back to top
За нас
Агенция за недвижими имоти -RE/MAX Terra гр. Плевен ул. Шипка № 22.
- сделки с недвижими имоти .
- посредничество при кредитиране .
- посредничество при наем и отдаване на недвижими имоти имоти .
Връзка с нас
Контакти
Област Плевен, Плевен,
Шипка №22
Наши предложения
6000 € (11 734.98 лв.)преди 30+ дни
Къща в близост до Враца! Двуетажна къща 90 кв.м РЗП 1915 кв.м двор | Къщи, Вили | Баница

Къща в близост до Враца!Баница

3000 € (5867.50 лв.)преди 14 дни
Парцел в близост до Враца. Продажба 930 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода | Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти | Баница

Парцел в близост до Враца.Баница

53 000 € (103 659 лв.)преди 30+ дни
Етаж от къща в Луковит. Етаж от къща 120 кв.м РЗП 801 кв.м двор | Къщи, Вили | Луковит

Етаж от къща в Луковит.Луковит

17 500 € (34 227.03 лв.)преди 7 дни
Апартамент на село в област Плевен. Тристаен апартамент 60 кв.м Тухла 1980 г. 4 етаж Последен етаж | Апартаменти | Каменец

Апартамент на село в област Плевен.Каменец

30 000 € (58 674.90 лв.)преди 26 дни
Апартамент в Долна Митрополия до Плевене. Тристаен апартамент 70 кв.м Тухла 1960 г. 2 етаж Непоследен | Апартаменти | Долна Митрополия

Апартамент в Долна Митрополия до Плевене.Долна Митрополия

6000 € (11 734.98 лв.)преди 30+ дни
Парцел в област София! Продажба 2444 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода | Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти | Брусен

Парцел в област София!Брусен

15 000 € (29 337.45 лв.)преди 30+ дни
Парцел със сграда и гаражи в центъра на Мърчево! Друго 182 кв.м | Складове, промишлени и стопански имоти | Мърчево

Парцел със сграда и гаражи в центъра на Мърчево!Мърчево

40 000 € (78 233.20 лв.)преди 14 дни
Къща в Тетевенски Балкан /с. Гложене/! Едноетажна къща 110 кв.м РЗП 210 кв.м двор | Къщи, Вили | Гложене

Къща в Тетевенски Балкан /с. Гложене/!Гложене

Къща в гр. Искър обл. Плевен.
Къща и магазин в Тетевен!
Знаем всичко за имотите !
RE/MAX Terra
 
46 обяви

Къща в гр. Искър обл. Плевен.

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Искър, област Плевен
Цена: 47 000 € (91 924 лв.) Двуетажна къща 141 кв.м РЗП 470 кв.м двор Къщата е с изцяло санирана, ПВЦдограма, НОВ покрив, както и ВиК и ел. инсталации. Разполага с общо 5 стаи, баня и тоалетна, както и голяма маза/механа. Също към имота- хубав и равен двор, беседка за с..

Къща и магазин в Тетевен!

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   в близост до магазин ”Била”, Тетевен, област Ловеч
Цена: 113 000 € (221 008.80 лв.) Двуетажна къща 227 кв.м РЗП 747 кв.м двор Къщата е обзаведена и готова за нанасяне. Отоплението е с чешко котле на дърва и въглища и алуминиеви радиатори във всяка стая. Дограмата е дървена (високачествена изроботка). Покрива е изцяло нов, дъ..

Апартамент на село в област Плевен.

Имоти - Продажби » Апартаменти   Каменец, област Плевен
Цена: 17 500 € (34 227.03 лв.) 291.67 €/кв.м (570.45 лв./кв.м) Тристаен апартамент 60 кв.м Тухла 1980 г. 4 етаж Последен етаж Апартамент в затворен комплекс със собствен двор, барбекю и детска площадка! Ремонтиран покрив на сградата. Подово отопление в кухнята! Две тераси! Разполага с маза от 14 кв. метра! Селото е с железоп..

Къща в близост до язовир Сопот.

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Голяма Желязна, област Ловеч
Цена: 30 000 € (58 674.90 лв.) Двуетажна къща 110 кв.м РЗП 549 кв.м двор Имот с мечтана локация за рибари и хора, обичащи близостта с природата. Намира се в непосредствена близост до язовир Сопот. Тихо и спокойно място в с. Голяма Желязна. Уникална гледка. Тишина и спокойс..

Обзаведена къща в гр. Левски!

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Център, Левски, област Плевен
Цена: 57 000 € (111 482.30 лв.) Едноетажна къща 70 кв.м РЗП 260 кв.м двор Напълно завършена и обзаведена къща в гр. Левски общ. Левски, обл. Плевен Имотът се намира зад пощата и е само на 1 минута пешеходно разстояние до центъра на града. Дворно място е съсобствено с..

Фотоволтаична система / централа 60 KW с къща.

Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти   Деков, област Плевен
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.) 16.36 €/кв.м (32 лв./кв.м) 2750 кв.м Предлагаме за продажба фотоволтаична система / електроцентрала с инсталирана мощност 60 kW, изградена на терен с отлична експозиция и достъп. Централата е в експлоатация и разполага с действащ догов..

Селска къща в близост до Бяла Слатина?

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Търнак, област Враца
Цена: 15 000 € (29 337.45 лв.) Едноетажна къща 110 кв.м РЗП 1680 кв.м двор Продаваме селска къща в близост до гр. Бяла Слатина. Имота е разположен на асфалтова улица, в съседство със старо читалище. Съвсем близо има парк и детска площадка. Две сгради, като по-малката е в сра..

Къща в гр. Койнаре обл. Плевен

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Койнаре, област Плевен
Цена: 25 500 € (49 873.67 лв.) Едноетажна къща 135 кв.м РЗП 980 кв.м двор Продава се имот в гр. Койнаре. Къщата е в много добро състояние с вътрешна баня и тоалетна. Подменена PVC дограма. Допълнителна лятна кухня. Равен и слънчев двор на асфалтова улица.

Къща с голям двор в гр. Козлодуй!

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Козлодуй, област Враца
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.) Едноетажна къща 233 кв.м РЗП 3118 кв.м двор Продава се къща на тиха и спокойна улица в гр. Козлодуй. Голям парцел (дворно място), с площ: 3118 кв. метра, в което са разположени няколко жилищни сгради: Сграда 1, с площ: 111 кв. метра, Сграда 2, ..

Къща в близост до Ловеч и Плевен!

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Николаево, област Плевен
Цена: 15 300 € (29 924.20 лв.) Двуетажна къща 203 кв.м РЗП 1409 кв.м двор Селото е в близост до новото трасе на магистрала Хемус. Еднакво разстояние от Плевен и Ловеч. Полупланински релеф и пейзаж. Къщата е двуетажна и е с канализация. Частично сменена с ПВЦ дограма / първи..

Етаж от къща в Ловеч с гаражи допълнителна постройка!

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Ловеч, област Ловеч
Цена: 75 000 € (146 687.25 лв.) Етаж от къща 105 кв.м РЗП 200 кв.м двор Продава се първи жилищен етаж от къща (площ 65 кв. метра), заедно с разположена в двора допълнителна самостоятелна сграда, с площ от 21 кв. метра. В цената е включен и самостоятелен гараж на плоча и с..

Парцел за дом в близост до магистрала!

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Малка Желязна, област Ловеч
Цена: 8500 € (16 624.56 лв.) 9.36 €/кв.м (18.30 лв./кв.м) Продажба 908 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода Парцел подходящ за изграждане на дом или ващанционен имот! Трайно предназначение: урбанизирава територи за ниско застрояване (до 10м.) Лесен достъп по асфалтов път! Ако търсиш; - Чист въздух -..

Парцел в близост до Враца.

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Баница, област Враца
Цена: 3000 € (5867.50 лв.) 3.23 €/кв.м (6.30 лв./кв.м) Продажба 930 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода Парцелът е в краят на селото и граничи с поляни. В близост има микро язовир, подходящ за риболов. Селото и районът са спокойни, с чист въздух с невероятна природа и гледки към Врачаски Балкан. Имота е..

УПИ, За продажба, с. Тепава

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Тепава, област Ловеч
Цена: 7158.09 € (14 000 лв.) 4.58 €/кв.м (8.95 лв./кв.м) Продажба 1564 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода Купете своя кът от рая в сърцето на България! Представяме УПИ за продажба, намиращ се в прекрасно село Тепава, Област Ловеч. Имотът принадлежи към категория Земя и предлага изобилие от възможности за ..

Къща в Тетевенски Балкан /с. Гложене/!

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Гложене, област Ловеч
Цена: 40 000 € (78 233.20 лв.) Едноетажна къща 110 кв.м РЗП 210 кв.м двор Търсите спокойствие, чист въздух и красива природа? Това предложение е точно за вас! Локация: В близост до центъра на селото Само на 10 км от гр. Тетевен Около 100 км от София Бърз и ..

Бивша кланица в Ловеч!

Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти   Продимчец, Ловеч, област Ловеч
Цена: 35 000 € (68 454.05 лв.) 43.53 €/кв.м (85.14 лв./кв.м) 804 кв.м Намира се в Продимчец. Имота е функционирал, като кланица. Нуждае се от ремонтни дейности. Продава се цяла сграда от 804 кв. метра. Парцел /Дворното място / е с обща площ 7675 кв. метра, като в цената..

Къща в гр. Искър в близост до Плевен!

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Искър, област Плевен
Цена: 15 000 € (29 337.45 лв.) Двуетажна къща 150 кв.м РЗП 1227 кв.м двор Къщата се намира на тихо място до детски парк/ площадка. В основната сграда на приземен етаж има ”механа”. Нуждае се от ремонт и обновяване, но е с добро разпределение на двор и сгради! Допълнителна с..

Парцел до басейна в Рибарица

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Рибарица, област Ловеч
Цена: 55 000 € (107 570.65 лв.) 61.04 €/кв.м (119.40 лв./кв.м) Продажба 901 кв.м В регулация (УПИ) С ток Без вода Парцел с прекрасна локация до: басейн, магазин, ресторант. Проект за застрояване на жилищна сграда с няколко апартамента и присъединяване към електроразпределителна мража /изтекъл срок на валидност, н..

Апартамент в Долна Митрополия до Плевене.

Имоти - Продажби » Апартаменти   Долна Митрополия, област Плевен
Цена: 30 000 € (58 674.90 лв.) 428.57 €/кв.м (838.20 лв./кв.м) Тристаен апартамент 70 кв.м Тухла 1960 г. 2 етаж Непоследен Продава се апартамент в Долна Митрополия. Близо до гр. Плевен. Апартаментът е за ремонт, но на атрактивна цена. Намира се в тих и спокоен район. Блокът е населен, сменена дограма на общите части. Допъ..

Парцел със сграда и гаражи в центъра на Мърчево!

Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти   Мърчево, област Монтана
Цена: 15 000 € (29 337.45 лв.) 82.42 €/кв.м (161.20 лв./кв.м) 182 кв.м Продават се дворно място с два гаража и двуетажна сграда центъра на село Мърчево, обл. Монтана.! Парцела е 870 кв. метра!

Къща в близост до Плевен, центъра на с. Гривица

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Център, Гривица, област Плевен
Цена: 104 000 € (203 406.32 лв.) Двуетажна къща 172 кв.м РЗП 1063 кв.м двор Това може да е твоят дом. Къщата се намира в непосредствена близост до центъра на селото и кметството. Подобрения: отремонтиран покрив, плоча между първи и втори етаж, нова ВиК инсталация и електро ин..

Парцел в област София!

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Брусен, област София
Цена: 6000 € (11 734.98 лв.) 2.45 €/кв.м (4.80 лв./кв.м) Продажба 2444 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода Просторен парцел в подножието на Стара планина. Имота предлага тишина, чист въздух и прекрасна панорамна гледка към планината. Подходящ е за изграждане на къща, вила или поставяне на бунгало/каравана...

Парцел гр. София - Ботевградско шосе.

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Ботевградско шосе, Долни Богров, област София
Цена: 252 000 € (492 869.16 лв.) 120 €/кв.м (234.70 лв./кв.м) Продажба 2100 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода Два съседни имота. Единият с площ: 1200 кв.м., а другият 900 кв.м. ”Лицето” на Ботевградско шосе на двата имота е 45 кв.м. Имотите са намират на табелата на Долни Богров, обл. София /столица/. Предназ..

Къща в района на Плевен!

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Новачене, област Плевен
Цена: 13 800 € (26 990.45 лв.) Едноетажна къща 136 кв.м РЗП 1367 кв.м двор Продава се: Къща в с. Новачене със страхотна перспектива да я превърнете във вашият мечтан дом! Две жилищни сгради и допълнителни селскостопански постройки. ▪️площ на парцела- 1370кв.м ▪️РЗП- 134..

Етаж от къща в Луковит.

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Луковит, област Ловеч
Цена: 53 000 € (103 659 лв.) Етаж от къща 120 кв.м РЗП 801 кв.м двор Втори жилищен етаж от двуетажна къща. Допълнителни две стаи на партерен етаж включени в собственоста. Двуетажна постройка в двора включена в цената. Удобство на апартамент с предимство съсобствено дво..

Земя в близост да автомагистрала ”Хемус”.

Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора   Николаево, област Плевен
Цена на имота: 2658.72 € (5200 лв.) 0.31 €/кв.м (0.60 лв./кв.м) Земеделска земя 8680 кв.м шеста категория Земеделска земя в близост до новото трасе на магистрала ”Хемус” между Плевен и Ловеч / пътен възел /. Три отделни парцела в землището на с. Николаево обл. Плевен: 031115, нива, площ: 7,142 дка., кат..

Къща в близост до Враца!

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Баница, област Враца
Цена: 6000 € (11 734.98 лв.) Двуетажна къща 90 кв.м РЗП 1915 кв.м двор Продава се имот в края на село Баница. На тиха и спокойна улица. В близост има микро язовир подходящ за риболов. Селото и районът са с чист въздух и невероятна природа, както и гледки към Врачаски Б..

Къща в близост до Плевен с. Обнова!

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Обнова, област Плевен
Цена: 20 000 € (39 116.60 лв.) Едноетажна къща 120 кв.м РЗП 1740 кв.м двор Имато е ъглов с лицe на две асфалтови улици. Започнат основен ремонт. Подменена ВиК инсталация. 6 стаи разпределени в две сгради. На три от стаите е направена гипсова шпакловка. Поставен ламинат в едн..

Дом готов за нанасяне в центъра на Бяла Слатина.

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Център, Бяла Слатина, област Враца
Цена: 119 000 € (232 743.77 лв.) Триетажна къща 252 кв.м РЗП 541 кв.м двор Къщата се намира на тиха и спокойна улица в центъра на града! Състои се от: 2 жилищни и 1 приземен етаж- всеки по 100кв.м. Вътрешна топло изолация. Покрива е изграден с висок клас керемиди на Ви..

Парцел в Стара Рибарица в близост до Евергрийн!

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Стара Рибарица, Рибарица, област Ловеч
Цена: 40 000 € (78 233.20 лв.) 30.98 €/кв.м (60.60 лв./кв.м) Продажба 1291 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода Предлагаме за продажба невероятен парцел в района на механа Стара Рибарица и хотел Евъргрийн! Тихо и спокойно място с директен достъп до реката и гората. Свържете се с нас днес, за да насрочите ог..
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
Филтриране по Категория
"Сайт в alo.bg" на RE/MAX Terra ( remaxterra )

Направи си сам "Сайт в alo.bg"
Да
Не
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече