315 обяви
№4093 Страхотен парцел за жилищно строителство в квартал Болярово, Хасково!
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Болярово, Хасково, област Хасково
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.)
77.05 €/кв.м (150.70 лв./кв.м)
Продажба
584 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Водопровод
Недвижими имоти ”Интрига” имаме удоволствието да Ви предоставим ЗА ПРОДАЖБА ПАРЦЕЛ В РЕГУЛАЦИЯ-ЗА ”ЖИЛИЩНО ЗАСТРОЯВАНЕ”, намиращ се в изключително търсения квартал Болярово на град Хасково!
Имотът..
№3797 Тристаен частично ремонтиран апартамент | квартал Дружба / широк център /, Хасково.
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Хасково, област Хасково
Цена: 94 589 € (185 000 лв.)
1039.44 €/кв.м (2032.97 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
91 кв.м
Тухла
1965 г.
2 етаж
Последен етаж
Предлагаме на Вашето внимание ЗА ПРОДАЖБА ТРИСТАЕН МОНОЛИТЕН АПАРТАМЕНТ, ситуиран в центъра на гр. Хасково.
Апартаментът е разположен на 2-ри етаж от компактна жилищна сграда, със следните характе..
№3796 Тристаен частично ремонтиран апартамент за продажба | квартал Дружба / широк център /, Хасково.
Цена: 84 363.16 € (165 000 лв.)
1054.54 €/кв.м (2062.50 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
80 кв.м
Тухла
1965 г.
2 етаж
Последен етаж
415. Тристаен апартамент / Мезонет /, за продажба, квартал Училищни, Хасково.
Цена: 112 000 € (219 052.96 лв.)
933.33 €/кв.м (1825.44 лв./кв.м)
Мезонет
120 кв.м
Тухла
2000 г.
3 етаж
Последен етаж
ЗА ПРОДАЖБА ТРИСТАЕН МОНОЛИТЕН АПАРТАМЕНТ - МЕЗОНЕТ, ситуиран в широк център на град Хасково.
Апартаментът е разположен на 3-ти етаж / без асансьор / от компактна жилищна сграда, със следните хара..
3070. Самостоятелен етаж от къща, разположен в идеален център на град Хасково.
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Център, Хасково, област Хасково
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.)
Етаж от къща
94 кв.м РЗП
Предлагаме на Вашето внимание ЗА ПРОДАЖБА САМОСТОЯТЕЛЕН ЕТАЖ ОТ КЪЩА И ТАВАН - с достъп посредством вътрешно стълбище, ситуирани в идеален център на гр. Хасково.
Имотът е разположен на първи жилищ..
№4064 Стара едноетажна къща и парцел за продажба в село Гарваново, Хасково.
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Гарваново, област Хасково
Цена: 30 000 € (58 674.90 лв.)
Едноетажна къща
92 кв.м РЗП
1220 кв.м двор
Недвижими имоти ”Интрига” предлагаме на Вашето внимание ЕКСКЛУЗИВНО ЗА ПРОДАЖБА СЕЛСКИ ИМОТ, представляващ СТАРА ЕДНОЕТАЖНА КЪЩА, ведно с ГОЛЯМО ДВОРНО МЯСТО, ситуирани в село Гарваново, област Хасков..
№2918 Търговски обект - ново строителство, разположен в кв. Дружба - широк център на гр. Хасково.
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Дружба, Хасково, област Хасково
Цена: 24 030.72 € (47 000 лв.)
924.26 €/кв.м (1807.70 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Друго
26 кв.м
Междинен етаж
Тухла
Готов (завършен)
Предлагаме на Вашето внимание ЗА ПРОДАЖБА ТЪРГОВСКИ ОБЕКТ - НОВО СТРОИТЕЛСТВО, ситуиран в кв. ”Дружба 1” - широк център на гр. Хасково.
Обектът е разположен на 2-ри етаж от нова бизнес сграда, със..
№3557 Селскостопанска сграда с прилежащо УПИ - за продажба, в кв. Болярово, Хасково.
Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти Болярово, Хасково, област Хасково
Цена: 84 363.16 € (165 000 лв.)
91.80 €/кв.м (179.54 лв./кв.м)
Ферма
919 кв.м
Недвижими имоти ”Интрига” предлагаме на Вашето внимание ЗА ПРОДАЖБА УРЕГУЛИРАН ПОЗЕМЛЕН ИМОТ, ведно със съществуваща ”СЕЛСКОСТОПАНСКА СГРАДА”, разположени в кв. ”Болярово” на гр. Хасково.
Имотът е..
№4041 Обект под наем-29м2, подходящ за разкрасителни процедури | Център / зад автгоара - ХАСКОВО /.
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Център, Хасково, област Хасково
Месечен наем: 150 € (293.37 лв.)
5.17 €/кв.м (10.12 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Салон за красота, Друго
29 кв.м
Партер
Недвижими имоти ”Интрига” предлагаме на Вашето внимание ПОД НАЕМ ТЪРГОВСКИ ОБЕКТ, находящ се в ШИРОКИЯ ЦЕНТЪР НА ГРАДА, в близост до Автогара - Хасково.
Имотът е разположен на партерно ниво, с дос..
№4092 Парцел за продажба във вилна зона Каменец, Хасково.
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Промишлена зона - Юг, Хасково, област Хасково
Цена: 40 000 € (78 233.20 лв.)
43.24 €/кв.м (84.58 лв./кв.м)
Продажба
925 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
Недвижими имоти ”Интрига” Ви предлагаме ПАРЦЕЛ ЗА ПРОДАЖБА, намиращ се във вилна зона Каменец на град Хасково, с достъп от улица ”Божур”.
Имотът е равен, с достъп от черен, чакълиран път и е със с..
№4091 Тристаен, монолитен апартамент за продажба в квартал Училищни, Хасково-район ”Арменски” парк.
Имоти - Продажби » Апартаменти Училищни, Хасково, област Хасково
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.)
1089.11 €/кв.м (2130.10 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
101 кв.м
Тухла
1977 г.
4 етаж
Непоследен
Недвижими имоти ”Интрига” предлагаме на Вашето внимание ЗА ПРОДАЖБА ПРОСТОРЕН, ТРИСТАЕН, МОНОЛИТЕН АПАРТАМЕНТ - СТАРО СТРОИТЕЛСТВО, ситуиран в един от най-предпочитаните жилищни райони - кв. ”Училищни..
№4090 Двуетажна вила с двор, гараж и паркомясто в квартал Каменец, Хасково!
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Промишлена зона - Юг, Хасково, област Хасково
Цена: 85 000 € (166 245.55 лв.)
Двуетажна къща
39 кв.м РЗП
502 кв.м двор
Недвижими имоти ”Интрига” предлагаме на Вашето внимание ЗА ПРОДАЖБА ДВУЕТАЖНА МАЛКА ВИЛА С ГАРАЖ И ДВОРНО МЯСТО - ЧАСТНА СОБСТВЕНОСТ, ситуирани в ж. р. ”Каменец” на град Хасково, със следните характер..
№4048 Двустаен апартамент за продажба в квартал Орфей - до магазин ”Фамилия”.
Имоти - Продажби » Апартаменти Орфей, Хасково, област Хасково
Цена: 67 950 € (132 898.65 лв.)
1171.55 €/кв.м (2291.36 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
58 кв.м
Панел
1978 г.
7 етаж
Непоследен
Недвижими имоти ”Интрига” Ви предлагаме двустаен апартамент в напълно санирана сграда, където топлината и спокойствието са гарантирани. Със своето функционално разпределение, изложение Изток/Запад и о..
№3523 Тристаен съвременно обзаведен апартамент, етаж 3 | квартал Любен Каравелов, Хасково.
Имоти - Продажби » Апартаменти Любен Каравелов, Хасково, област Хасково
Цена: 155 000 € (303 153.65 лв.)
1550 €/кв.м (3031.54 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
100 кв.м
Тухла
2002 г.
3 етаж
Непоследен
ЗА ПРОДАЖБА ЛУКСОЗЕН, ТРИСТАЕН, МОДЕРЕН, ПРОСТРАНСТВЕН, ОБЗАВЕДЕН, ГОТОВ ЗА ПОЛЗВАНЕ АПАРТАМЕНТ, разположен в елитен квартал ”Любен Каравелов” на гр. Хасково.
Апартаментът е разположен на 3-ти ета..
№4082 Двустаен апартамент за продажба в центъра на града, близо до старата часовникова кула!
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.)
1921.54 €/кв.м (3758.20 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
62 кв.м
Тухла
1969 г.
2 етаж
Непоследен
Недвижими имоти ”Интрига” Ви предлагаме двустаен монолитен апартамент на предпочитания втори етаж, разположен в компактна сграда в идеалния център на града. Жилището е без съвременни подобрения, което..
№3986 Селска къща за продажба в село Динево, област Хасково.
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Динево, област Хасково
Цена: 15 338.76 € (30 000 лв.)
Едноетажна къща
45 кв.м РЗП
1240 кв.м двор
Недвижими имоти ”Интрига” предлагаме на Вашето внимание ЕКСКЛУЗИВНО ЗА ПРОДАЖБА СЕЛСКИ ИМОТ, представляващ ЕДНОЕТАЖНА ЖИЛИЩНА СГРАДА, НАВЕС, ведно с прилежащо ДВОРНО МЯСТО - частна собственост, ситуир..
№1237 Двуетажна къща - 170м2, с двор - 580м2 | квартал Любен Каравелов - Хасково.
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Любен Каравелов, Хасково, област Хасково
Цена: 190 000 € (371 607.70 лв.)
Двуетажна къща
170 кв.м РЗП
553 кв.м двор
Недвижими имоти ”Интрига” предлагаме ЗА ПРОДАЖБА УНИКАЛНА ДВУЕТАЖНА КЪЩА В СТАР СТИЛ, ВЕДНО С ПРОСТОРЕН ДВОР, ситуирана в кв. ”Любен Каравелов” на град Хасково.
Имотът е ситуиран в престижен и спо..
№4084 Двуетажна, слънчева вила с двор за продажба в квартал Кенана, Хасково!
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Кенана в.з., Хасково, област Хасково
Цена: 60 000 € (117 349.80 лв.)
Двуетажна къща
46 кв.м РЗП
628 кв.м двор
Недвижими имоти ”Интрига” предлагаме уютна двуетажна вила с двор, разположена в тих район на квартал Кенана. Дворът от 628 кв.м. е идеален за отдих и предлага възможности за озеленяване и барбекю. Вил..
3039. Атрактивни поземлени имоти, разположени в елитен кв. Кенана.
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Кенана в.з., Хасково, област Хасково
Цена: 74 955.39 € (146 600 лв.)
29.98 €/кв.м (58.64 лв./кв.м)
Продажба
2500 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Без вода
3039. ИНТРИГУВАЩО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ВАС!!! Атрактивни поземлени имоти, разположени в елитен кв. Кенана - местност Кекличево стопанство зона А, разкриващи удивителна гледка към язовир Клокотница на гр. Ха..
3519. Оборудван шивашки цех под наем в Северна Индустриална Зона, Хасково.
Имоти - Наеми » Складове, промишлени и стопански имоти под наем Промишлена зона - Север, Хасково, област Хасково
Месечен наем: 766.94 € (1500 лв.)
1.87 €/кв.м (3.65 лв./кв.м)
411 кв.м
Предлагаме на Вашето внимание ПОД НАЕМ НАПЪЛНО ОБОРУДВАНО ПРОМИШЛЕНО ПРЕДПРИЯТИЕ, представляващо ”ШИВАШКИ ЦЕХ”, ситуирано в Северна Индустриална Зона на гр. Хасково.
Обектът е разположен на 3-ти е..
№3960 Търговски обект / Офис или Кабинет под наем от 23.04.2026 квартал Орфей-Веспрем.
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Орфей, Хасково, област Хасково
Месечен наем: 205 € (400.95 лв.)
6.41 €/кв.м (12.53 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго
32 кв.м
Партер
Недвижими имоти ”Интрига” предлагаме на Вашето внимание ПОД НАЕМ РЕДОВИ ТЪРГОВСКИ ОБЕКТ, със статут за ”Здравни и социални услуги”, който се намира в квартал Орфей - от страната на комплекс ”Веспрем”,..
№4088 Тристаен апартамент под наем в квартал Любен Каравелов, близо до парк Кенана!
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Любен Каравелов, Хасково, област Хасково
Месечен наем: 280 € (547.63 лв.)
3.37 €/кв.м (6.60 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
83 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Недвижими имоти ”Интрига” отдаваме под наем класически тристаен апартамент, намираш се в напълно реновирана сграда в най-зелената и спокойна част на Хасково. Жилището предлага реална площ от 83 кв.м.,..
№4079 Двустаен апартамент за продажба в квартал Училищни, близо до училище ”Климент Охридски”.
Цена: 100 000 € (195 583 лв.)
1538.46 €/кв.м (3008.97 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
65 кв.м
Тухла
1980 г.
3 етаж
Непоследен
Недвижими имоти ”Интрига” предлагаме функционален и светъл двустаен апартамент в един от най-предпочитаните райони на град Хасково. Жилището е с изцяло подменени инсталации, нова дограма и отлично раз..
№3988 Двустаен апартамент за продажба в тухлен блок, кв. Република - около кафе ”Никол”
Имоти - Продажби » Апартаменти Република, Хасково, област Хасково
Цена: 59 000 € (115 393.97 лв.)
830.99 €/кв.м (1625.27 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
71 кв.м
Тухла
1980 г.
4 етаж
Непоследен
Недвижими имоти ”Интрига” предлагаме на Вашето внимание ЗА ПРОДАЖБА ДВУСТАЕН МОНОЛИТЕН АПАРТАМЕНТ, намиращ се в квартал Република на град Хасково.
Апартаментът е разположен на 4-ти / непоследен / ..
№3957 Четиристаен апартамент с таванска стая и дворно място | квартал Воеводски, Хасково.
Имоти - Продажби » Апартаменти Воеводски, Хасково, област Хасково
Цена: 180 000 € (352 049.40 лв.)
994.48 €/кв.м (1945.02 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
181 кв.м
Тухла
1980 г.
2 етаж
Непоследен
Предлагаме на Вашето внимание ЗА ПРОДАЖБА ЧЕТИРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ, представляващ САМОСТОЯТЕЛЕН ЕТАЖ ОТ КООПЕРАЦИЯ, ведно с РЕМОНТИРАНА ТАВАНСКА СТАЯ ЗА ЖИЛИЩНО ПОЛЗВАНЕ и ПРИЛЕЖАЩО ДВОРНО МЯСТО, ситуир..
3006. Самостоятелна масивна къща, ведно с магазин, ситуирани в идеален център на гр. Хасково.
Цена: 320 000 € (625 865.60 лв.)
Триетажна къща
180 кв.м РЗП
Магазин за промишлени стоки, ведно с жилищна част, представляващи самостоятелна масивна къща, ситуирани в идеален център на гр. Хасково.
Предлагаме на Вашето внимание ЗА ПРОДАЖБА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО АТРА..
№3827 Градска къща с атрактивен търговски обект | широк център, Хасково / над I-ва поликлиника /.
Цена: 178 952.16 € (350 000 лв.)
Двуетажна къща
156 кв.м РЗП
162 кв.м двор
Предлагаме на Вашето внимание ЗА ПРОДАЖБА МАСИВНА КЪЩА застроена на ”КАЛКАН” / свързан тип застрояване /, ведно с ТЪРГОВСКИ ОБЕКТ, разположен на партерен етаж и прилежащо ДВОРНО МЯСТО, разположени в ц..
№3327 Мултифункционален обект-144м2, на два етажа | квартал Дружба, Хасково / широк център /.
Цена: 214 000 € (418 547.62 лв.)
1486.11 €/кв.м (2906.58 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго
144 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
ЗА ПРОДАЖБА НОВ ЛУКСОЗЕН ТЪРГОВСКИ ОБЕКТ - ЗАВЪРШЕН ”ДО КЛЮЧ”, представляващ ”СГРАДА ЗА ОБЩЕСТВЕНО ОБСЛУЖВАНЕ”, ситуиран в кв. ”Дружба” - широк център на гр. Хасково.
Имотът представлява самостоят..
№3983 Селски имот за продажба с прилежаща къща и постройки в село Динево, област Хасково.
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Динево, област Хасково
Цена: 15 338.76 € (30 000 лв.)
12.37 €/кв.м (24.20 лв./кв.м)
Продажба
1240 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
2925. Машиностроителна фабрика
Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти Промишлена зона - Запад, Хасково, област Хасково
Цена: 979 984.97 € (1 916 684 лв.)
699.99 €/кв.м (1369.06 лв./кв.м)
Промишлено помещение
1400 кв.м
2925. Производствено предприятие, представляващо МАШИНОСТРОИТЕЛНА ФАБРИКА, ведно с прилежащо ДВОРНО МЯСТО, НАВЕС, СОБСТВЕН ТРАФОПОСТ И КПП, разположени в Западна Индустриална Зона на гр. Хасково.
Пр..
|
Да Не
|