3 обяви
Двустаен апартамент в новострояща се сграда в Банско
Имоти - Продажби » Апартаменти
ски лифт, Банско, област Благоевград
Цена: 89 000 € (174 068.87 лв.)
1163.09 €/кв.м (2274.82 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
77 кв.м
Тухла
2008 г.
3 етаж
Непоследен
В строеж
Предлагаме за продажба голям двустаен апартамент в жилищна сграда Орчард, намираща се на пешеходно разстояние от ски зоната на град Банско. Имотът се намира на трети етаж и е с югоизточно изложение. С..
Парцел в село Добърско
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти
Добърско, област Благоевград
Цена: 27 500 € (53 785.33 лв.)
46.37 €/кв.м (90.70 лв./кв.м)
Продажба
593 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
Предлагаме за продажба урегулиран имот - парцел, намиращ се в село Добърско, разположено на около 19-20 км от град Банско.
Имота е разположен на равно място в началото на селото и има хубава гледк..
двустаен апартамент в Лъки Банско
Имоти - Продажби » Апартаменти
център, Банско, област Благоевград
Цена: 68 500 € (133 974.36 лв.)
992.75 €/кв.м (1941.66 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
69 кв.м
Тухла
2008 г.
2 етаж
Непоследен
Имаме удоволствието да ви предложим двустаен апартамент в хотел Lucky Bansko SPA & Relax. Комплекса е с категория 5 звезди и е разположен в градската част на Банско. Разполага с модерен СПА център..
|
Да Не
|