25 обяви
Готов оборудван павилион пред Строителния техникум!!
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Център, Бургас, област Бургас
18 000 € (35 204.94 лв.)
720 €/кв.м (1408.20 лв./кв.м)
Друго
25 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
ЕКСКЛЕЗИВНО ТОП ПРЕДЛОЖЕНИЕ!! Ключ в офиса! На цената на няколко наема цял бизнес+обзавеждане!!!
Оборудван и обзаведен павилион, с всички разрешителни, намиращ се до Строителния техникум в гр. Бургас
Земята е на технукима и за нея се плаща годишен наем от 250евро. Продава се изградения бизнес на това ТОП място, сградата, която е напълно обзаведена. Трябва само да се почисти и да се ползва. Цялата посуда и техника е включена в цената. Оборудването се състои от 2 големи фурни за пици/хляб, котлони на газ, електрическа скара, 4 бр хладилници, единият с фризер, машина за тесто, телевизор, тезгя..
ТОП!!! АКТ 16! Възможност за ГАРАЖ! Южен 2ст апартамент в сграда Тифани Резидентс!!
Имоти - Продажби » Апартаменти Славейков, Бургас, област Бургас
109 500 € (214 163.40 лв.)
1610.29 €/кв.м (3149.46 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
68 кв.м
Тухла
2026 г.
6 етаж
Непоследен
СУПЕР ХУБАВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!! ТОПЪЛ, ПАНОРАМЕН СЛЪНЧЕВ, СВЕТЪЛ И НА МЕЖДИНЕН ЕТАЖ/НЕ Е ПЪРВИ ИЛИ ПОСЛЕДЕН/!
Най-добрият чисто нов 2 ст на пазара, ситуиран в една от най-красивите сгради в к-с Славейков, която е напълно завършена и чака Акт 16 до края на месец април 2026! Покупка с нисък риск! ИМА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПОКУПКА НА ПАРКОМЯСТО В ПОДЗЕМНИЯ ПАРКИНГ НА ЦЕНА ОТ 22000ЕВРО!
Елегантна, с отличен дизайн, предлагаща естествено осветление и пространство от сградите в близост. Локацията е повече от отлична! В близост се намират спирки на градски транспорт, големи хипермаркети, болница Сърце и мозъ..
Гледка МОРЕ от всички стаи, елитен комплекс без такса поддръжка!!!
Имоти - Продажби » Апартаменти Сарафово, Бургас, област Бургас
Цена: 242 000 € (473 310.86 лв.)
2240.74 €/кв.м (4382.50 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
108 кв.м
Тухла
2023 г.
2 етаж
Непоследен
Уникална възможност да живеете на ПЪРВА ЛИНИЯ близо до областния град Бургас, а същевремнно на чисто и тихо място, в елитен комплекс с всички удобства, без такса поддръжка и най-важното на първа линия..
До Богориди, НЖСК лукс с Акт16
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Бургас, област Бургас
Цена: 352 000 € (688 452.16 лв.)
3200 €/кв.м (6258.66 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
110 кв.м
Тухла
2024 г.
2 етаж
Непоследен
КЛЮЧ В ОФИСА! ОГЛЕДИ В УДОБНО ЗА ВАС ВРЕМЕ!
Представяме на Вашето внимание, удобен апартамент с две спални, намиращ се на метри от главната пешеходна улица, водеща към Морската градина и плажа, и ТО..
ТОП място!!! До Съда и пл. Баба Ганка
Цена: 295 000 € (576 969.85 лв.)
4916.67 €/кв.м (9616.16 лв./кв.м)
Офис
60 кв.м
Първи етаж
Тухла
Готов (завършен)
ЕКСКЛУЗИВНИ ПРАВА!
Представяме на Вашето внимание, слънчев и уютен апартамент, без аналог на пазара!!!
Чиста жилищна площ 45кв.м+6,19кв.м ид. части от общите части на сградата+6,19 кв.м. ид. части..
Ремонтиран и обзаведен лукс, 3ст апратамент в СЦ и на входа на Морската градина!4 отделни стаи!!!
Цена: 455 000 € (889 902.65 лв.)
4550 €/кв.м (8899.03 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
100 кв.м
Тухла
2000 г.
3 етаж
Непоследен
!!! Ключ в офиса! БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА!
АПАРТАМЕНТ без забележки като местоположение, разпределение, изложение и етаж! И все пак МЕСТОПОЛОЖЕНИЕТО НЕ МОЖЕ ДА СЕ СРАВНИ С НИКОЕ В ГРАДА и е уника..
3ст в най-новата и близка до центъра и Морската градина резиденция Шантре!
Цена: 280 000 € (547 632.40 лв.)
2800 €/кв.м (5476.32 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
100 кв.м
Тухла
2024 г.
Непоследен
Представяме Ви, панорамен апартамент, състоящ се от 2 спални, дневна с кухненска част, коридор, тераса и санитарен възел. Изложение изток. Чиста квадратура е 83,75кв.м. В сутерена на сградата има възм..
Уникален апартамент в ИДЕАЛНИЯ център на гр. Бургас - между църквата ”Св. Св Кирил и Методий и Съда!
Цена: 295 000 € (576 969.85 лв.)
4916.67 €/кв.м (9616.16 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
60 кв.м
Тухла
2010 г.
2 етаж
Първи жилищен
Ако търсите инвестиция в имот, който си струва, ако искате да вложите парите си в нещо ликвидно и стойностно, може би това предложение би ви заинтересувало?!
ЕКСКЛУЗИВНИ ПРАВА! Ключ в офиса! Огледи ..
3ст, Луксозна НЖСК с Акт 16 и гараж! До театъра ”А. Будевска”
Имоти - Продажби » Апартаменти Възраждане, Бургас, област Бургас
Цена: 216 000 € (422 459.28 лв.)
2000 €/кв.м (3911.66 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
108 кв.м
Тухла
2025 г.
2 етаж
Първи жилищен
ЧУДЕСЕН, ЧИСТО НОВ АПАРТАМЕНТ С 2 СПАЛНИ И ГАРАЖ!!!
Луксозно ново сторителство, с Акт 16 от 2025г
Жилището е разположено на реален 2ри етаж и е с чиста квадратура 87,66кв. и 108 кв.м с общите части..
До Морската градина, Турското консулство и ул. Богориди!
Цена: 444 602 € (869 565.93 лв.)
3109.10 €/кв.м (6080.88 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
143 кв.м
Тухла
2027 г.
2 етаж
Първи жилищен
В строеж
Представяме на Вашето внимание, жилище в новострояща се луксозна сграда в района на Турското консулство.
Апартаментът се намира на 1ж етаж и се състои от две спални, две тераси, голяма двевна 43 кв...
На крачка от плажа и Летния театър! БЕЗ КОМИСОННА!
Цена: 455 000 € (889 902.65 лв.)
4550 €/кв.м (8899.03 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
100 кв.м
Тухла
2000 г.
3 етаж
Непоследен
Преставяме Ви имот, намиращ се на култовата улица ”Св. Св Кирил и Методий” с всякакви магазини, тръгваща от главната ул. Алексадровска и дтигаща до Морската градина!!
Апартамента се състои от 4 отде..
2ст! Цена на инвеститор! Без комисионна от купувач!
Имоти - Продажби » Апартаменти Братя Миладинови, Бургас, област Бургас
Цена: 103 000 € (201 450.50 лв.)
1907.41 €/кв.м (3730.56 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
54 кв.м
Тухла
2026 г.
7 етаж
Последен етаж
В строеж
Представяме на Вашето внимание, модерно и светло жилище, намиращо се в нова сграда, която се очаква, че до края на 2026г ще получи Акт16. В момента има Акт14 и имота може да бъде закупен с кредит.
М..
2ст на 5 мин. БСУ, техникумите, Военна болница, МОЛа в Славейков
Цена: 115 000 € (224 920.45 лв.)
1885.25 €/кв.м (3687.22 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
61 кв.м
Тухла
2026 г.
7 етаж
Последен етаж
ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧ!
Предлагаме на Вашето внимание модерен, мансарден апартамент, с топло изложение запад, което през дългите студени приблизително 9 месеца, ще бъде и ..
2ст в НЖСК с ас. и Акт 16, между ул. Александровска и Морската градина!
Цена: 235 000 € (459 620.05 лв.)
3175.68 €/кв.м (6211.08 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
74 кв.м
Тухла
2018 г.
4 етаж
Непоследен
НЖСК лукс с Акт 16 и асансьор!
Представяме на Вашето внимание южен апартамент в супер центъра на гр. Бургас от страната на Морската градина, състоящ се от една спалня, дневна с кухненнка част, санит..
3ст на 5 мин. от БСУ, чисто нов, разкошен!
Цена: 247 000 € (483 090 лв.)
2494.95 €/кв.м (4879.70 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
99 кв.м
Тухла
2027 г.
5 етаж
Последен етаж
В строеж
Луксозно строителство! Етажа е последен, но без скосове! Изложението- юг/запад!
Състои се от дневна 26 кв.м, детска спалня 12 кв.м, родителска спалня 13 кв.м, баня 3,60кв.м, втори санитарен възел 2...
Малък 2ст в НЖСК лукс с асансьор, по документи офис!
Цена: 103 000 € (201 450.50 лв.)
1872.73 €/кв.м (3662.74 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
55 кв.м
Тухла
2025 г.
2 етаж
Непоследен
Агенция за недвижими имоти Виктория Хоум Ви предлага 2стаен апартамент в нова сграда с Акт 16 и асансьор, разположена в близост до х-л Мираж и парка на к-Славейков, гр. Бургас. Апартаментът е с ЧЖП 4..
НЖСК с асанс. и Акт16, южен, до Борисова градинка
Цена: 180 000 € (352 049.40 лв.)
2000 €/кв.м (3911.66 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
90 кв.м
Тухла
2008 г.
2 етаж
Непоследен
Представяме на Вашето внимание, жилище на хубав, междинен етаж, почти изцяло южен, само едната стая е със северозападно изложение. Намир се на ремонтирана улица в непосредствена близост до Борисова гр..
До плажа, гледка море, на 2 мин. от центъра на Старата част!
Цена: 178 000 € (348 137.74 лв.)
1956.04 €/кв.м (3825.70 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
91 кв.м
Тухла
2025 г.
4 етаж
Непоследен
БЕЗ КОМИСИОННА ОТ ПРОДАВАЧ! Представяме на Вашето внимание, чудесен апартамент с морска панорама и намиращ се на много комуникативно място - съвсем близо до пристанището и центъра на старата часта на ..
2 ст офис в луксозна сграда в близост до х-л Мираж
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Славейков, Бургас, област Бургас
Цена: 103 000 € (201 450.50 лв.)
1872.73 €/кв.м (3662.74 лв./кв.м)
Офис
55 кв.м
Междинен етаж
Тухла
Готов (завършен)
Представяме ви малък офис с ЧЖП49,10кв.м, намиращ се в нова, луксозна сграда в частта на Славейков с най-бърз достъп до централните пътни артерии и най-много места за паркиране. Офисът се състои от дв..
Панорамен 3ст в идеалния центъра, НЖСК с асансьор!
Цена: 450 000 € (880 123.50 лв.)
2445.65 €/кв.м (4783.28 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
184 кв.м
Тухла
2014 г.
4 етаж
Последен етаж
Представяме на Вашето внимание, просторен апартамент 150кв.м с общите части, като към него се подарява и покрито паркомясто.
Жилището се състои от голяма дневна с кухненска част, към които има остък..
3ст НЖСК лукс в Супер центъра и до Морската градина
Цена: 320 000 € (625 865.60 лв.)
3200 €/кв.м (6258.66 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
100 кв.м
Тухла
2026 г.
4 етаж
Непоследен
Представяме на Вашето внимание, чисто ново жилище, намиращо се в най-скъпата и предпочитана част на суперцентъра, в непосредствена близост до Морската градина, на пешеходно разстояние до ул. Богориди,..
2ст на 5 мин. от БСУ, техникумите, Военна болница, МОЛа в Славейков
Цена: 134 500 € (263 059.14 лв.)
1894.37 €/кв.м (3705.06 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
71 кв.м
Тухла
2026 г.
7 етаж
Последен етаж
ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧ!
Предлагаме на Вашето внимание модерен, мансарден апартамент, с 2 топли изложения - юг и изток, който, ако се завърши с вкус и с новите технологии и..
3ст в елитен комплекс в Сарафово, с гледка МОРЕ от всички стаи, без такса поддръжка!!
Цена: 242 000 € (473 310.86 лв.)
2240.74 €/кв.м (4382.50 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
108 кв.м
Тухла
2023 г.
2 етаж
Непоследен
Имот с всички екстри!
Цена: 295 000 € (576 969.85 лв.)
4916.67 €/кв.м (9616.16 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
60 кв.м
Тухла
2010 г.
2 етаж
Първи жилищен
ЕКСКЛУЗИВНИ ПРАВА!
Представяме на Вашето внимание, светъл, слънчев, удобен и въобще хубав апартамент!!!
Чиста жилищна площ 45кв.м+6,19кв.м ид. части от общите части на сградата+6,19 кв.м. ид. част..
Апартамент с три спални + приземна стая 24кв.м с английски двор- в центъра на Новия град!
Имоти - Продажби » Апартаменти Несебър, област Бургас
Цена: 250 000 € (488 957.50 лв.)
1497.01 €/кв.м (2927.90 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
167 кв.м
Тухла
2018 г.
3 етаж
Непоследен
БЕЗ ТАКСА ПОДДРЪЖКА!!!
Представяме Ви просторен апартамент с 3 спални, 3 бани, дневна с кухненска част около 45кв.м, коридор и две тераси. Жилището се продава с цялото обзавеждане, като в цената е в..
|
Да Не
|