114 обяви
Продава ПАРЦЕЛ Общ. Момчилград, с. Летовник
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Летовник, област Кърджали
Цена: 20 000 € (39 116.60 лв.)
71.43 €/кв.м (139.70 лв./кв.м)
Продажба
280 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
ИМОТ Nо: 85
Продава поземлен имот в урбанизираната територия на с. Летовник, община Момчилград. Парцела е с площ 280 кв.м. В близост до имота има ток, вода и е подходящ за къща, вила и други. Изключи..
Продава ГАРАЖ гр. Кърджали, кв. Възрожденци
Имоти - Продажби » Гаражи, Паркоместа Възрожденци, Кърджали, област Кърджали
Цена: 15 400 € (30 119.78 лв.)
592.31 €/кв.м (1158.45 лв./кв.м)
Гараж (самостоятелен)
26 кв.м
Тухла
ИМОТ No: 298
Продава ГАРАЖ, ново тухлено строителство, с АКТ 16 в гр. Кърджали, кв. Възрожденци, района на Маркет Шенел. Имота е с площ 26 кв.м. и е на ниво подземие.
Цена: 15 400 евро.
Продава 2-СТАЕН гр. Кърджали, Център
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Кърджали, област Кърджали
Цена: 71 800 € (140 428.60 лв.)
983.56 €/кв.м (1923.68 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
73 кв.м
Тухла
2024 г.
5 етаж
Последен етаж
ИМОТ No: 434
Продава 2-СТАЕН апартамент, ново тухлено строителство, с АКТ 16, в град Кърджали, Център, в района на Църквата. Имота е с обща площ 73 кв.м. и се състои от антре, баня с тоалетна, всекид..
Продава 2-СТАЕН гр. Кърджали, Център
Цена: 84 700 € (165 658.80 лв.)
1283.33 €/кв.м (2509.98 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
66 кв.м
Тухла
2025 г.
4 етаж
Непоследен
ИМОТ No: 551
Продава 2-СТАЕН апартамент, старо тухлено строителство, в град Кърджали, Център, в района на Автогарата. Жилището е с площ 65.80 кв.м. и се състои от коридор, всекидневна, кухня, спалня,..
Продава ХАМБАР общ. Кърджали, с. Скалище
Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти Скалище, област Кърджали
Цена: 128 300 € (250 933 лв.)
31.33 €/кв.м (61.28 лв./кв.м)
Ферма
4095 кв.м
ИМОТ No: 387
Продава ХАМБАР, в община Кърджали, с. Скалище, представляваща едноетажна, полумасивна, самостоятелна, стопанска сграда със застроена площ: 554 кв.м., съдържащо едно помещение, с каменна ..
Продава ПАРЦЕЛ Общ. Момчилград, с. Равен
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Равен, област Кърджали
Цена: 12 850 € (25 132.42 лв.)
26.22 €/кв.м (51.30 лв./кв.м)
Продажба
490 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
ИМОТ Nо: 53
Продава ПАРЦЕЛ в община Момчилград, с. Равен. Имота е в РЕГУЛАЦИЯ с право на строеж до 10 м. Парцела е с площ 490 кв.м. В близост до имота има ток, вода и е подходящ за къща, вила и други..
Продава ПАРЦЕЛ гр. Кърджали, кв. Възрожденци
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Възрожденци, Кърджали, област Кърджали
Цена: 77 000 € (150 598.90 лв.)
106.65 €/кв.м (208.60 лв./кв.м)
Продажба
722 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
ИМОТ Nо: 36
Продава ПАРЦЕЛ в гр. Кърджали, кв. Възрожденци в района на първите блокове. Имота е в РЕГУЛАЦИЯ с право на строеж до 10 м. Парцела е с площ 722 кв.м. В близост до имота има ток, вода и е ..
Продава ПАРЦЕЛ Общ. Момчилград, с. Равен
Цена: 17 950 € (35 107.15 лв.)
29.92 €/кв.м (58.50 лв./кв.м)
Продажба
600 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
ИМОТ Nо: 52
Продава ПАРЦЕЛ в община Момчилград, с. Равен. Имота е в РЕГУЛАЦИЯ с право на строеж до 10 м. Парцела е с площ 600 кв.м. В близост до имота има ток, вода и е подходящ за къща, вила и други..
Продава ЗЕМЕДЕЛСКА ЗЕМЯ Обл. Кърджали, с. Кирково
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора Кирково, област Кърджали
Цена на имота: 21 550 € (42 148.14 лв.)
10.78 €/кв.м (21.07 лв./кв.м)
Земеделска земя
2000 кв.м
девета категория
ИМОТ Nо: 64
Продава ЗЕМЕДЕЛСКА ЗЕМЯ в обл. Кърджали, с. Кирково. Имота е с площ 2000 кв.м. Категория 9. В близост до парцела има ток и вода. Пътя към имота е черен и лесно проходим за автомобили.
Ц..
Продава търговско помещение гр. Кърджали, Център
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Център, Кърджали, област Кърджали
Цена: 643 000 € (1 257 598.70 лв.)
2603.24 €/кв.м (5091.50 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота
247 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
ИМОТ No: 561
Продава ТЪРГОВСКО ПОМЕЩЕНИЕ, ново тухлено строителство, в напълно завършен вид с АКТ 16, в град Кърджали, Център, в района на новострояща се болничен комплекс Сърце и мозък. Имота е с об..
Продава ЗЕМЕДЕЛСКА ЗЕМЯ Общ. Момчилград, с. Балабаново
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора Балабаново, област Кърджали
Цена на имота: 135 000 € (264 037.05 лв.)
20 €/кв.м (39.12 лв./кв.м)
Земеделска земя
6750 кв.м
девета категория
ИМОТ No: 70
Продава поземлен имот в община Момчилград, с. Балабаново. Парцела е с площ 6750 кв.м. Мястото е земеделска, за къмпинг, мотел и други. В близост до имота има ток и вода.
Цена: 135 000 е..
Продава ПАРЦЕЛ обл. Кърджали, с. Тополчане
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Тополчане, област Кърджали
Цена: 28 300 € (55 350 лв.)
23.98 €/кв.м (46.90 лв./кв.м)
Продажба
1180 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
ИМОТ No: 75
Продава ПАРЦЕЛ в област Кърджали, с. Тополчане. Парцела е с площ 1180 кв.м. В регулация, ниско застрояване до 10 м. Парцела е със страхотна гледка към язовир Кърджали и е подходящ за къща..
Продава КЪЩА общ. Кърджали, с. Широко поле
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Широко поле, област Кърджали
Цена: 123 200 € (240 958.26 лв.)
Двуетажна къща
80 кв.м РЗП
450 кв.м двор
ИМОТ No: 599
Продава КЪЩА, ново тухлено строителство, в общ. Кърджали, с. Широко поле. Къщата е на два етажа с застроена площ 80 кв.м.
Първи етаж се състои от антре, всекидневна, спалня и кухня. ..
Продава 2-СТАЕН гр. Кърджали, кв. Възрожденци
Имоти - Продажби » Апартаменти Възрожденци, Кърджали, област Кърджали
Цена: 59 000 € (115 393.97 лв.)
855.07 €/кв.м (1672.38 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
69 кв.м
Тухла
1980 г.
9 етаж
Непоследен
ИМОТ No: 601
Продава 2-СТАЕН апартамент, старо тухлено строителство, в град Кърджали, квартал Възрожденци, в района на Училище Славейков. Жилището е с обща площ 69.39 кв.м. и се състои от антре, всек..
Продава ГАРАЖ гр. Кърджали, кв. Възрожденци
Цена: 25 000 € (48 895.75 лв.)
1470.59 €/кв.м (2876.22 лв./кв.м)
Гараж (самостоятелен)
17 кв.м
ИМОТ No: 617
Продава ГАРАЖ, ново тухлено строителство, с АКТ 16 в гр. Кърджали, кв. Възрожденци, района на блок 13. Имота е с площ 17 кв.м. и е на ниво партер.
Цена: 25 000 евро.
Продава 3-СТАЕН гр. Кърджали, кв. Възрожденци
Цена: 87 000 € (170 157.20 лв.)
1011.63 €/кв.м (1978.57 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
86 кв.м
Панел
1991 г.
3 етаж
Непоследен
ИМОТ No: 606
Продава 3-СТАЕН апартамент, старо строителство- панел, в град Кърджали, квартал Възрожденци, в района на стотните блокове. Жилището е с площ 86 кв.м. и се състои от антре, тоалетна, баня..
Продава 3-СТАЕН гр. Кърджали, кв. Възрожденци
Цена: 95 000 € (185 803.85 лв.)
950 €/кв.м (1858.04 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
100 кв.м
Тухла
2027 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
ИМОТ No: 648
Продава 3-СТАЕН апартамент, ново тухлено строителство - в процес на строеж, в град Кърджали, централната част на квартал Възрожденци, в района на Миш Маш. Жилището е с обща площ 99.98 кв..
Продава 2-СТАЕН гр. Кърджали, кв. Възрожденци
Цена: 70 000 € (136 908.10 лв.)
921.05 €/кв.м (1801.42 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
76 кв.м
Тухла
2027 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
ИМОТ No: 646
Продава 2-СТАЕН апартамент, ново тухлено строителство - в процес на строеж с Акт 14, в град Кърджали, квартал Възрожденци, в района на Училище Славейков. Жилището е с обща площ 76 кв.м. ..
Продава ГАРАЖ гр. Кърджали, кв. Възрожденци
Цена: 24 400 € (47 722.25 лв.)
950.53 €/кв.м (1859.07 лв./кв.м)
Гараж (самостоятелен)
26 кв.м
Тухла
ИМОТ No: 647
Продава ГАРАЖ, ново тухлено строителство - в процес на строеж, в гр. Кърджали, кв. Възрожденци, района на Миш Маш. Имота е с площ 25.67 кв.м. и е на ниво партер.
Цена: 24 400 евро.
Дава под наем ПРОМИШЛЕНО ПОМЕЩЕНИЕ гр. Кърджали, Промишлена зона Юг
Имоти - Наеми » Складове, промишлени и стопански имоти под наем Промишлена Зона Юг, Кърджали, област Кърджали
Месечен наем: 2060 € (4029 лв.)
4.77 €/кв.м (9.33 лв./кв.м)
Промишлено помещение
432 кв.м
ИМОТ No: 572
Дава под наем ПРОМИШЛЕНО ПОМЕЩЕНИЕ, в град Кърджали, Промишлена зона Юг. Имота е с площ 432 кв.м., състои се от основна зала с дължина 36м. Широчина 12м. Височина 6м. Помещението е на ни..
Дава под наем ПРОМИШЛЕНО ПОМЕЩЕНИЕ гр. Кърджали, кв. Възрожденци
Имоти - Наеми » Складове, промишлени и стопански имоти под наем Възрожденци, Кърджали, област Кърджали
Месечен наем: 770 € (1506 лв.)
0.91 €/кв.м (1.77 лв./кв.м)
Промишлено помещение
850 кв.м
ИМОТ No: 505
Дава под наем ПРОМИШЛЕНО ПОМЕЩЕНИЕ, ново тухлено строителство, в град Кърджали, квартал Възрожденци, в района на първите блокове. Имота е с площ 850 кв.м., и се състои от основна търговс..
Дава под наем 2-СТАЕН гр. Кърджали, кв. Възрожденци
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Възрожденци, Кърджали, област Кърджали
Месечен наем: 320 € (625.87 лв.)
5.08 €/кв.м (9.93 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
63 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ИМОТ No: 650
Дава под наем 2-СТАЕН апартамент, ново тухлено строителство, с АКТ 16, в град Кърджали, квартал Възрожденци, в района на детска градина Баба Тонка. Жилището е с обща площ 63 кв.м. и се с..
Дава под наем 3-СТАЕН гр. Кърджали, Център
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Център, Кърджали, област Кърджали
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.)
4.07 €/кв.м (7.96 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
86 кв.м
Обзаведен
Сутерен
ИМОТ No: 666
Дава под наем 3-СТАЕН апартамент, старо тухлено строителство, в град Кърджали, Център, в района на Кадастър. Жилището е с обща площ 86 кв.м. и се състои от антре, баня с тоалетна, кухня,..
Продава 3-СТАЕН гр. Кърджали, кв. Възрожденци
Цена: 95 000 € (185 803.85 лв.)
1043.96 €/кв.м (2041.80 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
91 кв.м
Тухла
2026 г.
3 етаж
Последен етаж
ИМОТ No: 665
Продава 3-СТАЕН апартамент, ново тухлено строителство, пред АКТ 16, в град Кърджали, квартал Възрожденци, в района на Маркет Шенел. Жилището е с обща площ 91.29 кв.м. и се състои от антр..
Продава 3-СТАЕН гр. Кърджали, кв. Възрожденци
Цена: 196 000 € (383 342.68 лв.)
1531.37 €/кв.м (2995.10 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
128 кв.м
Тухла
2025 г.
4 етаж
Последен етаж
ИМОТ No: 645
Продава 3-СТАЕН апартамент, ново тухлено строителство с АКТ 16, в град Кърджали, квартал Възрожденци, в района на Мебели Виденов. Имота е с обща площ 127.99 кв.м. и се състои от антре, в..
Продава 3-СТАЕН гр. Кърджали, кв. Възрожденци
Цена: 194 000 € (379 431.02 лв.)
1535.30 €/кв.м (3002.78 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
126 кв.м
Тухла
2025 г.
4 етаж
Последен етаж
ИМОТ No: 644
Продава 3-СТАЕН апартамент, ново тухлено строителство с АКТ 16, в град Кърджали, квартал Възрожденци, в района на Мебели Виденов. Имота е с обща площ 126.36 кв.м. и се състои от антре, в..
Продава 3-СТАЕН гр. Кърджали, кв. Възрожденци
Цена: 140 000 € (273 816.20 лв.)
1505.38 €/кв.м (2944.26 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
93 кв.м
Тухла
2011 г.
1 етаж
Първи жилищен
ИМОТ No: 641
Продава 3-СТАЕН апартамент, ново тухлено строителство, с АКТ 16, в град Кърджали, квартал Възрожденци, в района на Маркет Шенел. Жилището е с обща площ 93 кв.м. и се състои от антре с ку..
Дава под наем 3-СТАЕН гр. Кърджали, кв. Възрожденци
Месечен наем: 200 € (391.17 лв.)
2.25 €/кв.м (4.40 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
89 кв.м
Обзаведен
Сутерен
ИМОТ No: 651
Дава под наем 3-СТАЕН апартамент, старо строителство - панел, в град Кърджали, квартал Възрожденци, в района на стотните блокове. Жилището е с площ 89 кв.м. и се състои от антре, баня с ..
Дава под наем ТЪРГОВСКО ПОМЕЩЕНИЕ гр. Кърджали, кв. Възрожденци
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Възрожденци, Кърджали, област Кърджали
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.)
7.14 €/кв.м (13.97 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота
42 кв.м
Партер
ИМОТ No: 639
Дава под наем търговско помещение, ново тухлено строителство, в напълно завършен вид с АКТ 16, в град Кърджали, централната част на квартал Възрожденци, в района на Хотел Меаца. Имота е ..
Дава под наем 3-СТАЕН гр. Кърджали, кв. Възрожденци
Месечен наем: 250 € (488.96 лв.)
2.78 €/кв.м (5.43 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
90 кв.м
Необзаведен
Първи жилищен
ИМОТ No: 664
Дава под наем 3-СТАЕН апартамент, ново тухлено строителство, с АКТ 16, в град Кърджали, квартал Възрожденци, в района на Хотел Меаца. Жилището е с обща площ 90 кв.м. и се състои от антре..
"Сайт в alo.bg" на Революция-Недвижими Имоти 2022
( revolution-2022 )
Направи си сам "Сайт в alo.bg"
|
Да Не
|