back to top

Апартаменти под наем област Бургас, Равда

53 обяви
днешна обява
Месечен наем:
1500 € (2933.75 лв.)
за кв.м:
13.16 €/кв.м (25.73 лв./кв.м)
Вид квартира:
Тристаен апартамент под наем в Равда
Квадратура:
114 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Непоследен етаж

Апартамент свободный от 1 августа: Аренда за август 1500евро. Аренда за сентябрь1000евро. Сдаю долгосрочну в аренду роскошную трехкомнатную квартиру с видом на море в курортном комплексе Равда. Отдавам дългосрочно под наем луксозен 3-стаен апартамент с изглед море в к-к Равда с чиста жилищна площ от 114 кв.м. с две тераси едната с невероятна гледка към морето. И двете тераси зимата се закриват с прозрачно фолио. Две спални всяка със собственна баня. Aпартамента е обзаведен с качествени мебели. Апартаментът разполага с голяма всекидневна, просторна кухня и тераса с гледка към морето. Ра..

днешна обява
Месечен наем:
900 € (1760.25 лв.)
за кв.м:
11.25 €/кв.м (22 лв./кв.м)
Вид квартира:
Тристаен апартамент под наем в Равда
Квадратура:
80 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Последен етаж

Тристаен апартамент + Напълно обзаведен, оборудвана кухня + Паркиране в двора на сградата + Интернет, кабелна телевизия Цената е за 30 дни Важи за периода 15. О5 - 3О. О6 О1- 3О. О9

днешна обява
Месечен наем:
700 € (1369.08 лв.)
за кв.м:
11.67 €/кв.м (22.82 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Равда
Квадратура:
60 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Непоследен етаж

Двустаен апартамент + Напълно обзаведен, оборудвана кухня + Паркиране в двора на сградата + Интернет, кабелна телевизия Цената е за 30 дни Важи за периода 15. О5 - 3О. О6 О1- 3О. О9

 рекламирай сам в favicon
Двустаен апартамент под наем в Равда целогодишноVIP обява
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 10.83 €/кв.м (21.20 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Равда 60 кв.м Обзаведен Партер

Двустаен апартамент в спокоен район близо до Лидл в Равда. Състой се от Спалня, кухня, мокро помещение. Отдаване целогодишно наем Май-Септември (лято) 650€ Зима 400€

🔝 НАЕМ | Маломерен тристаен на втора линия до централния плаж с покрит двор/верандаVIP обява

🔝 НАЕМ | Маломерен тристаен на втора линия до централния плаж с покрит двор/веранда

google maps icon Втора линия до централния плаж комплекс Палм Марина, село Равда, област Бургас, Равда, област Бургас
Месечен наем: 599 € (1171.54 лв.) 7.30 €/кв.м (14.30 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Равда 82 кв.м Обзаведен Партер

🎯 ТОП НАЕМ за маломерен тристаен апартамент в комплекс Палм Марина/ Palm Marina Равда на ул. Хоризонт 9, на втора линия на Южния плаж АКТУАЛНА ОФЕРТА: 🔥 349 евро / месец - от октомври 2026г. до..

🔝 НАЕМ | Двустаен на втора линия до централния плаж с покрит двор/верандаVIP обява

🔝 НАЕМ | Двустаен на втора линия до централния плаж с покрит двор/веранда

google maps icon Втора линия до централния плаж комплекс Палм Марина, Равда, област Бургас
Месечен наем: 599 € (1171.54 лв.) 7.30 €/кв.м (14.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Равда 82 кв.м Обзаведен Партер

🎯 ТОП НАЕМ за двустаен апартамент в комплекс Палм Марина/ Palm Marina Равда на ул. Хоризонт 9, на втора линия на Южния плаж АКТУАЛНА ОФЕРТА: 🔥 349 евро / месец - от октомври 2026г. до април 202..

Ексклузивен апартамент с панорама море в Равда - Лукс, комфорт и морски бризVIP обява
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 7.94 €/кв.м (15.52 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Равда 63 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Предлагам под наем за целогодишно ползване изключителен двустаен апартамент в с. Равда. Жилището е ново строителство, с чисто ново луксозно обзавеждане и предлага невероятна панорамна гледка към морет..

Тристаен - апартамент в комплекс „Apollon“, с. РавдаVIP обява
Месечен наем: 1200 € (2347 лв.) 14.63 €/кв.м (28.62 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Равда 82 кв.м Обзаведен Партер

🏖 Апартамент в комплекс „Apollon“, с. Равда | Българско крайбрежие 🌊 ⚡️Тристаен 📍 1 етаж 📐 Площ: 82 м² 🌿 Изглед към басейна 🌞 Голяма тераса 🛏 5 спални места: • Голяма спалня • Легло с гор..

Едностаен За сезон или целогодишно

Едностаен За сезон или целогодишно

google maps icon до Евридика, Равда, област Бургас
Месечен наем: 235 € (459.62 лв.) 7.83 €/кв.м (15.32 лв./кв.м) Ателие/Студио под наем 30 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Студио в затворен комплекс. обзаведено. Климатик, пералня. На 2-ри етаж без асансьор. Няма басейн. Цената за сезон е 1850евро. Целогодишно- 2820евро. Ток, вода, тв и интернет се заплащат допълнително ..

Отдава се под наем - студио

Отдава се под наем - студио

google maps icon Равда, област Бургас
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 12.50 €/кв.м (24.45 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Равда 40 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

🏖 Уютно студио в центъра на Равда | Българското Черноморие 🌊 ✨ Отдава се под наем комфортно студио на отлична локация - в центъра на Равда, в близост до магазини, кафенета и цялата необходима инфра..

Двустаен апартамент под наем

Двустаен апартамент под наем

Равда, област Бургас
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 6.25 €/кв.м (12.22 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Равда 56 кв.м Обзаведен Сутерен

Двустаен апартамент под наем в Равда. Жилището разполага с просторна всекидневна с кухненска част, отделна спалня и санитарен възел. Кооперацията разполага с басейн. Огледи с предварителна уговорка.

Студио под наем СЕЗОННО - Равда, 1-ва линия море, Южен плаж!
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 11.25 €/кв.м (22 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Равда 40 кв.м Обзаведен Първи жилищен

ЕЙ ЕНД ДИ ХОУМ отдава под наем сезонно, напълно обзаведено студио в к-с Палм Марин, Несебър, Равда до Южния плаж и парк. Апартаментът е уютен, светъл и обзаведен, оборудван с всичко необходимо за ед..

Комплекс Оазис Равда, 20м от море, гледка море, Голям тристаен апартамент
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 4.17 €/кв.м (8.15 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Равда 120 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Комплекс Оазис, с. Равда, на първа линия до морето. Голям тристаен апартамент 120 кв.м., светъл и топъл апартамент, намиращ се на трети етаж с гледка море. Трите стаи са големи, светли и слънчеви, кат..

Комплекс Оазис Равда Море

Комплекс Оазис Равда Море

Равда, област Бургас
Месечен наем: 511.29 € (1000 лв.) 6.82 €/кв.м (13.33 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Равда 75 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Двустаен апартамент, Комплекс Оазис, с. Равда, Море- на първа линия, с басейн, който се ползва безплатно, много зелени площи и детски площадки, фитнес безплатно, безплатно паркиране. Апартамента е със..

Апартамент под наем в Равда

Апартамент под наем в Равда

Равда, област Бургас
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Равда 50 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Даваме под наем двустаен апартамент за летния сезон в Равда, ул. Лазур. Апартаментът се състои от: дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, тераса. Имотът е напълно обзаведен и оборудван,..

Двустаен апартамент Равда - 700 евро/мес
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.) 10.77 €/кв.м (21.06 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Равда 65 кв.м Обзаведен Партер

Дава се под наем апартамент в затворен комплекс Aparthotel Rutland Bay който се намира в село Равда и предлага изглед към Черно море. Комплексът е на 50 метра от плажната ивица. Апартамента е с кл..

Тристаен - апартамент в комплекс „Apollon“, с. Равда
Месечен наем: 1200 € (2347 лв.) 14.46 €/кв.м (28.28 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Равда 83 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Апартамент в комплекс „Apollon“, с. Равда | Българско крайбрежие 🌊 ⚡️Тристаен 📍 5 етаж 📐 Площ: 83 м² 🌿 Изглед към басейна 🌞 Голяма тераса 🛏 5 спални места: • Голяма спалня • Голяма спалня..

Студио - апартамент в комплекс „Apollon“, с. Равда
Месечен наем: 720 € (1408.20 лв.) 18 €/кв.м (35.20 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Равда 40 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Апартамент в комплекс „Apollon“, с. Равда | Българско крайбрежие 🌊 ⚡️Студио 📍 5 етаж 📐 Площ: 40 м² 🌿 Изглед към басейна 🌞 Голяма тераса 🛏 2 спални места: • Голяма спалня 🍳 Кухнята е обо..

Двустаен - апартамент в комплекс „Apollon“, с. Равда
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.) 12.93 €/кв.м (25.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Равда 58 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Апартамент в комплекс „Apollon“, с. Равда | Българско крайбрежие 🌊 ⚡️Двустаен 📍 3 етаж 📐 Площ: 58 м² 🌿 Изглед към територията на комплекса 🌞 Голяма тераса 🛏 4 спални места: • Голяма спалня..

Тристаен - апартамент в комплекс «Apollon», с. Равда
Месечен наем: 1440 € (2816.40 лв.) 14.40 €/кв.м (28.16 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Равда 100 кв.м Обзаведен Партер

🏖 Апартамент в комплекс «Apollon», с. Равда | Българско крайбрежие 🌊 ⚡️Тристаен 📍 1 етаж 📐 Площ: 100 м² 🌿 Гледка към басейна 🌞 Голяма тераса с излаз към басейна 🛏 5 места за спане: • 2 гол..

Апартаменти под наем

Апартаменти под наем

google maps icon Равда, област Бургас
Месечен наем: 1200 € (2347 лв.) 24 €/кв.м (46.94 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Равда 50 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Отдаване под наем на двустаен апартамент в комплекс „Аполон“ | с. Равда 🌊 📍 Етаж: 6 📐 Площ: 50 м² 🛏 Стаи: спалня + хол 🛋 Хол: трапезария за 4 човека, диван-зона за отдих (2 спални места), голя..

Дава двустаен в Равда за персонал

Дава двустаен в Равда за персонал

google maps icon Нептун 5, Равда, област Бургас
Месечен наем: 4 € (7.82 лв.) 0.11 €/кв.м (0.22 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Равда 35 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Дава се двустаен до три легла, препоръчва се за камериерки 4, евро на ден

Амара Бутик Равда първа линия плаж Олимпийски надежди
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 11 €/кв.м (21.50 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Равда 50 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Апартаментът / студиото се намира в квартал Аурелия, в затворен комплекс ”Amara Boutique & Design”на първа линия море и 5 минути пеша до центъра на Равда с уникална морска гледка 24 часа. Директно..

Двустаен апартамент за дългосрочен наем

Двустаен апартамент за дългосрочен наем

ул. Дунав, Равда, област Бургас
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Равда 55 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Апартаментът се намира на втори жилищен етаж, обзаведен е и оборудван с всичко необходимо за живеене: климатик, телевизор с приемник, пералня, хладилник, микровълнова печка, електрическа кана, готварс..

Дава се под наем голямо студио в Равда
Вид квартира: Едностаен апартамент под наем в Равда 48 кв.м Обзаведен Партер

Голямо уютно студио се намира в комплекс Фейт (Faith), в село Равда, община Несебър. Сградата е нова, модерна и се разполага в центъра на селото на 70 метра от централния плаж на Равда. Апартаментът е..

2 стаен в Аполон 3 /Равда

2 стаен в Аполон 3 /Равда

google maps icon Аурелия, Равда, област Бургас
Месечен наем: 70 € (136.90 лв.) 1.17 €/кв.м (2.28 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Равда 60 кв.м Обзаведен Партер

Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент напълно обзаведен и оборудван, в комплекс с ограничен достъп, басейни, детски кът, тенискорт, в близост до автобусна спирка и хранителни магазини, 200..

двустаен обзаведен апартамент под наем, с. Равда
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 7.27 €/кв.м (14.22 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Равда 55 кв.м Обзаведен

ПРИМЕА недвижими имоти отдава под наем апартамент в с. Равда. Състои се от дневна с кухненски кът, спалня, баня с тоалетна и тераса. Отдава се с наличното обзавеждане. Намира се на 100м от плажната ив..

В Равда, студио под наем

В Равда, студио под наем

Център, Равда, област Бургас
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 13.33 €/кв.м (26.08 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Равда 30 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Уютно студио в Равда за двама. 🏖На 2 мин от центъра и 8-9 мин от Южния плаж. 👉Намира се на 3ти нисък етаж в частна кооперация. Барбекю в двора. 👉Има свободно място за паркиране пред сградата. ..

Двустаен апартамент под наем

Двустаен апартамент под наем

google maps icon Равда, област Бургас
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.) 17.78 €/кв.м (34.77 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Равда 45 кв.м Обзаведен Партер

Дава се под наем светъл и уютен двустаен апартамент в Равда, разположен на метри от плажа, в тиха и спокойна зона, подходящ както за почивка, така и за целогодишно живеене. Апартаментът е обзаведен и ..

Тристаен обзаведен апартамент

Тристаен обзаведен апартамент

google maps icon Равда, област Бургас
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 10.83 €/кв.м (21.20 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Равда 60 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Отдавам тристаен напълно обзаведен апартамент в близост до центъра на Равда за летния сезон или целогодишно ползване с напълно оборудвана кухня, съдомиялна и пералня. За повече инфо на посочения конта..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече