back to top
Наши предложения
45 000 € (88 012.35 лв.)преди 30+ дни
Урегулиран поземлен имот Продажба 4500 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод | Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти | Камено

Урегулиран поземлен имотКамено

74 842 € (146 378.23 лв.)преди 30+ дни
Поземлен имот в м. ”Кошарите” - Поморие Продажба 3254 кв.м Пред регулация Без ток Без вода | Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти | м. ”Кошарите” Поморие

Поземлен имот в м. ”Кошарите” - Поморием. ”Кошарите”, Поморие

57 000 € (111 482.30 лв.)преди 30+ дни
Поземлен имот и сгради в м. ”Качул” Продажба 8790 кв.м Не е в регулация С ток Водопровод | Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти | Местност ”Качул” Граматиково

Поземлен имот и сгради в м. ”Качул”Местност ”Качул”, Граматиково

220 633 € (431 520.64 лв.)преди 30+ дни
Тристаен апартамент в Жилищна сграда в жк. ЗОРНИЦА Тристаен апартамент 114 кв.м Тухла 2024 г. 4 етаж Непоследен | Апартаменти | Зорница Бургас

Тристаен апартамент в Жилищна сграда в жк. ЗОРНИЦАЗорница, Бургас

133 000 € (260 125.40 лв.)от днес
Двустаен апартамент ж.к. Изгрев Двустаен апартамент 74 кв.м Тухла 2002 г. 2 етаж Първи жилищен | Апартаменти | Изгрев Бургас

Двустаен апартамент ж.к. ИзгревИзгрев, Бургас

120 000 € (234 699.60 лв.)от днес
Двустаен апартамент ж.к. Изгрев Двустаен апартамент 67 кв.м Тухла 2024 г. 4 етаж Непоследен | Апартаменти | Изгрев Бургас

Двустаен апартамент ж.к. ИзгревИзгрев, Бургас

500 € (977.92 лв.)преди 14 дни
Офис център Офис 70 кв.м Последен етаж | Магазини, Офиси, Кабинети, Салони | Център Бургас

Офис центърЦентър, Бургас

 
7 обяви

Двустаен апартамент ж.к. Изгрев

Имоти - Продажби » Апартаменти   Изгрев, Бургас, област Бургас
Цена: 133 000 € (260 125.40 лв.) 1794.87 €/кв.м (3510.46 лв./кв.м) Двустаен апартамент 74 кв.м Тухла 2002 г. 2 етаж Първи жилищен Предлагаме Ви двустаен апартамент в ж.к. Изгрев, ново строителство, в актувана сграда на 1-ви жилищен етаж с южно изложение и площ- 74,10кв.м. от които 7,66кв.м. общи части. Апартаментът се състои от ..

Двустаен апартамент ж.к. Изгрев

Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.) 1791.04 €/кв.м (3502.98 лв./кв.м) Двустаен апартамент 67 кв.м Тухла 2024 г. 4 етаж Непоследен Предлагаме на Вашето внимание, двустаен апартамент в новопостроена жилищна сграда с акт 16 от м.12.2024г на 4 жилищен етаж, намиращ се в прекрасен район в близост до Английската гимназия. Площа на апа..

Офис център

Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Център, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 7.14 €/кв.м (13.97 лв./кв.м) Офис 70 кв.м Последен етаж Предлагаме офис в бизнес сграда в супер център в близост до общината. Офисът е с площ от 70 кв.м. на трети етаж, обзаведен с изложение изток запад. Настилки теракот и мокет, климатик, оборудван санита..

Поземлен имот в м. ”Кошарите” - Поморие

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   м. ”Кошарите”, Поморие, област Бургас
Цена: 74 842 € (146 378.23 лв.) 23 €/кв.м (44.98 лв./кв.м) Продажба 3254 кв.м Пред регулация Без ток Без вода Поземлен имот за който е входиран ПУП-ПРЗ, според който се новообразуват 4 поземлени имота с площ от 488 кв.м. и 1 поземлен имот с площ от 819,8 кв.м. със следните показатели за застрояване: Пзастр...

Тристаен апартамент в Жилищна сграда в жк. ЗОРНИЦА

Имоти - Продажби » Апартаменти   Зорница, Бургас, област Бургас
Цена: 220 633 € (431 520.64 лв.) 1929.96 €/кв.м (3774.67 лв./кв.м) Тристаен апартамент 114 кв.м Тухла 2024 г. 4 етаж Непоследен В строеж Имаме удоволствието да ви представим модерна жилищна сграда в ЗОРНИЦА, разположена в престижния ж.к. „Зорница“, в град Бургас. Този проект се намира на изключително удобна локация, осигуряваща комфорт..

Урегулиран поземлен имот

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Камено, област Бургас
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.) 10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м) Продажба 4500 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод Урегулиран поземлен имот с площ 4500 кв.м., със съглсуван ПУП и предназначение - За механична работилница, бояджийски услуги в камера, офиси и административна битова част. Плътност на застрояване 60%,..

Поземлен имот и сгради в м. ”Качул”

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Местност ”Качул”, Граматиково, област Бургас
Цена: 57 000 € (111 482.30 лв.) 6.48 €/кв.м (12.68 лв./кв.м) Продажба 8790 кв.м Не е в регулация С ток Водопровод Поземлен имот в природен парк ”Странджа”, местност ” КАЧУЛ”, с начин на трайно ползване - За курортен хотел, почивен дом с площ от 8709 кв.м., с лице на път 99 и граничещ с река Велека. В имота има че..
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
Филтриране по Категория
"Сайт в alo.bg" на РИЧ Инвестмънт ЕООД ( richinvestment )

Направи си сам "Сайт в alo.bg"
Да
Не
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече