back to top
Парцел за жилищно застрояване
Наши предложения
179 900 € (351 853.82 лв.)преди 2 дни
Тристаен апартамент в ЦГЧ с три спални Многостаен апартамент 102 кв.м Тухла 1981 г. 8 етаж Непоследен | Апартаменти | Център Пловдив

Тристаен апартамент в ЦГЧ с три спалниЦентър, Пловдив

114 900 € (224 724.87 лв.)преди 30+ дни
Двустаен нов АКТ16 Беломорски Двустаен апартамент 65 кв.м Тухла 2024 г. 2 етаж Първи жилищен | Апартаменти | Беломорски Пловдив

Двустаен нов АКТ16 БеломорскиБеломорски, Пловдив

130 000 € (254 257.90 лв.)вчера
Мол Пловдив 48кв.м тухлен Двустаен апартамент 48 кв.м Тухла 1973 г. 6 етаж Непоследен | Апартаменти | Западен Пловдив

Мол Пловдив 48кв.м тухленЗападен, Пловдив

228 500 € (446 907.16 лв.)вчера
Тристаен монолит до ВМИ Тристаен апартамент 100 кв.м Тухла 1998 г. 3 етаж Непоследен | Апартаменти | Младежки хълм Пловдив

Тристаен монолит до ВМИМладежки хълм, Пловдив

73 900 € (144 535.84 лв.)вчера
Едностаен монолитен апартамент в ЦГЧ Едностаен апартамент 46 кв.м Тухла 1998 г. 1 етаж Непоследен | Апартаменти | Център Стара Загора

Едностаен монолитен апартамент в ЦГЧЦентър, Стара Загора

256 000 € (500 692.48 лв.)вчера
Тристаен монолит в СЦ Тристаен апартамент 108 кв.м Тухла 1985 г. 1 етаж Непоследен | Апартаменти | Каменица 1 Пловдив

Тристаен монолит в СЦКаменица 1, Пловдив

164 900 € (322 516.37 лв.)вчера
Тристаен монолит в кв. Кършияка Тристаен апартамент 86 кв.м Тухла 1876 г. 6 етаж Последен етаж | Апартаменти | Кършияка Пловдив

Тристаен монолит в кв. КършиякаКършияка, Пловдив

 
21 обяви

Мол Пловдив 48кв.м тухлен

Имоти - Продажби » Апартаменти   Западен, Пловдив, област Пловдив
Цена: 130 000 € (254 257.90 лв.) 2708.33 €/кв.м (5297.04 лв./кв.м) Двустаен апартамент 48 кв.м Тухла 1973 г. 6 етаж Непоследен Агенцията предлага, 2-ст. обзаведен апартамент, до Братската могила, на бул. Свобода. Кварталът е известен с прекрасната си локация, /до Гребна база / чист въздух, зеленина, многобройни възможности за..

Тристаен монолит в кв. Кършияка

Имоти - Продажби » Апартаменти   Кършияка, Пловдив, област Пловдив
Цена: 164 900 € (322 516.37 лв.) 1917.44 €/кв.м (3750.20 лв./кв.м) Тристаен апартамент 86 кв.м Тухла 1876 г. 6 етаж Последен етаж Агенцията предлага 3-стаен монолитен апартамент в кв. Кършияка, в един от най-добрите райони, на метри от х-л Санкт Петербург и ВИХВП. На тихо и спокойно място потънало в зеленина и прохлада. Разполаг..

Тристаен монолит до ВМИ

Имоти - Продажби » Апартаменти   Младежки хълм, Пловдив, област Пловдив
Цена: 228 500 € (446 907.16 лв.) 2285 €/кв.м (4469.07 лв./кв.м) Тристаен апартамент 100 кв.м Тухла 1998 г. 3 етаж Непоследен Агенцията предлага з-стайно жилище в монолитна сграда до ВМИ. Жилището е обитаемо и в добро състояние без съвременни ремонти и подобрения. Намира се на ет. 3 с изложение изток-север. Мястото на локаци..

Едностаен монолитен апартамент в ЦГЧ

Имоти - Продажби » Апартаменти   Център, Стара Загора, област Стара Загора
Цена: 73 900 € (144 535.84 лв.) 1606.52 €/кв.м (3142.08 лв./кв.м) Едностаен апартамент 46 кв.м Тухла 1998 г. 1 етаж Непоследен Агенцията предлага едностаен монолитен апартамент на метри от главната улица и парка. Жилището се намира на първи етаж над гаражи и гледа към вътрешен двор, със западно изложение. Състои се от голяма ..

Тристаен монолит в СЦ

Имоти - Продажби » Апартаменти   Каменица 1, Пловдив, област Пловдив
Цена: 256 000 € (500 692.48 лв.) 2370.37 €/кв.м (4636.04 лв./кв.м) Тристаен апартамент 108 кв.м Тухла 1985 г. 1 етаж Непоследен Агенцията предлага тристаен монолитен апартамент на ул. Капитан Райчо, в близост до всички комуникации: / търговски обекти, медицински заведения, учебни заведения, ресторанти, спирки, изходни локации ..

Масивна тухлена къща в Старо Железаре.

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Старо Железаре, област Пловдив
Цена: 75 000 € (146 687.25 лв.) Двуетажна къща 148 кв.м РЗП 723 кв.м двор Mасивна тухлена къща с двор в регулация, в с. Старо Железаре. област: Пловдив. Старо Железаре се намира на 12 км. от курорта Хисаря, недалеч е и от Старосел, така че ако сте в района, програмата опр..

Смарт телевизор LG - 55 инча

Електроника » Телевизори   Пловдив, област Пловдив
Цена: 290 € (567.20 лв.) LG Телевизор с плосък екран втора ръка 55 инча Продавам смарт телевизор LG - 55 инча модел LG 55UP78003LB

Обзаведен едностаен апартамент Мараша, до УХТ

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Мараша, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.) 7.50 €/кв.м (14.67 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем 40 кв.м Обзаведен Последен етаж Едностаен апартамент ( тип студио), нова кооперация, 40 кв.м., ет. 5 без асансьор, Широк Център, Мараша, до УХТ ( Университет по хранителни технологии). Разпределение- стая с кухненски бокс, разделена..

Обзаведена Боксониера, кв. Тракия, до у- ще ” Димитър Матев”

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Тракия, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 270 € (528.07 лв.) 6.75 €/кв.м (13.20 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем 40 кв.м Обзаведен Непоследен етаж Даваме под наем жилище( квартира ) на частни лица! Боксониера обзаведена, Тракия, до у- ще ” димитъл Матевски”, ет.5, обзаведена в стаята с две легла и ракла, два фотьойла, секция маса столове, голям ..

Тристаен апартамент в ЦГЧ с три спални

Имоти - Продажби » Апартаменти   Център, Пловдив, област Пловдив
Цена: 179 900 € (351 853.82 лв.) 1763.73 €/кв.м (3449.55 лв./кв.м) Многостаен апартамент 102 кв.м Тухла 1981 г. 8 етаж Непоследен Агенцията предлага апартамент в ЦГЧ, в района на Била-1, в добро състояние без подобрения, но със сменена дограма и изградена трета спалня. Разпределението е много удобно за голямо семейство, с деца, ..

паркоместа под наем

Имоти - Наеми » Гаражи, Паркинги, Паркоместа под наем   Южен, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 25 € (48.90 лв.) Паркомясто Даваме под наем паркоместа 4 бр -Оазис 4 - район Южен; наем 25евро;

Инвестиционен имот

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Индустриална зона - Север, Пловдив, област Пловдив
Цена: 88 000 € (172 113.04 лв.) 22 €/кв.м (43.03 лв./кв.м) Продажба 4000 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода ПЪРВОКЛАСЕН ИНДУСТРИАЛЕН ПАРЦЕЛ ИЗХОД НА АТМ- ТРАКИЯ - с. Труд, обл. Пловдив, България ОБЩА ПЛОЩ �5 ПАРЦЕЛА) 26.909 кв.м ИСКАНА ЦЕНА - 22 евро/кв.м СТАТУТ (ПУП)- урегулиран Първокласна индуст..

Стара Загора офис в Центъра

Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Център, Стара Загора, област Стара Загора
Цена: 73 950 € (144 633.63 лв.) 1607.61 €/кв.м (3144.20 лв./кв.м) Офис 46 кв.м Първи етаж Тухла Готов (завършен) Агенцията предлага едностаен монолитен апартамент на метри от главната улица и парка. Жилището се намира на първи етаж над гаражи и гледа към вътрешен двор, със западно изложение. Състои се от голяма ..

Новопостроена къща в с. Арда

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Арда, област Смолян
Цена: 64 900 € (126 933.37 лв.) Двуетажна къща 160 кв.м РЗП 385 кв.м двор Агенцията предлага новопостроена къща в с. Арда, Смолянска област на акт.14. Къщата е с площ от 160кв.м и двор 385 кв.м. Селата по поречието на река Арда (така нареченото Арденско корито) предлагат мн..

Земеделска земя до магистралата.

Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора   Индустриална зона - Север, Пловдив, област Пловдив
Цена на имота: 33 000 € (64 542.40 лв.) 9.90 €/кв.м (19.36 лв./кв.м) Земеделска земя 3333 кв.м шеста категория Продаваме парцел до Магистралата; между детелината и с Желязно; цена 8евро/м; парцелите са 3 х 3333кв.м; до парцела ще се отваря тир паркинг и заведение за обществено хранене и ще стане атрактивно мяс..

Парцел за инвестиция или строителство

Цена: 100 000 € (195 583 лв.) 25 €/кв.м (48.90 лв./кв.м) Продажба 4000 кв.м В регулация (УПИ) С ток Собствен водоизточник Агенцията предлага урегулирани парцели за складова и промишлена дейност в землището на с. Труд. Парцелите са с променен статут и дават възможност за застрояване на складова база, автосервиз, и други п..

Голям парцел за жилищно строителство

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Западен, Пловдив, област Пловдив
Цена: 832 000 € (1 627 250.56 лв.) 65 €/кв.м (127.13 лв./кв.м) Продажба 12800 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода Агенцията предлага голям парцел за жилищно застрояване в Парк отдих и култура. Намира се от западната страна на реката с достъп от Пазарджишко шосе. Парцела има следните параметри: 60% плътност на зас..

с. Труд ниви

Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора   Гарваница и Таш Пара, Труд, област Пловдив
Цена на имота: 14 862.50 € (29 068.52 лв.) 2.05 €/кв.м (4 лв./кв.м) Земеделска земя 7250 кв.м четвърта категория Нива, категория 5, област Пловдив, Продаваме в землището на с. ТРУД ниви 7250кв.м- в местността Гарваница кат5-; цена 5лв/кв.м; ...

Земеделска земя край Пловдив

Цена на имота: 9500 € (18 580.40 лв.) 2.63 €/кв.м (5.14 лв./кв.м) Земеделска земя 3612 кв.м четвърта категория Агенция Тара продава нива от 3612кв.м категория 4; възможно е да се купят и съседните ниви 3бр х 3612кв.м; местност Кереметлика в землището на с. Труд.

Парцел за складова и друга дейност в Северна индустриална зона

Цена: 100 000 € (195 583 лв.) 25 €/кв.м (48.90 лв./кв.м) Продажба 4000 кв.м В регулация (УПИ) С ток Собствен водоизточник Агенцията предлага три парцела с квадратура от 4000, 6900 и 8000 кв., близо до детелината на Карловско шосе и автомагистрала Тракия. В съседство се намира складовата база на Викиват, от която могат да..

Двустаен нов АКТ16 Беломорски

Имоти - Продажби » Апартаменти   Беломорски, Пловдив, област Пловдив
Цена: 114 900 € (224 724.87 лв.) 1767.69 €/кв.м (3457.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент 65 кв.м Тухла 2024 г. 2 етаж Първи жилищен Продаваме двустаен нов с АКТ16; на шпакловка и замазка; Светъл апартамент изцяло юг.
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
"Сайт в alo.bg" на ТАРА 2011 ( tara2011 )

Направи си сам "Сайт в alo.bg"
Да
Не
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече