back to top
Наши предложения
144 000 € (281 639.52 лв.)преди 30+ дни
Продава тристаен апартамент 685409 Тристаен апартамент 100 кв.м Тухла 2026 г. 2 етаж Непоследен | Апартаменти | Колю Фичето Велико Търново

Продава тристаен апартамент 685409Колю Фичето, Велико Търново

77 500 € (151 576.83 лв.)преди 30+ дни
Продава двустаен апартамент 658786 Двустаен апартамент 60 кв.м Тухла 1954 г. 1 етаж Партер | Апартаменти | Център Велико Търново

Продава двустаен апартамент 658786Център, Велико Търново

84 000 € (164 289.72 лв.)преди 30+ дни
Продава двустаен апартамент 681287 Двустаен апартамент 60 кв.м Панел 1966 г. 1 етаж Първи жилищен | Апартаменти | Акация Велико Търново

Продава двустаен апартамент 681287Акация, Велико Търново

79 500 € (155 488.50 лв.)преди 30+ дни
Продава тристаен апартамент 686715 Тристаен апартамент 77 кв.м Панел 1986 г. 7 етаж Последен етаж | Апартаменти | Бузлуджа Велико Търново

Продава тристаен апартамент 686715Бузлуджа, Велико Търново

161 000 € (314 888.63 лв.)преди 30+ дни
Продава тристаен апартамент 686721 Тристаен апартамент 97 кв.м Тухла 2008 г. 2 етаж Непоследен | Апартаменти | Бузлуджа Велико Търново

Продава тристаен апартамент 686721Бузлуджа, Велико Търново

95 000 € (185 803.85 лв.)преди 30+ дни
ЕКСКЛУЗИВНО! Продава двустаен апартамент в кв. Бузлуджа 687805 Двустаен апартамент 51 кв.м Тухла 2017 г. 2 етаж Непоследен | Апартаменти | Бузлуджа Велико Търново

ЕКСКЛУЗИВНО! Продава двустаен апартамент в кв. Бузлуджа 687805Бузлуджа, Велико Търново

125 000 € (244 478.75 лв.)преди 22 дни
Продава двустаен апартамент 692234 Двустаен апартамент 74 кв.м Тухла 2015 г. 1 етаж Първи жилищен | Апартаменти | Бузлуджа Велико Търново

Продава двустаен апартамент 692234Бузлуджа, Велико Търново

126 000 € (246 434.58 лв.)преди 21 дни
Продава тристаен апартамент 692459 Тристаен апартамент 113 кв.м Тухла 1987 г. 4 етаж Последен етаж | Апартаменти | Света Гора Велико Търново

Продава тристаен апартамент 692459Света Гора, Велико Търново

Специални предложения
138 000 € (269 904.54 лв.) преди 5 дни Продава тристаен апартамент 636227 Тристаен апартамент 99 кв.м Тухла 2009 г. 5 етаж Непоследен | Апартаменти | Бузлуджа Велико Търново Продава тристаен апартамент 636227 Бузлуджа, Велико Търново Тристаен апартамент във Велико Търново. ЕКСКЛУЗИВНО! Адрес Недвижими имоти продава просторен тристаен апартамент, разположен в началото на квартал Бузлуджа. Жилището е с функционално разпределение, включващо коридор, две спални, всяка с излаз към самостоятелна тераса, баня с тоалетна и просторна всекидневна с допълнителна тераса. Намира се на пети от общо шест етажа в сграда с асансьор и е с южно и източно изложение, което осигурява светлина и уют през целия ден. Локацията е отлично свързана с удобства - на пешеходно разстояние са магазини, парк, училища и спирки на градския транспорт, което прави този апартамент изключително подходящ както за семейства, така и за тези, които търсят спокойствие и удобство в ежедневието. Код на оферта: 636227 68 000 € (132 996.44 лв.) преди 5 дни Продава къща в с. Туркинча 671506 Едноетажна къща 57 кв.м РЗП 1244 кв.м двор | Къщи, Вили | Туркинча Продава къща в с. Туркинча 671506 Туркинча, Габрово Къща. Адрес недвижими имоти продава къща в с. Туркинча. Жилището е на един етаж, с площ 57 кв.м. Състои се от всекидневна, кухня, спалня, баня, тоалетна, остъклена веранда. Дворното място е с площ 1244 кв.м. Код на оферта: 671506
Област Велико Търново, Велико Търново,
Велико Търново, ул. Васил Левски 1, ет.2
http://www.address.bg
За нас
АДРЕС Недвижими имоти АД е най-голямата българска агенция за недвижими имоти в България. От създаването си през 1993г., АДРЕС постоянно разширява дейността си и днес предлага професионални услуги в най-голямата мрежа офиси на територията на цялата страна, в които работят над 500 професионално обучени консултанти.

АДРЕС е част от Realto Group. Групата обединява агентски и консултантски компании с над 25 годишен опит в сферата на недвижимите имоти. Дружествата в групата генерират най-голям обем от сделки с имоти на българския пазар и развиват най-голямата мрежа от консултанти в сектора.
 
216 обяви

Продава магазин 694683

Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Зона Б, Велико Търново, област Велико Търново
Цена: 140 000 € (273 816.20 лв.) 2153.85 €/кв.м (4212.56 лв./кв.м) Магазин, Офис, Кабинет, Друго 65 кв.м Партер Тухла Готов (завършен) Магазин. Адрес недвижими имоти продава търговско помещение със статут на магазин в гр. Велико Търново, зона Б, зад Практикер. Магазинът е с площ 65 кв.м и се състои от офис помещение, склад и санитаре..

Тристаен апартамент под наем 693901

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Картала, Велико Търново, област Велико Търново
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 3.89 €/кв.м (7.60 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем 90 кв.м Частично обзаведен Непоследен етаж АДРЕС недвижими имоти предлага под наем тристаен апартамент в района на КАТ, гр. Велико Търново Предлагаме Ви просторен и изключително светъл тристаен апартамент, разположен в предпочитан район на гр..

Продава тристаен апартамент 694553

Имоти - Продажби » Апартаменти   Бузлуджа, Велико Търново, област Велико Търново
Цена: 137 000 € (267 948.70 лв.) 1522.22 €/кв.м (2977.20 лв./кв.м) Тристаен апартамент 90 кв.м Тухла 2026 г. 6 етаж Последен етаж В строеж Представяме Ви светъл и просторен тристаен апартамент с площ от 90 кв.м, разположен на последен етаж в модерна сграда ново строителство с отлично поддържани общи части. Жилището е с функционално отвор..

Продава къща в гр. Горна Оряховица 693371

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Горна Оряховица, област Велико Търново
Цена: 138 000 € (269 904.54 лв.) Двуетажна къща 128 кв.м РЗП Адрес Недвижими имоти предлага за продажба двуетажна къща, направена на търговско помещение, разположена в централната част на гр. Горна Оряховица, област Велико Търново. Имотът се намира на изключите..

Продава магазин в град Павликени 632945

Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Павликени, област Велико Търново
Цена: 202 000 € (395 077.66 лв.) 2172.04 €/кв.м (4248.15 лв./кв.м) Магазин 93 кв.м Партер Тухла Готов (завършен) Магазин. Адрес недвижими имоти продава работещ магазин за детски стоки в центъра на град Павликени. Магазинът е с площ от 93 кв.м., добре организиран, удобен за клиента и предлага широка гама от висок..

Двустаен апартамент под наем 637827

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Колю Фичето, Велико Търново, област Велико Търново
Месечен наем: 357.90 € (700 лв.) 4.84 €/кв.м (9.46 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем 74 кв.м Обзаведен Първи жилищен Двустаен апартамент. Адрес недвижими имоти предлага на Вашето внимание двустаен апартамент под наем, намиращ се в квартал Колю Фичето, в непосредствена близост до магазин Лидл, в близост до спирки, ..

Продава къща за гости 547072

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Ганчовец, област Габрово
Цена: 160 000 € (312 932.80 лв.) Двуетажна къща 210 кв.м РЗП 2500 кв.м двор Къща. Адрес Недвижими Имоти предлага на вашето внимание напълно реновирана къща за гости намираща се в село Ганчовец, разположено в полите на Балкана, на 4 километра от град Дряново. Тя е прекрасно мя..

Парцел село Леденик 163561

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Леденик, област Велико Търново
Цена: 106 000 € (207 317.98 лв.) 26.06 €/кв.м (50.96 лв./кв.м) Продажба 4068 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода Парцел. АДРЕС недвижими имоти продава ъглов парцел с лице на главен път София-Варна. Имотът е с ПУП за складове, логистика и др. Цената е без ДДС. Код на офертата 163561

Офис под наем 596389

Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Колю Фичето, Велико Търново, област Велико Търново
Месечен наем: 230.08 € (450 лв.) 5.48 €/кв.м (10.70 лв./кв.м) Магазин, Офис, Кабинет, Друго 42 кв.м Партер Офис Адрес недвижими имоти предлага на Вашето внимание помещение подходящо за офис, магазин, ателие, кантора и др. Помещението се намира в близост до Спортна зала, застроената площ на помещението е..

Продава парцел 596398

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Миндя, област Велико Търново
Цена: 15 000 € (29 337.45 лв.) 10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м) Продажба 1500 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод Парцел Адрес недвижими имоти предлага на Вашето внимание парцел с площ от 1500 кв.м. Парцела се намира в село Миндя, граничи с асфалтов път. Код на оферта:   596398

Отдава офис/магазин под наем 459451

Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Център, Велико Търново, област Велико Търново
Месечен наем: 1250 € (2444.80 лв.) 6.25 €/кв.м (12.22 лв./кв.м) Магазин, Офис, Кабинет, Друго 200 кв.м Втори етаж Офис. Адрес недвижими имоти отдава под наем ЕКСКЛУЗИВНО офис в центъра на гр. В. Търново. Имотът се намира на второ ниво в сграда с магазини и офиси и разполага с голяма зала с витринни прозорци и лиц..

Продава парцел/терен 586172

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Присово, област Велико Търново
Цена: 65 000 € (127 128.95 лв.) 13.66 €/кв.м (26.70 лв./кв.м) Продажба 4759 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода Парцел. Адрес недвижими имоти продава парцел, част от стопанския двор на село Присово. В имота има изградени бетонови стъпки за изграждане на метално хале. Имотът е подходящ за построяване на складове..

Офис под наем 599655

Месечен наем: 434.60 € (850 лв.) 4.35 €/кв.м (8.50 лв./кв.м) Офис 100 кв.м Междинен етаж Офис под наем в центъра на гр. Велико Търново. АДРЕС отдава офис с площ от 100 кв.м. Състои се от едно голямо помещение, санитарен възел, склад и кухненска част. Намира се на междинен етаж в офис ..

Продава къща в с. Обединение 670886

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Обединение, област Велико Търново
Цена: 15 500 € (30 315.37 лв.) Двуетажна къща 68 кв.м РЗП 1544 кв.м двор Адрес недвижими имоти предлага: Двуетажна къща с голям двор в с. Обединение, близо до минерални бани Предлагаме за продажба двуетажна къща, разположена в спокойно и живописно село Обединение, извес..

Продава парцел в с. Климентово 670910

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Климентово, област Велико Търново
Цена: 7669.38 € (15 000 лв.) 9.92 €/кв.м (19.40 лв./кв.м) Продажба 773 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода Адрес недвижими имоти предлага на Вашето внимание парцел в регулация в района на село Климентово с площ от 773 кв.м. Код на офертата: 670910

Продава къща в с. Туркинча 671506

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Туркинча, област Габрово
Цена: 68 000 € (132 996.44 лв.) Едноетажна къща 57 кв.м РЗП 1244 кв.м двор Къща. Адрес недвижими имоти продава къща в с. Туркинча. Жилището е на един етаж, с площ 57 кв.м. Състои се от всекидневна, кухня, спалня, баня, тоалетна, остъклена веранда. Дворното място е с площ 124..

Продава гараж в кв. Бузлуджа 658434

Имоти - Продажби » Гаражи, Паркоместа   Бузлуджа, Велико Търново, област Велико Търново
Цена: 26 500 € (51 829.50 лв.) 1472.22 €/кв.м (2879.42 лв./кв.м) Гараж (самостоятелен) 18 кв.м Бетон/Панел Адрес недвижими имоти ви предлага гараж за продажба с площ 18 кв.м. Гаражът се намира в един от най-оживените жилищни квартали в град Велико Търново, ж.к Бузлуджа. Код на оферта: 658434

Продава къща в гр. Лясковец 672222

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Лясковец, област Велико Търново
Цена: 75 000 € (146 687.25 лв.) Двуетажна къща 170 кв.м РЗП 300 кв.м двор Агенция за недвижими имоти Адрес, предлага за продажба двуетажна къща с допълнителна постройка в гр. Лясковец, само на 5 км от Велико Търново. Имотът се намира на комуникативно място - в близост до ..

Цех/склад под наем 582742

Имоти - Наеми » Складове, промишлени и стопански имоти под наем   Горна Оряховица, област Велико Търново
Месечен наем: 14 280.38 € (27 930 лв.) 1.53 €/кв.м (3 лв./кв.м) Склад 9310 кв.м Склад под наем в гр. Горна Оряховица. Състои се от 9310 кв.м застроена площ. Халето е с шлайфан бетон. Височината е 6м. Има плац за маневриране на големи камиони. Код на оферта: 582742

Продава двустаен апартамент 621825

Имоти - Продажби » Апартаменти   Колю Фичето, Велико Търново, област Велико Търново
Цена: 111 200 € (217 488.30 лв.) 1249.44 €/кв.м (2443.70 лв./кв.м) Двустаен апартамент 89 кв.м Тухла 2024 г. Непоследен В строеж АДРЕС Недвижими имоти предлага ексклузивно модерен двустаен апартамент в бутикова сграда в кв. Колю Фичето, гр. Велико Търново. Сградата е само на три етажа, отличава се с елегантен дизайн и високо ка..

ЕКСКЛУЗИВНО! Продава тристаен апартамент 672622

Цена: 125 700 € (245 847.83 лв.) 1323.16 €/кв.м (2587.87 лв./кв.м) Тристаен апартамент 95 кв.м Тухла 2026 г. 2 етаж Непоследен В строеж АДРЕС Недвижими имоти предлага ексклузивно просторен тристаен апартамент в бутикова сграда в кв. Колю Фичето, гр. Велико Търново. Сградата е само на три етажа, отличава се с модерен дизайн и висок ста..

Продава етаж от къща в град Килифарево 649844

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Килифарево, област Велико Търново
Цена: 71 580.86 € (140 000 лв.) Етаж от къща 120 кв.м РЗП 263 кв.м двор Етаж от къща. Адрес Недвижими имоти продава етаж от къща в гр. Килифарево. Етажа се състои от хол, кухня, две спални, баня и тоалетна, тераса, 1/2 маза, самостоятелен таван (който има височина и може ..

Продава двустаен апартамент 673512

Имоти - Продажби » Апартаменти   Зона Б, Велико Търново, област Велико Търново
Цена: 96 000 € (187 759.68 лв.) 1811.32 €/кв.м (3542.64 лв./кв.м) Двустаен апартамент 53 кв.м Тухла 2024 г. 2 етаж Непоследен Адрес Недвижими имоти предлага за продажба двустаен апартамент в началото на квартал Зона Б, в сграда ново строителство с Акт 16! Жилището е разположено на втори етаж и впечатлява с южно изложение, ко..

Продава етаж от къща в гр. Дебелец 679488

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Дебелец, област Велико Търново
Цена: 130 000 € (254 257.90 лв.) Етаж от къща 109 кв.м РЗП 1000 кв.м двор Адрес недвижими имоти предлага на Вашето внимание етаж от къща със самостоятелен вход и гараж. Предлагаме за продажба втори жилищен етаж от двуетажна къща, със самостоятелен вход и гараж към имота..

Продава тристаен апартамент 596573

Цена: 186 000 € (363 784.38 лв.) 1957.89 €/кв.м (3829.30 лв./кв.м) Тристаен апартамент 95 кв.м Тухла 2009 г. 3 етаж Непоследен АДРЕС Недвижими имоти продава апартамент на ул. Колоня Товар 4 ЕТ.3 (междинен). 2 спални по 18 кв.м, просторна южна дневна 35 кв.м. с гледка към парка и планината, голяма баня с многофункционална душ-..

Продава къща в с. Нацовци 679982

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Нацовци, област Велико Търново
Цена: 170 000 € (332 491.10 лв.) Двуетажна къща 171 кв.м РЗП 950 кв.м двор Адрес Недвижими Имоти продава масивна къща в село Нацовци, разположена на асфалтова улица с целогодишен достъп. Имотът е с двор от 950 кв.м., подходящ за отдих, градина или допълнително застрояване. К..

Продава къща в с. Самоводене 680346

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Самоводене, област Велико Търново
Цена: 56 000 € (109 526.48 лв.) Двуетажна къща 100 кв.м РЗП 1200 кв.м двор Адрес недвижими имоти предлага на вашето внимание двуетажна масивна къща, тухлено строителство и гредоред, в село Самоводене, на 11км. от град Велико Търново. На първия етаж са разположени дневна, мал..

Магазин под наем 680363

Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 9.29 €/кв.м (18.16 лв./кв.м) Магазин, Салон за красота, Спорт 70 кв.м Партер Магазин. Адрес Недвижими имоти дава под наем магазин с отлична локация на бул. България в гр. Велико Търново. Помещението е с площ от 70 кв.м и е разположено на партер, с големи витрини, които осигуря..

Склад под наем 670690

Имоти - Наеми » Складове, промишлени и стопански имоти под наем   Чолаковци, Велико Търново, област Велико Търново
Месечен наем: 6749.05 € (13 200 лв.) 3.07 €/кв.м (6 лв./кв.м) Склад 2200 кв.м Адрес Недвижими Имоти, предлага на вашето внимание складово помещение намиращо се в кв. Чолаковци. Складът е позициониран на втори етаж в триетажна масивна сграда. Неговата квадратура е 2200 кв.м., а ..

Продава парцел в регулация в село Шемшево 663025

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Шемшево, област Велико Търново
Цена: 38 000 € (74 321.54 лв.) 25.17 €/кв.м (49.22 лв./кв.м) Продажба 1510 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода Парцел. Адрес недвижими имоти предлага парцел в село Шемшево. Мястото е едновременно тихо и закътано, близко до центъра на селото. За хора, които желаят селското спокойствие без да се лишават от б..
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
Филтриране по Категория
"Сайт в alo.bg" на Адрес Недвижими Имоти ( address_vt )

Направи си сам "Сайт в alo.bg"
Да
Не
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече