129 обяви
Прекрасен тристаен апартамент с гледка басейн!
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
65 000 € (127 128.95 лв.)
928.57 €/кв.м (1816.13 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
70 кв.м
Тухла
2010 г.
3 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба невероятен тристаен апартамент във ваканционен комплекс, разположен на 3 км. от Слънчев бряг, в посока село Тънково. На територията на комплекса има пет басейна, няколко спортни площадки, супермаркет, ресторант, детски площадки, мини голф игрища. Комплексът е отлично озеленен и предлага много кътове за почивка. Подходящ е за постоянно живеене. Обслужващата компания осигурява денонощна охрана и се грижи за безопасността на собствениците и туристите. Апартаментът, който предлагаме се намира на трети етаж и е напълно обзаведен и оборудван. Мебелите и техниката са в отлично ..
Намаление! Голям, слънчев мезонет с ниска такса!
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 85 900 € (168 005.80 лв.)
740.52 €/кв.м (1448.33 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
116 кв.м
Тухла
2010 г.
4 етаж
Последен етаж
Предлагаме за продажба мезонет с две спални с ниска такса поддръжка в тих комплекс. Комплексът е само на 800 м. разстояние от очарователните плажове на Слънчев Бряг - достатъчно близо, за да се разход..
Прекрасен двустаен апартамент в луксозен комплекс!
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 75 900 € (148 447.50 лв.)
1380 €/кв.м (2699.05 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
55 кв.м
Тухла
2011 г.
3 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба напълно обзаведен апартамент разположен в луксозен комплекс в тихата и спокойна част на курорт Слънчев Бряг, в непосредствена близост до аква парка и на 10 минути пеша от център..
Намаление! Панорамен парцел близо до морето!
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Кошарица, област Бургас
Цена: 135 000 € (264 037.05 лв.)
22.50 €/кв.м (44 лв./кв.м)
Продажба
6001 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
Парцелът се намира на 3 км. от курорта Слънчев бряг, в посока село Кошарица, местност Йовче Дере. Има красива панорама към морето и планината! Районът е уникален с чистия планински въздух. Той се смес..
Гледка море! Прекрасен тристаен апартамент в подножието на планината!
Имоти - Продажби » Апартаменти Кошарица, област Бургас
Цена: 90 000 € (176 024.70 лв.)
1184.21 €/кв.м (2316.10 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
76 кв.м
Тухла
2010 г.
2 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба прекрасен тристаен апартамент в комплекс, който се намира на няколко километра от Слънчев бряг, на пътя за село Кошарица. Апартаментът за продажба e напълно обзаведен и оборудва..
Обзаведено студио в тих комплекс на 5 мин. с кола от плажа!
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 35 500 € (69 431.97 лв.)
1145.16 €/кв.м (2239.74 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
31 кв.м
Тухла
2010 г.
2 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба уютно, топло студио в комплекс с хубава територия. Този жилищен комплекс се намира в покрайнините на най-модерния български морски курорт - Слънчев Бряг и само на 6 км от защите..
Изгодно! Земеделска земя на 2 км. от морето!
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора Каблешково, област Бургас
Цена на имота: 42 000 € (82 144.86 лв.)
5.21 €/кв.м (10.20 лв./кв.м)
Земеделска земя
8060 кв.м
трета категория
Предлагаме за продажба земеделска земя, намираща се в землището на град Каблешково, местност ”Рекица”. Подходяща е за изграждане на ваканционен комплекс. В близост има друг функциониращ комплекс.
Нов апартамент с хубава гледка в прекрасен комплекс!
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 42 500 € (83 122.78 лв.)
867.35 €/кв.м (1696.38 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
49 кв.м
Тухла
2010 г.
4 етаж
Последен етаж
Предлагаме за продажба голямо студио с възможност за преграждане в двустаен апартамент във ваканционен комплекс, разположен на 3 км. от Слънчев бряг, в посока село Тънково. На територията на комплекса..
Двустаен обзаведен апартамент само на 300 м. от плажа!
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 68 000 € (132 996.44 лв.)
1743.59 €/кв.м (3410.17 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
39 кв.м
Тухла
2010 г.
1 етаж
Партер
Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент в комплекс само на 300 метра от плажа и на 600 метра от центъра на курорта. На пешеходно разстояние от комплекса има ресторанти, магазини и известн..
Прекрасен апартамент с гледка море в подножието на планината!
Имоти - Продажби » Апартаменти Кошарица, област Бургас
Цена: 115 000 € (224 920.45 лв.)
1197.92 €/кв.м (2342.92 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
96 кв.м
Тухла
2010 г.
2 етаж
Непоследен
Комплексът се намира на няколко километра от Слънчев бряг, на пътя за село Кошарица. Удобствата в комплекса са: басейн с детска секция, ресторант, рецепция, зелени площи, видео наблюдение. Апартаментъ..
Светло и слънчево студио в хубав комплекс!
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 37 500 € (73 343.63 лв.)
1171.88 €/кв.м (2292 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
32 кв.м
Тухла
2010 г.
2 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба просторно студио във ваканционен комплекс, разположен на 3 км. от Слънчев бряг, в посока село Тънково. На територията на комплекса има пет басейна, няколко спортни площадки, суп..
Просторно студио в комплекс с няколко басейна!
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 43 900 € (85 860.94 лв.)
1125.64 €/кв.м (2201.56 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
39 кв.м
Тухла
2010 г.
4 етаж
Последен етаж
Предлагаме за продажба просторно обзаведено студио във ваканционен комплекс, разположен на 3 км. от Слънчев бряг, в посока село Тънково. На територията на комплекса има шест басейна, няколко спортни п..
Изгодно студио в голям комплекс само на 800 м. от плажа!
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 37 500 € (73 343.63 лв.)
1442.31 €/кв.м (2820.90 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
26 кв.м
Тухла
2010 г.
2 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба обзаведено студио в комплекс само на 800 м. разстояние от очарователните плажове на Слънчев Бряг - достатъчно близо, за да се разходите до центъра на курорта, където са всички в..
Прекрасен тристаен апартамент с гледка към парка!
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 87 900 € (171 917.46 лв.)
1156.58 €/кв.м (2262.07 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
76 кв.м
Тухла
2010 г.
2 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба прекрасен, напълно обзаведен тристаен апартамент. Комплексът се намира в началото на Свети Влас. Уникално по своето местоположение място за лятна почивка и за постоянно пребивав..
Прекрасни нови апартаменти в подножието на планината! Възможност за разсрочено плащане!
Имоти - Продажби » Апартаменти Кошарица, област Бургас
Цена: 61 900 € (121 065.88 лв.)
1067.24 €/кв.м (2087.34 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
58 кв.м
Тухла
2025 г.
1 етаж
Непоследен
В строеж
Предлагаме за продажба прекрасни апартаменти в нов комплекс. Комплексът е изключително подходящ за отдих и почивка, сгушен в най-източните склонове на Стара планина с прекрасна морска панорама и лечеб..
Компактен мезонет с една спалня на 5мин. от плажа!
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 66 900 € (130 845.03 лв.)
1672.50 €/кв.м (3271.13 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
40 кв.м
Тухла
2010 г.
6 етаж
Последен етаж
Предлагаме за продажба обзаведен мезонет с една спалня на 500 м от плажа. Апартаментът е уютен с оптимално разпределение и комфортна атмосфера, на 500 м от брега и морето в най-големия и известен бълг..
Просторно обзаведено студио в центъра на 500 м. от плажа!
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 62 900 € (123 021.70 лв.)
1572.50 €/кв.м (3075.54 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
40 кв.м
Тухла
2010 г.
5 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба напълно обзаведено студио в центъра на Слънчев Бряг, в затворен комплекс. Идеален за семейни ваканции, целогодишно живеене и отдаване под наем. Сградата е с акт 16. Комплексът с..
Изгодно студио на 500 м. от плажа!
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 46 900 € (91 728.43 лв.)
1675 €/кв.м (3276.02 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
28 кв.м
Тухла
2010 г.
6 етаж
Последен етаж
Предлагаме за продажба обзаведено студио на 500 м от брега и морето в най-големия и известен български черноморски курорт. Всички ежедневни удобства и магазини са на пешеходно разстояние. Вътрешната ч..
Двустаен апартамент с фронтална гледка море!
Имоти - Продажби » Апартаменти Сарафово, Бургас, област Бургас
Цена: 119 900 € (234 504.02 лв.)
2103.51 €/кв.м (4114.10 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
57 кв.м
Тухла
2010 г.
4 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с фронтална гледка към морето.
Предлаганият имот е разположен на четвърти жилищен етаж от пет и е с обща площ от 58 кв.м.
Апартаментът се състои от дневн..
Обзаведен апартамент в голям комплекс с няколко басейна!
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 35 000 € (68 454.05 лв.)
1250 €/кв.м (2444.80 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
28 кв.м
Тухла
2010 г.
1 етаж
Партер
Предлагаме за продажба обзаведен апартамент във ваканционен комплекс, разположен на 3 км. от Слънчев бряг, в посока село Тънково. На територията на комплекса има пет басейна, няколко спортни площадки,..
Обзаведен двустаен апартамент в голям комплекс!
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 46 500 € (90 946.10 лв.)
948.98 €/кв.м (1856.04 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
49 кв.м
Тухла
2010 г.
4 етаж
Последен етаж
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в затворен комплекс, на тихо и спокойно място, само на 3 км от златните плажове на елитния морски курорт Слънчев бряг. Комплексът има голяма площ и е добре п..
Двустаен апартамент в центъра с ниска такса!
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 84 500 € (165 267.64 лв.)
971.26 €/кв.м (1899.63 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
87 кв.м
Тухла
2007 г.
7 етаж
Последен етаж
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с красива панорамна тераса в комплекс, разположен в западната част на курорта Слънчев бряг, с разрешение за ползване от 2007 г. Комплексът се намира близо до..
Двустаен апартамент в новострояща се сграда с възможност за разсрочено плащане!
Имоти - Продажби » Апартаменти Кошарица, област Бургас
Цена: 115 280 € (225 468.08 лв.)
1097.90 €/кв.м (2147.32 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
105 кв.м
Тухла
2026 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
Предлагаме за продажба апартаменти в нов комплекс. Комплексът е проектиран за целогодишно живеене. Разполага с басейн и зона за барбекю за споделено ползване. Разстоянието от новия магазин LIDL е само..
Студио с красива гледка към басейна
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 35 500 € (69 431.97 лв.)
1267.86 €/кв.м (2479.70 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
28 кв.м
Тухла
2010 г.
2 етаж
Първи жилищен
Предлагаме за продажба обзаведено студио във ваканционен комплекс, разположен на 3 км. от Слънчев бряг, в посока село Тънково. На територията на комплекса има шест басейна, няколко спортни площадки, с..
Гледка море! Прекрасно студио на първа линия!
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 72 900 € (142 580 лв.)
2209.09 €/кв.м (4320.60 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
33 кв.м
Тухла
2015 г.
3 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба прекрасно студио с гледка към морето в комплекс на първа линия. Комплексът се намира в красивия и спокоен град Свети Влас. Поради специфичното си местоположение комплексът предл..
Гледка море! Обзаведен тристаен апартамент в луксозен комплекс!
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 239 900 € (469 203.62 лв.)
2033.05 €/кв.м (3976.30 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
118 кв.м
Тухла
2015 г.
4 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба много просторен тристаен апартамент с гледка към морето в нов, луксозен комплекс само на 150 м от плажа. Комплексът се намира в красивия и спокоен град Свети Влас. Поради специф..
Гледка море! Добре обзаведен двустаен апартамент в луксозен комплекс!
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 140 000 € (273 816.20 лв.)
2456.14 €/кв.м (4803.80 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
57 кв.м
Тухла
2015 г.
5 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с гледка към морето и планината в нов, луксозен комплекс само на 150 м от плажа. Комплексът се намира в красивия и спокоен град Свети Влас. Поради ..
Луксозен двустаен апартамент с гледка море!
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 117 000 € (228 832.10 лв.)
2017.24 €/кв.м (3945.38 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
58 кв.м
Тухла
2015 г.
5 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с гледка към морето в нов, луксозен комплекс само на 150 м от плажа. Комплексът се намира в красивия и спокоен град Свети Влас. Поради специфичното си местоп..
Апартамент на крачки от морето в нова сграда!
Имоти - Продажби » Апартаменти Бургас, област Бургас
Цена: 134 000 € (262 081.22 лв.)
1696.20 €/кв.м (3317.48 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
79 кв.м
Тухла
2027 г.
2 етаж
Непоследен
В проект
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в жилищна сграда в района на търговски център ПЛАЗА и хипермаркет КАУФЛАНД. Най-активно развиващата се в момента зона обещава да конкурира останалите части н..
Двустаен апартамент в новострояща се сграда!
Цена: 92 000 € (179 936.36 лв.)
1437.50 €/кв.м (2811.50 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
64 кв.м
Тухла
2026 г.
8 етаж
Последен етаж
В проект
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в жилищна сграда в района на ж.к. Изгрев, на метри от търговски център ПЛАЗА и хипермаркет КАУФЛАНД. Най-активно развиващата се в момента зона обещава да кон..
|
Да Не
|