремонт в кв. Сухата рекаVIP обява
Цена: 79 900 € (156 270.82 лв.) 2959.26 €/кв.м (5787.80 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Сухата река 27 кв.м Панел 1980 г. 4 етаж Непоследен

СЛЕД ОСНОВЕН РЕМОНТ! ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ! БЪРЗ ДОСТЪП ДО МЕТРОСТАНЦИЯ! Предлагаме за продажба едностаен апартамент в кв. Сухата река, разположен на комуникативно място в близост до спирки на градски т..

 рекламирай сам в favicon
Двустаен апартамент с АКТ 16VIP обява

Двустаен апартамент с АКТ 16

Сухата река, София
Цена: 159 990 € (312 913.24 лв.) 2352.79 €/кв.м (4601.67 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Сухата река 68 кв.м Тухла 2026 г. 4 етаж Непоследен

ДРИЙМ ВИЖЪН НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Продава двустаен апартамент в чисто нова сграда с АКТ 16, в кв. Сухата река. Жилището се намира в блок, разположеа на комуникативно място в близост до бъдеща метро станция,..

Продава 3-СТАЕН град София, Сухата река
Цена: 195 000 € (381 386.85 лв.) 2468.35 €/кв.м (4827.68 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Сухата река 79 кв.м Панел 1978 г. 2 етаж Непоследен

Предлагаме за продажба просторен и функционален тристаен апартамент, разположен в кв. Сухата река район с удобна инфраструктура и бърз достъп до централните части на града! * Площ: - 78.89 кв.м ..

Просторен южен двустаен апартамент до метростанция „Хаджи Димитър“ | Тухла | Напълно обзаведен
Цена: 248 000 € (485 045.84 лв.) 2883.72 €/кв.м (5640.07 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Сухата река 86 кв.м Тухла 2010 г. 3 етаж Непоследен

Собственик предлагам за продажба просторен и функционално разпределен двустаен апартамент, разположен на 3-ти етаж в тухлена сграда с два асансьора, на буквално минута пеша от Метростанция Хаджи Димит..

Тристаен апартамент с АКТ 15 в ж.к. Сухата река
Цена: 285 600 € (558 585.05 лв.) 2800 €/кв.м (5476.32 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Сухата река 102 кв.м Тухла 2026 г. 6 етаж Непоследен В строеж

Референтен номер: 2110815 Революшън Естейт представя тристаен апартамент с АКТ 15 в гр. София, Сухата река. Наземно паркомясто на цена от 30000 EUR. Районът е добре развит и комуникативен, ..

Инвестиционен тристаен апартамент
Цена: 174 173 € (340 652.78 лв.) 1957 €/кв.м (3827.56 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Сухата река 89 кв.м Тухла 2028 г. 2 етаж Непоследен

БИЛДИНГ БОКС предлага за продажба тристаен апартамент в новострояща се сграда. -ЛОКАЦИЯ: Разположена в кв. Сухата река, само на метри от центъра на София. -РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Апартаментът се състои от 2..

Функционален двустаен апартамент в Сухата река
Цена: 141 900 € (277 532.28 лв.) 1970.83 €/кв.м (3854.60 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Сухата река 72 кв.м Тухла 2028 г. 6 етаж Последен етаж

БИЛДИНГ БОКС предлага за продажба двустаен апартамент в новострояща се сграда. -ЛОКАЦИЯ: Разположена в кв. Сухата река, само на метри от центъра на София. -РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Апартаментът се състои от ..

Апартамент с 3 спални - ж.к. Сухата река
Цена: 249 999 € (488 955.54 лв.) 2777.77 €/кв.м (5432.84 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Сухата река 90 кв.м Тухла 2026 г. 3 етаж Непоследен В строеж

БИЛДИНГ БОКС предлага за продажба функционален апартамент с 3 спални в новострояща се сграда, разположена в ж.к. ”Сухата река”, гр. София. Жилището се намира на 3-ти етаж (2-ри жилищен) на кота +5,4..

Тристаен, тухлен, с таван, мазе и възможност за ГАРАЖ, Сухата река
Цена: 235 000 € (459 620.05 лв.) 2473.68 €/кв.м (4838.10 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Сухата река 95 кв.м Тухла 1975 г. 2 етаж Непоследен

Тристаен апартамент, тухла от 70те години, просторен, разполага с голям хол с тераса, две спални, отделна кухня с тераса, баня и тоалетна, антре. Стаите са в добро състояние, стени латекс, подове с ес..

Двустаен за продажба в кв. Сухата река
Цена: 170 000 € (332 491.10 лв.) 2833.33 €/кв.м (5541.52 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Сухата река 60 кв.м Тухла 2006 г. 2 етаж Непоследен

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Титан Пропъртис офис Черни връх с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент за продажба в кв. Сухата река. Жилището е..

3-стаен, София, Суха река, 136 кв.м., 337900 €
Цена: 337 900 € (660 874.96 лв.) 2484.56 €/кв.м (4859.37 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Сухата река 136 кв.м ЕПК/ПК 3 етаж Непоследен

Тристаен апартамент, разположен на трети етаж в модерна сграда, на 500 метра от мол Сердика. Локацията е до спирки на трамвай 21 и 22, с бърз достъп до центъра на София и основни артерии на града. ..

Продава 1-СТАЕН град София, Сухата река
Цена: 100 000 € (195 583 лв.) 2857.14 €/кв.м (5588.10 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Сухата река 35 кв.м ЕПК/ПК 1988 г. 6 етаж Непоследен

Предлагаме за продажба функционален едностаен апартамент! Разпределение на жилищната площ: - Всекидневна с кухненски бокс; - Спално помещение; - Баня с тоалетна; - Тераса. Обзавеждане:..

Просторен тристаен апартамент за продажба в кв. Сухата река, София
Цена: 272 000 € (531 985.76 лв.) 2518.52 €/кв.м (4925.80 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Сухата река 108 кв.м Панел 1989 г. 6 етаж Непоследен

**Просторен 3-стаен апартамент за продажба в София, кв. Сухата река** За повече информация и огледи, цитирайте следния код: 266622 Представяме Ви чудесна възможност да закупите просторен и функцион..

Тристаен апартамент! ж.к. ”Сухата река”! До градини и училища!
Цена: 183 000 € (357 916.90 лв.) 1512.40 €/кв.м (2958 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Сухата река 121 кв.м Тухла 2015 г. 2 етаж Непоследен

КУПИ ЗА EUR 686 на месец! За да не изпуснете този имот, обадете се сега и цитирайте този код: 8517. ”БЕСТ СЕЛЪРС” предлага на Вашето внимание тристаен апартамент в ж.к. ”Сухата река”. РАЗПРЕДЕЛЕ..

Тристаен, за продажба, ж.к. Сухата река
Цена: 238 000 € (465 487.54 лв.) 2069.57 €/кв.м (4047.72 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Сухата река 115 кв.м Тухла 1970 г. 2 етаж Непоследен

Титан Пропъртис - офис бул. България има удоволствието да Ви представи тристаен апартамент в ж.к. Сухата река - комуникативно място, в близост до спирки на градски транспорт, детска градина, училище, ..

Двустаен Апартамент в Сухата река, София
Цена: 159 000 € (310 976.97 лв.) 2650 €/кв.м (5182.95 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Сухата река 60 кв.м Панел 1989 г. Непоследен

Реф. № 013482 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба двустаен апартамент в жк. Сухата река, гр. София. Основни параметри: - Тип имот: Двустаен апартамент - Площ: 60 к..

3-стаен, София, Суха река, 102 кв.м., 175000 €
Цена: 175 000 € (342 270.25 лв.) 1715.69 €/кв.м (3355.60 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Сухата река 102 кв.м Тухла 2 етаж Непоследен В строеж

Тристаен апартамент с голяма площ в новострояща се сграда на отлична локация. Жилището се състои от голяма всекидневна, две спални, баня със санитарен възел и още един самостоятелен, балкон. Сградата ..

Двустаен от собственик

Двустаен от собственик

Сухата река, София
Цена: 171 900 € (336 207.18 лв.) 2593.15 €/кв.м (5071.76 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Сухата река 66 кв.м Тухла 1975 г. 2 етаж Първи жилищен

🏠 Продава се двустаен апартамент - директно от собственик, без брокер. Жилищната площ е 66,29 кв.м. Апартамента е на втори етаж, първи жилищен, в тухлена сграда от 70‑те години, с Акт 16, цялостно с..

Продавам тристаен апартамент

Продавам тристаен апартамент

Сухата река, София
Цена: 175 000 € (342 270.25 лв.) 2058.82 €/кв.м (4026.70 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Сухата река 85 кв.м Тухла 2026 г. 2 етаж Непоследен В строеж

Собственик Предлагам за продажба светъл и просторен тристаен апартамент, разположен в един от предпочитаните райони на столицата - Сухата река.

Четиристаен Апартамент в Сухата река, София
Цена: 220 000 € (430 282.60 лв.) 1929.82 €/кв.м (3774.40 лв./кв.м) Многостаен апартамент в Сухата река 114 кв.м Тухла 1976 г. 2 етаж Непоследен

Реф. 013464 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба четиристаен апартамент в жк. Сухата река, гр. София. Основни параметри: - Тип имот: Четиристаен апартамент - Площ: ..

Едностаен - Елегантна инвестиция
Цена: 100 167 € (195 909.62 лв.) 2177.54 €/кв.м (4258.90 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Сухата река 46 кв.м Тухла 2027 г. 2 етаж Непоследен В строеж

ЕЛЕГАНТНОСТТА СИ ИМА ИМЕ - ЕЛЕГАНС ЕСТЕЙТ Малък, кокетен и много функционален апартамент, находящ се в новострояща се бутикова сграда в един от най-бързо развиващите се райони на гр. София. На крач..

Едностаен апартамент в Сухата река
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.) 2894.74 €/кв.м (5661.60 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Сухата река 38 кв.м ЕПК/ПК 1985 г. 9 етаж Непоследен

➡️ НОВА ОФЕРТА ➡️ ➡️ На Вашето внимание представяме едностаен апартамент в Сухата река. Намира се в близост до метростанция, спирки на градски транспорт, детска градина, училище, магазини и заведен..

Просторен тристаен апартамент
Цена: 280 000 € (547 632.40 лв.) 2545.45 €/кв.м (4978.48 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Сухата река 110 кв.м Тухла 2027 г. 2 етаж Непоследен В строеж

Просторен тристаен апартамент (110 кв.м. чиста площ) в кв. Подуяне на 7 мин. до бъдещата МЕТРОСТАНЦИЯ! Алтус Естейт представя на вашето внимание функционален тристаен апартамент в новострояща се м..

3ст апартамент в ж.к. Сухата река
Цена: 232 000 € (453 752.56 лв.) 2343.43 €/кв.м (4583.36 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Сухата река 99 кв.м Тухла 2027 г. 4 етаж Непоследен В строеж

Умен дизайн, отлична локация и цена, която изпреварва пазара. ПАНОРАМА И ПРОСТОР! Тристаен апартамент с голяма тераса в кв. Подуяне на 7 мин. до бъдещата МЕТРОСТАНЦИЯ! Алтус Естейт представя..

апартамент в Сухата река

апартамент в Сухата река

google maps icon Сухата река, София
Цена: 265 000 € (518 294.95 лв.) 2264.96 €/кв.м (4429.87 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Сухата река 117 кв.м Тухла 2027 г. 1 етаж Партер В строеж

Умен дизайн, отлична локация и цена, която изпреварва пазара. Алтус Естейт представя не просто апартамент, а начин на живот. Просторен тристаен имот на 7 мин. до бъдещата МЕТРОСТАНЦИЯ, с обща кв..

ателие за творчески дейности/офис
Цена: 134 000 € (262 081.22 лв.) 2000 €/кв.м (3911.66 лв./кв.м) Ателие/Студио 67 кв.м Тухла 2027 г. 1 етаж Партер В строеж

дизайн, отлична локация и цена, която изпреварва пазара. Алтус Естейт предлага светло помещение на партерно ниво, идеално за йога студио или модерен офис! Продава се функционално помещение с п..

Нов ексклузивен жилищен проект в София - Corner Park, кв. Сухата река
Цена: 152 820 € (298 889.94 лв.) 2250 €/кв.м (4400.62 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Сухата река 67.92 кв.м Тухла 2028 г. Непоследен В строеж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: Sfa 87778 Отговорен брокер: Иван Каменов Представяме в..

Двустаен Апартамент в Сухата река, София
Цена: 145 000 € (283 595.35 лв.) 2101.45 €/кв.м (4110.08 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Сухата река 69 кв.м Тухла 1983 г. 1 етаж Първи жилищен

Реф. 013415 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба двустаен апартамент в жк. Сухата река. Имотът е с южно изложение, което осигурява добра естествена светлина, и е подходящ ..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече