back to top

Нощувки в Къща за гости Хасково, около Хасково (до 20км)

5 обяви
Къща за гости

Къща за гости

google maps icon нощувки Светлина (община Димитровград), област Хасково
Цена за нощувка: 300 € (586.75 лв.) Вила под наем, Къща за гости Светлина (община Димитровград) 12 места Басейн, Детски кът

Атанасовата къща - с. Светлина, общ. Димитровград Атанасовата къща е уютна къща за гости, разположена в живописното село Светлина, община Димитровград, област Хасково. Подходяща е както за семейни по..

Къща за гости “Войводата”

Къща за гости “Войводата”

google maps icon нощувки Въгларово, област Хасково
Цена за нощувка: 300 € (586.75 лв.) Вила под наем, Къща за гости Въгларово 11 места Басейн

Къща за гости Капацитет: до 11 гости Разпределение: • 4 спални • 3 тройни стаи (едната със самостоятелна баня) • 1 двойна стая Удобства: Басейн Механа Барбекю Джага Телевизор във в..

Къща за гости ТоМи с. Горски извор

Къща за гости ТоМи с. Горски извор

google maps icon нощувки Горски извор, област Хасково
Цена за нощувка: 230 € (449.84 лв.) Вила под наем, Къща за гости Горски извор 10 места Басейн, Детски кът

Добре дошли в къща за гости “ТоМи” - вашето място за почивка, уют и незабравими моменти! 📍 Намираме се в с. Горски Извор, само на: • 15 км от гр. Хасково • 15 км от гр. Димитровград • 14 км от Х..

 рекламирай сам в favicon
Къща вила за гости Стоянови Горно Брястово Минерални Бани
Цена за нощувка: 199.99 € (391.15 лв.) Вила под наем, Къща за гости Брястово 6 места

Вила за гости Стоянови - автентичен родопски уют. Вила за гости Стоянови е място, в което времето забавя ход, а уютът се усеща още от прага. Къщата е изградена изцяло в автентичен родопски стил, с..

Къща за гости”Радеви”

Къща за гости”Радеви”

google maps icon нощувки Добрич, област Хасково
Цена за нощувка: 281.21 € (550 лв.) Вила под наем, Къща за гости Добрич 13 места Басейн, Детски кът

Къщата се намира в с. Добрич общ. Димитровград Общият капацитет е 13+1(разпределени в 5 стаи) Разпределение на стаите: Етаж 1: Стая 1-спалня+ единично легло Стая 2-спалня Етаж 2: Стая 3-две ..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече