34 обяви
Просторен студио апартамент с източно изложение и мазе в района на Какао Бийч
Имоти - Продажби » Апартаменти
Sun City 1, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 63 000 € (123 217.30 лв.)
1211.54 €/кв.м (2369.56 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
52 кв.м
Тухла
2007 г.
2 етаж
Непоследен
Това е отличен просторен, напълно обзаведен студио апартамент, разположен на втори етаж в комплекс Sun City в Слънчев бряг. Апартаментът се предлага напълно обзаведен и оборудван и със собствено мазе ..
Просторен тристаен апартамент в северната част на Слънчев бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Pirop City, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 104 950 € (205 264.36 лв.)
1081.96 €/кв.м (2116.13 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
97 кв.м
Тухла
2008 г.
3 етаж
Непоследен
Това е отличен просторен апартамент с две спални, разположен на третия етаж в комплекс „Пироп Сити“ в северната част на Слънчев бряг. Апартаментът се състои от голяма всекидневна с кухненски бокс, две..
Просторен 3-стаен с гледка море и без такса поддръжка в Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти
кв.Русалка, Свети Влас, област Бургас
Цена: 119 950 € (234 601.80 лв.)
1007.98 €/кв.м (1971.44 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
119 кв.м
Тухла
2008 г.
3 етаж
Непоследен
Светъл и просторен тристаен апартамент с гледка море, разположен на втори жилищен етаж в квартал ”Русалка”, Свети Влас, само на 700 метра от плажа и яхтеното пристанище и на 5 минути път с кола от изв..
Изключителен двустаен апартамент на топ място в Свети Влас на 150м от Марина Диневи
Имоти - Продажби » Апартаменти
Briz, Свети Влас, област Бургас
Цена: 104 500 € (204 384.24 лв.)
1900 €/кв.м (3716.08 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
55 кв.м
Тухла
2008 г.
Непоследен
Това е изключителен, напълно обзаведен апартамент с една спалня, разположен на първия етаж в комплекс Бриз в Свети Влас, само на 100 метра от прекрасния плаж. Апартаментът е с площ от 55 кв.м., в отли..
Двустаен апартамент с гледка море и градинка на 50м от плажа в Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти
Манастира 2, Свети Влас, област Бургас
Цена: 122 000 € (238 611.26 лв.)
1820.90 €/кв.м (3561.36 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
67 кв.м
Тухла
2008 г.
Партер
Това е отличен, напълно обзаведен апартамент с една спалня, разположен на партерния етаж в комплекс „Манастира 2“ в Свети Влас. Апартаментът е с обща площ от 67 кв.м. и разполага с климатик във всяка ..
Луксозен 3-стаен апартамент в престижен квартал на Слънчев бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти
Izida Palace, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 135 000 € (264 037.05 лв.)
1534.09 €/кв.м (3000.42 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
88 кв.м
Тухла
2015 г.
4 етаж
Последен етаж
Това е отличен, напълно обзаведен и оборудван апартамент с две спални, разположен на четвъртия етаж в Изида Палас, Слънчев бряг. Апартаментът е със съвременни мебели, голяма панорамна тераса, климатик..
Двустаен апартамент на първа линия с гледка към морето и марината в Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти
Complex Top, Свети Влас, област Бургас
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.)
1846.15 €/кв.м (3610.76 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
65 кв.м
Тухла
2008 г.
3 етаж
Последен етаж
Това е изискан напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на трети жилищен (четвърти) етаж в комплекс Топ на първа линия в Свети Влас. Апартаментът предлага брилянтна гледка към морето и яхтено..
Двустаен апартамент с гледка басейн в сърцето на Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти
Compass, Свети Влас, област Бургас
Цена: 89 950 € (175 926.90 лв.)
1550.86 €/кв.м (3033.22 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
58 кв.м
Тухла
2008 г.
2 етаж
Непоследен
Този прекрасен напълно обзаведен двустаен апартамент се намира на първи жилищен (втори) етаж в комплекс Компас в Свети Влас. Състои се от всекидневна с оборудвана кухня, една спалня, коридор с достъп ..
Просторен тристаен апартамент в Поморие
Имоти - Продажби » Апартаменти Marina Holiday Club, Поморие, област Бургас
Цена: 115 950 € (226 778.50 лв.)
1274.18 €/кв.м (2492.07 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
91 кв.м
Тухла
2008 г.
2 етаж
Непоследен
Това е просторен апартамент с две спални, разположен на втория етаж в Marina Holiday Club в Поморие, само на 200 метра от красивия плаж, на 5 минути с кола от центъра, на 15 минути от Бургас и на 15 м..
Чудесен обзаведен двустаен апартамент в Слънчев бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти
Holiday Fort Club, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 69 950 € (136 810.30 лв.)
1076.15 €/кв.м (2104.77 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
65 кв.м
Тухла
2009 г.
4 етаж
Последен етаж
Това е напълно обзаведен апартамент с една спалня, разположен на четвърти етаж в Holiday Fort Golf Club в Слънчев бряг. Апартаментът е разположен срещу аквапарка и има преркрасна гледка към басейна и ..
Светъл двустаен апартамент в южната част на Слънчев бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти
Sun City 1, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 86 500 € (169 179.30 лв.)
1330.77 €/кв.м (2602.76 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
65 кв.м
Тухла
2007 г.
1 етаж
Непоследен
Това е двустаен, напълно обзаведен апартамент, който се намира на първи етаж в комплекс Сън Сити 1, Слънчев бряг. Апартаментът разполага с голяма тераса с изглед към околностите. Плажът е само на 5 ми..
Превъзходен съвременен двустаен апартамент с гледка море в Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти
Dolce Vita 2, Свети Влас, област Бургас
Цена: 138 000 € (269 904.54 лв.)
2123.08 €/кв.м (4152.38 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
65 кв.м
Тухла
2010 г.
2 етаж
Непоследен
Превъзходен съвременен апартамент с една спалня, разположен на втория етаж в популярния комплекс на първа линия Dolce Vita 2 в Свети Влас, България. Апартаментът е с обща площ от 65 квадратни метра и ..
Изключителен тристаен апартамент на топ място в Свети Влас, 150м от Марина Диневи
Имоти - Продажби » Апартаменти
Briz, Свети Влас, област Бургас
Цена: 160 500 € (313 910.72 лв.)
1888.24 €/кв.м (3693.07 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
85 кв.м
Тухла
2008 г.
Непоследен
Това е изключителен, напълно обзаведен апартамент с две спални, разположен на първия етаж в комплекс Бриз в Свети Влас, само на 100 метра от прекрасния плаж. Апартаментът е с площ от 85 кв.м., в отлич..
Самостоятелна къща с двор във вилна зона Кошарица
Имоти - Продажби » Къщи, Вили
Кошарица, област Бургас
Цена: 149 000 € (291 418.67 лв.)
Двуетажна къща
130 кв.м РЗП
600 кв.м двор
Самостоятелна къща във вилна зона Кошарица на 2 етажа (130 м2) без такса поддръжка.
Състои се от просторен хол с камина, трапезария и хол (отворен план), 3 спални, баня с тоалетна, отделна тоалетн..
Прекрасен студио апартамент в южната част на Слънчев бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти
Pollo Resort, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 56 500 € (110 504.40 лв.)
1345.24 €/кв.м (2631.06 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
42 кв.м
Тухла
2007 г.
4 етаж
Непоследен
Този напълно обзаведен студио апартамент се намира на четвърти етаж в Pollo Resort, Слънчев бряг. Апартаментът е с обща площ от 42 кв.м. Комплекс Pollo Resort се намира в тихия квартал Фрегата и извес..
Просторен едностаен апартамент с мазе в южната част на Слънчев бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти
Sun City 1, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 59 950 € (117 252 лв.)
1152.88 €/кв.м (2254.85 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
52 кв.м
Тухла
2007 г.
Партер
Това е отличен просторен, напълно обзаведен студио апартамент, разположен на партерния етаж с изглед към басейна в комплекс Sun City в Слънчев бряг. Апартаментът се предлага напълно обзаведен и оборуд..
Прекрасен студио апартамент с гледка басейн в южната част на Слънчев бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти
Pollo Resort, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 60 000 € (117 349.80 лв.)
1428.57 €/кв.м (2794.04 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
42 кв.м
Тухла
2007 г.
5 етаж
Непоследен
Това е напълно обзаведен студио апартамент с отлична гледка към басейна, разположен на пети етаж в Pollo Resort, Слънчев бряг. Апартаментът е с обща площ от 42 кв.м. Комплекс Pollo Resort се намира в ..
Достъпен двустаен апартамент на 50м от плажа в Елените
Имоти - Продажби » Апартаменти
Privilege Fort Bech, Елените, област Бургас
Цена: 77 950 € (152 456.95 лв.)
1199.23 €/кв.м (2345.50 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
65 кв.м
Тухла
2008 г.
1 етаж
Партер
Това е напълно обзаведен и оборудван апартамент с една спалня, разположен на партерния (първи) етаж в комплекс Privilege Fort Beach, разположен на брега на морето. Апартаментът е с обща площ от 65 ква..
Земеделска земя, обл. Бургас, м. Каменливия Хълм
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора
Каменливия Хълм, Бургас, област Бургас
Цена на имота: 9500 € (18 580.40 лв.)
1.52 €/кв.м (2.97 лв./кв.м)
Земеделска земя
6265 кв.м
девета категория
Земеделска зема, гр. Бургас, с. Изворище, местност Каменливия хълм, кадастрален номер - 07079.17.606
Земеделска земя, с. Лъка, гр. Каблешково, Област Бургас
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора
Бадемите, Лъка, област Бургас
Цена на имота: 10 000 € (19 558.30 лв.)
1.13 €/кв.м (2.20 лв./кв.м)
Земеделска земя
8883 кв.м
десета категория
Земеделска земя, с. Лъка, гр. Каблешково, обл. Бургас. Местност Бадемите, кадастрален номер 35033.18.34
Земеделска земя, с. Каменар, гр. Каблешково, м. Лалето
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора
Лалето, Каблешково, област Бургас
Цена на имота: 14 000 € (27 381.62 лв.)
4.30 €/кв.м (8.40 лв./кв.м)
Земеделска земя
3254 кв.м
седма категория
Земеделска земя, с. Каменар, гр. Каблешково, обл. Бургас, с лице на път. м. Лалето, 3254м2, категория 7 - кадастрален номер 35033.15.135
Земеделска земя, с. Оризаре, обл. Бургас
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора
Айкъна, Оризаре, област Бургас
Цена на имота: 30 000 € (58 674.90 лв.)
3.88 €/кв.м (7.58 лв./кв.м)
Земеделска земя
7740 кв.м
четвърта категория
Земеделска зема категория 4, с. Оризаре, обл. Бургас, кадатрален номер 53822.15.146
Земеделска земя, с. Изворище, обл. Бургас
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора
Изворище, област Бургас
Цена на имота: 13 000 € (25 425.80 лв.)
4.11 €/кв.м (8.03 лв./кв.м)
Земеделска земя
3166 кв.м
девета категория
Земеделска земя, с. Изворище, местност Каменлива могила, 3166м2, категория 9 - кад №32425.58.12
Търговско помещение в кв. Черно море, Несебър
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Несебър, област Бургас
Цена: 149 950 € (293 276.70 лв.)
1666.11 €/кв.м (3258.63 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Салон за красота, Друго
90 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
В сърцето на квартал ”Черно море”, срещу детска площадка. Завършен ”до ключ”. Трифазен ток. Подходящо за офис, аптека, дрогерия, салон за красота, магазин, детски център, медицински център и т.н.
Акт..
Просторен и светъл тристаен апартамент с паркомясто в Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти
Compass, Свети Влас, област Бургас
Цена: 129 950 € (254 160.10 лв.)
1397.31 €/кв.м (2732.90 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
93 кв.м
Тухла
2008 г.
5 етаж
Последен етаж
Този прекрасен, напълно обзаведен апартамент с две спални се намира на четвъртия жилищен етаж в комплекс „Компас“ в Свети Влас. Състои се от просторна всекидневна с кухня/трапезария, оборудвана с бар ..
Изключителен тристаен апартамент на 20м от плажа в Елените
Имоти - Продажби » Апартаменти
Messambria Fort Beach, Елените, област Бургас
Цена: 139 000 € (271 860.37 лв.)
1263.64 €/кв.м (2471.46 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
110 кв.м
Тухла
2007 г.
3 етаж
Непоследен
Превъзходен напълно обзаведен и оборудван тристаен апартамент, намиращ се на трети етаж в Месамбрия Форт Бийч, само на 20 метра от плажа и на 10 минути път с кола до Слънчев бряг. Обща площ на апартам..
Парцел в регулация в кв. Инцараки гр. Свети Влас
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти
кв.Инцараки, Свети Влас, област Бургас
Цена: 73 900 € (144 535.84 лв.)
111.97 €/кв.м (219 лв./кв.м)
Продажба
660 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
Парцел в регулация за продажба в кв. Инцараки, гр. Свети Влас.
Парцел в регулация кв. Инцараки, Свети Влас
кв.Инцараки, Свети Влас, област Бургас
Цена: 61 500 € (120 283.55 лв.)
111.82 €/кв.м (218.70 лв./кв.м)
Продажба
550 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
Просторен и светъл двустаен в комплекс на първа линия в Елените
Имоти - Продажби » Апартаменти
Privilege Fort Bech, Елените, област Бургас
Цена: 102 950 € (201 352.70 лв.)
1354.61 €/кв.м (2649.38 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
76 кв.м
Тухла
2008 г.
3 етаж
Непоследен
Това е напълно обзаведен и оборудван апартамент с една спалня, разположен на втория жилищен (трети) етаж в комплекс Privilege Fort Beach, разположен на брега на морето. Апартаментът е с обща площ от 7..
Просторен двустаен апартамент на 50м от плажа в Елените
Имоти - Продажби » Апартаменти
Messambria Fort Beach, Елените, област Бургас
Цена: 109 950 € (215 043.50 лв.)
1506.16 €/кв.м (2945.80 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
73 кв.м
Тухла
2007 г.
3 етаж
Непоследен
Прекрасен напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент на разположен на трети етаж в Месамбрия Форт Бийч, само на няколко крачки от спокойния плаж в Елените, Робинзон и на 10 минути път с кола от..
|
Да Не
|