3 обяви
Тристаен монолит Мараша
Имоти - Продажби » Апартаменти Мараша, Пловдив, област Пловдив
Цена: 197 000 € (385 298.50 лв.)
1894.23 €/кв.м (3704.80 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
104 кв.м
Тухла
1970 г.
1 етаж
Първи жилищен
Предлагаме тристаен монолит в кв. Мараша, в жилищен блок старо строителство, района на Института по хранителни технологии. Застроена площ 104 кв.м. чиста площ, ведно с избено помещение № 1, таванско п..
Двустаен Кършияка
Имоти - Продажби » Апартаменти Кършияка, Пловдив, област Пловдив
Цена: 80 000 € (156 466.40 лв.)
1052.63 €/кв.м (2058.77 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
76 кв.м
Тухла
2006 г.
2 етаж
Първи жилищен
Предлагаме двустаен апартамент в кв. Кършияка, на бул. Дунав срещу парк Рибница, на етаж първи жилищен. Състои се от просторна спалня, всекидневна с голям бокс, две тераси, баня и тоалетна. Апартамент..
Двустаен, нов, обзаведен, лукс
Имоти - Продажби » Апартаменти Марица Север, Пловдив, област Пловдив
Цена: 165 000 € (322 711.95 лв.)
2462.69 €/кв.м (4816.60 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
67 кв.м
Тухла
2022 г.
4 етаж
Непоследен
Предлагаме двустаен нов, обзаведен апартамент в кв. Кършияка - ул. Благовест. Имотът се намира на етаж 4, в новопостроена кооперация с акт 16. Състои се от антре, дневна с кухненски бокс, спалня, баня..
|
Да Не
|