142 обяви
Ново хале в индустриален парк Радиново!
Имоти - Наеми » Складове, промишлени и стопански имоти под наем Индустриална зона - Север, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 8576 € (16 773.20 лв.)
4.20 €/кв.м (8.20 лв./кв.м)
Склад
2042 кв.м
ПОПОВ КОНСУЛТ отдава под наем ново хале в една от най-развитите индустриални зони - индустриален парк Радиново! Намира се на броени минути от град Пловив и магистрала Тракия, с изключително удобен тир..
Двустаен с веранда и паркомясто в Смирненски!
Имоти - Продажби » Апартаменти Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Цена: 195 000 € (381 386.85 лв.)
1710.53 €/кв.м (3345.50 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
114 кв.м
Тухла
2024 г.
1 етаж
Първи жилищен
ПОПОВ КОНСУЛТ има удоволствието да Ви представи луксозен двустаен апартамент с веранда и паркомясто на ул. Рая в кв. Смирненски! Намира се на първи висок етаж в малка бутикова сграда с акт 16! Разпола..
Парцел в село Брестник
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Брестник, област Пловдив
Цена: 68 100 € (133 192.02 лв.)
107.24 €/кв.м (209.75 лв./кв.м)
Продажба
635 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
ПОПОВ КОНСУЛТ Предлага за продажба УПИ в с. Брестник, намиращ се в тих и живописен район над Хотел Беркут. Парцелът е с площ от 635 кв.м. и е подходящ както за строеж на еднофамилна къща, така и за дв..
Промишлен имот в индустриалната зона село Брестник
Цена: 205 550 € (402 020.86 лв.)
151.70 €/кв.м (296.70 лв./кв.м)
Продажба
1355 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
ПОПОВ КОНСУЛТ има удоволствието да ви представи за продажба урегулиран парцел в с. Брестник с площ от 1355 кв.м, разположен в рамките на селото, с удобен достъп и отлична локация. Имотът е напълно огр..
ТОП УПИ в село Брестник
Цена: 121 560 € (237 750.70 лв.)
104.43 €/кв.м (204.25 лв./кв.м)
Продажба
1164 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
ПОПОВ КОНСУЛТ има удоволствието да ви представи за продажба парцел в село Брестник, разположен над Хотел Беркут, с прекрасна панорамна гледка и отлична локация.
Площ: 1164 кв.м.
Цена: 121 560 €
П..
УПИ С ГОТОВ ПРОЕКТ В С. БРЕСТНИК
Цена: 80 000 € (156 466.40 лв.)
134.68 €/кв.м (263.40 лв./кв.м)
Продажба
594 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
АГЕНЦИЯ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ПОПОВ КОНСУЛТ
ПРЕДЛАГА ЗА ПРОДАЖБА ПАРЦЕЛ С ГОТОВ ПРОЕКТ ЗА КЪЩА В СЕЛО БРЕСТНИК
Един отличен имот с площ 594 кв.м, със статут УПИ (регулация), разположен в едно от на..
УПИ в село Ягодово
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Ягодово, област Пловдив
Цена: 235 000 € (459 620.05 лв.)
49.01 €/кв.м (95.85 лв./кв.м)
Продажба
4795 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
ПОПОВ КОНСУЛТ има удоволствието да Ви представи урегулиран поземлен имот с потенциал. Обширен равен парцел с правоъгълна форма и квадратура 4795кв.м, намиращ се на главен асфалтов път в село Ягодово, ..
Парцел в село Брестник
Цена: 353 934 € (692 234.74 лв.)
53 €/кв.м (103.66 лв./кв.м)
Продажба
6678 кв.м
Не е в регулация
Без ток
Без вода
ЕКСКЛУЗИВНО ОТ ПОПОВ КОНСУЛТ!
Представяме ви първокласна инвестиционна възможност в с. Брестник - една от най - престижните и предпочитани локации в близост до Пловдив!
Районът се отличава с ..
УПИ Околовръстен път!
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Индустриална зона - Юг, Пловдив, област Пловдив
Цена: 295 000 € (576 969.85 лв.)
53.91 €/кв.м (105.44 лв./кв.м)
Продажба
5472 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
ПОПОВ КОНСУЛТ има удоволствието да Ви представи УПИ на метри от Околовръстен път - Пловдив! Разполага с 5472 кв.м с правилна квадратна форма и 77 метра лице! Лесно захранване с ток и вода от съществув..
Парцел с лице на път в Труд!
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Труд, област Пловдив
Цена: 102 000 € (199 494.66 лв.)
16.99 €/кв.м (33.24 лв./кв.м)
Продажба
6002 кв.м
Не е в регулация
ПОПОВ КОНСУЛТ има удоволствието да Ви представи парцел с площ от 6002 кв.м. Имотът е равен, с лице на асфалтов път Строево-Труд, в близост до къщите на селото.
За повече информация и оглед не се коле..
Парцел на асфалтов път Труд-Строево!
Цена: 149 000 € (291 418.67 лв.)
21.97 €/кв.м (42.98 лв./кв.м)
Продажба
6781 кв.м
Не е в регулация
ПОПОВ КОНСУЛТ има удоволствието да Ви представи парцел с площ от 6781 кв.м. Имотът е равен, с лице 113 метра на асфалтов път Труд-Строево, в близост до съществуващи сгради.
За повече информация и огл..
УПИ СЕВЕРНА ИНДУСТРИАЛНА ЗОНА!
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Индустриална зона - Север, Пловдив, област Пловдив
Цена: 574 000 € (1 122 646.42 лв.)
79.97 €/кв.м (156.40 лв./кв.м)
Продажба
7178 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
ПОПОВ КОНСУЛТ има удоволствието да Ви представи УПИ на асфалтов път в развита индустриална зона от Северната страна на град Пловдив! Имотът е с площ 7178 кв.м с правилна правоъгълна форма и лице на дв..
Панорамни УПИ-та в село Брестник
Цена: 51 175 € (100 089.60 лв.)
89 €/кв.м (174.07 лв./кв.м)
Продажба
575 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
ПОПОВ КОНСУЛТ има удоволствието да ви представи за продажба изключителни панорамни парцели, разположени в една от най-актуалните и бързо развиващи се жилищни зони до хотел Беркут в село Брестник - пре..
Панорамни УПИ-та в село Брестник
Цена: 57 850 € (113 144.77 лв.)
89 €/кв.м (174.07 лв./кв.м)
Продажба
650 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
УПИ! Релакс! Белащица
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Белащица, област Пловдив
Цена: 122 000 € (238 611.26 лв.)
80 €/кв.м (156.47 лв./кв.м)
Продажба
1525 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
ПОПОВ КОНСУЛТ предлага за продажба страхотен парцел сред природа, простор, зеленина и свеж въздух само на 10мин. от големия град. Имотът се намира във Втора вилна зона, местност Гогова Чешма, село Бел..
Нова къща в с. Белащица
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Белащица, област Пловдив
Цена: 439 990 € (860 545.64 лв.)
Двуетажна къща
274 кв.м РЗП
613 кв.м двор
ПОПОВ КОНСУЛТ с удоволствие Ви представя един уникален имот - новопостроена двуетажна къща, разположена на топ локация в така желаното село Белашица.
Имотът е изграден в двор с площ от 613 кв.м, а р..
Парцел на първа линия на околовръстното!
Имоти - Наеми » Парцели, Терени под наем Коматево, Пловдив, област Пловдив
Наем/Аренда: 750 € (1466.87 лв.)
0.38 €/кв.м (0.73 лв./кв.м)
Парцел под наем
2000 кв.м
ПОПОВ КОНСУЛТ отдава под наем УПИ на първа линия на околовръстното на метри от Коматево! Разполага с 1979 кв.м заградена площ с правилна квадратна форма, ток и вода! Имотът е с широкоспектърна перспек..
Помещение в Кючук Париж до Коматевски възел!
Имоти - Наеми » Складове, промишлени и стопански имоти под наем Въстанически / Кючук Париж, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 100 € (195.58 лв.)
5 €/кв.м (9.78 лв./кв.м)
Промишлено помещение
20 кв.м
ПОПОВ КОНСУЛТ отдава под наем помещение в Кючук Париж до Коматевски възел! Подходящо е за ателие, работилница, офис или др.
За повече информация и оглед не се колебайте да ни потърсите на посочените ..
УПИ В С. ПЪРВЕНЕЦ - ГОТОВ БИЗНЕС -ТОК, ВОДА, КАНАЛИЗАЦИЯ И ТОП ЛОКАЦИЯ
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Първенец, област Пловдив
Цена: 129 900 € (254 062.32 лв.)
184.52 €/кв.м (360.88 лв./кв.м)
Продажба
704 кв.м
В регулация (УПИ)
ПОПОВ КОНСУЛТ предлага ЕКСКЛУЗИВНО за продажба УПИ с площ от 704 кв.м в с. Първенец, разположен на асфалтов път, в район с новопостроени къщи и бързо развиваща се среда.
Имотът разполага с ток, вода..
ТОП имот в Марково - 5160 кв.м с всички комуникации и асфалтов достъп
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Марково, област Пловдив
Цена: 665 640 € (1 301 878.68 лв.)
129 €/кв.м (252.30 лв./кв.м)
Продажба
5160 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
ЕКСКЛУЗИВНО! Парцел със сменен статут в с. Марково, м. Пичковец.
ПОПОВ КОНСУЛТ предлага за продажба урегулиран поземлен имот, разположен в една от най-предпочитаните и бързоразвиващи се зони в район..
Панорамен парцел в село Гълъбово
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Гълъбово, област Пловдив
Цена: 22 990 € (44 964.53 лв.)
37.75 €/кв.м (73.83 лв./кв.м)
Продажба
609 кв.м
Не е в регулация
С ток
Водопровод
Агенция за недвижими имоти ПОПОВ КОНСУЛТ предлага за продажба чудесен парцел до гора, с невероятна панорама към град Пловдив, на чакълиран път, в съседство с прекрасни нови къщи, с доброжелателни съсе..
Отлична възможност за инвестиция - подходящ за изграждане на хале, логистичен център или друг тип би..
Цена: 177 960 € (348 059.50 лв.)
40 €/кв.м (78.23 лв./кв.м)
Продажба
4449 кв.м
Не е в регулация
🏢 ПРОДАЖБА НА ПАРЦЕЛ - БРЕСТНИК
📍 Локация: с. Брестник, община Родопи, местност „Прав камък“
📐 Площ: 4 499 кв.м
📏 Лице: 30 м (втора линия, непосредствено до съществуващи халета)
Категория земя: III (..
Голям масив от парцели с. Първенец
Цена: 51 525 € (100 774.14 лв.)
75 €/кв.м (146.70 лв./кв.м)
Продажба
687 кв.м
В регулация (УПИ)
Агенция за недвижими имоти ПОПОВ КОНСУЛТ предлага за продажба ЕКСКЛУЗИВНО голям масив от урегулирани имоти с квадратура от 687кв.м -2 броя, 737кв.м - 7 броя, 934 кв.м - 1 брой, само на 5 км от гр. Пло..
Панорамен парцел(6999 кв.м) в с. Марково
Цена: 503 928 € (985 597.50 лв.)
72 €/кв.м (140.82 лв./кв.м)
Продажба
6999 кв.м
Не е в регулация
С ток
АГЕНЦИЯ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ПОПОВ КОНСУЛТ предлага за продажба просторен парцел с отлична локация в едно от най-предпочитаните места за живеене в района на гр. Пловдив - с. Марково, местност Исака.
..
УПИ-ТА в село Белащица
Цена: 204 000 € (398 989.32 лв.)
60 €/кв.м (117.35 лв./кв.м)
Продажба
3400 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
ПОПОВ КОНСУЛТ Предлага за продажба атрактивен поземлен имот, разположен в село Белащица, местност „Бозълъка“
Имотът е с обща площ от 3400 кв.м. и в момента е в процедура по изработване на Подробен уст..
Парцел в село Белащица
Цена: 131 600 € (257 387.23 лв.)
50 €/кв.м (97.80 лв./кв.м)
Продажба
2632 кв.м
Не е в регулация
Без ток
Без вода
ПОПОВ КОНСУЛТ има удоволствието да ви представи парцел за продажба в с. Белащица, местност Бозълъка, с площ от 2632 кв.м.
Имотът се намира в бързо развиващ се район с отличен потенциал за бъдещо заст..
УПИ в село Белащица
Цена: 56 770 € (111 032.47 лв.)
70 €/кв.м (136.90 лв./кв.м)
Продажба
811 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
ПОПОВ КОНСУЛТ Предлага за продажба парцел, разположен в с. Белащица, в новосъздаващата се и бързо развиваща се зона - местност „Бозълъка“. Имотът е с площ от 811 кв.м., с правилна форма и отличен поте..
Търговско помещение в Смирненски до Каспела!
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 1400 € (2738.16 лв.)
15.56 €/кв.м (30.42 лв./кв.м)
Магазин
90 кв.м
Партер
ПОПОВ КОНСУЛТ отдава под наем търговско помещение на партер, на главен възлов булевард с човекопоток в Смирненски до Каспела! Подходящо е за магазин, аптека, офис или друга търговска дейност. Локацият..
Търговско помещение в кв. Южен!
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Южен, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 900 € (1760.25 лв.)
10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м)
Магазин
90 кв.м
Партер
ПОПОВ КОНСУЛТ отдава под наем търговско помещение на партер, на главен булевард в кв. Южен! Подходящо е за заведение, магазин, офис или друго. Локацията предлага възможност за реклама и добра видимост..
Търговско помещение в кв. Южен!
Месечен наем: 1300 € (2542.58 лв.)
10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м)
Офис
130 кв.м
Партер
ПОПОВ КОНСУЛТ отдава под наем търговско помещение на партер, с лице на главен булевард в кв. Южен! Подходящо е за магазин, офис или друго. Локацията предлага възможност за реклама и добра видимост, ка..
|
Да Не
|