7 обяви
Самостоятелсна сграда, заедно с 400 кв.м ид. части от парцела
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Възраждане, Бургас, област Бургас
420 000 € (821 448.60 лв.)
711.86 €/кв.м (1392.30 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Спорт, Друго
590 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
Предлагам за продажба атрактивен имот - самостоятелна сграда със статут на склад, заедно с400 кв.м идеални части от УПИ, подземен паркинг и самостоятелно дворно място, с локация, на която изключително рядко се намират свободни имоти- най-добрата част на кв. „ Възраждане“, на 5 минути от хотел „България“.
Сградата е на две нива, всяко с РЗП от 295 кв.м, масивна конструкция, тухла и 80 сантиметрови каменни основи. На партерно ниво са обособени шест работни помещения и голяма зала. На ниво -1: 6 броя подземни паркоместа, санитарен възел и работни помещения.
Самостоятелен двор е с реално ползв..
159 000 € (310 976.97 лв.)
1848.84 €/кв.м (3616 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
86 кв.м
Тухла
2026 г.
4 етаж
Непоследен
В строеж
Нова ексклузивна оферта- апартамент с две спални, кв. ”Мадика”, гр. Бургас.
Предлагам тристаен апртамент, разположен на 4-ти етаж, с площ от 86.01 кв.м. Жилището е със западно изложение и практично разпределение: просторна дневна с кухненски кът и тераса, две спални, баня с тоалетна, отделна тоалетна, антре и складово помещение.
Сградата е с АКТ образец 14, предстои Акт 15 и въвеждане в експлоатация - Акт 16 средата на лятото.
Локация-изключително комуникативна - близо до автобусна спирка, МБАЛ „Сърце и Мозък“, и с лесен достъп до основните пътни артерии на града, молове, както и големи ..
47 500 € (92 901.93 лв.)
1010.64 €/кв.м (1976.64 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
47 кв.м
Тухла
2017 г.
5 етаж
Последен етаж
Предлагам за продажба просторно студио в комплекс „Шато Ахелой 1“, гр. Ахелой.
Имотът е с площ от 47 кв.м, ремонтиран и отлично поддържан. Разположен е на 5-ти етаж и има функционално разпределение: голямо антре, баня с тоалетна, просторно помещение с обособени кухненски, дневен и спален кът, както и тераса с панорамна гледка към басейна, озеленения двор на комплекса и морето.
Комплексът се намира на около 10 минути пеша от плажа на „Марина Кейп“ и къмпинг Ахелой.
„Шато Ахелой 1“ разполага с:
-басейн
-спортна площадка
-детски кът
-зони за отдих
-отлично поддържани общи части.
Ком..
Офис помещение подходящо за склад - ул. ”Крайезерна”
Имоти - Наеми » Складове, промишлени и стопански имоти под наем Северна промишлена зона, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 120 € (234.70 лв.)
6 €/кв.м (11.73 лв./кв.м)
Склад
20 кв.м
Отдава се под наем помещение с площ от 20 кв.м, разположено на 1-ви етаж в офис сграда, находяща се в складова база в Северна промишлена зона, на ул. „Крайезерна“.
Имотът е подходящ както за офис де..
Офис под наем в СПЗ, ул. ” Крайезерна”
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Северна промишлена зона, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 120 € (234.70 лв.)
6 €/кв.м (11.73 лв./кв.м)
Офис, Друго
20 кв.м
Първи етаж
Отдава се под наем офис с площ от 20 кв.м, разположен на 1-ви етаж в офис сграда, находяща се в складова база в Северна промишлена зона, на ул. „Крайезерна“.
Офисът е подходящ за административна дей..
Апартамент с две спални с АКТ 16
Имоти - Продажби » Апартаменти Хоризонт, Бургас, област Бургас
Цена: 138 000 € (269 904.54 лв.)
1725 €/кв.м (3373.80 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
80 кв.м
Тухла
2008 г.
2 етаж
Първи жилищен
Представям ви комфортен тристаен апартамент в кв. „Хоризонт“, гр. Бургас. Жилището е разположено на първи жилищен етаж, над висок партер, в пет етажна жилищна сграда. Апартаментът е със следното разпр..
Апартамент с две спални ” ВХТИ ПАРК 2” - АКТ 15
Имоти - Продажби » Апартаменти Мадика, Бургас, област Бургас
Цена: 165 000 € (322 711.95 лв.)
1875 €/кв.м (3667.18 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
88 кв.м
Тухла
2026 г.
4 етаж
Непоследен
В строеж
Тристаен апартамент в ВХТИ ПАРК 2, сграда А, разположен на етаж 4, с обща площ 87.47 кв.м. Имотът е с източно-югоизточно изложение, което осигурява добра естествена светлина през по-голямата част от д..
|
Да Не
|