back to top
Връзка с нас
Контакти
Област Хасково, Хасково,
http://www.imoti-imperial.com
За нас
Агенция за недвижими имоти “Империал хаус” е създадена през 1997 г. в гр. Хасково. Агенцията е специализирана в областта на посредничеството при сделки с недвижими имоти:

*покупко-продажби

*строеж на нови кооперации, включително обезщетение на собственици срещу парцел

*наемни отношения и замени

*изкупуване на имоти

*пазарни оценки

*консултации

*проектиране, проучване на имоти за строеж

Колектива на фирмата е изграден от млади, амбициозни и високо квалифицирани специалисти, които залагат на нестандартния и индивидуален подход и защита на интересите на клиентите си.

Подготвя всички необходими документи и изготвя договори гарантиращи сигурност на двете страни по сделката.

Клиентите ни не губят време и усилия по административни въпроси.

Професионализъм, коректност, дискретност, перфектна юридическа защита и 100% финализиране на поетите задължения.
 
150 обяви

Втори етаж от кооперация с механа и двор в кв. Овчарски, град Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Овчарски, Хасково, област Хасково
Цена: 140 000 € (273 816.20 лв.) Етаж от къща 102 кв.м РЗП 265 кв.м двор Предлагаме за продажба втори етаж от кооперация, разположена в един от най-предпочитаните и спокойни квартали на гр. Хасково - кв. Овчарски. ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА: Жилищна площ на етажа: 102 к..

Многофункционален инвестиционен имот с мащаб и развитие в с. Подкрепа

Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти   Подкрепа, област Хасково
Цена: 220 000 € (430 282.60 лв.) 236.56 €/кв.м (462.67 лв./кв.м) 930 кв.м Представяме Ви имот с обща площ от 24 декара, съчетаващ урегулиран парцел, новоизградена сграда база и обработваема поливна земя - завършен актив с потенциал за агробизнес, производствена дейност или ..

УПИ в Северна индустриална зона, град Хасково /в близост до Язаки/

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Промишлена зона - Север, Хасково, област Хасково
Цена: 105 000 € (205 362.15 лв.) 25 €/кв.м (48.90 лв./кв.м) Продажба 4200 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод ”Империал Хаус” предлага за продажба парцел, разположен в Северна промишлена зона, град Хасково. Парцелът е със следните характеристики: площ 4200 кв.м. равен вид територия - урбанизиран начин..

Земеделска земя с отлична локация - м. Идимирли, гр. Хасково

Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора   Промишлена зона - Север, Хасково, област Хасково
Вид: Земеделска земя 10000 кв.м шеста категория Империал Хаус предлага инвестиционен парцел с потенциал за развитие - м. Идимирли Агенция „Империал Хаус“ предлага за продажба земеделска земя - нива, разположена в местност Идимирли, в землището н..

Двуетажна еднофамилна къща във вилна зона Кенана, град Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Кенана в.з., Хасково, област Хасково
Цена: 285 000 € (557 411.55 лв.) Двуетажна къща 150 кв.м РЗП 400 кв.м двор 🏡 Имот, съчетаващ спокойствието на природата с удобството на градската среда 📐 Характеристики на имота: Парцел с площ от 400 кв.м. РЗП на къщата - 150 кв.м. ✨ Разпределение: 🔹 Първи е..

Парцел в с. Царева поляна, общ. Стамболово - с. Царева поляна - обл. Хасково

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Царева поляна, област Хасково
Цена: 15 083 € (29 499.78 лв.) 10.93 €/кв.м (21.38 лв./кв.м) Продажба 1380 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода ”Империал Хаус” предлага за продажба урегулиран поземлен имот /парцел /в село Царева поляна с площ 1380 кв.м. Имота е слънчев, ъглов, равен, близо до гората, ток и вода има в близост до парцела. Ж..

Империал Хаус отдава под наем двустаен апартамент в кв. Любен Каравелов

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Любен Каравелов, Хасково, област Хасково
Месечен наем: 260 € (508.52 лв.) 4 €/кв.м (7.82 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем 65 кв.м Обзаведен Първи жилищен 🌞 Светъл и функционален дом, разположен на първи етаж - идеален за комфортно ежедневие 📍 Отлична локация - в близост до детска градина, училище, магазини и всичко необходимо за удобен начин на живо..

Империал Хаус отдава под наем светъл и уютен апартамент - готов за нанасяне!

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Дружба, Хасково, област Хасково
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.) 3.61 €/кв.м (7.07 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем 83 кв.м Обзаведен Първи жилищен 🌞 Югозападно изложение - много светлина и комфорт през целия ден 📍 Разположен в предпочитан квартал, на минути от центъра, училище „Иван Рилски“ и парк „Х-ти родопски полк“ ✨ Разпределение и удобс..

Апартамент под наем в кв. Овчарски, град Хасково

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Овчарски, Хасково, област Хасково
Месечен наем: 280 € (547.63 лв.) 4.12 €/кв.м (8.05 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем 68 кв.м Обзаведен Непоследен етаж Дава се под наем апартамент - кв. Овчарски, гр. Хасково Предлага се под наем двустаен апартамент в нова, модерна сграда, разположена в предпочитания квартал Овчарски. Жилището се намира на 2-ри ета..

Тристаен апартамент под наем в кв. Любен Каравелов, град Хасково

Месечен наем: 200 € (391.17 лв.) 2.86 €/кв.м (5.60 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем 70 кв.м Обзаведен Последен етаж ”Империал Хаус” дава под наем тристаен тухлен апартамент, разположен в кв. Любен Каравелов, град Хасково. Имотът е разположен в нова кооперация, със следните характеристики: 4 етаж тухла обзавед..

Гараж в центъра на град Хасково

Имоти - Продажби » Гаражи, Паркоместа   Център, Хасково, област Хасково
Цена: 27 000 € (52 807.40 лв.) 1350 €/кв.м (2640.37 лв./кв.м) Гараж (самостоятелен) 20 кв.м Тухла ”Империал Хаус” предлага за продажба гараж, разположен в центъра на град Хасково. Характеристики на имота: площ 20 кв.м с партида за ток Лесен достъп нова сграда Цена 27 000 евро

Етаж от къща в кв. Дружба гр. Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Дружба, Хасково, област Хасково
Цена: 100 000 € (195 583 лв.) Етаж от къща 79 кв.м РЗП 107 кв.м двор ”Империал Хаус” предлага за продажба етаж от къща в кв. Дружба, гр. Хасково. Характеристики: 3 етаж 79 кв.м. тухла вътрешна изолация външна изолация паркомясто мазе 8 кв.м. част от двор ..

Склад с прилежаща зема в с. Брягово, област Хасково

Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти   Брягово, област Хасково
Вид: Склад 573 кв.м ”Империал Хаус” предлага за продажба склад, разположен в с. Брягово, област Хасково. Имотът е със следните характеристики: РЗП - 573 кв.м. прилежащ парцел с площ 3,439 кв.м. на 100 метра от гл..

Слънчев парцел с потенциал във вилна зона Кенана

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Кенана в.з., Хасково, област Хасково
Цена: 17 895.22 € (35 000 лв.) 17.90 €/кв.м (35 лв./кв.м) Продажба 1000 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода 🏡 „Империал Хаус“ предлага за продажба парцел в местност Кенана, гр. Хасково 📍 Локация: Един от най-предпочитаните райони на града - Кенана, известен с чист въздух, тишина и зеленина. Перфектен за ..

Инвестиционен парцел разположен в кв. Орфей, град Хасково

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Орфей, Хасково, област Хасково
Цена: 118 000 € (230 787.94 лв.) 38.37 €/кв.м (75.05 лв./кв.м) Продажба 3075 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод ”Империал Хаус” предлага за продажба парцел разположен в кв. ”Орфей”, гр. Хасково(зад ОМВ). Парцелът е със следните хатактеристики: площ 3075 кв.м. с ПУП сменен статут ъглов асфалтов път от ..

Масивна къща след основен ремонт в близко село до град Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Хасково, област Хасково
Цена: 160 000 € (312 932.80 лв.) Едноетажна къща 170 кв.м РЗП 1620 кв.м двор ”Империал Хаус” предлага за продажба масивна къща, разположена в близко до град Хасково село. Къщата е със следните характеристики: след основен ремонт площ 170 кв.м. парцел с площ 1620 кв.м. ..
Цена: 366 800 € (717 398.44 лв.) Триетажна къща 262 кв.м РЗП 60 кв.м двор „Империал Хаус“ предлага за продажба луксозна триетажна къща с гараж, паркомясто и озеленен двор Представяме Ви изключително стилна и модерна триетажна къща, разположена в затворен комплекс с контр..

Хижа / Къща за гости само на 3 км от центъра на Ивайловград

Имоти - Продажби » Хотели, Мотели   Ивайловград, област Хасково
Вид: Хижа 378 кв.м Не е категоризиран 14 легла Готов (завършен) Тухла Империал Хаус предлага за продажба атрактивен имот с отличен потенциал, разположен сред тишина и природа, само на 3 км от центъра на гр. Ивайловград. Имотът е подходящ за развитие на къща за гости..

УПИ за продажба в с. Горски извор

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Горски извор, област Хасково
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.) 18.75 €/кв.м (36.67 лв./кв.м) Продажба 2400 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод Империал Хаус предлага за продажба урегулиран поземлен имот (УПИ) с отличен потенциал, разположен в с. Горски извор. 🔹 Площ: 2400 кв.м. 🔹 Статут: УПИ 🔹 Налични ток и вода 🔹 Равен и удобен тере..

Екслузивно предложение! Многофункционален имот с произвоствена база в с. Въгларово

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Въгларово, област Хасково
Етажност: Едноетажна къща 75 кв.м РЗП 1200 кв.м двор ЕКСКЛУЗИВНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ! МНОГОФУНКЦИОНАЛЕН ИМОТ С ПРОИЗВОДСТВЕНА БАЗА В С. ВЪГЛАРОВО Агенция за недвижими имоти предлага на Вашето внимание изключително практичен и многофункционален имот, разполож..

Парцели в близост до Интермодалния терминал в Златитрап, област Пловдив

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Златитрап, област Пловдив
Цена: 348 000 € (680 628.84 лв.) 29 €/кв.м (56.72 лв./кв.м) Продажба 12000 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода ”Империал Хаус” предлага за продажба парцели, разположени на пътя на село Златитрап, Пловдив. Имотът е със следните характеристики: площи 12 декара с хубаво лице главен асфалтов път пресечка на..

Двустаен апартамент в кв. Любен Каравелов, гр. Хасково

Имоти - Продажби » Апартаменти   Любен Каравелов, Хасково, област Хасково
Цена: 89 000 € (174 068.87 лв.) 1483.33 €/кв.м (2901.15 лв./кв.м) Двустаен апартамент 60 кв.м Тухла 1985 г. 3 етаж Непоследен Продава се двустаен апартамент в кв. Любен Каравелов, гр. Хасково Предлагаме за продажба уютен и функционален двустаен апартамент, разположен в предпочитан район - кв. Любен Каравелов, в близост до ц..

Компактна вила в кв. Изгрев, Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Изгрев, Хасково, област Хасково
Цена: 30 000 € (58 674.90 лв.) Двуетажна къща 25 кв.м РЗП 1000 кв.м двор Продава се вила в кв. Изгрев, гр. Хасково Предлагаме за продажба компактна двуетажна вила, разположена в тих и спокоен район на кв. Изгрев, гр. Хасково. Имотът е с разгъната застроена площ от около..

Империал Хаус продава парцел с промишлена сграда в Източна индустриална зона - гр. Хасково

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Промишлена зона - Изток, Хасково, област Хасково
Цена: 145 000 € (283 595.35 лв.) 148.72 €/кв.м (290.87 лв./кв.м) Продажба 975 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод Агенция за недвижими имоти „Империал Хаус“ предлага за продажба парцел с площ 975 кв.м., ведно с промишлена сграда със застроена площ 154 кв.м., разположен в Източна индустриална зона на главен път в ..

Триетажна масивна къща, разположена в Младежки хълм, град Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Младежки Хълм, Хасково, област Хасково
Цена: 350 000 € (684 540.50 лв.) Триетажна къща 258 кв.м РЗП 295 кв.м двор Империал Хаус предлага за продажба просторна и добре поддържана триетажна къща, разположена в един от най-предпочитаните райони на гр. Хасково - Младежки хълм. Имотът предлага отлична функционално..

Нова къща в кв. Дружба, град Хасково

Етажност: Триетажна къща 225 кв.м РЗП 340 кв.м двор „Империал Хаус“ предлага за продажба нова къща в кв. Дружба, град Хасково /до училище Иван Рилски/. Парцелът е площ 340 кв.м., като в него се намират две къщи. Първата е триетажна, като всеки от етажи..

„Империал Хаус“ предлага за продажба тристаен апартамент в кв. Тракийски, град Хасково

Имоти - Продажби » Апартаменти   Тракийски, Хасково, област Хасково
Цена: 100 000 € (195 583 лв.) 1333.33 €/кв.м (2607.77 лв./кв.м) Тристаен апартамент 75 кв.м Панел 1973 г. 4 етаж Непоследен 🏡 „Империал Хаус“ предлага за продажба тристаен апартамент в кв. Тракийски, град Хасково! Характеристики на имота: Етаж: 4 Площ: 75 кв.м. Тип строителство: Саниран блок Сградата разполага ..

Парцел разположен в местност Каменец, гр. Хасково

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   в.з.Каменец, Хасково, област Хасково
Цена: 38 346.89 € (75 000 лв.) 20.84 €/кв.м (40.76 лв./кв.м) Продажба 1840 кв.м В регулация (УПИ) С ток Собствен водоизточник ”Империал Хаус” предлага за продажба парцел разположен в местност Каменец с площ 1840 кв.м. с построена в имота вила с площ 20 кв.м. на два етажа с разпределение: 1 етаж: трапезария/хол с кухненски бо..

Обзаведена монолитна гарсониера в кв. Воеводски, гр. Хасково

Имоти - Продажби » Апартаменти   Воеводски, Хасково, област Хасково
Цена: 46 016.27 € (90 000 лв.) 1314.75 €/кв.м (2571.43 лв./кв.м) Двустаен апартамент 35 кв.м Тухла 1990 г. 1 етаж Партер “Империал Хаус” предлага за продажба изцяло обзаведена и оборудвана гарсониера, разположена на партерен етаж, с площ 35 кв.м. Вътрешно разпределение: входно антре/коридор, всекидневна с кухненски кът,..

Два етажа от кооперация в кв. Тракийски, град Хасково

Цена: 80 000 € (156 466.40 лв.) 842.11 €/кв.м (1647 лв./кв.м) Тристаен апартамент 95 кв.м Тухла 1975 г. 1 етаж Непоследен Продава се имот, състоящ се от два етажа от кооперация (1-ви и 2-ри етаж), всеки с площ от 47,5 кв.м., разположен в кв. Тракийски, град Хасково. Разпределение: Първи етаж (47,5 кв.м.): входн..
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
Филтриране по Категория
"Сайт в alo.bg" на Imperial house ( imperialhouse )

Направи си сам "Сайт в alo.bg"
Да
Не
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече