back to top
985 обяви

Апартамент ПОД НАЕМ в Димитровград, кв. Славянски

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   кв. Славянски, Димитровград, област Хасково
Месечен наем: 250 € (488.96 лв.) 3.91 €/кв.м (7.64 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем 64 кв.м Обзаведен Непоследен етаж 🏡✨ DIAMOND - Агенция за недвижими имоти ✨🏡 📍 Отдава под наем апартамент в гр. Димитровград - кв. Славянски 📏 64 кв.м | 🏢 Етаж 4 от 8 | 🛗 С асансьор 🛋 2 стаи + кухня | 🏠 Саниран | 🪑 Обзаведен ..

Едноетажна сграда в село Езерово, общ. Първомай

Имоти - Продажби » Други имоти   Езерово, област Пловдив
Цена: 28 000 € (54 763.24 лв.) 🏡✨ АГЕНЦИЯ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ DIAMOND 💎 предлага за продажба едноетажна сграда в с. Езерово, общ. Първомай! ✨🏡 🍀 Предлагаме Ви едноетажна сграда с отличен потенциал, подходяща за търговска дейност,..

Двуетажна къща в село Дълбок извор, общ. Първомай

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Дълбок извор, област Пловдив
Цена: 35 000 € (68 454.05 лв.) Двуетажна къща 100 кв.м РЗП 920 кв.м двор 💎 Недвижими имоти DIAMOND - Качеството има значение! 💎 📣 НОВО предложение за продажба! 🏡 Двуетажна къща 📍 с. Дълбок извор, общ. Първомай 📐 РЗП: 100 кв.м 🌿 Двор: 920 кв.м 🏗 Допълнителна пост..

Стопански двор в село Злато поле, общ. Димитровград

Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти   Златополе, област Хасково
Цена: 35 000 € (68 454.05 лв.) 14 €/кв.м (27.38 лв./кв.м) 2500 кв.м 💎 Агенция за Недвижими имоти DIAMOND предлага за продажба стопански двор в село Злато поле, община Димитровград. 🔥 Отлична възможност за развитие на бизнес на достъпна цена - имот с реален потенци..

Апартамент в град Гълъбово, кв. Строител

Имоти - Продажби » Апартаменти   кв. Строител, Гълъбово, област Стара Загора
Цена: 25 000 € (48 895.75 лв.) 390.63 €/кв.м (764 лв./кв.м) Двустаен апартамент 64 кв.м Панел 1989 г. 8 етаж Последен етаж 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ 🔝 Отличен избор за дом, ваканционен имот или сигурна инвестиция 💼💰 📍 кв. Строител, гр. Гълъбо..

Къща в град Първомай, кв. Дебър

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   кв. Дебър, Първомай, област Пловдив
Цена: 85 000 € (166 245.55 лв.) Двуетажна къща 100 кв.м РЗП 1500 кв.м двор 🏡 Агенция за Недвижими Имоти DIAMOND 💎 предлага за продажба двуетажна къща в гр. Първомай, кв. Дебър 🔑 🍀 Предлагаме Ви просторен и поддържан имот, разположен в тих и предпочитан район на гр. Първом..

Парцел в село Столетово, общ. Опан

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Столетово, област Стара Загора
Цена: 4500 € (8801.24 лв.) 2.89 €/кв.м (5.66 лв./кв.м) Продажба 1555 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода 🏡✨ АГЕНЦИЯ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ DIAMOND 💎 предлага за продажба парцел в с. Столетово, общ. Опан, обл. Стара Загора Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот (УПИ) с площ 1555 кв.м, разположен в..

Къща в село Минерални бани, обл. Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Минерални бани, област Хасково
Цена: 105 000 € (205 362.15 лв.) Двуетажна къща 80 кв.м РЗП 560 кв.м двор 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ДВУЕТАЖНА КЪЩА 🔝 Отличен избор за дом, ваканционен имот или сигурна инвестиция 💼💰 📍 село Минерални бани, обл. Хас..

Апартамент в Димитровград, кв. Каменец

Имоти - Продажби » Апартаменти   кв. Каменец, Димитровград, област Хасково
Цена: 72 000 € (140 819.76 лв.) 1125 €/кв.м (2200.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент 64 кв.м Панел 1980 г. 6 етаж Непоследен 🏡 АГЕНЦИЯ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ DIAMOND 💎 предлага ЕКСКЛУЗИВНО за продажба апартамент в гр. Димитровград, кв. Каменец - един от най-предпочитаните квартали в града, с отлична локация и в близост до всичк..

Двуетажна къща в село Брягово, обл. Пловдив

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Брягово, област Пловдив
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.) Двуетажна къща 110 кв.м РЗП 3900 кв.м двор 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ДВУЕТАЖНА КЪЩА С ГОЛЯМ ДВОР 🔝 Отличен избор за дом, ваканционен имот или сигурна инвестиция 💼💰 📍 с. Брягово, обл...

Парцел в село Брягово, обл. Пловдив

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Брягово, област Пловдив
Цена: 14 000 € (27 381.62 лв.) 10.37 €/кв.м (20.28 лв./кв.м) Продажба 1350 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ПАРЦЕЛ В РЕГУЛАЦИЯ 🔝 Отличен избор за дом, ваканционен имот или сигурна инвестиция 💼💰 📍 с. Брягово, обл. Пловдив ..

Къща в село Ябълково, общ. Димитровград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Ябълково, област Хасково
Цена: 44 444 € (86 924.90 лв.) Двуетажна къща 110 кв.м РЗП 750 кв.м двор 🏡✨ Агенция за Недвижими имоти DIAMOND 💎 предлага за продажба просторна къща с нов покрив и голям двор в с. Ябълково, общ. Димитровград, обл. Хасково 🔑 Търсите спокойствие, простор и възможност да с..

Парцел в Димитровград във вилна зона Габера

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   вилна зона Габера, Димитровград, област Хасково
Цена: 16 900 € (33 053.53 лв.) 25.84 €/кв.м (50.54 лв./кв.м) Продажба 654 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Собствен водоизточник 🏡✨ Агенция за Недвижими имоти DIAMOND 💎 предлага за продажба парцел с малка вила в гр. Димитровград, вилна зона Габера 🔑 Представяме Ви чудесна възможност за инвестиция или място за отдих сред спок..

Втори етаж от къща в Димитровград, кв. Раковски

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   кв. Раковски, Димитровград, област Хасково
Цена: 105 000 € (205 362.15 лв.) Етаж от къща 86 кв.м РЗП 150 кв.м двор 🏡✨ Агенция за Недвижими имоти DIAMOND 💎 предлага за продажба етаж от къща в гр. Димитровград, кв. Раковски 🔑 Представяме Ви просторен и напълно ремонтиран втори етаж от къща, готов за нанасяне - ид..

Едноетажна къща в с. Градина, общ. Първомай

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Градина, област Пловдив
Цена: 73 115 € (143 000.50 лв.) Едноетажна къща 130 кв.м РЗП 400 кв.м двор 💎 Агенция за недвижими имоти DIAMOND 💎 предлага за продажба едноетажна къща в село Градина, общ. Първомай, на 130 кв.м жилищна площ и с двор от 400 кв.м. Къщата е в отлично състояние и разполага с: ..

Апартамент в Димитровград, кв. Славянски

Имоти - Продажби » Апартаменти   кв. Славянски, Димитровград, област Хасково
Цена: 75 000 € (146 687.25 лв.) 833.33 €/кв.м (1629.86 лв./кв.м) Тристаен апартамент 90 кв.м Панел 1980 г. 5 етаж Непоследен 💎 DIAMOND Недвижими Имоти предлага: 🏠 АПАРТАМЕНТ СЛЕД ОСНОВЕН РЕМОНТ 📍 гр. Димитровград, кв. Славянски 📐 Площ: 90 кв.м 🏢 Етаж: 5 🏗 Тип строителство: Панел 📦 Мазе: Да 🛋 Разпределение: ✔..

Тухлен апартамент в град Раднево

Имоти - Продажби » Апартаменти   Раднево, област Стара Загора
Цена: 28 000 € (54 763.24 лв.) 430.77 €/кв.м (842.50 лв./кв.м) Двустаен апартамент 65 кв.м Тухла 1980 г. 3 етаж Непоследен 🏡✨ Агенция за Недвижими имоти DIAMOND 💎 предлага за продажба тухлен апартамент в гр. Раднево, обл. Стара Загора! ✨🏡 🔑 Търсите жилище, което да превърнете в уютен дом по свой вкус или отлична инвест..

Помещение в село Радиево, общ. Димитровград

Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Радиево, област Хасково
Цена: 32 000 € (62 586.56 лв.) 1280 €/кв.м (2503.46 лв./кв.м) Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Спорт, Друго 25 кв.м Първи етаж Тухла Готов (завършен) 🏢 Агенция за Недвижими имоти DIAMOND 💎 предлага за продажба помещение в с. Радиево, общ. Димитровград, обл. Хасково. 📍 Имотът е с площ от 25 кв.м 🛒 В момента функционира като работещ магазин 📌 П..

Къща в село Калитиново, обл. Стара Загора

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Калитиново, област Стара Загора
Цена: 55 000 € (107 570.65 лв.) Едноетажна къща 100 кв.м РЗП 827 кв.м двор 🏡 Агенция за Недвижими имоти DIAMOND 💎 предлага за продажба къща с голям двор в село Калитиново, област Стара Загора. 📍 Основна къща - 100 кв.м 🔹 Разпределение: ✔️ Хол ✔️ Кухня ✔️ Две спалн..

Едноетажна къща в село Градина, общ. Първомай

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Градина, област Пловдив
Цена: 32 000 € (62 586.56 лв.) Едноетажна къща 100 кв.м РЗП 2000 кв.м двор 🏘️ DIAMOND 💎 НЕДВИЖИМИ ИМОТИ продава едноетажна къща в с. Градина, общ. Първомай 📏 Застроена площ: 100 кв.м 🌾 Дворно място: 2000 кв.м Разпределение: 🔹 Антре 🔹 Две просторни стаи 🔹 Баня 🔹 ..

Двуетажна къща в село Главан, обл. Стара Загора

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Главан, област Стара Загора
Цена: 35 000 € (68 454.05 лв.) Двуетажна къща 160 кв.м РЗП 1000 кв.м двор 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ДВУЕТАЖНА КЪЩА 🔝 Отличен избор за просторен семеен дом или доходоносна инвестиция 📍 с. Главан, обл. Стара Загора ..

Парцели в село Белица, общ. Любимец

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Белица, област Хасково
Цена: 49 016.28 € (95 867.50 лв.) 4.91 €/кв.м (9.60 лв./кв.м) Продажба 9981 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ПАРЦЕЛИ В РЕГУЛАЦИЯ 🔝 Отличен избор за просторен семеен дом или доходоносна инвестиция 📍 с. Белица - местност „Кр..

Парцел в село Белица, общ. Любимец

Цена: 16 338.76 € (31 955.84 лв.) 3.92 €/кв.м (7.67 лв./кв.м) Продажба 4164 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ПАРЦЕЛ В РЕГУЛАЦИЯ 🔝 Отличен избор за просторен семеен дом или доходоносна инвестиция 📍 с. Белица - местност „Кри..

Парцел в село Белица, общ. Любимец

Цена: 16 338.76 € (31 955.84 лв.) 5.34 €/кв.м (10.44 лв./кв.м) Продажба 3060 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ПАРЦЕЛ В РЕГУЛАЦИЯ 🔝 Отличен избор за просторен семеен дом или доходоносна инвестиция 📍 с. Белица - местност „Кри..

Двуетажна къща близнак в Димитровград, кв. Марийно

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   кв. Марийно, Димитровград, област Хасково
Цена: 74 900 € (146 491.67 лв.) Двуетажна къща 108 кв.м РЗП 438 кв.м двор 💎 Агенция за Недвижими Имоти DIAMOND - НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ в кв. Марийно, Димитровград 💎 🏡 Предлагаме за продажба двуетажна тухлена къща-близнак, масивна, поддържана и с удобен двор. Имотът разполага ..

Къща в село Козаревец, обл. Стара Загора

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Козаревец, област Стара Загора
Цена: 13 000 € (25 425.80 лв.) Двуетажна къща 100 кв.м РЗП 1400 кв.м двор 💎 Недвижими имоти DIAMOND 💎 🏡 Продава двуетажна къща - с. Козаревец, обл. Стара Загора 📐 РЗП: 100 кв.м 🌳 Двор: 1 400 кв.м - равен, просторен, с отличен потенциал 📌 Разпределение: 🖊️ Първи ет..

Парцел в село Белица, общ. Любимец

Цена: 16 338.76 € (31 955.84 лв.) 5.93 €/кв.м (11.60 лв./кв.м) Продажба 2757 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ПАРЦЕЛ В РЕГУЛАЦИЯ 🔝 Отличен избор за просторен семеен дом или доходоносна инвестиция 📍 с. Белица - местност „Кри..

Апартамент в град Любимец

Имоти - Продажби » Апартаменти   Любимец, област Хасково
Цена: 62 000 € (121 261.46 лв.) 794.87 €/кв.м (1554.63 лв./кв.м) Тристаен апартамент 78 кв.м Панел 1989 г. 4 етаж Непоследен 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ 🔝 Отличен избор за просторен семеен дом или доходоносна инвестиция 📍 гр. Любимец 📐 РЗП: 78..

Четириетажна къща с басейн в Димитровград, кв. Славянски

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   кв. Славянски, Димитровград, област Хасково
Цена: 300 000 € (586 749 лв.) Четириетажна и по-голяма 540 кв.м РЗП 700 кв.м двор 🏡 ЛИЗИНГ!!! БАРТЕР!!! Агенция за недвижими имоти DIAMOND 💎 предлага четириетажна къща с басейн в гр. Димитровград, кв. Славянски! ✨ Предлагаме Ви просторен и луксозен имот, съчетаващ комфорт, фу..

Двуетажна къща в село Бряст, общ. Димитровград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Бряст, област Хасково
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.) Двуетажна къща 95 кв.м РЗП 976 кв.м двор 🏡 Агенция за недвижими имоти DIAMOND 💎 предлага за продажба къща в с. Бряст, общ. Димитровград, обл. Хасково 🏡 ✨ Спокойствие, простор и възможност да създадеш дом по свой вкус! 📐 РЗП: 95 кв.м. ..
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави